Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-21 21:07:10

LOGOUT.hu

God of War Sorozat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) koxx válasza Snip3r_HUN (#1050) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nem tudom mi az a szint amivel már újrakezdhető, de már az első pár enemy bedarált :D lvl 6-7-esek.

(#1052) Snip3r_HUN válasza koxx (#1051) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Én Lv9-esként kezdtem újra, most Lv10 közepe van meg, ha kimaxolok mindent talán a 11 még meglehet.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1053) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

A valkűr szett, teljesen felfejlesztve:
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1054) koxx válasza Snip3r_HUN (#1053) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

345os vedelem? :D tul sok minden nem tesz kart benned

(#1055) Snip3r_HUN válasza koxx (#1054) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Eddig is elég élhető volt. :D Sigrunt még le akarom vele verni, ő adja a Zeusz szettből a páncélt.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1056) Snip3r_HUN válasza Snip3r_HUN (#1055) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Hát ez gyorsan ment, első próba alatt sikerült leverni :DDD

[link]
[link]
[link]

...és a Zeusz szett teljes egészében:
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1057) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Szerintem ebből amit lehet kihoztam, max lehete még pár bűbájt legyártani hogy a szerencse is több legyen. Még 1 végigjátszást kap ez a szett így, most már szigorúan god of war nehézségen. :D
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1058) -=Jam=- válasza Snip3r_HUN (#1057) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Durva, kedvet kaptam én is újra végigjátszani, már csak egy kis idő kéne hozzá :DDD

(#1059) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Sikerült még egy kicsit javítani a valkűr szetten, a létező összes 9es bűbájt lecraftoltam, most már csak 8asokat ad, tehát az összpontszám már nem fog nőni.
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1060) Szabi® válasza Snip3r_HUN (#1059) üzenetére


Szabi®
addikt

Jó nézni ezeket a Helmet-eket :) Az én game-em már két hónapja porosodik a gép melett,,,az első sárkányos boss fájtnál a hegy tetején :( Egyszerüen nem érzek rá :(

(#1061) btf


btf
aktív tag

Pont tegnap fejeztem be a játékot. (tuti hogy a new game+ is bejátszik majd)

Erre ma arra kelni hogy az év játéka lett: Az érzés megfizethetetlen. :C

Akciósan vettem, de ez a játék simán megérdemli a teljes árát.

“Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.” - Mark Twain | "PS4 Pro = PS4 Professional" - Alex Battaglia (Digital Foundry - 2021)

(#1062) Kingcold válasza btf (#1061) üzenetére


Kingcold
aktív tag

A - Zig megérdemli! Számomra is az év játéka. HA nem az elmúlt 5 év (a The Last of US mellet)

(#1063) Faresz29


Faresz29
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy Lg55C8 Oled + PS4 Pro! Tapasztalt valaki olyan képi anomáliát, hogy pl. egy sötét barlangban a szürke háttér "összeesik" kicsit darabossá válik! Nem tudom jobban leírni a jelenséget... Mintha blokkosodna a kép!

(#1064) -=Jam=- válasza Faresz29 (#1063) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ha be van kapcsolva a HDR, akkor próbáld meg kikapcsolni, más ötletem sajna nincsen.

(#1065) Xaels válasza Faresz29 (#1063) üzenetére


Xaels
félisten

Képjavító funkciók ki vannak kapcsolva?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1066) Faresz29 válasza Xaels (#1065) üzenetére


Faresz29
aktív tag

Automatikusan érzékeli a HDR jelet, és ijenkor HDR játék módba kapcsol...Ezen nem szoktam változtatni, xe megnézem hátha...

(#1067) Xaels válasza Faresz29 (#1066) üzenetére


Xaels
félisten

The best feature of the 2018 series is the dynamic tone mapping function which can be enabled in HDR game mode, this solves a lot of issues with HDR10 output.

Próbáld meg ezt megnézni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#1068) MM01


MM01
tag

Sziasztok,

Sracok lenne egy nagyon bugyuta kerdesem :D Ps4-en eredetiben van meg a jatek, 1x mar vegig toltam. Az lenne a kerdesem, valahogy en is eltudom kezdeni az Ng+t? Frissitenem kell vagy hogyan?
Koszonom elore is a valaszt

(#1069) MM01 válasza MM01 (#1068) üzenetére


MM01
tag

1.33 ra van frissitve, ahogy olvastam 1.3 mar benne van az NG+, de nalam semmi

(#1070) Yodamest válasza Snip3r_HUN (#1059) üzenetére


Yodamest
addikt

Eddig nem látogattam ezt a topikot, az első végigjátszásomból még egy Sigrun fight maradt vissza, kemény a csávó. :) Story módban álltam neki, több évnyi LOL és FIFA után ha lehet nincs már kedvem + kihívásokat magam elé állítani, de ez a Sigrun még így is baxott nehéz... Állítom, hogy a Soulbsorne szériát idevéve sem harcoltam még soha ilyen erős ellenféllel, mint ez easy-n!

A fő gondom:
Nekem első sorban a fejre ugrós és elkapós támadásaival van bajom, sajnos a dodge time úgy érzem annyira nem precíz ebben a játékban, mint pl. egy Bloodborne-ban. Itt sokszor látom, hogy mit kell csinálni, már mozog is Kratos, de még is elérnek ezek a megragadós támadások. Lehet direkt ilyen, de így kicsit lazy, laggolós érzete van a dolognak, nehéz kivitelezni a kitéréseket. Egy BB-ben ha már 0.1mp-el előbb nyomom a dodget akkor kitudok térni, míg itt ugyan elindul az animációja Kratosnak, de betalál a támadás is közben. Remélem érthető.

Brutál az a Zeusz armor, mindenképp fogok kezdeni én is egy ng+-t ezután. A Thanos kesztyű is megvan?

[ Szerkesztve ]

(#1071) Snip3r_HUN válasza Yodamest (#1070) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Amikor felrepül és próbálna lecsapni akkor gyorsan kell egy kitérést végezni így melletted fog becsapódni, az elkapós támadásánál pedig három alkalommal kell kitérni oldalra. A felfejlesztett valkűr szettben new game+ alatt spártai harag nélkül sikerült leverni :DDD Igen megvan a talizmánból is a +os változat magasabb értékekkel 9-es item level-re húzva. Azért nem kevés alapanyag kopott el mire sikerült kimaxolni egy két bűbájt, példa okán Tyr tökéletes jele+ bűbájhoz, mind a 3 tyr item-et maxra kellett fejleszteni és csak ezután lehetett becserélni arra az egy db bűbájra. Kb 800k tört ezüst mellett.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#1072) Rakeem


Rakeem
aktív tag

többszöri nekifutásra sem találom hogyan lehet a valkűr szettet összeszedni.
lehet folyamatosan siklok felette. :S (legalábbis én nem találok piros színű szettet amiben szerepelne a valkűr szó)
vagy köze van a nehézséghez? mivel első konzolos élményem a játék így a legkönnyebb nehézségi szinten megyek.

valamint a ködös pályán összeszedhető szettet nem tudom fejleszteni, mert kell hozzá izzó zsarátnok.
csakhogy azt elhasználtam mindet a "lávás" szetthez... így wtf?

[ Szerkesztve ]

(#1073) Rakeem válasza Rakeem (#1072) üzenetére


Rakeem
aktív tag

lehet benéztem, sőt biztos is.
a zeusz szettről van szó nem a valkűr szettről :D

(#1074) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Sziasztok!
Kezdem feladni ezt az egyik küldetés részt. Tyr rejtett kamrája ahol a láncokat kell eltörni. Az egyik teremben ahol a forgó éles kerekek vannak átjutottam.
a MÁSIKBA IS BEJUTOTTAM AHOL ILYEN HÚSKLOFFOLÓ TÖMBÖK VANNAK, DE TOVÁBB NEM TUDOK MENNI,
bOCS Caps lock :)
Szóval, a másik oldalán is vannak ezek a tüskés kloffolók ahova kristályt kéne dobni, hogy a legkölső mozgó tömb lejjebb mehessen a padló felrobbantásával. Ehhez az a pirosas kristály kell, ez frankón meg is van.
Na már most dobáltam én ezt már a padló és a sarkok minden szegletére és lövetem is az íjjal a kisráccal, de baszik felrobbanni.
Mi a titok? Nem jó a srác nyílvessző típusa? Rossz helyre dobálom a kristályt?
Segítség mert falhoz vágom lassan a kontrollert.
2 órája baxódok vele.
Már néztem videokat is ahol rögtön robban az a szar.
NEkem sehol sem jön össze bárhová dobálom.
sztenkjuuu

(#1075) -=Jam=- válasza gege71.hu (#1074) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Szerintem így nem sokan fogunk rá emlékezni, de ha linkelsz egy videót, úgy lehet be fog ugrani :D

(#1076) gege71.hu válasza -=Jam=- (#1075) üzenetére


gege71.hu
addikt

Arról van szó, hogyAtreus nyila nem robbantja fel a vörös kristály cuccot. VAlami a nyílvessző fajtájával lehet, mert nekem az a farkasos rúna van és kék szín a nyíl ahol a számlálója is van. A videoban ahol felrobbantja ott kékkel lőve nem robban, de ott aranysárgára vált lövés előtt a nyíl ikon és a kisrác miond is valamit na és akkor robban a találat után a kristály. Szerintem vmi skillen, vagy fegyveren kell állítani, vagy lehet külön bill kombináció, hogy olyan lövést kérjek tőle? Ehhhhh
kezd a tököm tele lenni vele,
.

(#1077) gege71.hu válasza -=Jam=- (#1075) üzenetére


gege71.hu
addikt

ebben a videoban van 8:38 után:
[link]

(#1078) -=Jam=- válasza gege71.hu (#1076) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Hát át kell váltani a sárgára, ilyen egyszerű :D D-pad fel ha jól emlékszem, de már régen volt :)

(#1079) gege71.hu válasza -=Jam=- (#1078) üzenetére


gege71.hu
addikt

Igen, közben sikerült kisilabizálnom a problémát. Köszi!
gege

(#1080) Yodamest válasza gege71.hu (#1079) üzenetére


Yodamest
addikt

ez csak azért fura, mert elvileg neked a sárga gyémánt robbantó elektromos lövedék elvileg már kellett is a story folyamán, szóval akkor ott hogy jutottál át? :DDD Azt ahogy megszerzed, kb 2 percen belül kell is használnod hogy továbbjuss.

(#1081) Yodamest


Yodamest
addikt

Érdekesen voltam a játékkal, ilyen ritkán van, de ennél az volt, hogy minél többet játszottam vele annál jobban tetszett. Az elején még alig alig akartam tolni, le is raktam fifa miatt kb 3 hónapra ilyen 10% story progressnél...

Nem éreztem késztetést, hogy játsszak vele, a harcrendszer sutának tűnt, ez a gemelés a szetteknél, meg az egész fejlődési, gearelődési rendszer nekem olyan tipikus kiforratlan első RPG elem szárnypróbálgatásnak tűnt a santa monicától, látszik, hogy ilyet eddig nem használtak a játékaikban.

Aztán miután becsömörlöttem a fifától, újra single player vizekre evezvén, gondoltam csak be kéne fejezni ezt az "év játékát". Haladtam benne, de még mindig nem éreztem, hogy ezt akár újra is játszanám vagy bármi ilyesmi. Tudjátok amikor csak a végére akartok érni szódával.

Majd mire a játék végéhez értem és befejeztem, valami megváltozott. Valahogy megértettem a harcrendszer kis finomságait, stance váltás stb. illetve megszoktam ezt az egész gemeléses dolgot, ami továbbra is kicsit nekem olyan átláthatatlan, de elfogadtam. Annyira megtetszett, hogy utána nekivágtam hogy leöljem a maradék 2 sárkányt és 8 + 1 valkűrt is. Összeszedtem a Thanos kesztyűt is, már lőni is tudok vele nagyon király. Most, hogy ezekkel is megvagyok még a köd szettet tudnám fejleszteni lvl8-ig és kész minden amit elterveztem. NG+ is lesz majd belőle kis pihi után.

Gondoltam megosztom veletek, ez az én történetem a játékkal. :)

(#1082) Kódos


Kódos
aktív tag

Story telling by me :)

Nem,nem vagyok ps fan sőt sose volt még,tavaly black fridayen úgy döntöttem az nyer aki mer alapon kiprobálom ezt a konzolt is sose játszottam a sony konzol egyik ex címmel se csak ha éppen valakinél voltam és neki volt ment a tekken,god of war-ba a kaszabolás ez inkább a ps2 korszak egyébként azóta semmi a sony felé.Mindig is xbox "párti" voltam sajnos a kontroller ergonomiája annyira nem győzött meg sose hogy az xbox kontrollere után egészen tavalyig nem is gondolkodtam abba hogy vegyek ps-t,most is így voltam vele más nem is nagyon érdekelt csak a kontroller vajon kényelmes lesz?Vajon élvezet lesz használni?online rendszerrel meg csak annyit hallotam mesze nem olyan stabil és dús akciok mint az xbox konzolán...Be mentem egyik nap a fekete péntek akcio napok alatt a media marketbe és vettem egy ps4 pro-t red dead 2 játékkal+ ingyen válaszottam a god of wart hozzá ditroit és a spiderman annyira nem érdekelt mint a hírhedt god of war ami mindig is tetszett csak sose volt alkalmam magam játszani vele,(igen azta már a másik 2 játékot is megvettem :DDD )görög mitologia,istenek,kaszabolás wáhoo alig vártam hogy bele kezdhessek.freyával való első találkozásáig úgy "játszogattam"a játékkal aztán ráuntam de nagyon valahogy nem érdekelt,viszont ahogy apránként egyre jobban jött elő a story jobban elkezdett érdekelni,tegnap be is fejeztem a játék story modját ami annyira jo volt hogy nem tudom szavakba önteni ennek ellenére megprobáltam méghozzá angolul mert hogy írtam a santa monica studionak egy emailt és megköszöntem hogy játszhattam a játékukkal még hozzá a saját nyelvemen,egész magyarország nevében.El se tudnám képzelni ezt magyar nyelv nélkül viszonylag karistolgatom az angolt A2-B1 szinten de a szövegkörnyezet miatt sokszor úgyse értettem volna SEMMIT hálás vagyok amiért magyar nyelven jött ki de tényleg.Én csak annyit mondanék hogy megérte venni ps-t nagyrészt az ex címek miatt vettem de messze magasan az ex címek jobbak voltak 2018-ban mint az xboxon már csak a magyar nyelvek miatt is.Kicsit nevetségesnek tartom hogy az xboxon a halo sorozaton kivül más nincs is ami értelmes lenne talán a gears of war de szart se ér az egész ha nem érted halo-val ugyanez nagy kedvenc a halo de az hogy a szaros forza ami egy semmit nem mondo autos játék kb a fifával egyszinten van kap magyar nyelvet az olyan játékokban amiben meg kéne nincs.Halo újrészevel kapcsolatban nagy a csönd egy ideje így eszemben sincs váltani konzolt egy ideig és ezt ugy mondom hogy most már mindkét konzol volt a kezem között

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#1083) Peetey91


Peetey91
senior tag

Újra elővettem én is a játékot a maradék trófeáért, meg is lett a platina. Játszottam idén a Spidermannel is, az RDR2-vel is, nagyon szerettem mindkettőt, de továbbra is a GoW nálam a tavalyi év játéka, megkockáztatom nálam az egyik “best game ever”. Jöhetnek a DLC-k, van benne potenciál bőven.

(#1084) -=Jam=- válasza Peetey91 (#1083) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem lesz hozzá DLC. Majd jön a következő rész egyszercsak :)

(#1085) Peetey91 válasza -=Jam=- (#1084) üzenetére


Peetey91
senior tag

Nekem az is teljesen megfelel. :) Thor és Freya is jó szálnak ígérkezik, főleg amit a valkűr királynő legyőzése után megtudtunk Freyáról.

(#1086) -=Jam=- válasza Peetey91 (#1085) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Ha tippelnem kéne azt mondanám következő részben Thor, aztán a 3-ban Odin lesz a főgonosz. Bárcsak már ott tartanánk. :D

(#1087) @rglaaf


@rglaaf
veterán

Üdv
Az első valkürhöz mikor érdemes vissza menni? Most még elsőre elég gyenge vagyok hozzá ;]

PSN:BiZzare_0 ️

(#1088) Peetey91


Peetey91
senior tag

Én a valkűröket úgy csináltam, hogy végeztem a sztorival, aztán Muspelheimet megcsináltam. Ezután párat levertem, majd az utolsó párat Niflheim után.

(#1089) koxx válasza @rglaaf (#1087) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

6-7-es szintű felszerelés alatt nem érdemes. Csak kiidegeled magad :DDD

(#1090) @rglaaf válasza koxx (#1089) üzenetére


@rglaaf
veterán

Szerintem is az lesz bepróbálkoztam 4. szinten de ez még elég kevés :D

PSN:BiZzare_0 ️

(#1091) @rglaaf


@rglaaf
veterán

A titkos fejsze markolatot nektek sikerült kiszedni már Muspelheim tornyánál?

PSN:BiZzare_0 ️

(#1092) Peetey91


Peetey91
senior tag

Másnak is két emailt küldtek a platina trófea után járó avatar miatt? :D Beváltottam az elsőt, aztán rá pár hétre kaptam egy új emailt, egy másik kóddal. :D

(#1093) pulffy


pulffy
őstag

Hali. Niflheimben Sendrinek le kellen gyártani az Ivaldi Műhelyének a kulcsát de hogyan? Azt muttasa a követés hogy menjek oda Sendrihez gyárcsam le, de mikor rámegyek a kraftolásra nem látom hogy mit kéne legyártani. Ködviszhangból már több ezret szereztem, le is kraftoltam Niflheimi talizmánt és fejsze markolatgombot is... Valakinek valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1094) Peetey91 válasza pulffy (#1093) üzenetére


Peetey91
senior tag

Szia. Ha jól emlékszem meg tudod tőle venni, valamelyik menüpont alatt. Tehát nem craftolni kell, csak megvásárolni. Sajnos most nincs előttem, de nézz körül a boltjában.

[ Szerkesztve ]

(#1095) pulffy válasza Peetey91 (#1094) üzenetére


pulffy
őstag

Aha, néztem pedig, de lehet áttsiklottam rajra... Majd este újra megnézem. A fejszét és a bladet kellene még maxra fejleszteni, azt mikor lehet?

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1096) Peetey91 válasza pulffy (#1095) üzenetére


Peetey91
senior tag

Az utolsó fejlesztés ha jól emlékszem Niflheimben lesz. Frozen Flame kell a Leviathanhoz, amit valamiért cserébe a törpénél tudsz venni.

(#1097) pulffy válasza Peetey91 (#1096) üzenetére


pulffy
őstag

Igen már rájöttem, közben arra is hogy Midgardban az egyik hollo bugos. Már mint hogy összegzésben kellett még egy, de a régiókban mind megvolt. Aztán néztem jutyubon hogy Landsuther bányájában sunnyog egy, és tényleg ott volt... :K

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1098) pulffy


pulffy
őstag

Találtam még egy bugot, meg kellene ölnöm a 6. Aggastyánt, a térkép jelöli is, de hiába megyek oda nincs ott, másnak is volt ez?
[kép]

Why? Because we fucking can! Because we fucking can, and if we can, we do.

(#1099) wolf13 válasza pulffy (#1098) üzenetére


wolf13
őstag

(#1100) F-ECT$


F-ECT$
titán

Bejelentkezek én is, egyelőre egy Balanced Experience szintű végigjátszáson vagyok túl. Terv a Platina, egy jó kis Mist / Valkűr armor, és esetleg egy Új játék+ végigjátszás is.

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.