Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-21 21:07:10

LOGOUT.hu

God of War Sorozat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Badlof2k válasza oriic (#446) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Jaja ..azon rohogtem nagyon foleg hogy visszafogja magat a kolok miatt.. :D egyebkent Helios utan egy ujabb fej ami hasznara van Kratosnak es remek dumaja is van :C egyebkent durvan skot akcentusa van :D Remelem "hamar" lesz folytatas erdekel a kigyo sorsa nagyon

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#452) Xaels válasza oriic (#450) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem nem a mérete a gondom Baldurral, a harc vele inkább volt látványos mint kihívás(mármint néha egy egy nagyobb mob jobban megkeserítette az életem) és maga a karakter személyisége nem igazán maradandó.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#453) Kvelstadt válasza oriic (#450) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na meg ugye az előző széria is nemkicsit átírja a görög mitológiát azzal hogy zeus fia kratos meg hogy ő megy és átrendezi az egész maradék mitológiát titánostul istenestűl.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#454) Xaels


Xaels
félisten

Eir + Gunnr Valkűrök, sajnos Eir túl sokáig tartott így kicsúszott az eleje.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#455) Adam_Shepard válasza Xaels (#454) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Egyrészt spoiler, másrészt ugye azt a hollót kiszedted az EIR-nél ami a karzaton van? :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#456) Snip3r_HUN válasza Xaels (#439) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mimir mondta a Athreus-nak hogy a Világkígyónak valahonnan ismerős, mint ahogy azt is mondta hogy a kigyó visszarepült az időben. Nem figyeltél eléggé a részletekre ;)

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#457) dinostaRR


dinostaRR
tag

Na én is befejeztem a történetet és még mindig a hatása alatt vagyok. De van pár kérdésem, illetve gondolatom. A végén a festményeknél Atreusz fog valakit az ölében aki haldoklik, az Kratos akar lenni? Illetve mi történik ott éppen, valamiféle lélekvándorlás? Merre fele? Amikor Atreusz öntudatlan állapotban volt akkor éppen valaki megfújta a kürtöt. Lehetséges, hogy Ő maga volt az egy másik időből? Sejtető, hogy éppen akkor és nem máskor szólalt meg. A kígyóról tudjuk, hogy Loki fia és utazott szintén az időben + említést is tesz, hogy ismerős neki a srác arca. A zárt kapuk vajon dlc-k lesznek, vagy a következő játék helyszinei?

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#458) Xaels válasza Adam_Shepard (#455) üzenetére


Xaels
félisten

Ki, mind a 3 eddigi Valkűrömnél volt holló ;) Spoiler? A történet szemszögéből nincs semmi jelentőségük, de gondolom akit zavar az nem fogja megnézni.

(#456) Snip3r_HUN de figyeltem, sőt mint írtam nem is ő az érdekes a 3 testvérből csak a többiek nem jelennek meg a játékban ilyen formában.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#459) oriic válasza dinostaRR (#457) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DLC nem lesz ezt mondták a készítők, szóval valszeg a többi kapu a folytatásban kap helyet.

Live-Die-Respawn

(#460) Badlof2k válasza dinostaRR (#457) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Azért az nem biztos hogy az ő fia..max ugye rokonok mert Jötünheim a közös hazájuk..legalabbis eddig a GoW nem erősitette meg hogy a fia lenne=)

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#461) dinostaRR


dinostaRR
tag

Ám eszméletlenül jól néz ki a két epic shield amit kapni a játék végén! :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#462) Adam_Shepard válasza dinostaRR (#461) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Melyik?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#463) dinostaRR válasza Adam_Shepard (#462) üzenetére


dinostaRR
tag

kettő sárga eposzi. a nevüket most nem tudom, már nem vagyok elötte, de egyik Tyres a másik véres Kratoszos

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#464) Darksiders84


Darksiders84
aktív tag

Na én is a végére értem leszórtuk a legmagasabb részről ugyebár és akkor nem akartam elhinni hogy tényleg ennyi pedig még két helyszín világ és olyan félig lezért érzés vagyis inkább hiány de amúgy nagyon magával ragadó maradandó.
Remélem nem 5 év múlva jön a folytatás.

(#465) Adam_Shepard válasza dinostaRR (#463) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

de hol kapod meg, mert én nem találkoztam iylennel.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#466) Adam_Shepard válasza Xaels (#458) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a chaos blade eléggé nagy spoiler még mindig sajnos...

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#467) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#465) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Közben gugliztam egy keveset mert látom beragadt az internet hirtelen. A Redditen azt írják, hogy ha a legmagasabb nehézségen nyomod le a játékot, akkor ad 2 pajzsot.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#468) Xaels válasza Adam_Shepard (#466) üzenetére


Xaels
félisten

Basszus arra nem is gondoltam.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#469) dinostaRR válasza Adam_Shepard (#467) üzenetére


dinostaRR
tag

igen, azon tolom :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#470) prokxy


prokxy
veterán

Elvileg ma már én is este nekiugrom a GoW-nak :P , mennyire érdemes a kissrác tápolásával kezdeni?
Ahogy láttam ingame videókon, elég hasznos tud lenni. :)

Ill. a fő statokat hogyan érdemes elosztani Kratosnál? :R

szerk: kik kommentjeit olvasgatom, Sniper, sirAndris, hali urak itt is! :B

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#471) Kvelstadt válasza prokxy (#470) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én azt mondom hogy fogd meg és ne kétdezz, ne nézz semmit. Ülj le és játsz.
Én így csináltam és legjobb élmény volt magamtól felfedezni a dolgokat.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#472) prokxy válasza Kvelstadt (#471) üzenetére


prokxy
veterán

Rendben, köszönöm. :R ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#473) Kvelstadt válasza prokxy (#472) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én volt hogy offlineba raktam magam hogy ne is hívjanak partyba sem, mert minden ami a képernyőn történt, a harcok, a látvány, az átvezetők, és párbeszédek, annyira lekötött hogy nem tudtam fejben ott lenni partyban is, és csak zavartak a külső hangok és nem is nagyon tudtam válaszolni sem mert annyira a játékra figyeltem.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#474) El Barto válasza prokxy (#470) üzenetére


El Barto
tag

Szia!

Atreust olyan hamar tápold maxra,amennyire csak tudod! RENGETEGET számít,hogy távolról nyilazgat,illetve már maxosabban kombókkal is besegít majd,de nem spoilerezek,akkor lesz igazán nagy élmény ha mindenre magadtól jössz rá. :) Én egy hete szőrén tolom,se guide,se videok,semmi,hatalmas élmény mikor megtalálok egy elhagyott ládát,kamrát,de nem ragozom,szerintem ne szúrj ki magaddal videozással! :D

(#475) Sirandrish válasza Xaels (#454) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az oszt igen :Y
Milyen könnyűnek néz ki, pedig engem Gunnr úgy bedarált mint a sz*rt.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#476) Snip3r_HUN válasza prokxy (#470) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Üdv itt is Prokxy :)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#477) Sirandrish válasza prokxy (#470) üzenetére


Sirandrish
legenda

Heyho. Hát ideje már, de készülj...függőséget okoz :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#478) Kvelstadt válasza Xaels (#454) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Gunnr-t megnéztem. Jó kis harc volt. Én a ránugró támadását könnyebvwn parryztem mint a közelit, viazont mikor pirosat ütött azt meg se próbáltam megszakítani pedig úgy néz ki meglehet.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#479) El Barto


El Barto
tag

Kara elsőre meglett,a körülötte lévő mobokkal nem is foglalkoztam! :DDD Nna,öt valkűr már felszabadítva,alakul ez! :DD

(#480) Xaels válasza Sirandrish (#475) üzenetére


Xaels
félisten

Eir után mentem oda, ahhoz képest Gunnr tényleg könnyűnek tűnt. De ha meg van, hogy mozognak utána nem olyan nehezek csak koncentrálni kell.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#481) Kvelstadt válasza El Barto (#479) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ákármerre mozdultam valaki mindig eltalált. Mondjuk a figyelmem végig a bosson volt és így volt esélyük megcsapkodni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#482) oriic válasza prokxy (#470) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdemes minél előbb kimaxolni a gyereket.

Live-Die-Respawn

(#483) Sirandrish válasza Xaels (#480) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja hogy Eir meg még keményebb? Tényleg nem kell nekem ezzel foglalkozni :)
Azt hiszem ideje nekivágnom az FC5nek :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#484) #24077056


#24077056
törölt tag

Majd ha a valkyrie queen jön szembe veletek 😃 ő egy külön rage kategória.

(#485) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Most vagyok a Sigrunnál.. hát ez eddig sétagalopp volt. Nem csoda, hogy trophy van mögötte :D

Aki meg parázik a cursed mistes résztől az ne tegye, mert oylan cuccokat dob viszonylag hamar, hogy már oda is költözhetnék. :C

A Valkűrök kontójára még annyit csak, hogy bizony ők dobják a leg nyakatekertebb dolgokat, tegnap lefarmoltam őket és csak lestem.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#486) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Nilfheimben a szakadásokban is vannak ládák? csak mert kinyitottam mindet és nem jött a trofi. MOst nézem, hogy a szakadások is kellenek ..fenébe :D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#487) Badlof2k válasza Adam_Shepard (#485) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nekem is kb ötödik nekifutásra lett meg normálon...ehh néztem párszor hogy ez micsoda..nála rendesen kell taktikázni .. meg ahogy néztem még kevesebb sebzést kap mindenből mint a többi valkür.. Ragemódba is alig vettem le neki az életét.. de meglett. ^^

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#488) Adam_Shepard válasza Badlof2k (#487) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Hat meg amig a tobbinek van 10 kockaja addig neki vagy 30. Nagyon jo harc, erdekes volt latni a tobbi csaj balanszolasat is. A tuzes probak utan mentem nekik, most atgondolva egy allat voltam azutan:D 4 db lement resurrection stone nelkul de 2 ugyis hogy nem ert hozzam . #evjateka

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#489) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Megjelenes szempontjabol is tokeletes, mert akinek kell meg ilyen az pont a Dark Souls Remasterre végez vele.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#490) Badlof2k válasza Adam_Shepard (#488) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Jaja.. mégis ahoz képest mennyi minden content van benne igysem elég.. még mennék tovább de már amit akartam megcsináltam felefedeztem stb.. szóval "kicsit." rövid, de pont ezen gondolkodva tegnap az jutott eszembe hogy valszeg azért mert igy vezetik /vezetnek fel egy újabb trilogyt szerintem aztán meglátjuk, főleg azért is mert anno az Gow 1 se volt annyira "hosszú." és istenekben gazdag.. igazából ott is a maint story főleg az volt hogy pandora templomán rohantál végig volt egy kis pokoljárás aztán a végén Arész, 2-3 meg aztán beindult durván.. szóval várom a folytatást :) ja plusz spoiler!!tegnap Mirmir elszólta magát hogy amikor Jötünheimbe voltunk a bojjal akkor Freya kedves betalálta hogy ugyan mégis Odin hova tette a harciszellemét és a Valkürszárnyait mert ugye mint kiderült eredetileg ő volt a valkürők királynője és felügyelője csak amikor Odin megátkozta blabla..letépte a szárnyait és elvette harci szellemét..és szóamiszó ezt keresi és Mirmir volt olyan okos hogy elis mondja legalábbis a szavaiból ezt vettem ki, ezért gondolom kövi részbe ha lesz akkor Freyával lehet lesz egykis adok kapok mer ugye a kis fiát elküldtük az örök vadászmezőkre borért.amiért a mama annyira nem volt hálás.. bár ha olyan lesz mint Héra a háromba akkor az nem lesz nagy pofozkodás.. de abból kiindulva hogy valkürkirálynő volt akkor nem hiszem hogy ennyivel lenne le rendezve az egész. :D

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#491) Adam_Shepard válasza Badlof2k (#490) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

bőven van benne potenciál, de szerintem nem most fogunk uj gowot kapni +3 év.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#492) Imilenni válasza Adam_Shepard (#491) üzenetére


Imilenni
addikt

Én azért reménykedem hogy még a PS4 kap egy utolsó GOW-ot, én azt se bánnám ha maradna minden, mindössze kitoldanák a történetet. :C

Press "F" to pay respects.

(#493) Badlof2k válasza Imilenni (#492) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Úgy lenne értelme..és lehetne tovább szintezni felfele.. :D

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#494) Lacko66


Lacko66
tag

Sziasztok.

Péntek óta tulajdonosa lettem egy PS4 Pro-nak és a hozzá kapott God of Warnak. :)
Anno még PSP-n játszottam ezzel a játékkal és nagyon tetszett de az a kisgép már évek óta nincs meg. Pénteken el is kezdtem játszani és pár órát már eltöltöttem vele. Lassan haladok, nem sietek, megpróbálok minél több dolgot felfedezni. Eddig nagyon tetszik.

Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

(#495) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Sikerült ma is haladni, a 8 Valkűr meglett már csak a királynő van hátra.
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#496) Sirandrish válasza Snip3r_HUN (#495) üzenetére


Sirandrish
legenda

Komoly cuccok :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#497) #24077056 válasza Snip3r_HUN (#495) üzenetére


#24077056
törölt tag

Nekem ez lett a vége:

Minden maxra van húzva.

(#498) Snip3r_HUN válasza #24077056 (#497) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mellény itt még csak 7+-os, a fejlesztéshez hiányzik ha jól emlékszem a birodalom tiszta eszenciája.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#499) prokxy válasza Snip3r_HUN (#495) üzenetére


prokxy
veterán

Grat, nem semmi! :C
Ahogy olvastam, a játék tényleg nem nagyon dobál leg cuccot, hanem farmolni kell az összetevőit?
Akkor lesz vmi recept hozzá?

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#500) Snip3r_HUN válasza prokxy (#499) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Legendást (lila cuccok) gyakrabban ad, aztán ahogy haladsz előre a történettel elkezd majd adni eposziakat (arany cuccok) de annak többsége amulett vagy bűbáj vagy nyersanyag lesz, az eposzi páncélokat eddig csak a Valkűröktől kaptam, a többségét kraftolni kell majd. A rajtam lévő páncél szett Niflheim-ből való, az egy elég jó farmolós helyszín, bemész a ködbe és ködvisszhangból amennyit csak lehet minden belépéskor ki kell hozni. Első alkalommal ~500-zal jöttem ki, most már 5-7000 minden körben.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.