Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-21 21:07:10

LOGOUT.hu

God of War Sorozat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Redcaster válasza Snip3r_HUN (#799) üzenetére


Redcaster
őstag

Nekem is cél a platina, de ha megakadok a nehézség miatt, örömmel kezdem majd újra a játékot, mert hihetetlenül tetszik. Mikor olvastam a véleményeket róla, csak legyintettem, hogy oké, jó. Biztos annyira jó mint a Witcher 3, DS 3, vagy éppen a Skyrim. Nos, nem! Ez a játék ezeknél sokkal jobb. Ez eddig számomra A játék. Hihetetlen amit ezek a Santa Monica-s srácok összehoztak. Ha érkezne hozzá bármilyen DLC, gondolkodás nélkül venném meg. Remélem azért egy NG+-t beleraknak.

Előre félek attól a naptól, amikor a végére érek, viszont bízom a többi exkluzív címben, hogy betöltik majd az űrt.

(#802) dinostaRR válasza Redcaster (#798) üzenetére


dinostaRR
tag

olyankor amikor repül, le lehet dobni fejszével ha jól rémlik

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#803) Redcaster válasza dinostaRR (#802) üzenetére


Redcaster
őstag

Nemtudom, túl vagyok rajta már az a lényeg :)

(#804) Scholes9 válasza Snip3r_HUN (#799) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én azért egy Zeldát, Mario Odysseyt és Dark Souls 3-at folytatok, ha végig vittem a GoW-ot :) :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#805) wolf13 válasza Scholes9 (#804) üzenetére


wolf13
őstag

Hat a Zeldaba is bele lehet tenni 100-150 órát :)

(#806) wolf13


wolf13
őstag

Sziasztok.

Kellene egy kis segítség. Az aggastyán setthez kellene nekem meg egy darab aggastyán törmelék.

Viszont sehol nem találok már aggastyant. Egyet tudom , hogy nem öltem meg a hegy gyomrában

Viszont visszamentem és már nem spawnol. A térképen 2 jel is van ahol küzdhetnek , mutatja a kis balta. De nincs senki. Gondolom más nem dobja.

(#807) #20844032 válasza wolf13 (#806) üzenetére


#20844032
törölt tag

Vagy tízszer annyi aggastyán van a játékban,mint amennyi a szetthez kell. Kizárt, hogy sehol nem találsz már. Csak mire Muspelheim próbáit végigcsinálod, vagy ötöt fogsz legyakni.

(#808) El Barto válasza wolf13 (#806) üzenetére


El Barto
tag

Szia!

Menj oda ahol a baltával jelöli a helyet,nézz alaposan körül,és ahol látsz egy nagy kőkupacot,csapj bele! :DD Azok a sziklaszörnyek már nem a mászkálós,hanem a "téli álmot alvós" fajta! :DDD (Amúgy van egy hely ahol spawnol,de így nem fogom tudni sajnos elmagyarázni,bocsi...)

Sok sikert! ;)

[ Szerkesztve ]

(#809) wolf13 válasza El Barto (#808) üzenetére


wolf13
őstag

@ Moby Köszi.

Megkönnyebbülten , azt hittem, hogy ez miatt nem lesz meg a platina. Hazaérek és ránézek. Csak mikor a sztorit vittem , a hegyben nem öltem meg, mert kevés volt a HP-m , mondom majd visszanézek. Most meg sehol. De így akkor még van esély :P

(#810) El Barto válasza wolf13 (#809) üzenetére


El Barto
tag

Nem kell aggódnod,bőven van belőlük! :D Én is meglepődtem anno,mert a térképen jelölt egyet,odamentem,sehol senki,na mondom,ez bug. Addig-addig forgolódtam,amíg gyanús lett egy nagy szürkés kupac a fehér hóban (ez ott volt,ahol a térképen a halott óriás van lerajzolva). Belevágtam a Leviathánnal,erre felkelt! :Y

Sajnos a spawnolós helyet nem fogom tudni elmagyarázni,anélkül is sikerülnie kell,de ha ESETLEG bármi gubanc lenne,írj és lecsekkolom neked! :))

(#811) Kvelstadt válasza wolf13 (#806) üzenetére


Kvelstadt
veterán

A játék elején mikor még csak úton voktál a tóhoz, és ahol először találkoztál a kovács törpével, na azon a környéken is mindig spawnol egy de kőkupacot játszik az is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#812) #20844032 válasza wolf13 (#809) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nincs benne elbukható trofi, nem kő izgulni :)

(#813) wolf13 válasza #20844032 (#812) üzenetére


wolf13
őstag

OK :D :R

(#814) El Barto válasza #20844032 (#812) üzenetére


El Barto
tag

:DD :R

(#815) Xaels


Xaels
félisten

Geirdriful mekkora egy szivacs volt. 2 órát szórakoztam vele, legalább 10-szer úgy vágott agyon, hogy végigvertem majd a legvégén egyszerűen ledarált két pislogás alatt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#816) Kvelstadt válasza Xaels (#815) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én rage közben szoktam uszitani a kölköt hogy nagyobb eséllyel ott maradjon ahol ütöm.
És én ott szoktam sok hp-t bukni hogy próbálom okosan felvenni a healt aztán mindig beszopom. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#817) El Barto


El Barto
tag

Ha rage közben nyomtok egy R2-t,Kratos felkap egy sziklát és hozzávágja az ellenfeléhez - brutál sokat sebez,kétszer-háromszor simán el lehet sütni! :DDD

(#818) Kvelstadt válasza El Barto (#817) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én szoktam nyomni de olyan szépen kimozdulnak előle 10ből 7szer..

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#819) Xaels válasza Kvelstadt (#816) üzenetére


Xaels
félisten

Én szeretem tartogatni olyan időkre amikor kiesek a koncentrációból. Kell néha egy kis szusszanásnyi idő,

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#820) wolf13


wolf13
őstag

Köszönök minden segítséget , így meglett nekem is az Apa és fia :)

(#821) Snip3r_HUN válasza Scholes9 (#804) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nálam csak PC és PS4 játszik, a Nintendos címek nem hoznak lázba. :)

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#822) Kvelstadt válasza Snip3r_HUN (#821) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Pedig tavaly a horizont erölködés nélkül nyomta le a zelda. Azóta vártam még ehy olyan élményre mint amit a zelda adott és eddig, a gow-ig kellett várnom.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#823) Simba86


Simba86
senior tag

Kezdek fáradni Nilfheimtől... :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#824) #20844032 válasza Simba86 (#823) üzenetére


#20844032
törölt tag

Miért? 1 körből 10-15000 mist echo. Ha dobja neked az anchor of fogot rendesen, akkor max 5 kör, és minden megvan.

/Egyébként Niflheim :DDD (bocs)

[ Szerkesztve ]

(#825) prokxy válasza #20844032 (#824) üzenetére


prokxy
veterán

Lehet olyat a játékban, hogy módosítom a nehézségi szintet, kipróbálom, majd vissza, akár fel, akár le? Kivéve a legnehezebb, ott nem lehet választani, ezt tudom.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#826) Simba86 válasza #20844032 (#824) üzenetére


Simba86
senior tag

úh, benéztem köszi :D

Nagyon bénának fogok tűnni, de nem néztem elég yt videót ehhez: a rúnás ládák közül, amelyik niflheimben is van, azokat egyszerűen nem tudom kinyitni... biztos csak a lustaság, hogy nem olvasok utána, de vki tudna segíteni akár privátban? :)

Köszi!

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#827) #20844032 válasza Simba86 (#826) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nincs a játékban olyan, amihez yt videót kell nézni. A rúnás láda ugyanúgy nyílik, ahogy mindenhol máshol: az egyikhez forgatókat kell beforgatni (a kezdőarénában memorizálni kell a jeleket, és a három másik aréna tetején random ülnek a forgatók), a másik meg kongatós, de azok természetesen ottvannak ahol a láda is.
A körök végén meg ne felejtsd el eladni Sindrinek a zsákmányt (az egyik fajta 500, a másik 1000 mist ehcot ér) mert közvetlenül a ládákból csak a megszerezhető töredékét fogod megkapni.

[ Szerkesztve ]

(#828) wolf13 válasza prokxy (#825) üzenetére


wolf13
őstag

Igen , lehet állítani, és jól tudod a gow - nehézség után már nem lehet. Csak annyi, hogy mikor nehézségi szintet választasz , mindig az utolsó mentési ponthoz tesz vissza.

Simba86@ A kongatóst nem kell sorrendbe, hanem adott időn belül. Ha megfigyeled a ládákon a jeleket, egy idő után szépen kigyúlnak újra.

[ Szerkesztve ]

(#829) Simba86 válasza #20844032 (#827) üzenetére


Simba86
senior tag

A kongatós az csak annyi, hogy a megfelelő sorrendben kell? A forgatós meg, hogy legyen mindhárom jel?

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#830) Adam_Shepard válasza Simba86 (#829) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a kongatóst minél gyorsabban kell csinálni, hogy ne látszodjón a ládán. ami meg a lobbyban van, azt pedig meg kell jegyezi és a főbb "arena"- szerű helyeken található kapcsolókkal kell beforgatni. Amúgy, ja Milfnheim kicsit unalmas, mert lassan farmolsz az elején.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#831) #20844032 válasza Simba86 (#829) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nincs sorrend. Bármilyen sorrendben jó, de olyan gyorsan kell kongatni őket, hogy még hangot adjon mind a 3 egyszerre(el van sötétülve a rúna rajta).

/nagyon sok mindent hagytál hátra, ha már Niflheimben vagy, de nem tudod hogy nyílnak a ládák.

[ Szerkesztve ]

(#832) Simba86 válasza #20844032 (#831) üzenetére


Simba86
senior tag

Igen, ezeket a chesteket teljesen kihagytam eddig... a többit csináltam meg, ahol csak ki kellett lőni a rúnákat

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#833) #20844032 válasza Simba86 (#832) üzenetére


#20844032
törölt tag

Semmi baj, minden pótolható a játékban! :DDD

(#834) prokxy válasza wolf13 (#828) üzenetére


prokxy
veterán

Kösz, akkor meglesem picit magasabb szinten, ha nem megy, akkor vissza.

Más: eddig Sony hangprojektoron hallgattam a játékot, tegnap pedig felraktam a G933-at, kipróbáltam azzal is.
Végre egy zöld varjút nem szalasztok el, mert meghallom az a másik hangot. :)
Ill. sokkal dinamukusabbak a hangok és jobban hallani, hogy mi merre.

Érdemes így bekapcsolni a fülhallgató módot?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#835) Adam_Shepard válasza Simba86 (#832) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

De van baj, azopk adják a HP meg stamina upgardeket. Trófeához is kötöttek:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#836) #20844032 válasza Adam_Shepard (#835) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nincs kihagyható elem a játékban. Mindenhova vissza lehet menni, és kinyitni/megszerezni. Nincs elbukható item vagy trofi.

(#837) Adam_Shepard válasza #20844032 (#836) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Valóban, de így csak magát szívatja. (Bár az ő dolga)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#838) Redcaster válasza #20844032 (#836) üzenetére


Redcaster
őstag

Én a játék legelején ott hagytam egy ládát amit farkasok őriztek, meg kicsit később, ahol egy lila halálfejes mob védte. Arra a részre mikor lehet visszajutni? Leverném már őket :D

(#839) #20844032 válasza Redcaster (#838) üzenetére


#20844032
törölt tag

Egy bizonyos pontján biztosan, amit most nem kívánok elspoilerelni, és onnantól bármikor :) Ha a sztori még nem vitt vissza, akkor legyél türelemmel :)

(#840) Redcaster válasza #20844032 (#839) üzenetére


Redcaster
őstag

Tegnap este szereztem meg a Chaos Blade-t, nem néztem még szét arrafelé hogy merre tudok még menni, de akkor szerintem most tudok visszamenni oda :K

(#841) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na a hollós trófea kivételével minden megvan. De most azzal nincs erőm xarakodni. Majd egyeszer ha rászánom magam a legnehezebb fokozatra majd jobban figyelek rájuk.
Most vissza az Uncharted 4-hez, mert már azt is illene végigtolni,és még nagyon az elején vagyok (árverés utáni pálya). MIre végzek aktuális lesz a Detroit :DDD

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#842) Gery9112


Gery9112
őstag

Chris Judge hangjával ezek a rossz szóviccek is ütnek Kevesebb boy, több poén.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#843) #20844032 válasza mcwolf79 (#841) üzenetére


#20844032
törölt tag

Pont a GOW előtt pörgettem ki másodszor. Az is....atyaég :C

(#844) #95558144 válasza #20844032 (#836) üzenetére


#95558144
törölt tag

Csak az a gond vele, hogy erre lehetőséged gyakorlatilag a játék legvégén van csak.

(#845) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Akciós a ps store-ban a God of War 3 Remastered (4490 Ft), ha valakinek kimaradt volna. Én is csak most húztam be. :B

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#846) Redcaster válasza Snip3r_HUN (#845) üzenetére


Redcaster
őstag

De jó hogy szólsz! Friss tulajként nekem az is kötelező. Hazaérek, veszem is :)

Közben elvileg a mai nap folyamán jön a Photo Mode a játékba!

[ Szerkesztve ]

(#847) Adam_Shepard válasza Snip3r_HUN (#845) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

tudott az szépen öregedni? Én is meg akarom venni de annyira lóg a levegőben, hogy mi van,ha plusos cím lesz.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#848) prokxy


prokxy
veterán

Ez a GoW azért fel tudja pumpálni a pulzust...
hasonló kis kerekfejű fiam van, korban fiatalabb és amikor Atreus megbetegedett, ill. elrabolták, háát, azért gyorsabban vert a szívem. Mondjuk akkor is, amikor kis időre áttért a sötét oldalra! :D Nagyon átjönnek az érzések, legalábbis nekem :B

A játék nagyon profin össze van rakva, HZD ide vagy oda, ez most nekem nagyon favorit lett, alig tudom letenni. :)

Nem beszélve arról, hogy ma reggel sétálok melóba, csicsereg vmi fura hangon egy madár és egyből Odin szemei jutottak eszembe, ez már elvonási tünet lenne? :D

szerk: anno a Destiny 2 volt ilyen, délután kint vagyunk az udvaron, egyszer beborul az ég, én meg mondom az Asszonynak: "Na, indul a public event! :DDD " Jót nevettünk mindketten! :D

Most ott tartok, hogy megyek Jötunheim-be, a kapu előtt kapcsoltam ki tegnap este a PS-t. Szóval nem sok van már hátra elvileg, utána ha platinázás lesz, akkor lehet farmolni. :)

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#849) Gery9112 válasza prokxy (#848) üzenetére


Gery9112
őstag

Mondjuk azt a változást a személyiségében inkább csicskalángossal kellett volna jutalmazni....szerencsére nem tartott sokáig. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#850) #20844032 válasza prokxy (#848) üzenetére


#20844032
törölt tag

Éppen ezért kezeljük a helyén a God of Wart, mert valahol tényleg elszomorító, hogy a kifejezetten nem online-ra kitalált, történetalapú, látványos, AAA-minőségű kaland- vagy akciójátékokra már csak akkor van esély, ha a Sony belerak egy csomó pénzt, hogy cserébe csak azok játszhassanak vele, akiknek van PlayStationjük. Ilyen a Last of Us, az Uncharted- vagy az Infamous-sorozat, a Bloodborne, a Heavy Rain vagy a Horizon Zero Dawn, vagyis az utóbbi évek legjobb játékai. Jöhet itt a GTA milliárd dolláros mikrotranzakciós bevételeivel, a Fortnite meg a PUBG popkulturális hatásával vagy a WoW a tíz éve folyamatosan többmilliós táborával, semmi sem érhet fel azzal az élménnyel, hogy az ember leül a konzolja vagy PC-je elé, mert van pár óra szabadideje, és azalatt fantasztikus írók és fejlesztők munkáját élvezi harc vagy éppen átvezető videókon keresztül. Miközben az online-ra rákattant barátai másfél órája nem tudnak CoD-ozni, mert lassú a szerver, nem ér rá a Béla, vagy nincs pénze Janinak a legújabb puskára.

Az utolsó betűig igaz. GOW cikk a zindexen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.