Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-21 21:07:10

LOGOUT.hu

God of War Sorozat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) 3L1T3


3L1T3
addikt

Alig várom, hogy minél többen végezzetek a játékkal, vagy hogy olyan szintre érjetek ahol már kitudjuk beszélni a tapasztalt, dolgokat. :D

Annyi kérdés van bennem amit már 2 hete magamba kell tartani. :D

Szóval uraim, írjatok folyamatosan, ha végeztetek! :D

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#102) Gery9112 válasza 3L1T3 (#101) üzenetére


Gery9112
őstag

Én közben is fogok írogatni az tuti már ma este. Ugyanezt éreztem a Bioshock Infinite-nél, amikor egyik haverom rám várt,hogy végre végezzek és ki tudjuk beszélni a sztorit. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#103) szallasi007 válasza 3L1T3 (#101) üzenetére


szallasi007
őstag

Nekem nagyon tetszik eddig bár még csak itt tartok:
Kilenc tó.
Amit még nem tudok hogyan lehet használni azokat az arany vagy bronz gömböket amik zölden világítanak - a boszi barlangjának aljában is volt, valamire egyáltalán jók?
A másik pedig az indával átszőtt ládákról az indát hogy lehet leszedni? Gondolom tűzzel de a fagyott fejszével hogyan?

[ Szerkesztve ]

(#104) 3L1T3 válasza szallasi007 (#103) üzenetére


3L1T3
addikt

Azokhoz később fogsz kapni itemet. :) Atreus mondja is, hogy egyelőre ez nem fog menni! Amikor olyan dolgokat találsz amik egyelőre nem kinyithatóak, oda később kapsz valamit, bármikor vissza lehet menni ezekre a területekre! :)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#105) oriic válasza szallasi007 (#103) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Figyeld a gyerek szövegét, mondja mindig, hogy majd később érdemes lesz visszanézni, mert most nem tudtok mit csinálni vele.

Live-Die-Respawn

(#106) szallasi007


szallasi007
őstag

Kösz a választ, nekem csak az tűnt fel hogy azt mondja hogy valamivel ki kéne nyitni vagy ehhez kéne valami. Vak vagyok nah :D Még jó hogy van magyar felirat lehet olvasni is meg kéne tanulnom :)

(#107) szallasi007


szallasi007
őstag

oke ettől a hídmozgatós résztől befostam
Idén ez mindent visz.
Van aki 4k vs FHD közti különbséget megnézte már. Nem tudom most a tv-n kipróbálni de FHDn se csúnya ;]

(#108) Gr3GoRi


Gr3GoRi
tag

Üdv! Magyar reges ps accountom van. Magyar felirat mindenhol benne van a játekban? Ausztriában élek és itt venném meg a dobozos verziót.

Gigabyte B550 Aorus ​Pro v2 // R7 5800X // Patriot Viper Steel 4400 CL19

(#109) Kvelstadt válasza Gr3GoRi (#108) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az acc mindegy lemezesnél. A lemezesnek kell tartalmaznia a hun subot. Am pont most olvastam a tesztnél vagy valahol itt a fórumon hogy van abban is hunsub.
De azért nézz még utánna biztos ami biztos.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#110) Gr3GoRi válasza Kvelstadt (#109) üzenetére


Gr3GoRi
tag

Próbáltam rákeresni itt kint is de sehol sem irják, az angol es a nemet feliraton kivűl mást pedig nem nagyon tüntetnek fel

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B550 Aorus ​Pro v2 // R7 5800X // Patriot Viper Steel 4400 CL19

(#111) nkAAA válasza Kvelstadt (#87) üzenetére


nkAAA
aktív tag

Hallod, volt olyan rész a stream alatt, amikor majdnem agyvérzést kaptam.

Poisonös banya + 2-3 kőarc, hát azt hittem, hogy kitérek a hitemből, mire megöltem. Mondjuk, ez lehet azért van, mert nem edződtem eleget a Dark Souls-on, plusz Atreus-t rendszerint elfelejtem használni :U

https://twitter.com/nkaaa

(#112) Rage47


Rage47
veterán

Megvolt az első nagyobb harc, te jó ég, de jó lett ez a game. Újra akarom játszani azt a részt :D
Az irányítás annyira nem jön még be, de biztos megtanulom. Néha máshova nyúlok ütéskor, lehet valami másik játékból visszamaradt beidegződés. Még sosem kellett gombkiosztást változtatnom.

[ Szerkesztve ]

(#113) Xaels válasza Rage47 (#112) üzenetére


Xaels
félisten

Nem vagy vele egyedül. Ha lehetne én is át tenném a harcot a négyzetre meg a háromszögre, visszahívást meg R2-re. De brutálisan jó a játék, a 2. nehézségen kezdtem és így kellemes átmenet a klasszikus csapkodás és egy soulsborn stílus között.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#114) oriic válasza Xaels (#113) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Próbáltad átrakni a kiosztást? Úgy nem kényelmesebb esetleg?

Live-Die-Respawn

(#115) Xaels válasza oriic (#114) üzenetére


Xaels
félisten

Néztem, de ha lehet is nem találtam meg. Megszokom, úgy is most napokig ez fog menni.

Egyébként fura, de ez az apáskodás jól áll Kratosnak és a kölyök is teljesen szerethető. A játékmenet meg nagyon kiegyensúlyozott. QTE-t ugye tényleg nem toltak bele?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#116) oriic válasza Xaels (#115) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Minimális QTE van csak, tényleg csak 1-2.

Kontroller kiosztást elvileg a Settings-ben a Gameplay-nél tudsz talán változtatni.

Live-Die-Respawn

(#117) Xaels válasza oriic (#116) üzenetére


Xaels
félisten

Tényleg ott van. A Harc klasszikuson majdnem olyan csak R1 a visszahívás. Majd teszek vele egy próbát.

Rühellem a QTE-t és ennek kifejezetten örülök, hogy itt nem erőltetik mint korábban.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#118) Rage47 válasza Xaels (#115) üzenetére


Rage47
veterán

Én úgy vagyok vele mindig, hogy biztos jó a gombkiosztás, volt rá pár évük kitalálni a legmegfelelőbb megoldást... egy ideig ezt fogom tolni, csak megszokom.

(#119) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt csak úgy:

[link]

Live-Die-Respawn

(#120) Rage47 válasza oriic (#119) üzenetére


Rage47
veterán

nagyon unatkozol :D

a preorder DLC fegyókat fel kell venni vagy megjelennek az itemek között?

[ Szerkesztve ]

(#121) Adam_Shepard válasza Rage47 (#120) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Collectorst vett valaki?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#122) Xaels válasza Rage47 (#120) üzenetére


Xaels
félisten

A pajzsok nekem a inventoryban voltak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#123) prokxy válasza Xaels (#122) üzenetére


prokxy
veterán

Ad vmi pluszt az a 3 pajzs?

A lootrendszert hogy kell érteni? Pl. adhat a szörny mondjuk leg pajzsot vagy sima trash cuccot?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#124) Xaels válasza prokxy (#123) üzenetére


Xaels
félisten

Ezek a pajzsok csak skineknek tűntek. De én nem jutottam még túl messzire.

A szörnyek nekem eddig nem dobtak ilyesmit. Inkább a képességeken van a hangsúly.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#125) oriic válasza prokxy (#123) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A pajzsok csak skinek.

Live-Die-Respawn

(#126) prokxy válasza oriic (#125) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, kösz szépen!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#127) Kvelstadt válasza oriic (#125) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Akkor majd megnézegetem őket.
Nem szeretem az ilyen játékhoz kapott cuccokat amik akár egy kicsi előnyt is adhatnak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#128) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Ez a játék valami szuper lett, sokkal jobban tetszik mint a régebbi részek (gondolom mert azóta énis sokat öregedtem :DDD ). Annyira fura megismerni Kratos "emberi" énjét.
Főleg ez az új harcrendszer..parry...hát valami fenomenális.
Főleg az első bossharc?! Na az valami odab@szós lett :Y

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#129) oriic válasza Imilenni (#128) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem te a 2. harcra gondolsz. A Troll az első boss. Az összes egyedi nevű szörny, amelynek alul van az életerő-csíkja, azok mind boss-ok.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#130) Fuzzy87


Fuzzy87
csendes tag

Aki KSZ-ből rendelte a játékot megkapta az előrendelői pajzsokat? Se a csomagban nem volt, se mail-ben nem küldték.

(#131) retroid válasza oriic (#129) üzenetére


retroid
senior tag

Ki fog derülni ki volt az a faszi?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#132) Adam_Shepard válasza retroid (#131) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

2-3 órával később igen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#133) Kvelstadt válasza oriic (#129) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most kopogott be hozzám is az idegen.
Azt mondta nem tudom legyőzni, de azt nem tudom mennyire részletesen tudta hogy kiket győztem le akiket elméletileg nem tudtam. ;]
Ja egyébként mikor mondta hogy nem tudom legyőzni, má tudtam hogy meg fog dögleni. :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#134) foxymaci válasza Adam_Shepard (#121) üzenetére


foxymaci
senior tag

Igen én nem bírtam ki hogy ne vegyem meg :)) eddigi legigényesebb gyűjtőim ami a szobrot illeti.

Jött egy 1.11-es frissítés.
(különféle javítások fejlesztések)

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#135) front3r válasza foxymaci (#134) üzenetére


front3r
őstag

Jó látni, hogy ennyit foglalkoznak a játékkal megjelenéskor! Vannak olyan 3rd party címek, ahol 2 hét is eltelhet az első patchig.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#136) Peetey91


Peetey91
senior tag

Ez a dinamikus PS4 téma vajon még megszerezhető valahogy, vagy csak alkalmi lehetőség volt?

(#137) marilllyo


marilllyo
veterán

Már van 15k-ért lemezes God of War aprón ha valakit érdekelne. ;)

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#138) Gery9112 válasza marilllyo (#137) üzenetére


Gery9112
őstag

Mondanám, hogy csapj le rá de tudom, hogy megvan. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#139) Gery9112


Gery9112
őstag

Hát így egyhuzamban 4 óra játék és 5 óra alvás után azt mondom, hogy ez a játék idén biztos, hogy mindent visz. :R
A zene, a hangok, a látvány, a karakterek, a szöveg, a humor, a brutalitás...... nem tudom, hogy a Microsoft mennyire követi nyomon a konkurenciát de a God of War-t látva nagyon össze kéne kapniuk magukat.

2 dolog, ami nekem (még) picit negatívum:
- A harcrendszert szokni kell. Rendszerint azzal szívok, hogy mögém kerül az ellen és így, főleg az elején, indokolatlanul sokszor haltam meg. :DDD Kezdtem picit félni de aztán láttam, hogy rúnák/képességek kioldásával sokat javul a helyzet.

- Amikor először megláttam Brok boltjában a fejlesztési lehetőséget. Nekem elsőre kicsit túlzsúfolt volt és a menü lehetne letisztultabb. De gondolom ez is, csak úgy mint a harcrendszer, megszokás kérdése.

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#140) foxymaci válasza Gery9112 (#139) üzenetére


foxymaci
senior tag

Én is ezt éreztem a fejlesztési lehetőségeknél, kicsit komplikáltnak tűnt elsőre, de elkezdtem bogarászni aztán tiszul az majd, de tényleg lehetne átláthatóbb. Engem is azonnal beszippantott a játék, komolyan néha kicsordult egy könny hogy milyen hangulata van. :D
A szobor is annyira szép lett, annyira kidolgozott és komplex. Nem olyan béna Gyrosos kinézetű mint Drake az unchartedes gyűjtőiben.

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#141) Rage47 válasza foxymaci (#140) üzenetére


Rage47
veterán

én már bekönnyeztem az elején, nem vagy egyedül :D

(#142) szallasi007


szallasi007
őstag

Akik már végigjátszották azoktól kérdezném hogy a régi területeket újra lehet járni ha végigmentem a játékon?
NG+ esetén megmaradnak a skillek és felszerelés vagy 0-ról minden?

(#143) oriic válasza szallasi007 (#142) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs NG+

Vissza lehet menni mindenhova.

Live-Die-Respawn

(#144) Gery9112 válasza Rage47 (#141) üzenetére


Gery9112
őstag

Ne is mondd az elején amikor a gyolcsot megerősíti a kezén mert meglazul. (Ez az előzetesben is volt nem spoiler). Az az arckifejezés mindent elárult a fájdalmáról. Döbbenetes ez a részletesség.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#145) Xaels válasza Gery9112 (#144) üzenetére


Xaels
félisten

Tele van ilyen apró jelekkel, nagyon jó munkát végeztek. Élnek a karakterek, éreznek és ez át is jön végig mind az animációkon, mind a hangokon.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#146) szallasi007 válasza oriic (#143) üzenetére


szallasi007
őstag

Köszi :R

A játék bizonyos elemei meg OMG engem már a nyitó jelenet megfogott - nyomtam neki startot és hogy onnan indul már konkrétan a játék, nem hittem el - egy ilyen egyszerű dolgot valaha zseniálisnak fogok gondolni.
A párbeszédek főleg a törpökkel eszement, ha faggatod őket és mesélnek magukról :Y
Az okitások meg a rövid tanítások Kratostól meg hogy ilyenekre gondoltak hogyha megszakad a mese akkor a BOJ szól Kratosnak hogy folytassa :Y. Nem tudom milyen lesz a TLoU 2 vagy a Detroit de ez így ebben a formában minden pénzt megér

[ Szerkesztve ]

(#147) HosCincer


HosCincer
csendes tag

Lehet valahol a kép méretét növelni (én nem találtam amúgy)? Mert nekem körbe fekete csík van, másnak is van amúgy ilyen problémája, vagy csak én vagyok ilyen “szerencsés”.

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

(#148) Adam_Shepard válasza szallasi007 (#146) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mert maga a tény, hogy az egyik tisztasagmanias? Nagyon közel voltam a vegehez és elmentem sideolni. Na ott vannak olyanok hogy beszarsz.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#149) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ezt a fekete keret dolgot már igazan be lehetne rakni felulre az osszefoglaloba:

A játékképernyő megjelenítési területének a TV-készülék képernyőjéhez történő illesztését a (Beállítások) > [Hang és képernyő] > [Megjelenítési terület beállításai] lehetőségek választásával teheted meg.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#150) HosCincer válasza Adam_Shepard (#149) üzenetére


HosCincer
csendes tag

ok, kössz! Megnézem majd.

Let's fall in love with music | PSN: HosCincer

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.