Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-21 21:07:10

LOGOUT.hu

God of War Sorozat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) 3L1T3


3L1T3
addikt

JÓ TANÁCS!

Ha valaki végig vitte a játékot, érdemesebb utána neki kezdeni a kihívásoknak és egyéb feladatoknak.

Már csak azért is mert, a játék vége után Kratos, Mimir , Atreus folyamatosan "magyarázza" a megmaradt kérdéseket.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#252) Xaels válasza bobojszan (#248) üzenetére


Xaels
félisten

Helyezkedni kell, nem ész nélkül beugrani a közepébe. Gombkiosztást meg lehet változtatni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#253) 3L1T3 válasza bobojszan (#250) üzenetére


3L1T3
addikt

A gond az, hogy változott a piac, nem működött volna a jól bevált stílus. Lásd God of War: Ascension, már ott is elfáradt a széria, még ha azt nem is akkora gőzzel csinálták mint a 3. részt.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#254) Shamat


Shamat
aktív tag

Megérkezett végre!

DEAD LIKE ME

(#255) Gery9112 válasza 3L1T3 (#253) üzenetére


Gery9112
őstag

+1. Valamint az nagyon jó húzás volt, hogy nem a mennyiséggel akarják túlszárnyalni magukat a készítők hanem a minőséggel. A 3. részben a brutalitás olyan sok volt, hogy azt túlszárnyalni már nevetséges lenne. 12 liter vér helyett most a 4. részre 30 litert folyatnak szét. Tudták, hogy ez rövid úton zsákutca lenne.

Ehelyett inkább, "közelebb hozták" és sokkolnak. Amikor a játék elején Baldur bossharc végén közelről mutatják és hallod, hogy kitöri a nyakát az nagyon durva volt. Egy másik jelenet a szarvas leszúrása, na ott összehúztam magam, egyből a Ryan közlegény megmentése jutott eszembe csak Atreusznál nem Hitlerjugendes kés volt. :DDD

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#256) 3L1T3 válasza Gery9112 (#255) üzenetére


3L1T3
addikt

:R

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#257) Adam_Shepard válasza El Barto (#246) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

a 2 nehezsegen nyomom. Az enyém a stone mason alatt volt. Már ott vigyorogtam amikor a gyerek mondta, hogy valami gonosz és erős van a börtönben alul ;] ;]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#258) Kvelstadt válasza bobojszan (#250) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Mások vagyunk. Neked úgy tetszett, én megszoktam. Az új harcrendszer nálam hatalmas pirospont.
Viszont ja, a kamera lehetne távolabbi hogy ne csak azt lássan hogy mindenki hátúlról akar elkapni, dehát ezt a kratost közrlről kell látni! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#259) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Hát azt hiszem [ez] volt életem legizzasztóbb csatája. Sztem nem túlzok, ha azt mondom legalább 50-szer nekifutottam. Normál fokozaton elég durva,mert egyszer megcsapnak és fexek. És ezek nem is boss-ok, csak 2 izmosabb mob. Kurta soxor haltam meg, mert nem láttam a takarástól,hogy a hátsó monszta milyen ütésre készül,plussz mikor a nagy ütés animációja ment,aközben is rengetegszer lecsapott a másik szörny.
Amúgy a titka hogy mindig el kell terelni az egyik figyelmét Atreus-szal,akkor a másik addig csépelhető.

oriic:
ráhibáztál :K

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#260) oriic válasza mcwolf79 (#259) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudom megnezni linket, de tippre a dimenzio repedesen atjovo mobokrol irsz. :D

Live-Die-Respawn

(#261) Kvelstadt válasza mcwolf79 (#259) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Ezeket én hagyom még kicsit élni.. :D
Levittem egyiket fél hp-ra aztán onehiteltek és visszaültem csónakba. :D

Oriic
Igen az.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#262) foxymaci válasza Kvelstadt (#261) üzenetére


foxymaci
senior tag

Dettó :D:D én is kipróbáltam milyen egy ütésből meghalni aztán majd a játék végén visszanézek :D

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#263) Kvelstadt válasza foxymaci (#262) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen, így "jóvan múgyis máshova akartam menni.. :((( "
:D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#264) dinostaRR


dinostaRR
tag

valaki tolja god of war fokozaton? Ha igen merre jar eppen? :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#265) Callisto válasza dinostaRR (#264) üzenetére


Callisto
őstag

Day 0 azon kezdtem. A tutoriálnál tartok. :D

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#266) dinostaRR válasza Callisto (#265) üzenetére


dinostaRR
tag

Legalább nem vagyok egyedül :) Én éppen most jöttem ki a fényelfektől, de minden területet kitakarítok, most is éppen egy mellékküldetést csinálok mielőtt tovább mennék. Ám örülök, hogy ezen a fokozaton kezdtem, mert az elején tényleg nehéz volt, még az ütésekkel sem voltam tisztába, hogy mit mivel, de most már azért érzem, így egyszerűbb. Persze a fejlesztések is segítenek. Most úgy érzem, hogy ez olyan lesz mint a witcher 3 death march fokozat, elején meggyűlik az ember baja de ahogy beindul utána észre sem vehető, hogy a legnehezebben van. Persze még messze a vége, lehet lesz sírás :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#267) Redcaster


Redcaster
őstag

Srácok!

Soha nem gondoltam volna ezt magamról...

Világ életemben PC gamer voltam...

Sokáig hallani sem akartam arról, hogy konzolom legyen, mert úgy voltam vele, hogy csak PC-n lehet játszani (tudom, elég hülye felfogás)

De nem bírtam tovább, és ma megrendeltem a PS4 Pro-t az ajándék GoW-al :Y

Már holnap hozta volna a futár, de hívtak a KSZ-től, hogy kifogytak, és csak a napokban érkezik újabb szállítmány :O

De addig ki kell bírnom valahogy :(

Szorítsatok értem :D

(#268) dinostaRR válasza Redcaster (#267) üzenetére


dinostaRR
tag

Nyugi, a sok élmény nem fog elfutni! :)

PSN: dinostaRRHU [SONY PS5 - Huawei Mate 10 Pro]

(#269) mcwolf79 válasza Redcaster (#267) üzenetére


mcwolf79
veterán

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#270) Redcaster válasza mcwolf79 (#269) üzenetére


Redcaster
őstag

:R

Egyszerűen olyan címek jönnek idén PS4-re, hogy ezeket kár kihagyni, így biztos vagyok benne hogy nem lesz kidobott pénz :K Márcsak szimplán a GoW-ért megéri konzolt venni az eddig olvasott/látott tesztek alapján :K

(#271) #24077056 válasza Redcaster (#270) üzenetére


#24077056
törölt tag

...és a GoW csak a harmadik legjobb játék PS4-re :D {1.) LoU, 2.) U4}

(#272) El Barto válasza mcwolf79 (#259) üzenetére


El Barto
tag

Csak biztatásképpen mondom: lesz nehezebb! :DDD

(#273) El Barto válasza Adam_Shepard (#257) üzenetére


El Barto
tag

Én is normalon vagyok,találkoztam a börtönös valkűrrel,akiről én beszélek (Muspelheim - GONDUR) - ÉG ÉS FÖLD! A börtönöst két halállal megoldottam,jó kis csata volt,azóta még fejlődgettem is,visszamentem délután,de egy óra után feladtam.ESÉLYTELEN egyelőre! :F Egyszer tudtam levinni az életerőt félig,de kicsit olyan mint Friede,felugrik,te csinálsz amit akarsz (sprint,dodge),mégis a nyakadra érkezik.Mondom,tegnap one hit killt kaptam,SOHA életemben egy játékkal nem jártam még így... :P

[ Szerkesztve ]

(#274) mcwolf79 válasza El Barto (#272) üzenetére


mcwolf79
veterán

Most járok a Sötét elfeknél, azóta ez sétagalopp. Mondjuk a harcra is csak rááll az ember keze, meg azért azóta feljesztettem is a cuccaim, de azóta talán ha egyszer meghaltam.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#275) Redcaster válasza #24077056 (#271) üzenetére


Redcaster
őstag

Azok a GoW után jönnek, rajta vannak ám a bakancslistámon :K

(#276) Gery9112


Gery9112
őstag

Sikerült megszereznem a Blades of Chaos-t ohh BOY......úgy retrozni, hogy konkrét szerepe van a sztoriban...hát.....le a kalappal, ez a játék egyre jobb. :R

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#277) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

jajj de érjetek már a végére és kiabáljunk! :)) :)) :)) :))

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#278) Callisto válasza #24077056 (#271) üzenetére


Callisto
őstag

Kinek mi ugye. 1. Horizon: Zero Dawn, 2. GOW, 3. The Last of Us.

GOW még játszódik, lecsúszhat a 3. helyre. Vagy fel az elsőre. :D

"A wise man can learn more from a foolish question than a fool can learn from a wise answer." - Bruce Lee

(#279) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Na most lett meg a Hello old friend trophy... háááát kamilláztam

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#280) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#279) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Neszpojlerezz! :Y

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#281) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#280) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mondom... be fogsz ....én irtt vigyorogtam mint valami tejbetök.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#282) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Ez a játék nekem nem 20-25 óra lesz az biztos.
ugye egyszer lejebb ment a vízstint a tónál és úk teruületek nyiktak meg. Na most beszéltem a kígyóval és megint lejjebb ment a víz és mégtöbb új terület. Van boss, van hasadás és még körbe se értem. Nagyon jó, és a párbeszédek és a story is továbbra is remek!

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#283) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#282) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az ott úgy kb a fele.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#284) penge111 válasza Adam_Shepard (#283) üzenetére


penge111
addikt

Én most itt járok 15 óra után, a hegy tetejére jutáshoz, működésbe hozam a liftet, és egy sárkány próbált megállítani, megcsapkodtam kicsit, egyelőre elmenekült, mennyi van még hátra?

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#285) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#283) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Az kmoly mert úgy érzem hogy hű de jó tartalmas volt már eddig is.
Ja és akkor vanbak ilyen 6szögletü tükrök amikről még szó nem volt hogy mik azok.
Ja és már " read" helyett azt mondta a fiunak hogy can you read this?"
Ja meg kiderült ki a boszi.

Penge111
Én egy lépéssel vagyok előtted, szóval te is kb a felénél.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#286) penge111 válasza Kvelstadt (#285) üzenetére


penge111
addikt

Pff, akkor van anyag a játékban, egy rakás titkot még nem fedeztem fel.

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#287) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#285) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Viszont tápolj fel, mint mondtam már amott is. Mert innentől lesz igazán rakendroll :) * És még mindig nem láttál semmit :D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#288) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#287) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Elhiszem. Tegnap volt egy hely ahol két hasadék is volt és mindkettőböl jöttek a onehit ellenfelek.
És persze mégvegy kék armorba vagyok ami nincs is kihúzva.
Viszont tegnap találkoztam egy utazóval. Nagyon ds-esen harcolt. Ug sword kétkézre fogva és pajzs a hátán meg nagy erős páncél. Vártam is hogy soult kapok érte. :D

Penge111
Van bizony, és ennek örülünk is nagyon! :C
Én már eddig is azt mondtam hogy simán megérte a játék a pénzét.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#289) Simba86 válasza Adam_Shepard (#287) üzenetére


Simba86
senior tag

biztos nem írtad el és "rekt and roll"-t akartál írni? :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#290) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#288) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Nekem az utazó champion meg a sima utazó az egyik kedvencem meg egy másik faj, ahol még nem tartasz. De úgyis tudni fogod:) Amint tudod, akkor csináld meg az Utazó szetet, mert az is trofi.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#291) Xaels válasza Kvelstadt (#285) üzenetére


Xaels
félisten

Nem sokára megszerzed az eszközt amivel ki lehet majd nyitni azokat a tükröket.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#292) Kvelstadt válasza Xaels (#291) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most lett meg az hogy a piros gyökérrel benőtt ládákat nyitni tudjam, és közben egyre több kék gyökérrel benőtt ládát is látok.
Szépen megtöltötték a játékot, és szeretem ezt a visszajárkálósdit.

Ja és ugye tegnap beszéltünk a világkígyóval. Fejhallgató volt a fejemen jó hangosra állítva és kegyetlen jó vokt ahogy beszélt. Imádom a hatalmas mély hörgő hangon beszélő dögöket! :D

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#293) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ezeket a "zsákmányokat" el lehet adni a kovácsnál? Vagy kellenek még valamire?

Basszus, a menüben 3-szor olyan hangos a gép mint játék közben :Y

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#294) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Közben jött egy 1.13-mas patch is. Nem tudni, hogy mit javít.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#295) Adam_Shepard válasza mcwolf79 (#293) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

uj vagy régi pro? csak, mert fültanú is van rá, hogy az uj meg sem reccent nálam 2-3 óra után sem :)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#296) Kvelstadt válasza mcwolf79 (#293) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Boltba írja is hogy semmi más haszna nincs azon kívül hogy eladd.
Én is tele voktam kupakkal kürtökkel maszkokkal meg stb, aztán szóltak hogy eladhatóak és ífy lettem god of richness. :D

Adam shepard
Az a baj ezekkel a peccsekkel hogy mikor este végre leülhetek legalább egy két órára, elvesz belőle pár percet mig frissít.
Ja és igen, be van kapcsolva mindenféle rest mód frisdítés de nem tudom mi a retekért nem frissít le semmit.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#297) mcwolf79 válasza Adam_Shepard (#295) üzenetére


mcwolf79
veterán

Kicsivel több mint 1 éves.
Amúgy a másik ilyen a SWBF2 volt. Ott a "loading" képernyőn akart elszállni a gép, aztán miután betöltött játék közben elcsendesedett. Itt is játék alatt alig hallom a hangját, csak a menüben jön meg a hangja.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#298) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#296) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mert másik régió.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#299) Kvelstadt válasza Adam_Shepard (#298) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Uk-s játékokkal is ezt csinálja uk accon.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#300) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#299) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akkor nálad lesz valami baki, ezért nem értettem, hogy miért akkor kezd el letölteni, mert 2 nappal előtte volt preload.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.