Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-04-21 21:07:10

LOGOUT.hu

God of War Sorozat

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) Badlof2k válasza 3L1T3 (#349) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Akkor elnézést :) kössz a helyesbítést ezt én sem tudtam =)

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#352) erahurka válasza szallasi007 (#348) üzenetére


erahurka
félisten

Úgy használjuk már a spoiler gombot, hogy csak a spoilert takarjuk ki vele.

Elkezdtem olvasni az írásod és mire feleszméltem belefutottam egy giga-megába ha jól láttam. :(((

(#353) szallasi007 válasza erahurka (#352) üzenetére


szallasi007
őstag

Most mi a probléma pontosan? Minden szürke spoiler felirat amire ha rányomsz akkor látod amit írtam.
Ha leírod máskor hogyan csináljam ígérem úgy teszek :R
Sry

(#354) Peetey91


Peetey91
senior tag

Ha végigviszem a játékot és később visszamegyek egy-egy területre ott majd random jelennek meg ellenségek? Vagy akkor már csak a kitisztított üres zónákban fogok bolyongani? Hogy ugye az olyan célokat, hogy döntsek fel X ellenséget, R3-mal végezzek ki X ellenséget be tudom pótolni a végén is?

(#355) #24077056


#24077056
törölt tag

A végére értem egy 30 órás remek kalandnak. Felkerült a top3 story based játékom listájára (Witcher 3 első, Last of us második).

Pfuh basszus ez a játék. Hibátlan. Egy percig se volt unalmas, bármit is csináltam.
Midgard 73%-on áll jelenleg. Minden küldetést megcsináltam rajta. Ládákat kell még kinyitni, illetve a valkyrie-okat kell megölni. 1 van kész belőlük, az remek kis összeröffenés volt.
A többi realm-ban is van még pár dolog, amiket valószínűleg megcsinálok, mert maga a harcrendszer is bejön.

Hála az égnek, hogy eljött ebbe az irányba a széria. A GoW III számomra egy középkategóriás játék (H&S játéknak fasza, csak nem voltam soha a fanja). Meg se vettem volna, ha azt az utat követik.

Olyan epikus pillanatok voltak a játékban, amik miatt éri meg story based játékokkal játszani.
Ahogy a Last of Us miatt is megéri külön megvenni egy PS4-et, úgy e miatt a játék miatt is ajánlott.

Nincsenek szavak...remélem az emberek többsége nem csak átrohan a játékon, hanem tényleg felfedezi az egészet, mert hihetetlen...

(#278) Callisto - Így a játék végeztével változott a véleményem...A LoU után ez a második legjobb ps4 exkluzív játék (szerintem) :D Sikerült egy helyet javítania. Igazából porig alázta az UC4-et a szememben. Az is egy kivételes játék, de az csak játékként tetszett. A történet nem kötött le.

[ Szerkesztve ]

(#356) Imilenni válasza szallasi007 (#348) üzenetére


Imilenni
addikt

Énis most értem a végére.
Amit a végére összedobtak hát arra szavak nincsenek!! Egyszerűen tökéletes lett az egész!!
Nem is értem a pár régi motorost, ugyanúgy megkapták a láncos pengéket azokkal az animációkkal amik voltak, mégis sír a szájuk? Ja hogy valszeg el sem jutottak odaáig :C

Press "F" to pay respects.

(#357) erahurka válasza szallasi007 (#353) üzenetére


erahurka
félisten

Az, hogy a végére értél még nem spoiler, azt ne tedd bele a tagbe, és akkor az ember tudja, ránézhet-e a sopileres részre.

[ Szerkesztve ]

(#358) penge111


penge111
addikt

Szerintem lassan finisbe érek, este szereztem meg a fekete követ, indulok az óriások földjére. Hétvégén már gondolom a stáblistát fogom tátott szájjal bámulni. Minden perce ajándék ennek a játéknak, nagyon örülök, hogy vannak fejlesztők akik még tudnak varázsolni, félve vettem meg retro játék fanatikusként a Ps4-et, de a GoW bebizonyította, hogy van létjogosultsága az új generációnak is!

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#359) Kvelstadt válasza penge111 (#358) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én a héten storyba kb semmit nem haladtam. Viszont jó sokat felfedeztem meg side questeztem.
Mondjuk az is igaz hogy naponta kb két órát tudtam játszani.
De ma szabadnap, amiből ha elveszel 6 betűt, hármat pedig megváltoztatsz pont wz jön ki hogy gow. :))

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#360) prokxy válasza Kvelstadt (#359) üzenetére


prokxy
veterán

Tegnap volt alkalmam kipróbálni share play-ben a GOW-ot, ez azért tényleg üt.
Be akartam a FC5-öt fejezni előtte, de nagyon nehezen szánom rá magam! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#361) erahurka válasza Kvelstadt (#359) üzenetére


erahurka
félisten

Én még egy side questet sem találtam :F Valamit rosszul csinálok? Most volt az a rész a BOY megölt egy embert, aztán újraéledtek ilyen kék csávóként.

(#362) Adam_Shepard válasza erahurka (#361) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

az a tutorial.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#363) penge111


penge111
addikt

Későbbiekben lesznek majd

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#364) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Na jó gyerekek, jó ez a játék de nagyon nagyon de most haladtam kicsit storyban és meg sem próbálom szavakkal körülírni mennyire jó és folyamatosan fokozza.

Néhány dolog ami nekem hatalmassá teszi az élnényt a harc és más gyakran tárgyalt dolgok mellett.
Az hogy egyre inkább apa lesz mikor már nem azt mondja a fiának hogy "olvasd" hanem hogy "el tudod e olvasni?"
Mikor szól neki hogy segitsen tolni a sziklát, amikor egyre jobban dicséri a harcok után de harc közben is.
Az első valkűr harc isteni volt!
Elkapott pászor de meg is érdemeltem.
Egyébként nagyon tartottam tőle hogy fog e tetszeni ahogy megvalósítják őket és ó igen, hivatalosan is imádom őket!
Még úgy sem akartam bántani őt hogy meg volt gonoszúlva.
Az amikor a fiú megbetegedett és aggódott érte, az ahogy csendben magába mélyedve ült a csónakban.
Amikor visszakaptam a chaos bladet és átváltott a zene a régi gow-os stilusra..
Ez a játèk eszméletlen.
Sok jó játékkal játszottam ps4en de mindig azt mondtam hogy a bloodborne volt ami miatt igazán érdemes volt a gépet megvenni.
En nem system seller cím.
Ez A, azaz A! system seller cím.
Nem hiszem hogy lesz még a generációban valami ami ennyire, minden részletében ilyen jó lesz.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#365) penge111 válasza Kvelstadt (#364) üzenetére


penge111
addikt

Ittam minden szavad, én is így érzek, mondjuk egy hét múlva eladom a játékot, mert egy kollégám átveszi, addig amit tudok kipörgettek még a főszálon túl, de 100% hogy megveszem majd ismét, amikor jó árasítva lesz.

Gondolom Dlc, komolyabb kontent nem jön a játékhoz, anno se volt egy részhez sem?!

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#366) #24077056 válasza Kvelstadt (#364) üzenetére


#24077056
törölt tag

Én a Last of Us Part II-től várom a megismételt (amit az első résszel létrehoztak) csodát. A többivel maximálisan egyetértek.

(#367) Badlof2k válasza penge111 (#365) üzenetére


Badlof2k
senior tag

Nem tudtommal azt mondták a santások hogy nem terveznek dlcket továbbra sem kiadni GoWhoz..csak ennek tükrében kiváncsi vagyok hogy lesz megoldva Asgard, Venheim es Nilfheim azthiszem:)
+1 #364 énse tudtam volna jobban megfogalmazni :D

[ Szerkesztve ]

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#368) Kvelstadt válasza penge111 (#365) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Digitálisan azt veszem meg amit nem akarok eladni. Ezt is úgy vettem és úgy érzem jó sok óra belemegy majd a végigjátszás után is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#369) Kriisszzttii


Kriisszzttii
újonc

Sziasztok felirat betüméretén lehet állitani?

(#370) mcwolf79 válasza Kriisszzttii (#369) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#371) erahurka válasza mcwolf79 (#370) üzenetére


erahurka
félisten

Hooool? Én egyszerűen nem találom a menüben.

(#372) wolf13 válasza erahurka (#371) üzenetére


wolf13
őstag

A kisegítő beállításoknál vagy valami hasonló az opció , viszont :

Van lehetőség a betű méretének állítására, de a játék megjegyzi, hogy csak a menüben azon bejegyzések méretei változnak ahol ez (gondolom a keretek engedik) lehetséges. A beszédek méretezésére nincs opció.Van lehetőség a betű méretének állítására, de a játék megjegyzi, hogy csak a menüben azon bejegyzések méretei változnak ahol ez (gondolom a keretek engedik) lehetséges. A beszédek méretezésére nincs opció.

(#373) erahurka válasza wolf13 (#372) üzenetére


erahurka
félisten

Hát azért a menüben is rohadt picik a betűk még maxra húzva is. Nemtom mit szívtak a Santa Monicánál, biztos azt amit a CD Projektesek a Witcher 3 fejlesztése közben...

(#374) wolf13 válasza erahurka (#373) üzenetére


wolf13
őstag

Mire végzek biztos beleteszik az állítás lehetőségét.

Érdeke a Detroit demo már tartalmazza az opciót.

[ Szerkesztve ]

(#375) erahurka válasza wolf13 (#374) üzenetére


erahurka
félisten

Mert a csigazabálóknak volt annyi eszük hogy állítható méretű feliratot programozzanak nettó két perc alatt a történet orientált játékukba 2018-ban.

(#376) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Amióta a gyereknek el lett mondva, hogy Ő is egy Isten... hát rohadtul idegesítő a kis nyomorék :W

(#377) #24077056 válasza Zsinder (#376) üzenetére


#24077056
törölt tag

Ott néha felé dobáltam a fejszét én is.

(#378) oriic válasza Zsinder (#376) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerencsére nem tart ez nála sokáig.

Live-Die-Respawn

(#379) Gery9112 válasza Zsinder (#376) üzenetére


Gery9112
őstag

Hatalmas + 1, tegnap jutottam el én is oda és...oké értem ezt a változást a személyiségében mert gyerek. Ettől függetlenül irritáló volt viszont ha nem marad ez sokáig így akkor nincs para.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#380) Kvelstadt válasza Zsinder (#376) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én is pont itt járok és bá nekem sem tetszik a dolog de gonsoltam hogy lesz egy ilyen rész.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#381) Zsinder


Zsinder
aktív tag

Csak panaszkodnom kellett, visszavett végre a lendületből :DDD

(#382) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Elkezdtem ma végre én is, még csak ott tartok, hogy szétpüföltem az Idegen arcát, szóval még nagyon az eleje, de nem hiszem, hogy találkoztam ennyire intenzív és epic játékkal. :C

(#383) Xaels válasza Zsinder (#376) üzenetére


Xaels
félisten

nem tudtam én sem hova rakni, de ha megfigyeled Kratos sem örül neki, visszatér a hidegsége de szerencsére nem tart sokáig.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#384) Simba86


Simba86
senior tag

Eljutottam oda, hogy belenyúlok vmi fekete "ragacs-szerűségbe" és kijön belőle 2 poison-ös banya... fárasztó folyamatosan gurulgatni, dash-elni, mert 1 érintés és halál... De gondolom, ennél csak genyább harcok lesznek :D

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#385) oriic válasza Simba86 (#384) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dimenzio/vilag repedes. Kicsit fejlodni kell ahhoz meg.

Live-Die-Respawn

(#386) Csabee86


Csabee86
senior tag

Tegnap sikerült elkezdenem a játékot. Az első Boss-ig jutottam. Nagyon epic harc volt. Komolyan mikor Kratos megüti és mondja, hogy nah végre, nah az nagyon epic volt. Egyébként róla tudunk meg többet?

(#387) Kvelstadt válasza oriic (#385) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Magyar feliratnál hasadás.
En úgy szoktam hogy mentek egyet aztán belenyúlok és meglátom hogy megy e vagy vissza a csónakba. :D
Tegnap jó sokat haladtam. Gyerek kinőtte a feleselős korszakát, baldurral megint bunyóztam egyet, elengedtem a 3. Sárkányt, kiderült hogy baldur freya fia, kratosról is kiderültek múltbéli dolgok és megannyi apró mozzanat párbeszéd amik nemtudom hova akarják még fokozni a hangulatot.
Egyébként setből ti mit használtatok?
Én várom hogy kiszedhessem a gokdot, most meg egy 7es lila van rajtam.
A két törp csinált nekem két páncélt ami rajtuk is van de nem tetszenek amik kratos egész felső testét takarják, nem kratososak.
Az utazó páncélját is ki tudnàm már szedni de az sem tetszik emiatt.

Csabee86
Igen ki fog derülni hogy ki ő.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#388) penge111 válasza Zsinder (#376) üzenetére


penge111
addikt

Én is tegnap értem el, ahhoz a részhez akkora arca lett a gyereknek, azt hittem én csapkodom már pofán. A törpöt is, hogy leoltotta :((( Ugye ez nem bug: nekem kb, mikor legelőször elkezdte ezt a szerepet a gyerek játszani, nem volt hajlandó kb 5-10 percig az íjazási parancsot végrehajtani, magától kezdte használni, a skilljét is stb. Nektek is ez volt?

Más: most visszamentem a hegyhez, ahol a sárkit megöltem. Itt találkoztam az első Valkürrel, há bazz este ezzel ment el a kis 2 órám szinte, nem bírtam vele, ide még gyenge vagyok szerintem.

[ Szerkesztve ]

PSN: Dragonmage1980, http://huncritic.hu/

(#389) Kvelstadt válasza penge111 (#388) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Igen nekem sem wngedelmeskedett, nyomtam a nyilat és semmi, én is azt hittem bug de hamar rájöttem hogy most ennyire a maga ura.

Az első valkűr nekem pár halálból meglett, végül már feltámasztó kő nélkül.
Na a másiknál már kellett a kő meg hp talizmán meg minden.
Nagyon úgy éreztem hogy idő előtt vagyok ott de makacs voltam és nem hagytam ott.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#390) Zsinder válasza penge111 (#388) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Amikor nem hajlandó azt csinálni amit kérsz akkor felesel is a kis hülyegyerek. El is toltam rá az összes spéci támadást gyorsba de nem lehetett megnevelni vele :DDD

(#391) oriic válasza penge111 (#388) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit szemtelen es bekepzelt lesz, direkt nem hallgat rank.

Live-Die-Respawn

(#392) Adam_Shepard válasza Kvelstadt (#389) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Az EIR- től lesz a móka és kacagás. De továbbra is ők a kedvenc ellensegeim a jatekban. Lement a story. Nagyon frankó volt. Mostmár vissza lehet MINDENHOVA menni. Kíváncsi lennék rá hogy akkor is mást mondana ha úgy fejezed be a jatekot ha ez az utolsó trofi. Megint más: mire a történet vegere ertem nem lett maxos a Levi. Mik dobjak meg a hozzavalot?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#393) sittes79


sittes79
addikt

Sziasztok,

KB milyen tulajdonságoknal érdemes neki menni a valkuroknek? Kb megcsknalnak egyből.

(#394) Kvelstadt válasza sittes79 (#393) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én csak 2.fokozaton tolom és eddig kettőt kaptam el. Közep3sen fejlesztett lila set meg kék és lila charmok.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#395) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

~30 óra után végeztem a story-val, még pár mellékküldetés van hátra. Számomra már most az év játéka. :)

Ha valaki az Ivaldi eposzi páncélokra gyúr azt Niflheimben össze lehet farmolni elég gyorsan.

[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#396) Badlof2k válasza Snip3r_HUN (#395) üzenetére


Badlof2k
senior tag

GZ! jó kis set. majdnem hasonlók a statjaim nekem is , igaz ennyi eposzi cuccom nincs és éphogy csak 7 szinten vagyok, egyébként igy harcoltál Valkür ellen? mennyire gyors az az élet regeneráció? vagy az csak Nilfheimben jobb? Vagy csatában annyira azért nem tölt gyorsan vissza?

"... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

(#397) Kvelstadt válasza Snip3r_HUN (#395) üzenetére


Kvelstadt
veterán

E felett már nincs új gokd set ugye? Csak mert én is ezt néztem ki magamnak a végére.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#398) Snip3r_HUN válasza Badlof2k (#396) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Az eddigi 3 valkűrből kettőt ebben sikerült legyőzni, elég kevés az életerő amit regenerálnak a páncélok, ezért kiegészítettem a foglalatokat olyan bűbájokkal amik pl.: a Leviatánnál sikeres csapás esetén életerőt töltenek.

(#397) Kvelstadt: Talán a láva és hamu páncéloknak lehet még értelme (nem tudom most fejből hogy mi a konkrét nevük). Minden esetre a Niflheimben lévő Ivaldi páncélokat a legcélravezetőbb összerakni, mivel minden alapanyagot be lehet hozzá ott szerezni viszonylag gyorsan.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#399) Kvelstadt válasza Snip3r_HUN (#398) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Most hogy így mondod rémlik h9gy van már ilyen hamu is a boltba.
Hazaérek megnézem.
Amúgy nem tudom mi az az izzó zsarátnok vagy mi de rengeteg fejlesztéshez jó és rengeteg kéne és kaptam eddig 2 darabot a játékban, fogalmam sincs hol.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#400) Kvelstadt válasza Kvelstadt (#399) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Na megnéztem, az lesz nekem is ami neked van a képen.
Egyébként eddig az aggastyán set tetszett legjobban kinézetre.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.