Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#244) Azazael


Azazael
aktív tag

Hali!

Nekem is egy GA-MA790XT-UD4P (rev. 1.0) -es lapom van, mellette PhenomII x2 550 BE-vel, es 2x2 Gb OCZ gold memo.
A gondom az lenne, hogy orthos kozben ha csak a memo teszt megy, siman futkoraszik a rendszer 1 napot, ha csak procit terheltem akkor is, sot memtest is lement a 2 modullal egyszerre, illetve kulon-kulon 1-1 ejszakat.
Ennek ellenere, ha orthosban memo+proci teszt van, akkor 10 mp utan mintha reseteltem volna, ujrainditja magat, sot ezt kepes megtenni uresjaraton is, persze teljesen kiszamithatatlanul, van hogy megy orakat stabilan.
Az ilyen ujraindulasok utan se bill, se eger nincsen (lap nem visit a speakeren), egyszeruen nem kapnak aramot. Mondjuk ez elofordult telepites kozben is, hogy kiestek az usb-k, es menetkozben megszunt az eger, a bill, de a ps2-es porton regi egeret meghajtotta.

Nem tudom, hogy jolerzem-e, de ez laphiba? mert minden alkatresz vadi uj, nincs 4magositva, szval semmi huzas, alapjarat default ertekekkel, mikozben a hazat huti 2 12cm-es venti, a procit meg egy arctic freezer xtreme. (proci hofok 100%on 41C)
A tap pedig egy FSP everest 500W-os, amiben 8pines csati alapbol nincs, csak 2x4pinbol van a plusz fesz.

Merre keresgeljek tovabb?
Elore is koszi a valaszt es bocs a hosszu postert!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.