Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) kraftxld válasza t.tomi (#100) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Igen van. Nem is kevés :)
A demo megmutatja, hogy mit lehet visszahozni, de a mentéshez meg kell venni már.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#102) t.tomi válasza kraftxld (#101) üzenetére


t.tomi
tag

Gondolom olcsóbb, mint a Kürt.
Valahogy megoldom a demo kérdést ;)

[Szerkesztve]

Life begins @ 40! (knots) :)

(#103) t.tomi válasza t.tomi (#100) üzenetére


t.tomi
tag

Ez a program 1 isten!
90%-ban visszahozta a winchit! :R :C

Life begins @ 40! (knots) :)

(#104) zoloka24


zoloka24
tag

Sziasztok!
Legnagyobb sajnálatomra elszállt a HDD-m partícióinak filerendszere :(((
Vista BootPro programmal akartam Multi Bootos rendszert csinálni, és mikor ujraindítottam a gépet, onnantól Non partition két partícióm a 3-ból.
Lefuttattam a GDB-t, de nem teljes sikerrel..Szerintem nem talált meg nagyon sok filet, ami rajta van a HDD-men( miután gáz lett onnantól kezdve nem csináltam vele semmit, tehát nem írtam a partíciókra!), ráadásul amit megtalált azt mindenféle betű és szám keverékű könyvtárakba pakolta..tehát 1etlen könyvtáram kivételével sehol sincs eredeti könyvtárnév. Így kicsit nehézkes lenne visszarendezni az adatokat. Ha az optionsban bekapcsolom a recover lost files és az excessive search funkciókat, akkor megtalál sokkal több dolgot, de akkor az összeset egy Lost files mappába rakja szintén ömlesztve :F
Most File Scavanger nevű programmal állítom helyre a dolgokat. Ez megtalálta könytár szerint a fileokat és úgy néz ki olvashatóan helyre is rakja őket.De azért mégsem bízom ebben annyira mitn a GDB-ben.
Éppen ezért mégiscsak zavar a dolog, mert a GDB-t ajánlotta mindenki és régebben én is sikerrel használtam. És nehezen tudom elképzelni, hogy ha a File Scavanger rendesen rakja helyre, akkor a GDB ne tudná..
Egyszóval: szerintetek mit ronthatok el, ami miatt nem találja a könyvtárszerkezetet?

Előre is kössz az észrevételeket :R

(#105) Genesis87


Genesis87
tag

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy hogyan tudom visszaállítani az elveszett adatokat a Getdataback NTFS programmal.

Feltelepítettem és regisztráltam a programot. Kiválasztom az elején, hogy a törölt adatokat akarom visszaállítani. Utána meg is találja a törölt fájlokat a kiválasztott partíción, de onnantól kezdve nem tudok semmit csinálni vele. (Jobb gombos menüben csak copy parancs van, de azzal sem jutok előrébb és egyéb lehetőséget sem látok a visszaállításhoz.

Segítségeteket nagyon megköszönöm, mert elég sok adatom szált el.


Zoli
[link]

AppTransTeam a szoftverhonosító csapat (http://apptransteam.atw.hu)

(#106) liksoft válasza Genesis87 (#105) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Helyreállításra nincs lehetőséged. Csak másik partícióra vagy drive-ra való másolást tud. Vigyázz, a törölt partíción SEMMIT NE csinálj. Ugyanis közben felül tudod írni a mentendő adatokat.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#107) Genesis87 válasza liksoft (#106) üzenetére


Genesis87
tag

Köszi a választ.

Rosszul fogalmaztam előbb. ANnyi a lényeg, hogy át tudjam másolni a letörölt adatot egy másik partícióra. Nos, ennek a menetét szeretném megtudni, mert mint mondtam csak a copy opció van jelen, de azzal nem tudom másolni a fájlokat sehova.

AppTransTeam a szoftverhonosító csapat (http://apptransteam.atw.hu)

(#108) liksoft válasza Genesis87 (#107) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ha megvásároltad a progit, akkor ennek a funkciónak is mennie kéne. A demo (ingyenes kipróbálásra szánt változat) mindent tud, csak pont ezt a másolást tiltja. Szerintem valahol itt kéne keresni a gondod forrását.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#109) Hicks


Hicks
csendes tag

Sziasztok. Ha tud valaki akkor kérem segítsen.
Problémám a következő: Két vinyo van a gápemben egy maxtor 60as és egy 250es samsung.
A samsung két részre volt osztva a nagyobbik amin minden fontos adatot tartottam egyszerűen eltűnt a rendszer elől és mikor megpróbáltam telepíteni új rendszert a nagyobbik rész nem partícionált területnek jelöli. Ha valaki tudja hogy hogy lehet visszaszerezni az adatokat vagy visszacsinálni az egészet akkor segítsen mert nagyon fontos adatok vesznének el róla.
Előre is köszönöm.

(#110) Peti20


Peti20
tag

Sziasztok!!
Lehet, hogy nem ez a megfelelő topik, de megkérdezném, hogy milyen proginak tartjátok az ''Active Partition Recovery''-t???? Tegnap azt hittem meghalt a vinyóm, mert a Partition magic, meg a windows telepítő is 200 giga formázatlan területet látott rajta partíciók nélkül... pedig volt rajta 3 is csordultig adattal.... A C meghajtó 30 gigás volt, onnan semmit sem tudtam visszaállítani, de a maradék 170 giga hellyel közzel visszajött... Gyorsan átmentettem az adatokat az új vinyómra és happy vagyok.... Mér szokott így elszállni a vinyó és szerintetek milyen a progi, vagy ha szerintetek nem valami jó a cucc akkor mit használjak??

köszi :R

:)

(#111) Peti20


Peti20
tag

valaki??? :F

:)

(#112) Peti20


Peti20
tag

Senki sem ismeri ezt a progit, vagy tud jobbat???

:)

(#113) Nortid


Nortid
aktív tag

Hi!
Egy felülírt World file-t hogyan lehet (ha lehet) visszahozni? Ez angyon fontos lenne :W

[ Szerkesztve! ]

(#114) Armahun


Armahun
addikt

Sziasztok! A progival megtaláltam minden törölt fájlt, de azt mondja meg nekem valaki legyenszives, hogy hogy a búba lehe ezzel visszaállítani (nem demot használok).
Hiába copy-zom nem megy sehova.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#115) lazydog válasza Armahun (#114) üzenetére


lazydog
addikt

Van a gépben egy másik, elegendő üres hellyel rendelkező vinyód? Arra kéne copy-znod. :)

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#116) Flashback


Flashback
addikt

Sziasztok!
Ven egy 120-as winyóm és érdekes módon elszállt :F Namost databackel szépen lehetne backupolni. De mivel nincs helyem megtehetem e-azt hogy a rögtön 120-as winyóra másolom az adatokat. Így csak a fejléceket írná újra!?

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#117) Flashback válasza Flashback (#116) üzenetére


Flashback
addikt

upup

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#118) tope


tope
addikt

KB 3 hete formáztam egy Win98-as gépet, majd utána újra telepítettem a 98-at, de úgy néz ki bizonyos állományai (Outlook Express levelei) nincsenek meg. Ezeket valahogyan vissza lehet hozni.

(#119) lazydog válasza tope (#118) üzenetére


lazydog
addikt

Próba cseresznye, vagy igen, vagy nem. Nagy az esélye annak, hogy az adatok egy részét felülírta a telepítés.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#120) robekri válasza tope (#118) üzenetére


robekri
addikt

Hát ha pont nem oda írt akkor vissza fog jönni!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#121) tope válasza lazydog (#119) üzenetére


tope
addikt

Kipróbáltam egy másik vinyón először (igaz 1 gigás vinyó rajta újratelepített win98), látok néhány fájlt, de ha mondom neki ''copy'' könyvtárba, akkor nemtom megnyitni (méretre megegyezik a copy-zot fájl az eredeti fájllal). Ez gondolom azért lehet, mert az a rész már felülírt
MOD: Talált egy doc fáljt amit sikerült megnyitni
Egyébként kell valamit beállítani, mert én most semmit nem állítottam rajta, csak kiválasztottam a vinyót (''D'' meghajtó) és next, next...

[Szerkesztve]

(#122) robekri válasza tope (#121) üzenetére


robekri
addikt

TCvel nézzél bele tartalomba! Lehet tök üres az egész!

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#123) tope válasza robekri (#122) üzenetére


tope
addikt

Nem üres
Okoz problémát az, hogy az adott vinyóra elindítom a GetDataBack-et, tehát ha egy működő képes WIN98-as vinyóról csak úgy lehet menteni úgy, hogy utána tudjam ugyanúgy használni a vinyót(WIN98 működjön utána)

(#124) robekri válasza tope (#123) üzenetére


robekri
addikt

Kicsit fogalmazd már át!
win98as system vinyót átrakni másik gép és getdataback?? Mert ez nem fogja elcseszni.

Vagy másik vinya mellé, ez a tutibb és így működik.

Üdv.: Robe

[Szerkesztve]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#125) Dufresne válasza tope (#123) üzenetére


Dufresne
addikt

Úgy lehet menteni, hogy kell egy másik vinyó vagy valamilyen adattár, amire a törölt adatokat kitudod menteni. Arra a vinyóra amiről menteni akarsz, arra nemtudod az adatokat rámásolni egyből a getdataback-el.

(#126) tope válasza robekri (#124) üzenetére


tope
addikt

SZERK: 1.-es gép (amiről kellene adat) vinyóját átrakni 2.-es gépbe és a 2.-es gépről progi indítás, azaz nem arról indítom a getdataback-et amiről mentenem kell, és akkor jól értelmezem nem romlik el rajta a winfos

[Szerkesztve]

(#127) lazydog válasza tope (#126) üzenetére


lazydog
addikt

Így van. Még egy apróság, csak akkor működik a Copy funkció, ha megvásároltad a GDB-t.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#128) robekri válasza tope (#126) üzenetére


robekri
addikt

Na akkor csak jól gondoltam. Vedd meg a progit! ;]

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#129) tope válasza robekri (#128) üzenetére


tope
addikt

Megvettem ;]

(#130) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Kiakaszt ez! Rámegyek a mappára vagy filére, és rákattintok ott ment a copy gombra de lószart sem csinál. Akkor h mencsem ki? :W

(#131) lazydog válasza Hujikolp (#130) üzenetére


lazydog
addikt

Tedd azt, amit tope kolléga. :)

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#132) Hujikolp válasza lazydog (#131) üzenetére


Hujikolp
őstag

átkéne rakni akkor egy másik gépbe? nincs más választásom?

(#133) lazydog válasza Hujikolp (#132) üzenetére


lazydog
addikt

Nem kell feltétlenmásik gép, de másik vinyó igen. Erre a másik vinyóra lehet csak menteni, akkor ha előzőleg megvetted a GDB-t, mint az előbb említett kolléga is tette.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#134) robekri válasza lazydog (#133) üzenetére


robekri
addikt

:U

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#135) lazydog válasza robekri (#134) üzenetére


lazydog
addikt

Bővebben? :F

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#136) Hujikolp válasza lazydog (#133) üzenetére


Hujikolp
őstag

''eredeti'', éd mégis h mentsem ki?

(#137) blattida válasza Hujikolp (#136) üzenetére


blattida
nagyúr

A ''helyreállítás'' után fölmásolod a másik vinyóra, az eredeti hagyja kopizni. ;]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#138) Roxi20


Roxi20
csendes tag

Honnan tudom letölteni GetDataBack for NTFS 2.31 léci irjátok meg sürgős . Köszi

(#139) lazydog válasza Roxi20 (#138) üzenetére


lazydog
addikt

[link]

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#140) /////


/////
csendes tag

Hello! Véletlenül rossz partisiót formáztam le. Letöltöttem a get data back nevű progit már legalább 100x, de midegyik próbaverzió! Kellene crack, vagy egy teljes verzió, mert ezek csak megkeresik a törölt filekat, de nem tudom őket visszamásolni! HEEEEELP!!!

(#141) lazydog válasza ///// (#140) üzenetére


lazydog
addikt

Meg kell vásárolni, megéri az árát ha igazán szükséged van rá. :)
A warez tevékenység tiltott a PH-n.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#142) rasurosan


rasurosan
csendes tag

Sziasztok!

Én is bakiztam:

Az egyik vinyóra fölpakoltam a fontos adatokat, a másikra akartam windowst telepíteni. Namost Murphy törvénye érvényesült, és az adatokkal teli vinyót gyorsformáztam le, és telepítettem rá a windowst. Tudom, hogy a windows területről már nem tudom visszanyerni az adatokat, de a maradékról igen. A GetDataBack erre a legjobb program, vagy van jobb/hatékonyabb?

(#143) Thrawn válasza rasurosan (#142) üzenetére


Thrawn
félisten

Jó ez a GDB, a tegnap véletlen letörölt kameráról bedigizett filmemet maradéktalanul visszahozta :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#144) lazydog válasza rasurosan (#142) üzenetére


lazydog
addikt

A Recover My Files, vagy az R-Studio talán jobb a GDB-nél.
A GDB által látszólag visszanyert programok gyakran hibásak, nem futtathatók, a képek és videók nem nézhetők.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#145) rasurosan válasza lazydog (#144) üzenetére


rasurosan
csendes tag

Tehát ha vmelyiket meg akarom venni, akkor inkább Recover My Files, vagy az R-Studio legyen az, ne pedig a GDM?
Esetleg nem tud vki vmilyen összehasonlításhoz linket?

(#146) rasurosan válasza rasurosan (#145) üzenetére


rasurosan
csendes tag

Jut eszembe...

Van olyan ingyenes program, ami a törölt, és lomtárból is törölt adatokat vissza tudja hozni?

(#147) lazydog válasza rasurosan (#146) üzenetére


lazydog
addikt

[link]

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#148) Lacika25 válasza lazydog (#147) üzenetére


Lacika25
tag

Sziasztok!

Van egy aprócska gondom. Tegnap este össze akartam pm8-cal fűzni a ''D'' és az ''E'' partíciókat, de miután az adatokat átmozgata az egyik partícióról a másikra, legalábbis sokat dolgozot vele, hibát dobott ki a program :O . Azóta a winchester 8 GB-os részét nem tudom elérni, ha pm8-cal új partíciót akarok létrehozni, a köv. üzenetet adja: ''Error #632 Can't execute the operation: Partition location, size or type is different than anticipated''. Aztán ugyanúgy marad minden a régi. Nem először fűztem össze partíciókat, már sokadszor, de még így nem jártam. Légyszi segítsetek. Köszi!

Gigabyte GA-P61-USB3-B3, Intel Core i3 2100, 4GB Kingson RAM, ASUS HD6770 Direct CU 1GB, ACER monitor, 400 GB Samsung winchester, DVD író, FSP 350W-os tápegység, Cooler Master ház, Logitech EX110 billentyűzet és egér.

(#149) Lacika25


Lacika25
tag

Hihetetlen. Új partíciót sajnos nem tudtam csinálni, habár nem is ez volt az elsődleges célom, csak hogy működjön az a 8GB-os rész is. Miután az előző hozzászolásomat írtam, átméreteztem a ''D'' partíciót, hozzáadtam ezt a 8GB-os partíciót és működik :DDD . Az angol hibaüzenetet azért szeretném tudni, hogy mit jelent. Köszi!

Gigabyte GA-P61-USB3-B3, Intel Core i3 2100, 4GB Kingson RAM, ASUS HD6770 Direct CU 1GB, ACER monitor, 400 GB Samsung winchester, DVD író, FSP 350W-os tápegység, Cooler Master ház, Logitech EX110 billentyűzet és egér.

(#150) lazydog válasza Lacika25 (#148) üzenetére


lazydog
addikt

''#632-es hiba. Nem lehet végrehajtani a műveletet. A partíció helye, mérete vagy típusa különbözik az elvárttól.''
Egyébként az a csoda, hogy most történt nálad először ilyen hiba a ''Merge'' nevű életveszélyes művelet során. :)

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.