Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Eastman válasza liksoft (#250) üzenetére


Eastman
őstag

:)

Ez történt.

"Ubuntu alatt sikerült átmásolnom őket, de visszabootolva win-re és PhotoShoppal megnyitva piros X és a fájl nem olvasható."

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#252) liksoft válasza Eastman (#251) üzenetére


liksoft
nagyúr

:) Akkor a file sérült. Ennyi. :)

Ezt találtam. Nekem ilyen progim nincs, nem használok.

Szerk: [link]

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#255) k78chriss


k78chriss
tag

Hatalmas :R :R liksoft kollégának az infókért és megint hatalmas :R :R :R aGDB proginak!! 99,2gb adatot hozott vissza hiba nélkűl egy 120as winyoról!! :C :C :C :DD :DD

(#256) liksoft válasza k78chriss (#255) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ez jó hír! Azért ami fontos most már archíválhatod, és utána el lehet kezdeni kideríteni mi is volt az igazi oka az adatvesztésnek.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#257) Borokafa


Borokafa
őstag

Érdeklődnik, Primary- logical meghajtó formázás közben lállt a gépem. Szeretném visszahozni az adatokat. A GDB látja is, de..... , tudnál javasolni az adatok visszaállítására free progit?

(#258) gardener


gardener
senior tag

Látom nem pörög a topik.De nem is baj. Régen 2x már segített rajtam a progi. Remélem a közeljövőben nem kell jöjjek kérdezősködni a topikba :U

[ Szerkesztve ]

(#259) liksoft válasza Borokafa (#257) üzenetére


liksoft
nagyúr

Hasonló tudású free progiról nem tudok. Sajnos a programozók is emberek, így időnként enniük is kell. :B

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#260) viresz válasza Borokafa (#257) üzenetére


viresz
tag

Megkaptad a privátot?[OFF][/OFF]

(#261) mrsmart


mrsmart
csendes tag

Sziasztok,

Véletlenül letöröltem 3 családi videót, amik aviként voltak a lemezen. Mind3 4 GB-nál nagyobb méretű volt, és egy NTFS partíción voltak. Próbáltam easy recovery-vel és gdb-el, de mindegyik csak 0 bájtosnak látja a fájlokat... Gondolom a 4GB-os korlát miatt. Lehetséges, hogy valahogy mégis visszanyerjem őket?

Köszi előre is a segítséget

(#262) stichus


stichus
tag

hello, a segítségeteket kérném. van egy samsung vinyó, amin volt egy 150 gigás partícióm, meg egy 10 gigás rendszerpartíció. meg akartam növelni a rendszerpartíció méretét, ezért a másikból le akartam csípni 5 gigát a másikból. a paragon partition managerrel próbáltam, de az nem tudott a partíció elejéből levenni, mert valami kereszthivatkozású állományokkal volt baja. ezért levettem a nagy partíció végéből 5 gigát. áthelyeztem a vinyó végére a partíciót, az üres hely maradt középen és hozzáragasztottam a rendszerpartíció végére. a végén kiírta, hogy ok, indítsam újra. újraindítás után a fájlkezelőben látszik, hogy van egy d: partícióm, de mikor rákatt, akkor kiírja, hogy nincs ilyen lemez. a paragon szerint a c: mérete maradt, középen van 5 giga unallocated és a végén van 145 giga unformatted hely, de érdekes módon, kiírja, h lbel d:. most ezt a partíciót szeretném visszaszerezni valahogy, de a recovery progik sem ismerik fel partíciónak. legalább egy lementés erejéig kellene, hogy utána megformázhassam. erre tud valaki valami megoldást, amiért nem kell súlyos tízezreket rendszermentésért kifizetni??? életmentő lenne, mert a videó vágáshoz használt bedigizett anyagaim voltak rajta, amelyek a kiírt dvdk eredetijei. igazából a biztonsági másolataim szálltak el. nagyon hálás lennék bármilyen tanácsért, amivel legalább egy kis részét vissza tudnám hozni. köszi

(#263) gabcsikovo


gabcsikovo
csendes tag

sziasztok
egyik nap leállítottam a gépet és mikor ujra indítottam eltünt a D, F ,és a, G ,meghajtóm.Megmaradt a C és az E .Na mondom király ,irány a fórum mindent átnéztünk futtatásban minden hol de csak nem látta a gép...aztán javasolták töltsem le a get data back ntfs nevű progit.az a gond hogy kunsztom sincs hogy kell használni...elkezdtem vele valamit csinálni erre hosszas keresésbe fogott és csodák csodája meglett az F meghajtó......
az lenne a kérdésem hogy kell ezzel a progival megkeresnem a D illetve a G meghajtómat?Légyszi segítsetek a fiam fotói vannak rajta...Elnézést de a számítógéphez keveset értek és alapos infóra lenne szükségem ...légyszi segítsetek :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#264) gabi76


gabi76
csendes tag

Hello!

Ha valaki tud segíteni, kérem tegye meg. Van egy 250GB-os winchesterem, teli vegyes tartalommal. USB-s külső tárolóban volt, áramszünet után nem lehet megnyitni, azt a hibaüzenetet kapom, hogy sérült, olvashatatlan. Sajátgépben azt írja: teljes méret 0, szabad terület 0. NTFS fájlrendszer volt idáig, most RAW-ot ír. AZ lenne a kérdésem, hogy vissza lehet-e hozni az adatokat, és ha igen, akkor milyen program alkalmas erre? Pótolhatatlan videók, fényképek vannak főleg rajta. :O :O

(#265) Thrawn válasza gabi76 (#264) üzenetére


Thrawn
félisten

A program neve benne van a topik címében. Az adatok visszaállításához a teljes verzióra lesz szükséged, ami bizony pénzbe fog kerülni. A HDD ne a rack-ben legyen adatmentéskor, csatlakoztasd a gépre közvetlenül.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#266) gabi76 válasza Thrawn (#265) üzenetére


gabi76
csendes tag

Hali!

Kösz szépen az infót, azt nem tudod véletlenül, hogy hol és mennyi pénzért lehet megvenni a progit? Mekkora az esély rá, hogy tényleg vissza tudom vele hozni az adatokat?

(#267) liksoft válasza gabi76 (#266) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Ha a tesztverzió lefut, látod az eredményt. Pár adattípus megjeleníthető a programon belül, így a mentés minősége ellenőrizhető. Ha megfelelő, akkor újraindítás nélkül regisztrálható, és így aktívvá tehető a másolás funkció.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#268) gabi76 válasza liksoft (#267) üzenetére


gabi76
csendes tag

Köszi szépen az infót. Nagy segítség volt, hamarosan nekilátok, csak helyet kell csinálnom, ahová menthetek (ha sikerül). További kitartást a fórumhoz! :C

(#269) Slipandris


Slipandris
tag

Segítsetek légyszi, telefonom memóriakártyájáról szeretném a videót visszahozni. Kb mióta letöröltem, hozzá sem nyúltam, nem volt adatmozgás.

Köszi

!44!444444!!!!!!!négy

(#270) Slipandris


Slipandris
tag

szerk: nem telefonmemória, hanem rendes memóriakártya, csak telefonban.

!44!444444!!!!!!!négy

(#271) liksoft válasza Slipandris (#270) üzenetére


liksoft
nagyúr

1. Telefonból kiveszed, írásvédelmet bekapcsolod rajta, felteszed a polcra.
2. Milyen file-rendszer van rajta?
3. Milyen típusú videót rögzít a telefonod?
4. A videonak és / vagy file-rendszernek megfelelő adatmentő program keresése.
5. Másik memóriakártyán egy teszt elvégzése.
6. Ha a teszt sikeres, lehet próbálni élesben.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#272) Slipandris válasza liksoft (#271) üzenetére


Slipandris
tag

Nem teljesen vágom amit írsz.. Valahol mint ha lattam volna olyan programot ami memóriakártyáról is vissza tudja hozni a letörölt adatokat. ennyi
3gp formátumot kéne visszahozni amúgy..

!44!444444!!!!!!!négy

(#273) Laybee


Laybee
őstag

Sziasztok! Egy hordozható mp3 lejátszóval bajok vannak. Nem lehet bekapcsolni és az usb-re kötve se működik. Ha bedugom, megjelenik a meghajtó, de rákattintva nincs meghatót kapok. Ezen felül formázni se tudom. Oda veszett minden adat? Sajnos nem csak zenék voltak rajta, hanem fontos dokumentumok. Mit lehet tenni? Köszi szépen

[ Szerkesztve ]

(#274) liksoft válasza Slipandris (#272) üzenetére


liksoft
nagyúr

3g2-re találtam progit. Google-ben keress.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#275) liksoft válasza Laybee (#273) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ha még nem próbáltad, nézd meg másik gépen is. Ha ott sem működik, akkor az alábbiakat tudom tanácsolni.

Ha a flash chip még hajlandó megszólalni, akkor van esély a mentésre. De nem "konyhagenerál"! Adatmentésre szakosodott céget keress meg vele.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#276) Laybee válasza liksoft (#275) üzenetére


Laybee
őstag

Sajnos ez a második gép és ugyanaz a szitu. Sajnos nem nagyon van rá keret. Köszönöm szépen.

(#277) d(-.-)b


d(-.-)b
csendes tag

Üdv!
Lenne egy nagy problémám.
Paragon partition managerrel töredezésmentesitettem a meghajtom. 320gb WD, 2 particio, c:20Gb rendszer,d: adat. c: nagyon töredezett volt, windozos töredezés mentesitő nem tudta helyrerakni, paragonnak sikerült, gondoltam akkor d:-n is megcsinálom. este elinditottam, reggelre ugyanott volt. Nem reagált se esc-re se ctrl+c-re. Vártam, de semmi változás. Reset.
Rendszer feláll, látszolag minden ok. Aztán hidegzuhany, egy rakat előadásfelvételem, kép stb használhatatlan, lejátszhatatlan. Windoz töredezettségmentesítő azt irta ki h nem tudja a d: bazergálni amig nem futtatom a chkdsk /f parancsot. Lefuttattam, dolgozott. Változás anyi lett, hogy a rossz fájlok vagy megmaradtak és 0 méretüek lettek, vagy el is tüntek.
Kérdés:
Lehet itt valamit csinálni hogy visszanyerjem öket? Mert sajnos sok gb olyan felvétel veszett igy oda ami már a neten nem elérhető... és egy csomo saját dokumentum.
GetDataBackkel probálkoztam,de igazábol nem ugy tünik hogy találna akármit is... amit visszaállithatna.
Köszönöm mielőbbi válaszotok.
ciao :F :F :F

[ Szerkesztve ]

(#278) liksoft válasza d(-.-)b (#277) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Háááááát...... Nem irígyellek. Sok jót nem merek mondani. Egyetlen esélynek olyan programot látok, ami a felület végigolvasásával a file-ok típusa alapján próbál menteni. Az adminisztrációnak itt már lőttek. Ha sikeres ez a mentés, akkor darabonként kell ellenőrizni, és újra katalogizálni.

Program keresésében segít a Google. (pl: data recovery jpg doc avi )

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#279) zolilaoce


zolilaoce
tag

Sziasztok!

Nekem is kéne valami alap leírás a használatról. Outlookos leveleket szeretnék visszahozni, mert törtöltem a felhasználói fiókot.

köszi

(#280) liksoft válasza zolilaoce (#279) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Ebben az esetben csak akkor van esélyed, ha havonta legalább egyszer töredezésmentesítettél! A levelezés folyamatosan változó állomány, melyet több bejegyzésben rögzít a rendszer. Ennek törlésével elvesznek az összetartozó darabok. Így a file valódi elhelyezkedése ismeretlen a felületen. Így viszont nem lehet "összevadászni", hiszen az Outlook "szerencsére" át is konvertálja a levelet, így annak tartalmára is hiába keresel. Vagyis sok esélyed nincs.

A drive-ra TILOS írni, installálni! Ezt a drive-ot csak másodiknak szabad betenni a mentés során másik OS mellé! A program (GDB) a winchesterről csak olvas, így használata nem okoz gondot. Érdemes a másik winyón próbálkoznod, hiszen a visszaírás elkerülése érdekében ezt a drive-ot NEM szabad használni. (Ha erről írtál most is, és esetleg fel is telepítetted a GDB-t, akkor az eredeti esélyeid máris 90%-al romlottak!)

Ha a GDB a fentiek ellenére talál jónak tűnő állományt, azt a másik (nem mentendő) drive-ra szabad csak másolni, nehogy pont a mentés során történjen felülírás.

A GDB ugyanis csak másol (a regisztrált vásárolt változat), helyre nem állít!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#281) zolilaoce válasza liksoft (#280) üzenetére


zolilaoce
tag

Köszönöm a választ!

Esetleg valami más ötlet amivel visszahozhatom a leveleket?

(#282) liksoft válasza zolilaoce (#281) üzenetére


liksoft
nagyúr

A leírt adatmentési probléma NEM GDB függő, hanem ALAPVETŐEN meghatározza a levelezés menthetőségét.

Egy lehetőséget látok még. Az egész drive-ot file-ba másolod (image), és olyan mentőproginak adod át, amelyik a file-on belül leveleket keres. Az "outlook recovery" szavak segíthetnek a google keresőjében. Ahány változat, annyi belső logika. Hátha valamelyik segít. (Nagy valószínűséggel mindegyik fizetős lesz!)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#283) sceetch


sceetch
csendes tag

hali.nekem egy olyan problémám lenne hogy kaptam egy vinyót ami félig tele van adattal de ha berakom a gépbe akkor raw formátumunak adja ki.mit lehetne vele kezdeni mivel akármit csinálok nem csinál semmit!!!

(#284) kraftxld válasza sceetch (#283) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Mondjuk a getdataback-et ráereszteni, és megnézni mennyi adatot tud visszaszedni :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#285) horn3t


horn3t
tag

Sziasztak!!
úgy január körül elment az egész vinyóm, nem láttam semmit belöle, és az összes adatom eltünt vele együtt 250 gigánál ez érzékenyen érinti az embert.
azóta van másik vinyóm, csak gondoltam megpróbálom visszahozni, ha vissza lehet. az volt a bajom, hogy már a bootolásnál se ismerte fel a gépem. most melyik progival próbáljam meg, ez a getdataback jó lesz rá?
köszi elöre is ha valaki tudna segíteni

üdv: horn3t

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#286) liksoft válasza horn3t (#285) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Ha a BIOS sem ismeri fel, akkor nem software kell az adatok visszahozásához, hanem adatmentéses szakember. Pontos típus, hibajelenség (pl: hang) nem ártana.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#287) horn3t válasza liksoft (#286) üzenetére


horn3t
tag

köszi a gyors választ liksoft! húúú, már nem emlékszem hogy látta-e a BIOS, nem akarok hülyeséget mondani, de szerintem nem. de majd előkeresem, és berakom a gépbe valamelyik napon...
hát a hangja érdekes volt. cilikus hangot adott ki, és mintha valamit húztak volna a földön, és néha felemelik, nem tudom most mihez hasonlítsam. mintha az ujjamat húzom az asztalon, és ciklikusan fel-le emelgetném. olyan halkabb sistergés, vagy nem is tudom

edit: a tipusa pedig Samsung 300 GB 7200 rpm 8MB cash. egyik napról a másikra bekrpált....

[ Szerkesztve ]

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#288) liksoft válasza horn3t (#287) üzenetére


liksoft
nagyúr

Stimmel. Amit gyanítottam. Nem tudja olvasni a felületet. A legtöbbször a fejszerelvény hibája. Ritkább, de előfordul, hogy a parkoló pályán letapadt egy fej, éa kifordul. Ekkor tud csúnyább, kissé karistoló hangot adni. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy tiszta térben kell a mentést elvégezni. Vagyis nem olcsó. Tehát célszerű végiggondolni mi volt rajta, mi és honnan pótolható! Megmarad a pótolhatatlan. Ez forintosítható, így el lehet dönteni, a mentést célszerű-e elvégeztetni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#289) horn3t válasza liksoft (#288) üzenetére


horn3t
tag

megcsináltatni akkor nem lehet a vinyót? adatmentés mennyibe kerül???
sok film meg install volt rajta, ami pótolható végtére is. meg 4 év főiskolai cucca :D mondjuk ez sem egy nagy probléma.
10 ezernél több? mennyi körül nyomnak egy ilyen adatmentést tiszta környezetben?

valamelyik napon elöszedem és akkor ha a BIOS nem látja akkor az van amit te mondtál?

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#290) liksoft válasza horn3t (#289) üzenetére


liksoft
nagyúr

A tiszta teres mentés az Általad említetthez képest egy 10-es szorzónál indul. Csak az alkatrész egy szériaazonos (nem csak típus!) darab halálával jár, amit már nem kapsz meg egy tizesért! Utána jön a munkadíj, szerszámhasználat.

Ha ezek után számolunk egy kicsit, akkor a mentés díja az alábbiak szerint oszlik meg:

- Fejlesztési költségek (kb teljes mentési díj 60%-a).
- A maradékból (40%) az alkatrész költsége;
- Üzemeltetési költségek (áram, gáz, fogyóeszközök, tiszta tér, könyvelő,....);
- Adók Állambácsi felé;
- Maradék a zsebbe.

Mi marad a fentiek alapján 10000 / mentés után? :F

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#291) horn3t válasza liksoft (#290) üzenetére


horn3t
tag

igen értem. gondoltam hogy az a 10000 kissé kevés :D

annyit ért volna meg nekem :D

feltételeztem hogy kb 100 ezerre fog rúgni csak nem mertem kimondani :D

de mondjuk ha az adatok már nem érdekelnek, meg lehet ezt csináltatnom? vagy inkáb vegyek új vinyót? drága a szervíz?

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#292) ixtom


ixtom
tag

Sziasztok!

Hasonló gondom lenne mint a #261-es hszben. A GDB csak 0 bájtot lát a 4 GB-nál nagyobb ISO fájlokból. A partícióra nem lett írva a "shift + del" törlés után.
Hogy lehet az ilyet mégis visszaállítani :F

(#293) liksoft válasza horn3t (#291) üzenetére


liksoft
nagyúr

Winyó nem javítható! (Illetve igen, de annak ára egy mentés többszöröse, hiszen nem csak olvasni kell róla, hanem minden műszaki paraméterét gyárira állítani. Na ez sok mentés munkája. A gyár is szétszedi és újrahasznosítja a gyártás során ami nem megfelelő minőségű.)

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#294) ixtom válasza ixtom (#292) üzenetére


ixtom
tag

Na, senki nem tudja miért mutat 0 bájtot?
Esetleg más progi, ami ezt visszahozza? :U

(#295) horn3t válasza liksoft (#293) üzenetére


horn3t
tag

ok akkor hagyom a fenébe :(
köszi szépen a segítséget liksoft

üdv: horn3t

ELADÓ-->Intel Core Duo E2160,Asus P5b, 2GB Kingmax DDR2 , Gigabyte 7300gt, 300 GB Samsung, 19' Hans-G

(#296) MarkBlade


MarkBlade
csendes tag

Szia!
Próbáltam 2 db particiót összerakni particio magic 8-al de futás közben kaptam egy hiba üzenetett majd elszált az egyik. Van rá mód hogy a rajta lévő adatokat kinyerjem? Esetleg visszaállítsam eredetibe az egészet? Köszi előre is!

(#297) liksoft válasza MarkBlade (#296) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Adatterület átmozgatását és adminisztráció átszámítását is végzi a PM. Így elszállás esetén nagy káoszt hagy maga után. Adatokat menteni csak RAW recovery-vel tudsz. Vagyis jpg, doc, avi, stb.... De ehhez egyben kell az állománynak lennie. File-név alapján nem fog összejönni. Így ide a GDB nem a legjobb. Vidd szakemberhez ha a RAW mentésen túl is kell még valami.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#298) Cicero


Cicero
őstag

Sziasztok! Ide is beszúrom, remélem nem gond. Szóval: Tegnap épp archiválom az animeokat, amikor egyszer csak leáll minden és újraindul a gép. Bejön a windows boot képernyője aztán felvillan egy kék képernyő (az a szokásos windows-halál). Gondolom jólvan, úgyis ideje volt hogy behaljon (már egy éves a win!!! már!!! :))) Átdobom másik gépbe a vinyót hogy leszedjem a C:\-ről ami kell, erre csak tölt-tölt-tölt nem történik semmi. Azt kell tudni a vinyóról hogy 120 GB-os Maxtor winchester 3 partícióra osztva. A háromból csak egyet lát, (mellesleg azt amin a legkevesebbet dolgoztam) a többit "Helyi lemeznek" nevezi és 0 bájtosnak látja

Jó lenne valahogy ezeket az adatokat visszahívni, nem tudom mi történhetett, de nem fizikai hibának látszik. Mondtak valamilyen stella phoenix progit vagy valami ilyesmit, de gondoltam előbb megkérdezlek Titeket, itt úgyis van pár guru ^.^

Légyszíves segítsetek, nagyon hiányzik a zene!!! :DDD

Köszike előre!

[ Szerkesztve ]

(#299) MarkBlade válasza liksoft (#297) üzenetére


MarkBlade
csendes tag

Köszi a segítséget! EASEUS Data Recovery -vel meg tudtam menti a fotóimat és az volt a lényeg! Thx mégegyszer!! :)

(#300) liksoft válasza Cicero (#298) üzenetére


liksoft
nagyúr

USB csatornán tedd a mentésre felkészített gépre. Utána használd a GDB-t. Nagy valószínűséggel valamilyen felülírás után a másik gépben összevész a két winyón lévő két rendszer. Attól fagy be. A rendszer betöltése után USB-re csatlakoztatott drive esetén ez nem áll fenn.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.