Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) liksoft válasza Lawn (#448) üzenetére


liksoft
nagyúr

Igen, ha nem írtál egyebet rá.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#452) liksoft válasza kiscsáko (#450) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ha a partíciót átméretezted, mozgattad, vagy összevontad, akkor a mentés csak látszólagos. Az adatok tartalmát is ellenőrizd!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#453) kiscsáko válasza liksoft (#452) üzenetére


kiscsáko
tag

igen, megvolt,
jópár adat elveszett, még többet hely hiányában nem tudtam lementeni, de úgy tűnik minden pótolhatatlan megvan szerencsére,
többet nem fogok ilyet játszani, de én voltam a marha...:W

(#454) hans01 válasza Lawn (#448) üzenetére


hans01
csendes tag

Szia Lawn!
En is ygan ezt csinaltam, sikeresen, de en elobbre jutottam azzal, hogy adam egy quick formatot is, hogy az XP felismerje :W
Ha GDB-et fogod hasznalni, ahoz nem kell lassa az XP, eleg ha a Bios latja.
En hasznaltam 4-5 progit, de csak ketto volt valamire valo.
A GDB mind a 355 gigat visszaszedte, de a legfontosabb excel file-t nem, gondolom azert , mert azokkal minden nap dolgoztam es szanaszet vannak a HDDn.
Na, de megprobaltam a Nucleus Kernel progival is, az csak 155 gigat szedett vissza, de erdekes modon ha a kresojebe beirom az xls-t, akkor megmutatja, hogy ott vannak es meg a meretet is, de a keresobol nem tudok diret ramenni es az utat, amit mutat az nem jo, mert ugy nem kapok meg semmit.
Van valakinek tapasztalata a Nucleus-al?
Koszi
vagy van valami jobb progi?

(#455) liksoft válasza hans01 (#454) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Nem kapkodhatsz annyira, hogy így hemzsegjenek az elírások és helyesírási hibák a hozzászólásodban. Itt a PH-n MINDENKI figyel szép anyanyelvünkre. Megkérlek TE is érezd ezt fontosnak, és csak ellenőrzött, lehetőleg hibátlan írást hagyj fennt az oldalon.

Előre is köszönöm!

Ez ugyan OFF, de érzem olyan fontosnak, hogy jól olvasható legyen.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#456) hans01 válasza liksoft (#455) üzenetére


hans01
csendes tag

Igen igen, kapkodtam az irassal es igy ujraolvasva eleg silany, na, de mind1, iparkodom.
Valaki esetleg tudna segiteni?

(#457) liksoft válasza hans01 (#456) üzenetére


liksoft
nagyúr

"mind1" ?? :Y :W :C :( :O

Válasz. A formázással az NTFS fizikai elhelyezkedését törölted. A túlságosan szegmentált file-ok elhelyezkedése az NTFS-ben több bejegyzésben helyezkedik el, mely bejegyzéseknek van ugyan egymásra mutatása, de az az NTFS-en belüli rekord sorszám. A bejegyzés viszont NEM tartalmazza a saját sorszámát. Ez a redundáns adat biztosíthatná az NTFS sérülése esetén a tökéletes helyreállítást, de a fejlesztők kispórolták. Ez 8 byte "takarékosság".

Vagyis a töredezett állományok egyértelmű helyreállítása a fentiek miatt nem lehetséges. Ha valamilyen adatmentő program mégis megpróbálja, teljesen értelmetlen adatok is keletkezhetnek, ami nem az adatmentő program, hanem a file-rendszer tudásából adódik.

Formázás után már az eddigi mentés is szép eredmény.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#458) hans01 válasza liksoft (#457) üzenetére


hans01
csendes tag

Hat ez szep! Akkor meg vagyok b.....va .
Ez a 8 byte tenyleg nagy takarekossag.
A videok, amiket filmeztem, mind hasznalhatoak, a kepek is es a programok is, de sajnos a toredezett excel fajlok nem. Most eppen fut rajta egy Raw recovery, de szerintem ez mar csak csok a doglott lonak.
Ezutan a legjobb backup az lesz, hogy hetente egyszer elkuldom emailban sajat magamnak azt a fontos 4-5 excel fajlt.
Koszi az infot.

(#459) GoRoli


GoRoli
csendes tag

Sziasztok,
nagyon kérlekek Titeket, valaki segítsen.

Vettem egy új külső hdd-t, amire elkezdtem letölteni, le is szedtem majd 60GB cuccot, amikor az egyik dvd-t ki akartam csomagolni, akkor derült ki, hogy fat rendszerű, ami nem támogatja a 4GB-nál nagyobb fájlokat.
Nekiestem partition magickel, hogy felosztom kettőre és átmásolom az ntfs-re, de a meglévő részt is ntfs-re formázta és eltűnt mindenem.
Próbáltam a get data backkel (ntfs), de nem talált semmit csak extend és system volume information mappákat mindkettő részben. Nem tudom mit csináljak, azóta nem írtam rá semmit és nem értem mit nem csinálhatok jól.

Ha van valami tippetek kérlek segítsetek, sajnálnám azt a sok letöltést veszni hagyni…

Előre is köszönöm!

(#460) kiscsáko válasza GoRoli (#459) üzenetére


kiscsáko
tag

hali,
bár nem értek hozzá túl sokat, de mivel fat-os volt a winyó, ezért nem megy az ntfs-s recoveryvel a dolog, nem tudom pontosan, de ha jól olvastam legutóbb, akkor van fat-os recovery is, azzal próbálkozz...

(#461) skoos


skoos
őstag

Kérdésem nem pontosan ebbe a tárgykörbe tartozik, de szerintem, ha valahol, akkor itt kaphatok rá választ.

Adott egy Windows 2000 sp4-es gép, és nyomaveszett egy fontos (munkához alapszükséglet, üzleti forgalomnyilvántartó rendszer) mappának. Cakk um pakk. Fontos lenne kideríteni, hogy ez a mappa a számítógépben rejtőző szellemjárás illetve vírusok közbejárásával tűnt-e el, vagy a user törölte le a nehezebb leltárlekövethetőség reményében.

Van esetleg a rendszerben mappa logolás? Hogy mely felhasználó mikor hozta létre vagy törölte az adott mappát? Ki lehet valahogy ezt deríteni?

Megköszönném, ha segítenétek!

szerk.: NTFS vinyóról beszélünk

[ Szerkesztve ]

(#462) liksoft válasza skoos (#461) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ilyen log-ról nem tudok. Viszont, ha nem írták felül, visszahozható. Mivel először a file-ok törlése történik meg a mappában, így annak utolsó módosítási dátuma a törlés időpontját kellene tartalmaznia. Ezt adatmentő programokkal tudod ellenőrizni. FONTOS! A drive-ra írás NE történjen! Vagyis használni tilos, az adatmentést másik gépben kell elvégezni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#463) Andrew1976


Andrew1976
csendes tag

A következő a jelenség:

Winchester amin az op. rendszer volt behalt.
A másik winchesterre telepítve lett az XP.
Viszont a hibás winchesteren lenne némi adat amire szükségem lenne.
Ha a Winchestert berakom a gépbe akkor a BIOS kiírja a típusát és a méretét, majd kiírja hogy hibás.
Az XP viszont nem látja.
Letöltöttem a GetdatatBack progit de nem írja ki ezt a HDD-t, csak a két particiót a másikról illetve a DVD-t, CD-t.

Kérdésem: Én csinálok valamit rosszul vagy ebben az esetben ez a progi nem tud nekem segíteni?

(#464) liksoft válasza Andrew1976 (#463) üzenetére


liksoft
nagyúr

A GDB csak logikailag hibás drive adatait tudja menteni. A Tiéd fizikailag ment tönkre (elektronika, vagy mechanika). Erre nem gyógyír ez a progi. Csak adatmentéses szakember.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#465) btl


btl
csendes tag

Sziasztok! Látom pörög a fórum, így én is próbálkoznék egy kérdéssel.
Van egy sata-s vinyóm, xp-t használok. Azon c,d és e meghajtók. Tegnap éjjel Partition Magic 8-cal szerettem volna d+e-t egyesíteni, ám a végeffelé kiírt egy hibaüzenetet és a pm nem dolgozott tovább, gyakorlatilag lefagyott a program. Egy barátom javaslatára, lefuttattam rajta a Get data back-et. A 200 gigából 80-at talált. A fentebb olvasott vegyes megelégedésekhez képest én a középmezőnybe tartozom. Viszont esetemben azon a 2 partíción nemrég volt formázás, nem volt sűrű a file mozgás és a legkisebb file is 350 MB.
Mit tehetek még? Próbáljak ki másik programot? Vagy ez ennyi volt? A GDB-et esetleg másfajta üzemmódban lefuttatni? (én a default-ot használtam)

Előre is köszönöm!

(#466) liksoft válasza btl (#465) üzenetére


liksoft
nagyúr

RAW vagyis adminisztráció nélküli mentést végezz. Másik programmal, mely az adatok tartalma alapján ment. Utána darabonkénti válogatás. Sok sikert!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#467) btl válasza liksoft (#466) üzenetére


btl
csendes tag

Köszönöm a választ. Menetközben legalább a régi fileneveket is sikerült elkapnom a programnak hála.

(#468) eladohardver


eladohardver
őstag

Ahoj! Ilyenkor mit lehet tenni? Prime kifagyasztotta a pc-t és reboot után az fogad h hiba a kötetben... Esetleg honnan lehet leszedni a Data get back telljes értékű szoftverjét ha arra lenne szükségem?

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#469) liksoft válasza eladohardver (#468) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

A drive nagy valószínűséggel hibás, feltételezhetően cserére szorul.

A GDB demo változatát letöltöd, fizetsz, kapsz regisztrációs kulcsot, és azzal teljes értékű rendszered lesz.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#470) eladohardver


eladohardver
őstag

aha aha

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#471) Kleroo


Kleroo
veterán

Sziasztok!
Egyik keedves ismerősömnek tönkrement a videeókártyája, és a kontár barátai, új videókártya mellé új windowst is tettek.
A probléma az, hogy az ismerősöm ÖSSZES adata a c-n volt.
Teljesen ki van bukva. 4évnyi fotó, saját versek, kották, videók, személyes dolgok.
Nagyon jó lenne legalább egy részüket visszahozni.
csak tudtommal formatálás után nem nagyon lehet. SEGÍTSETEK :O

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#472) liksoft válasza Kleroo (#471) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Egyetértek a kifejezéssel! (Sőt, finom voltál és nőies! :D )

Ami felül lett írva, annak annyi. A többi adat visszahozatalára kétlépcsős mentést javasolnék.

1. A GDB-vel a maradék adminisztráció alapján a név szerint még elérhető adatokat lenne célszerű menteni.
2. RAW recovery programmal a jpg, doc, txt, mpg, avi, stb..... adatokat név és adminisztráció nélkül próbáljátok menteni.

Mindkettő adatait tételesen át kell vizsgálni. Lesz ami visszajön, de sok megy a levesbe. A meglévő új rendszert használni tilos, hiszen a használat során folyamatosan felülírások történnek, vagyis a visszamenthető anyag mennyisége csökken, de drasztikusan!!!!!

Azért én több dolgot nem értek.

A barátod miért bízik meg ennyire egy berendezésben? Ha csak szimplán bedöglik, akkor mégnagyobb lesz a veszteség. Ha tudja pótolhatatlan adatok vannak rajta, erről a szerelőt tájékoztatta-e? A szerelő miért nem kérdez rá az adatok fontosságára? :W

MENTENI - MENTENI - MENTENI !!! :K

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#473) Kleroo válasza liksoft (#472) üzenetére


Kleroo
veterán

pontosítom akkor:
Az ismerősöm egy kedves lányka. gépezett-gépezett, és egyszer csak lefagyott nem értette.
Szólt a bratyójának, aki azt mondta intézkedik.
Aztán amikor visszahozta a gépet, és a lányka bekapcsolta, konstatálta, hogy MINdene eltűnt.
:( :(
Sajnos olyan nagyon jóban nem vagyunk hogy én csináljam neki a műveleteket, meg most időm sincs.
így kicsit bővebben kifejtenéd a 2 progi használatát? :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#474) liksoft válasza Kleroo (#473) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Mivel ebből élek, vagyis a csemetém ebből kapja a kenyeret, nem írom meg mit mikor és hogyan. Hiszen ez már a szaktudás bizonyos része (elsajátítható másik nem a mentendő drive-on a Te mentésedhez, pár nap gyakorlattal). Így sajnálom, de azt mondom, add le mentésre szakemberhez, ha Te nem tudod megcsinálni.

Szívesen és örömmel elmondom mit lehet használni ha logikai hibáról van szó, a fajtájába is segítek, leállíttatom a mentési kísérleteket, ha fizikai sérültről van szó, vagyis útmutatást szívesen adok, de a kézfogás (sajnos a fogyasztói társadalom kizsákmányoló életvitele miatt) már pénzbe kerül. Rákényszerülök, hogy enni tudjak. Sorry

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#475) Kleroo válasza liksoft (#474) üzenetére


Kleroo
veterán

Jó-jó. persze logikus.
én olyan mélységig értettem, hogy melyik program honnan szedhető le, és használatakor kb mit kell csinálni. Végig figyelni kell, vagy csak végigfut a progi és átnézni hogy mi használható.és az elején kb mit kell kalibrálni ha kell. csak egy vázlatos terv :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#476) eladohardver


eladohardver
őstag

hehe szakmai tudás ****

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#477) Kleroo válasza Kleroo (#475) üzenetére


Kleroo
veterán

???

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#478) liksoft válasza Kleroo (#477) üzenetére


liksoft
nagyúr

Leírtam!

1. Végy elő egy másik winyót.
2. Telepíts rá OS-t.
3. Tegyél fel rá alkalmazásokat.
4. Tegyél fel rá videokat, képeket, stb... (teszt adatbázis)
5. Formázd újra.
6. Tedd másik gépbe, ahová az adatmentő programokat már telepítetted.
7. Próbáld ki az adatmentő psrogramokat.

Vagyis gyakorolj, tanuld meg mit kell velük csinálni.

A fentieket itt: "(elsajátítható másik nem a mentendő drive-on a Te mentésedhez, pár nap gyakorlattal)" már leírtam, csak nem ilyen részletesen.

Ha ez számodra nem járható út, akkor keress szakembert.

Szerk:

Azt elfelejtettem írni, hogy a szervizes egy szakma. A rendszergazda egy másik szakma. A programozó egy harmadik szakma. És egészen véletlenül az adatmentés is egy szakma.

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#479) liksoft válasza eladohardver (#476) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nagyon nem mindegy mikor mit csinálsz. Most például több évi könyvelést próbálok visszahozni 1,2GB-os winyóról, mert meghalt. De más már próbált segíteni, megnézte milyen belül. Nem VOLT sérült. Utána már az volt. Számítástechnikai cég szervize feltehetőleg ahol megnézték, több márkás gyártó szakszervize. Vagyis "szakmabeli" is tud szépen "segíteni". :O

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#480) Kleroo válasza liksoft (#478) üzenetére


Kleroo
veterán

Köszönöm egy efféle részletezőbb segítségre gondoltam.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#481) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

Ma délelőtt lefuttam a Paragon Partition Manager Professional v8.5 töredezettségmentesítőjét az 500-as Samsungom 250 GB-os partícióján (ezen volt a Win). Sajnos egy kis áramszünet miatt resetelt a gép. Újraindulás után nem töltődött be az OP rendszer. Gondoltam csinálok egy XP javítást a telepítő lemezről, de meglepetésemre egy az egyben törlődött a partíció. Azt írta ki, hogy 250 GB-ból szabad 250 GB... :(((

Mit tehetek? Próbákozzam a GETDATABACK-kel? Egyenlőre nem próbáltam még semmit sem csinálni vele. Milyen progival állíthatnám vissza a partícióm (rajta az adataimmal)?

Köszi!

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#482) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok!

Sok adatot visszahozott a GETDATA, de mégtöbb eltűnt. Ezek 6 karakteres könyvtárakban lennének vhol... Pl. 00014D, stb. Ezeknek a könyvtáraknak a tartalma üres...

Hogy lehetne ezeket visszaállítani?

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#483) Imco válasza Anubis_9 (#482) üzenetére


Imco
őstag

File scavanger is jó választás, nekem sokat keresett már régebben!
Csak regisztráltal kisérletezz mert méretkorlát /32kb/ van a demoban, és ez csak a végén derül ki! :(

Üdv! Imco

(#484) liksoft válasza Anubis_9 (#482) üzenetére


liksoft
nagyúr

Első menetben másold ki a meglévő adatokat másik drive-ra.

Az adatvesztést felülírás okozhatta. Ennek okát jó lenne kideríteni, de csak mentés után.

Ha név alapján nem sikerül mindent lementeni, és hiányzik még fontos, akkor RAW recovery programmal célszerű próbálkozni. Visszaolvasva (keresve) találsz.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#485) S.Gery


S.Gery
csendes tag

AVE!

Az a helyzet, hogy az 500 GB-os winchesteremről eltűntek a partíciók...
Nekiestem a GDB-vel, meg is talált minden fájlt (ahogy észrevettem) a valódi méretükkel, de sem a nevüket sem a kiterjesztésüket nem adja hozzá. Amikor feltérképezi a merevlemezt közben sorolja a fájlneveket és a kiterjesztéseket is, viszont amikor az "intézőben" a scannalés után nincsenek se fájlnevek se kiterjesztések.
Mit tudok tenni?
Nagyon fontos adatok is vannak rajta.

(#486) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Had osszam meg veletek az örömöm! :DD Ezzel a programmal minden cuccomat vissza tudtam állítani, még azt is, emit a GetDataBack nem is látott! :DD

Ontrack EasyRecovery Professional v6.12.02

:C :C :C :C :C

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#487) liksoft válasza Anubis_9 (#486) üzenetére


liksoft
nagyúr

Grat, ritka eset. :C

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#488) copiapo


copiapo
csendes tag

Tanácsot kérnék, egy SATA 120GB vinyóval kapcsolatban.
A gép az eszközkezelőben látja a meghajtót, és a lemezkezelő is.
De a kezelő azt írja ki hogy olvashatatlan és az ikonján piros alapon fehér kereszt van.
Köszi előre is!

(#489) Imco válasza copiapo (#488) üzenetére


Imco
őstag

Tipusa? Új vagy használt? Üres avagy teli? Os? Mással tesztelted? Laptop vagy asztali?
Szükséges a válaszadáshoz... Vagy inkább könnyebb a tanácsadónak! ;) :K

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#490) copiapo válasza Imco (#489) üzenetére


copiapo
csendes tag

A típusa Maxtor. Használt és tele van.Asztali.
Még nem teszteltem semmivel, mert nem tudom mi lenne a jó.
Félek, hogy elvesznek az adatok ha egyáltalán még megvannak.
Az igazság az, hogy cseréltem alaplapot és vettem egy új 500-as vinyót.
Majd egy darabig még üzemelt is mindkettő.
Aztán az alaplapon átcseréltem a Sata csatlakozókat. Újraindításkor már azt írta, hogy olvashatatlan. Azóta mindegy hová dugom a kábelt már mindig ezt írja.
A lemezkezelő csak úgy ismeri, hogy meghajó, de se típust, se adatot nem ír ki.
Az eszközkezelő mindent rendben talál. Az illesztőprogramot is.
Kösz előre is!

(#491) Imco válasza copiapo (#490) üzenetére


Imco
őstag

Egy másik tápot megprobálnék még! Nem sok az esélye, de talán amig lemented szerencséd lehet! Egyébként valamilyen progival pl. a fent emlitett GDBvel ess neki!
Irni ne irj addig rá amig nem mentettél! HDsentinel mit ir rá?

Üdv! Imco

(#492) copiapo


copiapo
csendes tag

Neki estem a GDB progammal, ami meg is találta az összes adatot!
Majd amikor a 3. lépéshez került a sor ami a copy-t jelenti, nem történt semmi.
ez azért van mert ez csak egy demo?

(#493) liksoft válasza copiapo (#492) üzenetére


liksoft
nagyúr

:K Meg kell venni. :K

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#494) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Én meg rossz hdd re tetettem a OING el a mentésemet.
Most imádkozom, hogy minél többet visszahozzon a GDB

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#495) copiapo válasza liksoft (#493) üzenetére


copiapo
csendes tag

Sikerült mindent lementenem!
Halkan jegyzem meg, hogy vásárlás nélkül is tudtam használni a GDB-et!
Kösz minden segítséget4
Kellemes év végi ünneplést mindenkinek!!!

(#496) Akiseki


Akiseki
csendes tag

Hello. Remélem valaki tud segíteni. A következő történt újra akartam rakni az Xp-t beléptem telepítőbe előhozta a partíciókat. Letöröltem a C-t ( amin az Xp volt) felraktam az xp-t ... belépek és nézem a D-t törölte le ( amin a cuccok voltak) pedig biztos C-t töröltem. csak megcserélte őket.... =S Nos azokat akarom visszahozni ami a D-n volt ... ez lehetséges ezzel a programmal vagy bármi mással ?

(#497) Imco válasza Akiseki (#496) üzenetére


Imco
őstag

Jól sejtem, hogy a d:-re is pakolta az xp-t? A progit felteszed és látod, amit láthatsz!
Format, install után kevés az esély. A probával már nem veszthetsz. Szerintem...

[ Szerkesztve ]

Üdv! Imco

(#498) Akiseki válasza Imco (#497) üzenetére


Akiseki
csendes tag

igen oda pakolta az Xp-t

(#499) Imco válasza Akiseki (#498) üzenetére


Imco
őstag

Szomoru! Szerezz be egy progit és nézd meg! Szerintem nem sok az esélyed... sajna.

Üdv! Imco

(#500) krivy


krivy
tag

Sziasztok!

A gondom a következő: szokásos dolog,win nem ismeri fel a winyót,de a felügyeleti eszközöknél megvan csak "olvashatatlan".
Végignyomtam a GDB-t,csináltam már Image fájlt is (250GB),de onnantól kezdve semmi. Nem tudom megnyitni sem.
Néztem videót a youtube-on is,hogy kell használni ezt a progit. Ott másoltak is vele. Én ha rámegyek arra,hogy copy,akkor előugrik egy ablak,hogy hova szeretném menteni és utána rányomok,hogy OK és bezáródik. Persze nem másol át semmit.

Ilyenkor mi van? Pedig mindent lát,ami a winyón van.

Please HELP! :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.