Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Gépház ''mod'' (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

Sziasztok!

Az az alapszitu, hogy szeretnék két formát (pontosabban 2 betűt) belevágni/belevágatni (:) Úgy, hogy a plexit is ''rászereli'' :DD

Ezt kéne: [L]http://web.axelero.hu/anulu/0004_1024.jpg[/L]

Segítségeteket előre is köszi.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) anulu


anulu
félisten

Bocsi, de a kép nem a legjobb minőségű, de csak ilyet találtam :(((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) Cane válasza anulu (#2) üzenetére


Cane
őstag

Elég kacifántosra sikerült a betű. Jobban jársz ha valamelyik művészlélekkel rápingáltatod a grafikát a ház oldalára.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#4) Zolcsy_3298 válasza Cane (#3) üzenetére


Zolcsy_3298
tag

Szerintem is.
Bár ezzel nem sokat segítettem...

(#5) anulu válasza Cane (#3) üzenetére


anulu
félisten

És a sima, mezei oldalkivágást hol tudnám megoldatni? Mert akkor a Plexire tudnám eszkábálni a betű(ke)t. DD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) atus7377


atus7377
tag

Ezt szerintem lézerrel kéne megoldani.Szerintem dekopirral is meg lehet oldani(meg tűreszelővel),de nagyon időigényes.Ha magamnak kéne szerintem megtudnám csinálni,de másnak biztos nem vágnék bele.Ahoz,hogy igazán szép legyen sok sok idő kellene.És az sok sok pénz.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#7) anulu


anulu
félisten

Shit!

Nétem kivágott gépház oldalt, de 15e pénz :((( Az meg nem kevés! :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#8) Cane válasza anulu (#5) üzenetére


Cane
őstag

Jaja Atus Jól beszél.

Te is meg tudod csinálni, feltéve ha van: :DD

1. fúrógéped (hogy a dekopírfűrész el tudja kezdeni a melót... Kő a luk!)
2. dekopírfűrész
3. reszelő és tűreszelőkészlet.

Amúgy hogy hol vagy ki tudná ezt megcsinálni? Jó kérdés. Ha azonban a fenti cuccokkal rendelkezel és némi gyakorlattal (főleg dekopír) akkor HAJRÁ!


▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#9) anulu válasza Cane (#8) üzenetére


anulu
félisten

Az a gáz, hogy a 3, általad felsorolt cuccot még össze tudnál szedni, de gakorlatom nincs, és egy új oldallap kiba' sokba kerül :(:(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) Satan-Claus válasza anulu (#9) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Én a kivágást megcsinálnám 5000Ft-ért, de a plexi becsiszolását nem vállalom. És olcsóbban sem.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#11) bdav


bdav
őstag

Nekem logikusabbnak tűnik az, hogy kivágod valahogy a lapot, és mondjuk mögé beraksz egy négyszögletes plexit, amit így nem kell formára vágni...

Vagy hagyod lukasan, legalább jobb a szellőzés :))

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#12) anulu válasza bdav (#11) üzenetére


anulu
félisten

És azt a plexit hogy rögzítem???

A szellőzés meg van olva... 5 venti a gépüházban :DD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#13) Satan-Claus válasza anulu (#12) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Ragasztó, vagy fúrsz néhány lyukat, és csavarral.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#14) atus7377


atus7377
tag

Sziloplast !!!! Szerintem a csavaros megoldás csak szögletes formákon mutat jól.

Satan,ha megkérlek kivágnál a gépemből egy Biohazard jelet?:D

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#15) Satan-Claus válasza atus7377 (#14) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Nagyon szívesen, de nincs annyi pénzed. :DDD

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#16) atus7377


atus7377
tag

Remélem nem sértettelek meg azzal az ominózus mondattal!!!
Ha már megcsináltad a tiéd igazán elküldhetnéd mailben a képet róla.
Remélem nincs harag!!!!!

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#17) anulu válasza Satan-Claus (#15) üzenetére


anulu
félisten

Akár? :DDD
A topicindítóként említett betűt/betűket mennyiért vállalnád?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18) Satan-Claus válasza atus7377 (#16) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Dehogy is! Há' bolon' vagy? :D Ha megsértődöm valamin, akkor azt abból látni, hogy kimaradnak a szmájlik a hozzászólásomból, és olyanokat írok, hogy: ''Nőjön gitár a hasadba, és pengesse a fekete rák!'' :D

A házam pedig mégcsak félkész, ma viszem festésre. De a kivágás már megvan. Igaz más forma lett. Küldöm a mailt.

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#19) Satan-Claus válasza anulu (#17) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Nézd meg a #10 hozzászólást. :)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#20) atus7377


atus7377
tag

Szép lett.Bonyolultságban nem egy Biohazard,de tényleg szép.Kiváncsi leszek rá festés után.Úgy lessz az igazi.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#21) Satan-Claus válasza atus7377 (#20) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Hááát, azért a frontpanel elég pepecs meló volt. Inkább százszor bármilyen bonyolult minta acélba, mint egy egyszerűbb műanyagba. A legviccesebb, hogy amikor vágod, összeolvad a vágókorong után. :)

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#22) atus7377


atus7377
tag

Feltettem pár képet az én házamról is Emvy ftp-jére.Mióta a képek készültek került az előlapra három világítós kapcsoló ami a ventiket kapcsolja.Sajna sehol nem volt kék színben.Most egy lcd-t szeretnék (persze azt is kékben),de még azt sem találtam.A műanyaggal tényleg elég szar dolgozni.Én elég sokat szívok vele.Plexiből szoktam műszereket csinálni.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#23) Satan-Claus válasza atus7377 (#22) üzenetére


Satan-Claus
senior tag

Egyszer már elküldted mail-ben, és már akkor is megdícsértem. :) A modder alapanyagok hiányával a magyar piacon nekem is szembesülni kellett. (kizárólag 30 centis kék fénycsövek, minimális választék vízhűtés alkatrészekből, stb.).
Időnként komolyan gondolkozom egy bolton moddereknek. Csak sajna nem élnék meg belőle. :(

''Ha ideges vagy ragadj fejszét, attól megy a gonosz fej szét!''

(#24) atus7377


atus7377
tag

Ha gondolod társulhatunk:DD
A dicséret meg mindig jól esik.

Az nem jó... a klasszikus, az igazi, az egyetlen format c: ... by Dilikutya

(#25) Den válasza Satan-Claus (#23) üzenetére


Den
veterán

Az nem olyan biztos hogy nem élnél meg. Te valami közgazdászfélének tanulsz ugye :) ? Szerintem egy jó üzleti tervel simán lehetne nyereségesen üzemeltetni egy ilyen céget. Lényeg az emberi ár meg a választék. Egy csomóan ki vannak éhezve azokra a cuccokra amiket csak külföldi szájtokon látnak, mert nálunk nem lehet kapni. Gyanítom hogy egy spéci lemezvágó gép se sokat állna munka nélkül, sokan azért nem vágják ki a ház oldalát mert se szerszám, se kézügyesség....

www.simson4t.hu

(#26) anulu válasza Den (#25) üzenetére


anulu
félisten

Igazad van. Az utolsó 2 indok miatt nem álltam még neki a gépházamnak...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#27) tildy


tildy
nagyúr

Nekem csak egy isma negyzet alaku kivagas +linux pingvin gravir keneSatan mennyiert csinalod meg?:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Gépház ''mod'' (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.