Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Gentoo Linux (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#420) Yom válasza Sipi (#419) üzenetére


Yom
aktív tag

Hat azt ugy ertettem, h nem m1, h miota feltettem a 0.50-est, azota a cd-n kivul semmit se mountol. en cd-t nem tudtam irni, az uj dbus-sal, de miutan beraktam a user-t a cdrom csoportba, ment minden jol. mondjuk, mar azt sem ertettem, h miert nem a cdrw csoportba kellett tennem?!:) lehet h az usb-vel is csak hasonlo gondok vannak, csak meg nem volt idom foglalkozni vele. bar sztem ez nem normalis igy. regi verzioval, az tudta elerni a cd-t (iras, olvasas), stb..., aki a disk csoportban volt.
ezert gondolom, hogy a hangkartyat is ez kapcsolta ki. betolti jol a hangkartya modulokat, de mikor a mixer jon, kiirja, hogy nincs hangkartya. es ez eleg furcsa:) bar az erdekes az, hogy a modulokat meg a dbus inditasa elott tolti be, es adja a hibat. uh lehet h udev? v vmi mas lehet a hiba? igazabol nemtom:)
mielott hazajottem nyomtam 1 emerge syncet, majd emerge -pvDu world t, nezegettem a csomagokat es vagy az uj udev-nel, vagy dbus-nal (nem emlexem pontsan) nalam ott volt, hogy kell uj kernel, mert a mostani nem jo hozza.

I came. I saw. I lagged out.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Gentoo Linux (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.