Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  GeForce 6600 GT Archívum IX. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3851) rup1u5 válasza kosarob8 (#3843) üzenetére


rup1u5
nagyúr

:DDD

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#3852) LeslieG Jr. válasza plukacs7 (#3850) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Engem is csak a kíváncsiság hajtott hátha van valaki. :P Amúgy nem nagyon akarom húzni mert a gépen már minden húzva van és már lassan én is felhúzom magam egy gyorsabb szintre. :D á la HumanTuning = HT....lol :D :))

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#3853) Zoty@


Zoty@
tag

Sziasztok!
Nincs sajna túl sok időm végig olvasni a hozzászólásokat!
De aki tud, kérem segítsen :
Inno 3D 6600 GT 128 MB PCI-expressz kari milyen?
Olcsóbban meg tudnám venni!
Érdemes e?Vagy inkább tegyek hozzá egy 10.000-est és vegyek Asus-t!
?????
Köszke!

Texas HoldEm for ever!

(#3854) morceaux válasza Zoty@ (#3853) üzenetére


morceaux
aktív tag

Azt mondják, mostanában nem valami megbízhatóak az inno-k, de talán csak az AGP-sek (a rossz HSI chipek miatt). Én mindenesetre nem vennék inno-t, hasonló árban vehetsz Leadteket, az tuti jó.

http://www.summitpost.org/object_list.php?object_type=3&contributor_id=30661

(#3855) LeslieG Jr. válasza Zoty@ (#3853) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Szia! :)

Hát még szerencse hogy nem AGP-s verziót akarsz venni mert azzal mostanában bajok vannak dögivel. :O A PCI-E-es Inno-ra nem panaszkodott eddig még senki. :C Hát lehet hogy majd a gyári hűtöjét idővel le kell cserélned mert nem lesz elég rá. ;) De ez mindegyik tipusnál sajnos így van. Föleg ha olcsón hozzá tudsz jutni akkor érdemes. :DD

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#3856) Flashget válasza Zoty@ (#3853) üzenetére


Flashget
félisten

Nincs sajna túl sok időm végig olvasni a hozzászólásokat!

nem kell mindent..elég az 1-es hsz-t..táblázat is van a kártyákról.

Realme GT Master Edition

(#3857) Silencer83 válasza Flashget (#3827) üzenetére


Silencer83
addikt

:C de neked meg P4-ed van, egy ''kicsit'' magasabb órajellel ;] !
azért sztem nem rossz ez az A64től :R
a különös eredményre én is felfigyeltem ám :Y

[Szerkesztve]

(#3858) Flashget válasza morceaux (#3854) üzenetére


Flashget
félisten

PCI-E verziókról nem sokan panaszkodtak..bár úgy rémlik pár napja itt valakinek volt valami baja a pci-e innoval..

Realme GT Master Edition

(#3859) Flashget válasza Silencer83 (#3857) üzenetére


Flashget
félisten

na majd meglesz a zalmi 9500-am a procira, akkor adok annak is hadd fusson majd 3,2@3,8 ;]
csak azt kellene eldöntenem, hogy vinyót vegyek vagy hűtőt :F mert ha beszarik az ami most van akkor nuku gép....vinyót veszek elöbb asszem :)

[Szerkesztve]

Realme GT Master Edition

(#3860) Skecher válasza morceaux (#3854) üzenetére


Skecher
tag

Mit értesz az alatt h csak az AGP-sekkel van gond? Elfüstölnek a kártyák? HSI csippel mi a gond? csak mert én innovision agp 6600Gt veszek pár napon belül (sajnos), más nincs a nagykerben? :(( :O

(#3861) Uzmany


Uzmany
őstag

Sziasztok lenne egy kérdésem.
Egy Inno 6600GT (PCI-E) tettem a gépbe. Feltettem azt a bizonyos coolbits-t (remélem jól írtam) De, az a gondom, hogy hiába állítom be az emelt órajelet gpu és mem tekintetében, nem történik semmi. Rákattintok a tesztre, elsötétül egy pillanatra a monitor, de nem tesztel semmit :(
Előre is megköszönném a segítséget.

® visions created with passion

(#3862) Flashget válasza Skecher (#3860) üzenetére


Flashget
félisten

[link]

Realme GT Master Edition

(#3863) Flashget válasza Uzmany (#3861) üzenetére


Flashget
félisten

kell a rivatuner progi is.
ennek a használatát és mit kell beállítanod itt olvashatod:
[link]

Realme GT Master Edition

(#3864) morceaux válasza Skecher (#3860) üzenetére


morceaux
aktív tag

Pontosan nem vágom, itt van a topicban a téma, hogy az új szériás inno-k (AGP) a HSI chip miatt xarnak be. Vegyél inkább Leadteket :)
Elfüstölni mindegyik el tud, ha rosszul szellőző házban sokáig nyüstölöd, és még húzod is... mert a gyári hűtések gyengék, ez a GPU meg nagyon fűt.

http://www.summitpost.org/object_list.php?object_type=3&contributor_id=30661

(#3865) Bandus99 válasza Flashget (#3856) üzenetére


Bandus99
őstag

Szelektiv a turelmed Flashget

Elozo kezdo forumozonak 3 kerdesere is reszletesen valaszoltal pedig minden kerdesere a valasz megtudhato az 1 HSZ ben :)

na jo nem akarok kotekedni

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3866) Flashget válasza morceaux (#3864) üzenetére


Flashget
félisten

Pontosan nem vágom, itt van a topicban a téma,

2db hsz-el korábban linkeltem be :O :U

Realme GT Master Edition

(#3867) Flashget válasza Bandus99 (#3865) üzenetére


Flashget
félisten

hadd döntsem el én akarok-e válaszolni valakinek vagy sem...
ahogy kérdez az alapján döntök..már amennyiben épp itt vagyok és nem másnak a dvd írás/lemez gondjait orvoslom mint most ;]

Realme GT Master Edition

(#3868) Skecher válasza Flashget (#3862) üzenetére


Skecher
tag

Nagyon szépen köszönöm! :R Remélem nem fogok befürödni ezzel a karival :DDD

(#3869) Skecher válasza morceaux (#3864) üzenetére


Skecher
tag

Csak Innovision(Inno3D) van a nagykernél raktáron! és nekem sürgősen kell vga szall muszáj megvennem! :O Arra voltam kiváncsi h minden Inno hsi gondokkal kűzd-e, és ha igen akkor mejik széria az! De kaptam választ és még1xer nagyon szépen köszi :R

(#3870) Skecher válasza morceaux (#3864) üzenetére


Skecher
tag

Csak Innovision(Inno3D) van a nagykernél raktáron! és nekem sürgősen kell vga szall muszáj megvennem! :O Arra voltam kiváncsi h minden Inno hsi gondokkal kűzd-e, és ha igen akkor mejik széria az! De kaptam választ és még1xer nagyon szépen köszi :R

(#3871) Flashget válasza Skecher (#3868) üzenetére


Flashget
félisten

Bizzunk benne, de ha ne adj isten ugyanezt látod a driverben akkor tudod mit kell tenned..

Realme GT Master Edition

(#3872) Flashget válasza Skecher (#3869) üzenetére


Flashget
félisten

a jelenség november végén kezdődött..tehát ha azóta innoéktól normális HSI-vel kerültek ki a kártyák esélyes, hogy nem lesz hibás.

Realme GT Master Edition

(#3873) Halfer


Halfer
tag

Mától vagyok boldog tulajdonosa egy MSI 6600 GT 128MB-os kártyának! Majd ha gondoljátok leírom a véleményemet és a teszteket, de most letesztelem ezt a jószágot! És végül szeretném megköszönni a segítségeket, válaszokat, pozitív és negatív megjegyzéseket, hisz ez által jutottam el, hogy használhassam ezt a drágaságot :R

(#3874) Bobbacsi válasza Halfer (#3873) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Jó választás :C Üdv a klubban :)
Milyet kaptál 15 cd-set ,vagy Lite-ot ?



[Szerkesztve]

(#3875) Uzmany válasza Flashget (#3863) üzenetére


Uzmany
őstag

Köszönöm :)

® visions created with passion

(#3876) eXodia


eXodia
aktív tag

sziasztok! ha van itt vki rajtam kívül aki szokta nézegetni ezt a topicot és club 3d 6600gt agp-je van? meg szeretném tudni tőle, hogy neki milyen fajta ram van a kártyáján.

''nincs ez elb@szva, csak máshoz lesz jó''

(#3877) Flashget válasza Halfer (#3873) üzenetére


Flashget
félisten

Üdv a klubban! :C

driverben látod a hő értéket? mert ha igen akkor már az újabb bios van rajta.

Realme GT Master Edition

(#3878) Csiborbogár válasza Flashget (#3657) üzenetére


Csiborbogár
őstag

Azt hiszem kezdek tisztán látni. Lehet mégsem fogom többet a frigó mellé tenni a cuccost. Esetleg konfigváltáskor, ha nem tudom eladni, akkor tuti, hogy széttuningolom :P
Kezdem átlátni, hogy túl vakmerő voltam :U
Köszönöm a segítségedet!

Ha lehetne egy kívánságom, akkor törölném az emberek szókincséből a full, meg a max szavakat, mert úgysem jelentenek semmit

(#3879) Halfer válasza Flashget (#3877) üzenetére


Halfer
tag

látom ;)

(#3880) Halfer válasza Bobbacsi (#3874) üzenetére


Halfer
tag

csak Lite volt tehát azt
amúgy csak megjegyzem h vettem hozzá Codegen 350W-os tápt is a biztonság kedvéért

(#3881) Intelligencs

Inno 6800 GT fiaskóm után ma vettem egy Gigabyte 6600 GT-t, Silent Pipe II-es, nagyon kíváncsi vagyok. Volt egy 6800-as Gigabyte-om, ami szintén silent pipe-os volt, nagyon bejött. Már alig várom, hogy ma beszereljem.

The Amiga, Born a Champion

(#3882) Flashget válasza Halfer (#3879) üzenetére


Flashget
félisten

Király! Akkor nem kell biost buherálni..

na most akkor rakd fel a rivatunert és ahogy Bobbacsi leírta [link] állísd be hogy játékok alatt is kijelezze a hőt, majd ha megvan az AOEIII vagy más újabb játék (bár ez a game valamiért nagyon megizzasztja a kártyákat és azok jobban melegednek mint pl. a cod2 alatt)nézzed hány fokig megy el...nekem az MSI 90 fokig aztán lefagyott.

[Szerkesztve]

Realme GT Master Edition

(#3883) Flashget válasza Intelligencs (#3881) üzenetére


Flashget
félisten

bár a szivem örül, hogy egy újabb Gigabyte tulajt üdvözölhetek, :)) de azt tudnod kell, hogy a 6600GT-k jobban melegszenek mint a 6800-as széria és ezzel a tipussal ami neked van 103 fokot mért valaki. :Y Eddig ez a csúcs ebben a topicban.

Realme GT Master Edition

(#3884) LeslieG Jr. válasza Flashget (#3883) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Amúgy mikor raktam össze a konfigomat akkor anno ilyen Silent Pipe-os megoldáson gondolkodtam mert annyira szimpi volt. Aztán mégis ventis lett belöle mert haver ilyet tudod hozni. Mostmár nem bánom hogy ilyen volt igaz ezen is le kellett cserélnem egy Zalmikára. :B

Tényleg ha egy ilyen Silent Pipe-os megoldásra valami jó minőségű ventit rárakok akkor az nem elég rá? Persze olyan házibarkács jelleggel. Mert ezen filóztam mikor ilyet akartam venni. :DD

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#3885) mesa23


mesa23
aktív tag

Sziasztok!
Nagy bánatomban tesztelgettem egy kicsit,és az általam célként kitűzött 3800 pöttyöt sikerült elérni!
Légyszi Rover623 majd a tábliban javitsd ki!Köszi!

Nos: 3dmark 05 alap: 3323 Tuning: 594/1150 gyári hűtő, szoba kihűtve kb 10°C:3808!

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3886) Intelligencs válasza Flashget (#3883) üzenetére

Igen, de ez silent pipe II, szerintem ez már áttervezett modell, rá van írva, hogy cooled by Zalman. Majd otthon lefényképezem a hűtését, ha érdekel.

The Amiga, Born a Champion

(#3887) LeslieG Jr. válasza mesa23 (#3885) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Szia! :)

Azért te sem vagy semmi. Gyári hűtővel eddig húzni. :R Nehogy félre értsd nem pejoratív értelemben értem. De grat az eredményhez :C

Gondolom pufajkában ültél a gép elött mert az a 10C-fok elég hideg. :Y Bár kinek mi a hideg. :))

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#3888) csaresz


csaresz
csendes tag

olvastam hogy a leadteknek király a hűtése a többihez képest de ez azt is jelenti hogy erre tényleg nem kell hűtést vennem?húzni nem akarom de teljesen kétségbe vagyok esve ugyanis 2 connect 3d 9800prot piritottam el 2 hét alatt pedig arról sem olvastam hogy szar lenne a hűtése.szóval valami olyan cumó kellene ami megvan max 45ezerből jó a hűtése és azért f asza maga a kártya is.minden javaslat különleges örömet okoz(egyébént nem vagyok gépmániás de ez a szitu sokkolt azért.):))

ne vegyetek c3d 9800prot

(#3889) Halfer


Halfer
tag

nem ide tartozik, de szeretnék választ kapni, hátha tudtok segíteni. van egy kis gond.
Chronicles of Riddick (nem teljesen, de) ezt írja ki:
this application requires vga to support OpenGL 1.3 or higher
MSI honlapján is a kártyámnál: OpenGL® 1.5 support (aki nem tudná MSI6600GT128)
szóval mi lehet a gond?

(#3890) Silencer83 válasza eXodia (#3876) üzenetére


Silencer83
addikt

szia!
egy kedves Barátom dunc, ph!s kolléga [link] szintén Club3d 6600Gt tulaj!:D
ja és AGP.. :C

[Szerkesztve]

(#3891) eXodia válasza Silencer83 (#3890) üzenetére


eXodia
aktív tag

thx az infot! :)

''nincs ez elb@szva, csak máshoz lesz jó''

(#3892) Bobbacsi válasza Halfer (#3889) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Itt állitsd be Riva Tuner / Main / Driver settings / Customize / 3.ikon OpenGL settings / Compatibility / Open GL version string override .Itt kell 1.5-re állitani

(#3893) mesa23 válasza LeslieG Jr. (#3887) üzenetére


mesa23
aktív tag

Jaja! Köszi!
De azt nem tudom, hogy mennyi lehetett a hőmérséklete a karinak, mert a cél érdekében mindent kilőttem!
De viszont, amikor a Rivatunerrel monitoroztam ,és 588/1150-*en adtam neki, akkor 70°C fölé nem ment a hőmérséklet! Mind ez gyári hűtővel+ a hűtögetés!
ui: igaz a lábam majdnem szétfagyott :)

„az Androidok egész nap idegeneknek sms-eznek, a WP7 üresjáratban letölti az internetet, iPhone-nal meg nem lehet telefonálni és elkésel a munkából is miatta. mind fos, na.”by moonman

(#3894) Bobbacsi válasza csaresz (#3888) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Ezt hívd fel hátha náluk még kapható [link]
Ha nem akarod húzni és jó a házad szellözése akkor elmegy alapon

(#3895) Zoty@


Zoty@
tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek!
Meggondolom!
Egy jó Zalman rá és akkor nem lesz gond!

Texas HoldEm for ever!

(#3896) LeslieG Jr. válasza mesa23 (#3893) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Ha csak 70C-fok volt akkor nem kell aggódni, csak abban az esetben ha 80-85C fok fölé megy mert akkor már fagyogathat a rendszer meg nem tesz jót a vérnyomásnak. :D Nekem is ilyen hőmérsékletet produkált a Gigabyte gyári hűtője is. Az is jó volt csak volt egy kis alapzaja a ventinek és lecseréltem egy Zalmikára. :B

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#3897) LeslieG Jr. válasza Bobbacsi (#3892) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Bobbacsi nagyon thx a hsz-t. Csak azért mert valamelyik nap ki akartam probálni ez a gamét az új vidkártyámon és ugyan ez a hiba volt mint Halfer ''kollégának''. Én meg hírtelen nem tudtam hogy a RivaTunerbe lehet az OpenGL-t állítgatni. :B

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#3898) Halfer válasza LeslieG Jr. (#3897) üzenetére


Halfer
tag

Leslie na meg persze aki esetleg tud segíteni még :B
most már megy a gém, nagyon köszönöm a segítséget! de a kép villódzik néha, vagy ha nem az akkor egy őr akció közben vagy hasonlók. shader mode az mehet maxon, mert alul még írja is h kompatibilis, többi grafikai beállítás is lehet nagyonon, nem? elbírja a gépem sztem, karim meg most jó. 1024x768-ban meg hirtelen beakad a gém és le kellett mennem 800x600-ra. itt már végképp nem tudom mi lehet a gond, segítsetek pls!

(#3899) Flashget válasza Intelligencs (#3886) üzenetére


Flashget
félisten

Tudom, hogy zalman, de sajna ez is eléri a 85-90 fokot bizonyos szituknál, ugyan nem fagy le a karesz de hosszú távon nem tesz jót neki ez a hő.

amúgy én is ilyen kareszt akartam venni a passzív hűtése miatt...csak éppen nem volt ezért lett a ventis változat.

Realme GT Master Edition

(#3900) myrra válasza csaresz (#3888) üzenetére


myrra
senior tag

nem lehet hogy azért pörkölődnek, mert nem jó a ház hűtése? és bellül csak a meleget fújja vissza a kártyára

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  GeForce 6600 GT Archívum IX. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.