Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  GeForce 6600 GT Archívum IX. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3651) mr.geeZ válasza morceaux (#3648) üzenetére


mr.geeZ
aktív tag

Az én 5200amon is passzív hűtő van, melegszik is néha, de eddig bármennyit izzasztottam, jól bírta alapon. De tetszik a sufnituning, remélem nem ég el a zsinoár idő előtt.
UI: Alig várom, hogy lecseréljem a karimat a topic címadójára, erre lassan sor is fog kerülni a bölcs hozzászólások elolvasása után az innot kerülni fogom, bár mivel húzni se nagyon fogom, ezért valszeg megelégszem egy jobb gyári hűtővel. A kiválasztott persze 1000res lesz.

Bass is a strong instrument, you can't allow yourself to play it weakly, with no authority.

(#3652) Flashget válasza Silencer83 (#3641) üzenetére


Flashget
félisten

Háj All!

Miután a GPU egységesen az nvidiától kapja mindenki a különbségek és eltérések abból adódnak:
1. éppen melyik rizszabáló került a gépsor eme részéhez mikor a nyákra került
2. a memokkal is ugyanez a helyzet (feltételezve hogy samu mindkettő és 2ns)

3. a gigabyte atom stabilan müxik a játékok alatt..leszarom a 2003-2005-ben a több pontot ;]

[Szerkesztve]

Realme GT Master Edition

(#3653) Flashget válasza Silencer83 (#3556) üzenetére


Flashget
félisten

nekem cod2 multin 85 fok volt de a ház oldala fenn volt..kapott is egy zalmit rá :DD

Realme GT Master Edition

(#3654) Face8814 válasza Silencer83 (#3650) üzenetére


Face8814
őstag

Hát igen! A voltmod!
Kérdés az, hogy a 6600GT voltmod általi tuningja hoz e akkora többletet/gyorsulást a karinak, hogy érdemes legyen megcsinálni. Ezt döntse el mindenki maga! :P
Szvsz akkor éri meg a voltmod, ha valami benchmark rekord megdöntésére készülök. A voltmoddal nem tudjuk átlépni a kártya fizikális korlátait. Bizonyos esetekben persze akár jelentős gyorsulás is elérhető, de kérdés az hogy megéri e? Ha már lényeges teljesítménytöbbletre van szükség akkor kikerülhetetlen a VGA váltás. Voltmod ide, voltmod oda!
Bár benchmark futtatásakor a jelentős sebességtöblet + pontokat eredményez, és feljebb lehet kerülni a listákon! ;] Szóval fanatikus OC-nek kötelezően ajánlott sufnituning! :DDD

Ps. Úgy látom ma kikerülhetetlen íráskényszerben szenvedek. Szinte mindenről oldalakat tudnék regélni! Persze megkíméllek titeket az eszmefuttatásaimtól! :DDD

[Szerkesztve]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#3655) Flashget válasza eastsider (#3600) üzenetére


Flashget
félisten

1,5 év mulva mit jósolsz??????? mien kari lesz???

10800GTXLDSWHJKLPWRZ 2048MB DDR5 PCCI-E4
;]

Realme GT Master Edition

(#3656) Flashget válasza eastsider (#3607) üzenetére


Flashget
félisten

csak mondom...2006 nyarán leáll az AGP-s vga-k gyártása..én már nem feccőlnék bele sok pénzt...vagy most veszel 6600GT-t vagy gyűjtesz és konfig cserét hajtasz végre és átállsz pci-e fajtára...már most 2x akkora a választék (ha nem több) mint agp-s kártyákból.

Realme GT Master Edition

(#3657) Flashget válasza Csiborbogár (#3637) üzenetére


Flashget
félisten

mert a gyártó a mezei usereknek mindennapos használatra készítik a kártyát (önmagában amit mi teszünk vele a húzás már eleve nem normális használatnak mínősitik) és a garanciát ők arra adják amit a műszaki leírás is tartalmaz. Ha ők min. hőnek a +5 fokot jelölik meg akkor azt elkell fogadni.

Régebben azt mondták a +25 fokos környezet az ideális a számitógépeknek...na most a +5 fok esetében az alkeszok lehűlnek és mint a fizika törvényei szerint, összébb is húzódhatnak..mondjuk a vinyó károsodhat stb.
Tehát én most nem arról beszélek, hogy a procit vagy a vga-t direktbe lehűtik míg a többi alkesz 15 fokon ketyeg.Hanem arról, hogy ám blokk az egész gépet beraktad a frigóba :)

Amit te mondasz az olyan kisérletek ami után megy a kukába a kártya nagy valószinűséggel..gondolom te nem akarod hetente cserélni. :))

Realme GT Master Edition

(#3658) Bandus99 válasza Dezike (#3649) üzenetére


Bandus99
őstag

Tehat akkor szerinted miutan minden ugyanaz miert is nem ugyanazok az eredmenyek szuletnek a teszteken az osszes 6600Gt kartyanal??? Vagy ha mas nem az azonos tipusoknal mindenkeppen ugye ezt te sem gondolod komolyan?


Persze mar most banom, hogy beleszoltam ebbe a temaba de nem hagyhatom ki :(



[Szerkesztve]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3659) Flashget válasza Bandus99 (#3658) üzenetére


Flashget
félisten

a GPU és memókon kívűl minden alkesz lehet más és más gyártótól..(ezt szopta be az inno most a HSI-vel)és azok is befolyásolhatják magát a tesztben elért pöttyök számát, de nem olyan mértékben mint a 2 fő elem. Szerencse is kell ahhoz hogy az ember kifogjon egy jól tunningolható kareszt.

Realme GT Master Edition

(#3660) Dezike


Dezike
tag

Face8814Jókvoltak a mai nem rövid hsz-eid :R
TheSilencerNem, hogy más gyártó, de aznos gyártó gépsoráról lekerülö alkatrészei nem 1 formák.Ezért külömböző tűrési katekórákba sorolják öket, minél kissebb a türés annál drágább az alkatrész (pl.: 0,5% türés már haditechnika, 5% türés simán rárakják a pc-k konzolok tv dvd mindenféle zokszó nélkül)Ennyi sajnálom, hogy a tesztoszteron szinted nemteszi lehetövé higgat érvek ötköztetését (pl.: Rover623 és reakciód), menjél inkább gyurmázni, és kerlék a kedvemért ne exhumáld magad,thx.

"előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban"

(#3661) Bobbacsi válasza Flashget (#3659) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Akkor itt valami rejtély van ,mert ha a GPU-t és a HSI hidat az NVidiától kapják ,akkor miért csak az Innonál fordul elö a hiba ? más gyártók kártyáinál is ki kellett volna buknia ennek a hibának ? A nyákok 80%-a referencia nyák,szóval ott nem lehet gond

[Szerkesztve]

(#3662) Flashget válasza Bobbacsi (#3661) üzenetére


Flashget
félisten

na épp elég magyarázat rá, hogy más is gyártja mint az nvidia.
Mindent hamisítanak már ázsiában pont ezt nem? ;)

Realme GT Master Edition

(#3663) Dezike válasza Bandus99 (#3658) üzenetére


Dezike
tag

A kiindulási alapot nekem az jelentette, hogy TheSilencer irta uaz alaplapban proci mem összehasonlították 2 6,6kGT teljesítményét.De lehet én értettem félre és a vid karik nem azonos órajelen futottak !! De ha azonos órajelen futottak akkor tök 8 milyen aza kari 80-130 pont difi akár lehet mérési pontatlanság.Ebben a hitben reagáltam a hsz-re és vélemenyem tartom (orbánosan) amig az ellenkezö kinem derül :DD

"előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban"

(#3664) Bandus99 válasza Flashget (#3659) üzenetére


Bandus99
őstag

kovetkezot mar privatban irom ,,,,,,

szerencse is kell ahhoz hogy kifgjon egy jol tuningolhatot....

Ugye a kerdeses dolognal nem az volt a megallapitas, hogy pl a GW jobban huzhato mint a masik vagy sem...

Itt egszeruen arrol szolt a dolog, azonos gepben azonos frekvencian -es ez nem a max freki feltetlen - mennyi pontot ertek el tehat nem azt jelenti feltetlen, hogy jobb lenne GW vagy sem mert lehet hogy azonos frekin kevesebbet hoz a giga de jobban huzhato es az elerheto max pontja messze jobb mint a GW nek

en igy ertelmeztem az esetet

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3665) Flashget válasza Bandus99 (#3664) üzenetére


Flashget
félisten

én már túl fáradt vagyok ehhez, hogy megértsem...meg tudom olvassak vissza...NEM FOGOK! :DD

Realme GT Master Edition

(#3666) Bandus99 válasza Dezike (#3663) üzenetére


Bandus99
őstag

tehat akkor most kivancsisagbol kellene egy tablazat ahol mondjuk 05-ben hogy a proc ne legyen annyira mervado szoval azonos frekiken osszehasonlitani a dolgokat es ha minden igaz akkor nagyon hasonlo ertedmenyeknek kell kijonnie -vagy van mar ez a tabla? mondjuk alap orajeles ertekek? Nezem is rogton ezek szerint abban a tablazatban max 100-150 pont elteresnek szabad lennie hasonlo konfigoknal

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3667) Flashget


Flashget
félisten

mellesleg akkor lesz elavult az ember konfingja mikor a deszka gyártója nem ad már ki több bios frissítést hozzá..na most az is7-hez márciusban adott ki utoljára addig havonta nyomatták..vagyis mehet nnyugállományba lassan :Y :DD

Realme GT Master Edition

(#3668) eastsider


eastsider
nagyúr

szerintetek megéri a mostani gépemhez egy PCIe lapot venni????

mer én mostanában nem fogok gépet venni az tuti :Y

mer a mostani VGA sz@rt sem ér ezzel sztem mindenmi 1et ért nekem ezért kéne új VGA és az csak tavaszra lenne :(( amugy toom h PCIe ifőtállóbb stb. de egyelőre nincs különbség kivéve a csati. :)

mondjuk ez az egész napi téma elég furi lett szvsz nem naon illik a 6600gt totyikba

kéne 1 új: AGP vs. PCIe

(#3669) Rover623 válasza SLYM (#3635) üzenetére


Rover623
félisten

Ez a ma délutáni eszmecsere érdekes volt...:C
Talán még jó is hogy nem voltam onlány és nem befolyásoltam a beszélgetések menetét...

A legtöbb vélemény helytelen, méghozzá azért, mert téves feltételezésekből indul ki...;]

Nem magyarázom el mindegyiket (csak ha kikényszerítik belőlem;)), ezért SLYM kolléga felvetéséből csinálok egy kis logikai bukfencet:

Ugyebár köztudott hogy jómagam a ''kereskedők'' táborába (is) tartozom...ha SLYM-nek igaza van és a kereskedők ''a legreálisabban járnak el'' és a cégünk ősz óta belső utasításra nem ad el AGP-s komplett rendszert, akkor ez vajon mit jelent?:U

Bolond dolgok ezek...:DDD
Téves feltételezés, hogy a kereskedő reálisan jár el...a legtöbb ''butikos'' kis hazánkban inkább felgyújtja a készletét, de nem adja el beszerzési áron alul...kivéve ha ezzel tutira keresztbe tehet vkinek (konkurrencia, őstermelő, stb.).
Aki valóban reálisan akar eljárni, az nem tart akkora raktárkészletet, ami ha a nyakán marad, jelentős veszteséget okozhat...:R
A példánál maradva: nagyobb mennyiségű, közepes vagy nagyteljesítményű VGA egyik kereskedőnél sincs (és nem is lesz raktáron)...max. az importőröknél, disztriknél...
Azok meg a termék ciklusának végén vagy visszaküldik a gyártónak a cuccot, vagy (ami a gyakoribb, hiszen a szállítás drága) leárazzák piszkosul, ''börze''-''böngésző''-''akciós termékek''-stb. néven meghirdetik a kiskerek felé...akik aztán gyorsan megveszik...és az esetek többségében meg sem tudjátok ti (felhasználók) hogy ilyen akció volt, mert a legtöbb cuccot hazaviszik a kiskerek tulajdonosai, alkalmazottai...vagy saját célra (mert az ''olcsón vásárlás'' kéjes öröme elnyomja a kereskedői ösztönt) vagy a haverok/ismerősök/fontos üzleti partnerek felé való terítésre (számla nélkül, titkos kacsintással: látod vazze? Ilyen karit ilyen olcsón csak én tudok szerezni, és csak neked;)).

AGP-PCI-e váltás: ebben az iparban és a hozzá kapcsolódó kereskedelmi láncban is a pénz az úr...a felhasználó le van sz*rva (már bocsánat:B)...
Ha a komplet platformváltás több hasznot hoz a lánc tagjai számára mint egy VGA kártya (márpedig ez a helyzet), akkor ebbe az irányba fogják terelni a dolgokat...akár tetszik, akár nem...
És ezt rengeteg módon lehet tenni...:DDD
- a gyártó leállhat a régi platform támogatásával: nem gyártanak több AGP-s karit (legalábbis az új fejlesztésű chipekkel), nem gyártanak több AGP-lapot, stb.
- a gyártók finoman elkezdik emelni a régi platformos eszközök árát...persze azzal indokolva, hogy mivel kevesebb fogy belőle, drágább az előállítása (ami persze baromság:DDD)...
- a kereskedők nem reklámozzák már olyan hévvel a régit, jobban nyomják az újat...hiszen a komplett konfigon nagyobb a haszon...ettől csökkennek a régi cuccokra leadott rendelésállományok, a gyártó pedig elégedetten konstatálja hogy ''ni! hogy befutott az új technológia!...és elkezdi csökkenteni a régi platform kihozatalát, hiszen úgysem keresik már...;]

Szóval lehet széllel szemben vizelni...de ha mindenki a feje tetejére áll, akkor is PCI-e platformra kell átállnia jövőre....:P

primus inter pares

(#3670) Flashget válasza eastsider (#3668) üzenetére


Flashget
félisten

szerintetek megéri a mostani gépemhez egy PCIe lapot venni????

és azt hogy erőltetnéd bele egy AGP-s foglalatba? :F :))

PCI-E-re való átállás a köv. jelenti:
Új deszka
új proci
új vga
és új memo (bár ez nem minden tipusnál)

Realme GT Master Edition

(#3671) povi80


povi80
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy Ti hogyan milyen kábel segítségével tudtátok a kártyát összedugni a tv-vel, úgy hogy a tv-be scart menjen. Gondolom a kártyához adott kábelt amin külön van r,g,b,kábel azt kell valahogy felhasználnom, de milyen kábelt kellene vennem és estleg hol kapok olyat?
Előre is köszi a segítséget.

(#3672) Bandus99 válasza povi80 (#3671) üzenetére


Bandus99
őstag

letezik scart csatlakozo amibe bele lehet dugni S-video vagy RCA csatit is

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3673) gery03 válasza Flashget (#3670) üzenetére


gery03
senior tag

Jaaj kérlek! Olvassatok már picit figyelmesebben! Nem azt írta, hogy pcie vidikarit, hanem pcie-es alaplapot, hogy majd abba később tudjon tenni 6600gt-t, de nem most...

(#3674) Touareg


Touareg
tag

Melyik gyártótól érdemes megvenni egy AGP-s 6600 GT-? (ASUS vagy MSI)? :F

(#3675) Flashget válasza povi80 (#3671) üzenetére


Flashget
félisten

Hello.

Hát nekem a jó öreg Geforce2-höz vett s-video kábel van bedugva ebbe:
[kép]
a kábel másik vége egy av átalakítóba amibe a hang is megy a hangkártyából és az van a tv-be dugva.

Realme GT Master Edition

(#3676) Flashget válasza gery03 (#3673) üzenetére


Flashget
félisten

mondtam, hogy fáradt vagyok :))
igaz :R



Realme GT Master Edition

(#3677) plukacs7


plukacs7
aktív tag

Hű, de rég jártam erre. :D

Történtek dolgok... Lett nekem egy Szükségem Van Sebességre Mindenki Akarja játékom (NFSMW, gyengébbek kedvéért:))), ez a Leadtek meg itt elkezdett fagyogatni. Randomban, kb 5-10-15 perc játék után. Na mondok, ennek fele se tréfa, itt az ideje leművészkedni a bordákat... Prociról, vidkariról lekerült a hűtés, ment rá jóféle ezüstös zsír. Na, meg is oldódott rögtön a probléma, most üldöztek a zsaruk fél óráig SUV-okkal, ízi rájder ecsém :D

Szóval ha eddig nem tette senki, pasztázzon...ártani nem árt, viszont használ...

(Télleg, ha valakinek van eladó Zalmanja, lehet vevő lennék egyre, úgyis gépátépítés folyik, gyün már az A64 3000+@2,5ghz-em múúúhaha).

Más: van még olyan, akinek Leadtekje van és kezd búgni a ventije? Szerintem a venticsapágy a közeljövőben elhalálozik. Sajnos ez egy fogadalomszegett kártya, Mistralban vettem, pedig két szívás után megfogadtam hogy onnét többet semmit...nna azért beviszem nekik, de tuti azt mondják hogy a hűtő az fogyóeszköz, nem vonatkozik rá a két év gar... :D

EGYÉBKÉNT A KÁRTYA TOVÁBBRA IS RULZZZZ...

''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

(#3678) Bandus99 válasza plukacs7 (#3677) üzenetére


Bandus99
őstag

Eddig mindenki azt hangoztatta, hogy csak ezustos pasztat ne tegyel ra ha lehet feheret.

Valtozna a vilag?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3679) dunc válasza Bandus99 (#3678) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem kék van rajt gyárilag.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#3680) LeslieG Jr.


LeslieG Jr.
őstag

Halihó mindenkinek!

Látom nagyon nagy eszmefutatások vannak itt és én meg lemaradok róla. :O Amúgy tényleg fölösleges azon vitázni hogy az ember cseréljen konfigot csak azért mert az AGP-s korszak kezd lezárodni. Tudom sokan örjöngenek mert kész tények elé vannak állítva hisz nincsen alternativa. Át kell térni PCI-E-re. :DD

Az meg hogy olcsobb lesz valami csak azért mert nincs rá kereslet. Na ez a piaci életben fordítva van ahogy azt Rover623 forumtárs is kifejtette elég bőven. :R Azaz a kereskedő soha az életben nem fogja olcsóbban adni azt a terméket amit felvásárolt és esetleg nem tud úgymond ''túladni rajta'' errgo még akko sem ha rajta is marad. Elárulom hogy a kereskedő elöbb húzza le a WC vagy előbb teszi az úthenger alá minthogy kis haszononal kereskedjen. :Y

Ehez még annyit hogy ez a világ rendje (sajnos :O ) de ez a MEGSZOKSZ VAGY MEGSZÖKSZ alapelven működik. Azaz ha tetszik ha nem ez van és kész.

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#3681) dunc válasza Touareg (#3674) üzenetére


dunc
nagyúr

Mindkettö jóféle ...........................

(#3682) plukacs7 válasza Bandus99 (#3678) üzenetére


plukacs7
aktív tag

Mert miért, megrázza? Eloxidál? Meg ilyenek??? Ajjaj. Egyelőre még bent van a füst a processzorban :D :D :D

Ez volt otthon, éss naggyon dühös lettem, mert iszonyúan tud idegesíteni ha a gépem fagyogat.

''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

(#3683) Flashget válasza plukacs7 (#3677) üzenetére


Flashget
félisten

Prociról, vidkariról lekerült a hűtés, ment rá jóféle ezüstös zsír....... Szóval ha eddig nem tette senki, pasztázzon...ártani nem árt, viszont használ...

ilyet úgy ajánlj, hogy csak gyakorlott emberkéknek...sok ide látogató vagy író fórumtárs életében nem rakott fel se proci se vga hűtőt...írd oda a fehér pasztát is a kezdőknek.

de tuti azt mondják hogy a hűtő az fogyóeszköz, nem vonatkozik rá a két év gar
tuti..de a kékhalban is ezt mondják..
a lottó ötösöd lenne ilyen tuti, mi? ;]

Realme GT Master Edition

(#3684) Bandus99 válasza plukacs7 (#3682) üzenetére


Bandus99
őstag

Termeszetesen nem en csak visszakerdeztem es nem teged vontalak ketsegbe nem azt mondtam, hogy hulyeseg amit irtal

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3685) Flashget válasza Bandus99 (#3678) üzenetére


Flashget
félisten

az ezüstös jobban elvezeti a hőt, de gyakorlatlan kezekben nagy kárt is tud tenni..főleg proci hűtő felrakásakor!

Realme GT Master Edition

(#3686) plukacs7 válasza LeslieG Jr. (#3680) üzenetére


plukacs7
aktív tag

Hát, én most épp félig-meddig platformot váltok, aztán utána egy év múlva, ha már karcsú lesz a 6600GT, akkor veszek bele egy 6800Ultrát jól. AGP-st. Meg még egy giga ramot. (rohadt játékok, ezek ramot esznek és pixelt szarnak, márbocs :D :D )

Különben is imádok szembemenni a trendekkel :D :D

''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

(#3687) dunc válasza LeslieG Jr. (#3680) üzenetére


dunc
nagyúr

Nekem most AGP-ém van, most vettem nemrég karit ,egy kicsit huzzos lenne most váltanom , de amikor legközelebb karit cserélek akkor már mindent cserélni fogok és PCI-re........de akinek most van egy egész jó agp-és konfogja az szerintem ne hezitáljon rajt mert ugyanolyan jó mint a pci express aki viszont most vásárol az szerintem PCi mellet döntsön , mert nagyobb a választék.......

[Szerkesztve]

(#3688) Silencer83 válasza Dezike (#3660) üzenetére


Silencer83
addikt

jól van gurukám részemről ennyi, bár nem tudom mennyire jó ötlet ennyire belemenni a személyeskedésbe :F , az utolsó mondatod egyhén sértő és pejoratív :((( ! de tudod mit, nagy ívben szarok a tanácsaidra! a másik meg, arról h a kedvedért mit tennék v mit sem, inkább ne beszéljünk :(((

(#3689) Flashget válasza LeslieG Jr. (#3680) üzenetére


Flashget
félisten

Szia.

Az ügyesebbek a jelenlegi konfigot elpasszolják és annak árát nem kell olyan sokkal megtoldani és már át is állt pci-e konfigra.
aki kevésbé ügyes, többe lesz neki az átállás viszont lesz 2 gépe :))
és vannak akik megakarják tartani a jelenlegit és vesz új konfigot..a jelenlegit meg oda adja az utódjának...mint Bobbacsi vagy én pl. :DD

Realme GT Master Edition

(#3690) plukacs7 válasza Flashget (#3685) üzenetére


plukacs7
aktív tag

Pld? Gyakorlatilag az egyetlen veszély, amit el tudnék képzelni, hogy az áramot is vezeti, nemcsak a hőt. Na, hát én nem szépen kentem fel. Jutott abból mindenhova.

Procin egy éve az van, csak beszáradt... Na nem mintha a ványadt, majdnem 2,1 Ghz-en sétáló Sempronom a gyári hűtéssel nem termelné meg így is, úgy is a maga 50-60 celsiusát.

''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

(#3691) morceaux válasza plukacs7 (#3682) üzenetére


morceaux
aktív tag

Az én Leadtekemnek is elgyengült a gyári hűtője - mikor felraktam a Zalmit, megnéztem a gyári ventit, és lám szorult - biztos ezért melegedett 80 fokig (ugyebár Leadteknek a legjobbb a gyári hűtése, elvileg 60-70 fok között kellene lennie).
Hűtő fogyóeszköz??? Hogy találják ezt ki? Mert ha télleg az lenne, akkor cseréljék ki rajta! Mert ha te cseréled ki, akkor veszik a garancia! Okos!
Ezüstös pasztával annyi a gáz, hogy ha melléfolyik, rövidzárlatot okozhat.
Nekem most 50 fok max. terhelve, húzva, nyúzva. Mennyi lenne ezüsttel? 48? Annyit nem ér egy zárlat lehetősége.

szerk: hoppá, lemaradtam kicsit.

[Szerkesztve]

http://www.summitpost.org/object_list.php?object_type=3&contributor_id=30661

(#3692) dunc válasza Silencer83 (#3688) üzenetére


dunc
nagyúr

Szevasz már megint mi a probléma????

(#3693) Flashget válasza dunc (#3687) üzenetére


Flashget
félisten

ezzel egyetértek...nekem se lét elem most egy harmadik gép beszerzése..majd fél év múlva...addigra a 7800GT is olcsóbb lesz egy tizessel talán :DD

Realme GT Master Edition

(#3694) dunc válasza plukacs7 (#3690) üzenetére


dunc
nagyúr

Sempronál egy kicsit sok az az a 50-60 fok.......nállam max 45 gyári hütövel a paszta nem száraz csak hidegen merevebb amikor szerelsz , ja a ezüstel azért ovatossan mert tud csúnya zárlatot okozni, nem kell belefujtani a procit!!!

(#3695) Bobbacsi válasza Flashget (#3689) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Ahogy mondod :R

(#3696) plukacs7 válasza morceaux (#3691) üzenetére


plukacs7
aktív tag

Nekem annál jóval több, szerintem. De most nem mértem. Lényeg, hogy nem fagy le két óra NFSMW alatt sem.

A melléfolyás megvolt, eddig rendben. Márpedig az áram nem olyan lassú, hogy három nap alatt nem ért el odáig :D

Ellenben a Mistralnak remek ürügy lesz, hogy leszedtem róla a gyári rágógumit :D :D

''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

(#3697) Flashget válasza plukacs7 (#3690) üzenetére


Flashget
félisten

Gyakorlatilag az egyetlen veszély, amit el tudnék képzelni, hogy az áramot is vezeti,

na látod tudod te :))

ergo zárlatott okozz ha túl sokat raknak rá a cpu vagy gpu-ra avatatlan kezek...ezért mondtam azt amit korábban.
kezdőknek a fehér paszta használata javasolt.

Realme GT Master Edition

(#3698) dunc válasza plukacs7 (#3696) üzenetére


dunc
nagyúr

Ja ku*va nagy csicskaságnak tartom azt hogy a venti nem garos a ku*va anyukat , régebben mindig szivtam mert a sz*r kis hütök nagyon hamar széthullotak é s nehezem tudtam beszerezni öket!!!!!

(#3699) Flashget válasza dunc (#3698) üzenetére


Flashget
félisten

kékhalban is ezt mondták..aztán mégis cserélték az IC7-et..csak sajna kifogtam egy gyári széria hibás sorozatott 10-ből 8-nak szar volt az IDE vezérlője..de a lényeg hogy a doboza megvolt...beszart a vga ventije is doboz már nem volt meg mindjárt mondták ugyanazt az okot mint a mistralban ;] egy kutya ez mind.. :(

Realme GT Master Edition

(#3700) Bandus99 válasza dunc (#3698) üzenetére


Bandus99
őstag

Bocsanat kotelezo karomkodni hogy kifejezd magad? meg akkor is ha csillagozol?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  GeForce 6600 GT Archívum IX. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.