Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  GeForce 6600 GT Archívum IX. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3751) Flashget válasza Bekre Pál (#3747) üzenetére


Flashget
félisten

lefagy az tuning nélkül is ha olyanja van :)

de ilyenkor a többség leveszi a ház oldalát, hogy nyerjen pár fok -t

Realme GT Master Edition

(#3752) LeslieG Jr. válasza Flashget (#3748) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Na azért nem mint Csernobil! Hasadóanyag is van a kártyán? :P Akkor nem csak füst kiséri a maglassulási küszöbb elérését hanem fényeffektus is és egyéb káros hatások. ;]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#3753) plukacs7 válasza Flashget (#3748) üzenetére


plukacs7
aktív tag

Passzív hűtés azoknak jó, akik passzívan használják a gépet. Kikapcsolva. :D :D :D

''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

(#3754) Flashget válasza LeslieG Jr. (#3752) üzenetére


Flashget
félisten

1x Bobbacsinak maghasadást írtam nyelvbotlásból :DD

Realme GT Master Edition

(#3755) plukacs7 válasza Flashget (#3751) üzenetére


plukacs7
aktív tag

Haverék a koliban fogták a légkondi csövét, megbontották kicsit, ráhegesztettek egy gégecsövet és a nyitott házra irányították. Extrém tuning á la Műszaki Egyetem :D :D

''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

(#3756) Flashget válasza Bekre Pál (#3750) üzenetére


Flashget
félisten

mondom..nem tudom mert eddig senki nem érte el ezt a pontot.
de gyakorlatilag annak kell bekövetkeznie.

Realme GT Master Edition

(#3757) Flashget válasza plukacs7 (#3749) üzenetére


Flashget
félisten

Thx.

Realme GT Master Edition

(#3758) plukacs7 válasza Flashget (#3754) üzenetére


plukacs7
aktív tag

Ebből lesz az új urban legend: ''Az Nvidia radioaktív videochipeket hozott forgalomba!!!'' Figyeljétek a PH!-t, holnap fent lesz a hírek között :D :D

''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

(#3759) Flashget válasza plukacs7 (#3746) üzenetére


Flashget
félisten

az a kék jelöli a gpu-t

Realme GT Master Edition

(#3760) Flashget válasza Bekre Pál (#3750) üzenetére


Flashget
félisten

szerintem vedd le a hűtőt a kártyáról és teszteljük le ;]

Realme GT Master Edition

(#3761) LeslieG Jr. válasza Bekre Pál (#3750) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Hát ha csak a maglassulást éred el akkor lefagy az egész gép. De ha tovább is bekapcsolva hagyod a gépedet akkor szerintem a GPU környezeti hőmérséklete is elér egy bizonyos hőfokot és megég a nyák. Na innen már tudod mi jön. De ezt még ember nem látta. És ne is lássa. ;]

MOD: Ja és tényleg lelassul a mag frekvenciája (miért is ez a neve) annyira hogy ne melegedjen tovább. :B

[Szerkesztve]

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#3762) Bekre Pál válasza Flashget (#3756) üzenetére


Bekre Pál
tag

Ha eddig senkinek nem következett be, akkor miért olyan fontos, hogy a driverben külön ki van emelve?
A régi karikon csak a maghőmérséklet van kijelezve.
elméletileg nem az lenne hogy lelassul a gpu olyan szintre ahol már nem termel akkora hőt, és visszaesik ateljesítmény?? :F


szerk:köszi flashget, sajnos a nevemtől függetlenül nem szeretném hogy bármim is bekrepáljon. meg amúgy is nem vagyok én Hüje :DD :DD :DD :DD

[Szerkesztve]

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#3763) plukacs7 válasza Bekre Pál (#3762) üzenetére


plukacs7
aktív tag

A nevéből ez következne. De például a Windows XP Professional Edition nevéből meg az következne, hogy professzionális operációs rendszer, oszt mégsem az. :D

''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

(#3764) Bekre Pál válasza plukacs7 (#3763) üzenetére


Bekre Pál
tag

Azért az hogy KAPUK BÁLINT milyen nevet ad az op rendszereinek az más, nem? :DD :DD :DD

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#3765) plukacs7 válasza Bekre Pál (#3764) üzenetére


plukacs7
aktív tag

''Linux is like wigwam: no Gates, no Windows, and an Apache inside...'' :D :D :D

''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

(#3766) eastsider válasza Flashget (#3670) üzenetére


eastsider
nagyúr

nemérted????
leírom:ALAPLAPOT

S754-est csak ALAPLAPOT meg VGA-t
ééééérrrrrrrrrttttttttttted??? :DDD

(#3767) Lacixx


Lacixx
tag

Rendelt már Flashgeten kivül valaki Giannitól? Ha igen hogy smitn megy ez? Mer én irtam neki emilt is privit is és nem válaszolt még!

''Ember küzdj és bízva bízzál, de ha nem megy legalább engem hagyjál!''

(#3768) myrra válasza Lacixx (#3767) üzenetére


myrra
senior tag

up


[Szerkesztve]

''máskor mielőtt elküldöd a post-ot és megnyomod az OK-t gondolj arra,hogy itt mindig mindenki lesben áll..'' by Janesz :) Chuck Norris nem iszik turmixot! :DD a vadhúsnak minimum 25%a zsír by Janesz

(#3769) Lacixx válasza myrra (#3768) üzenetére


Lacixx
tag

Hogy hogy hogy?

''Ember küzdj és bízva bízzál, de ha nem megy legalább engem hagyjál!''

(#3770) _cirmos_ válasza Flashget (#3707) üzenetére


_cirmos_
őstag

hát én ilyet használtam a régi szép időkben:
[link]
néha jutott egy kevés máshova is, nem csak a magra, sose volt baj belőle. előtte meg vmi mást használtam, annak a nevére már nem emléxem, de az sem vezette az áramot... ha olyan cégtől veszel ezüstpasztát akinek van vmi neve a pc-hűtésben akkor az tutifix hogy nem fog vezetni, ha meg noname akkor valszín nem csak ebben lesz gyengébb márkás társainál.

(#3771) Bandus99 válasza povi80 (#3671) üzenetére


Bandus99
őstag

Kisse megkesve de gondolom csak nezeget meg itt a lelkes kerdezo.

Szoval TV-out ugyben ezt javaslom

[link]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3772) Bobbacsi válasza plukacs7 (#3744) üzenetére


Bobbacsi
veterán

plukacs7 ha erre jársz [link]kirakhatod a hömérsékletet a tálcára is :)

(#3773) Flashget válasza _cirmos_ (#3770) üzenetére


Flashget
félisten

ahha...mert nekem ilyen van itthon most:
[link]
de nem bízok benne ;]

Realme GT Master Edition

(#3774) Flashget válasza Bobbacsi (#3772) üzenetére


Flashget
félisten

és azt játék közben így néz ki:
[link]

mondjuk nekem csak a hő érték van kinn:
[link]

lehet változtatni a számok szinét és méretét.

[Szerkesztve]

Realme GT Master Edition

(#3775) Bobbacsi válasza Flashget (#3774) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Tudom ,azt is leírtam az oldalon :R

(#3776) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok off leszek

Problemam van 1 geppel
GF FX5200 Inno - jo tudom innot ne de most nem ez a kerdes-
XP oprendszer driver felinstall muxik minden szepen hasznalja 1-2 hetig naponta 1-2x kikapcs bekapcs aztan ugy dont a rendszer, hogy szepen elindul latszik meg kep amikor az XP tolt es ahogy jonne az asztal szep szurke kepernyo es semmi mintha nem tudna megjeleniteni . Aztan restart safe mod ott mindent megmutat, ha ismet normal mod akkor megint szurke, de ha safe modnal reinstall driver majd restart akkor minden ok megin egy ideig majd ujra elszall. Otletek mitol lehet? Talakozott mar vki hasonloval?

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3777) Bandus99 válasza Bobbacsi (#3772) üzenetére


Bandus99
őstag

Gratulalok az oldalhoz es gondolom a tobbiek neveben is koszonom

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3778) Bobbacsi válasza Bandus99 (#3777) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Köszi :R Pláne még ha értenék is hozzá ,hogy kell weblapot csinálni :)

(#3779) Bandus99 válasza Bobbacsi (#3778) üzenetére


Bandus99
őstag

Ugye lehet azt is csinalni. hogy tele van mindenfele csillogo villogo forgo porgo mindenfelevel aztan info meg semmi rajta, meg lehet igy is ahol info van es egyszeruen megnezheto. Persze tuti lesz vki itt aki felkinalja tudasat es megszerkeszt neked esetleg 1 kis menut es akkor meg bovitheted a hogyan hasznaljuk a progikat cimu veblapot
tudnam javasolni meg menupontkent a hogy reinstalljunk nvidia drivert pl

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3780) Drox válasza Bandus99 (#3678) üzenetére


Drox
csendes tag

Tényleg, úgyis kíváncsi voltam, h melyik a jobb. :) Bár sztem tökmindegy..

ezt valaki mondja már meg nekem pls, mert tényleg mindenhonnan mást hallani... Egyik helyről azt,. hogy az Old-school fehér paszta a király, máshonnan hogy az ezüstös...

MOD: Visszaolvastam, igy tartgytalan

[Szerkesztve]

A képzelet és a valóság közt nincs is semmi különbség. Legalábbis képzeletben nincs. Csak a valóságban.

(#3781) Flashget válasza Bobbacsi (#3775) üzenetére


Flashget
félisten

igen de én csak képpel támasztottam alá hogy néz ki :R

Realme GT Master Edition

(#3782) Flashget válasza Bobbacsi (#3778) üzenetére


Flashget
félisten

nem biztos, hogy a csilivili oldal a jó...a tartalom a lényeg és te jól összeszedted amit a rivatunerről tudni kell a legfontosabbakat. :R

Realme GT Master Edition

(#3783) Flashget válasza Bandus99 (#3776) üzenetére


Flashget
félisten

GF FX5200 Inno - jo tudom innot ne

azt csak a 6600GT-re mondjuk ;]

gondolom csatikat átnézted már..vga-t is a slotban megnyomkodtad esetleg a csatoló felületét megtisztitottad....ha ezek sem gyógyitották meg akkor lehet kezdődő memo hiba vagy táp esetleg vagy más hardver hiba pl. vinyó..
ezt kiszürni az alkeszok cserélgetésével tudnád vagy teszt progikkal.

Realme GT Master Edition

(#3784) Bandus99 válasza Flashget (#3783) üzenetére


Bandus99
őstag

Viszonylag uj gep tehat vissza lehetne vinni garban ha tudnam pontosan mi a rossz benne de miutan nem is jon elo azonnal hiaba is adom be a vidkarit pl, ha naluk nem jon elo mert van hogy 2 hetig is megy tokeletesen

Azt hiszem nem erdemes itt ebben a topikban tobbet aldozni a temara igy is eleg off
Koszonom

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#3785) Flashget válasza Bandus99 (#3784) üzenetére


Flashget
félisten

azt nem írtad hogy új...
ha meg garis akkor vidd vissza és nyomozzák ki....az sem biztos, hogy a vga a rossz írtam!

Realme GT Master Edition

(#3786) povi80 válasza Bandus99 (#3771) üzenetére


povi80
csendes tag

Szia,

Igen még nézegetem a forumot. :) Köszi a választ.

(#3787) plukacs7 válasza Bobbacsi (#3772) üzenetére


plukacs7
aktív tag

Kherály!! Kösz, majd kiprószálom. Amúgy a márk 05 csinál nekem 3600 pöttyöt, úgy, hogy még nincs is szénné húzva a rencer és Quality beállításon van a driver, úgyhogy elégedett vagyok. (Csak a 05-ben azért kiábrándító az átlag 10-12 fps :D :D :D)

''Legközelebb hozok puskát'', gondolta Stirlitz. ''Legközelebb???'', gondolta a medve.

(#3788) RadeonExClÛB


RadeonExClÛB
tag

Hi tudnátok segíteni ár/teljesítményben melyik a legjobb 6600Gt és mennyit érdemes használtan adni érte?

(#3789) Silencer83


Silencer83
addikt

Kedves Kollégák :) !
tegnap ''megszóltak'' a gyatra :F eredményeim miatt, nos úgy döntöttem hűtés ide v oda, jól kiszellőztetem a szobámat, és szépítek az eddígi pontjaimon! / ez már megszállottság :D /
81.95 driver, vga: 580/1180, proci 2385 mhzn, ramok egy kicsit visszaosztva 432 mhzn, 2.5-3-3-7
3dmark2003: 9441 [link]
majd kérném Rover kollégát, a táblázatban frissíteni :R
és ez még közel sem a vég ;] , Gigabyte powahh

[Szerkesztve]

(#3790) Bobbacsi válasza Silencer83 (#3789) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Azért szegény kártyát ne hajtsd '' halálra ˇ''gyári hütéssel :) Majd ha megjön a hűtésed ( NV Silencer lett végül is ? ) akkor hajtsd meg ,mint az Uszöget ! :))

(#3791) Silencer83 válasza Silencer83 (#3789) üzenetére


Silencer83
addikt

uazon beállítások, órajelek, stb...
3dmark2005:4012 [link]

(#3792) Silencer83 válasza Bobbacsi (#3790) üzenetére


Silencer83
addikt

úgy érzem magam a szobámban, mint egy jégveremben :D !
igen, nagy valószínűséggel NV Silencer lesz :R

(#3793) koko88


koko88
senior tag

egy sima 6800vs 6600gt melyik a jóbb?

HA IRSZ PRIVÁTOT ÍRJÁL ELORE thx

(#3794) Bekre Pál


Bekre Pál
tag

Hali mindenkinek,

Megnéztem az oldalad Bobbacsi, de egy nem világos az osd- s kijelzéssel, ha mondjuk a másik sarokba akarom kirakni az értékeket, akkor milyen koordinátát kell megadni? :F

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#3795) Bobbacsi válasza Bekre Pál (#3794) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Amikor beállitottad a szineket meg ,hogy mit akarsz kijelezni ,akkor jobb egérgomb a Statistics Server gombra / Setup / OSD size /position : x ,y -coord. Itt lehet beállitani ,hogy melyik oldalon jelezzen ki.Ha az x-coord-ot beállitod kb :400 -ra akkor a jobb oldalon jelzi ki.Az y-coordal pedig a magasságot állithatod be.Ki kell kisérletezni ,hogy hol a legjobb :)




[Szerkesztve]

(#3796) Bekre Pál válasza Bobbacsi (#3795) üzenetére


Bekre Pál
tag

:R Köszönöm válaszod.

|Gigabyte EP45-DS3|c2d E8500|CM Hyper TX2|2x1 CSX 1066|ASUS HD4850 Glaciator|CM690|Samsung Spinpoint F1 750|Samsung 203B|Razer Diamondback Plazma|---->>>Mobil:SGS 2.2.1

(#3797) Flashget válasza Bobbacsi (#3795) üzenetére


Flashget
félisten

jaja mert nekem cod-ban ha multizok betakarja a hátralévő időt bizonyos modokban. :R

Realme GT Master Edition

(#3798) Mellizom


Mellizom
tag

Hali!

Olyan kérdésem lenne, hogy a 3D Mark 2005-re kell valami pach félét telepíteni vagy fusson az alap?, szóval gondolom mindenki egyformát futtat így összehasónlíthatók az eredmények.
Ja, még egy linket megköszönnék ahonnan le lehet rántai az uj WHQL minősitéses drivert amit úgy dícsérnek az uj játékok alatt...

Előre is kösz!

(#3799) Bobbacsi válasza Mellizom (#3798) üzenetére


Bobbacsi
veterán

Itt van mindkettö : [link]

(#3800) morceaux


morceaux
aktív tag

Hali!

VF700-as topic halott, úgyhoy itt is megkérdezem:
Fanmate-1 vagy 2 használható hozzá? Mert tök jó lenne menet közben tekergetni a fordulatszámot, nem pedig bekapcsolás előtt eldönteni hogy filmet akarok-e nézni vagy jáccani? Mer mindkettőt szoktam (kép a képben, NFS, és megy mellé az Üvegtigris :DDD :D ). Na de viccet félretéve, ne kelljen kikapcsolni a gépet hogy lejjebb vegyem a Zalmit.
Vagy esetleg vegyek egy előlapi Zalman szabályozót? (de az drága)

http://www.summitpost.org/object_list.php?object_type=3&contributor_id=30661

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  GeForce 6600 GT Archívum IX. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.