Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) nokamiki válasza rudi (#700) üzenetére


nokamiki
senior tag

Sok igazság van abban amit leírtál!
Spec. neked milyen a gépeD?

V2 rider - Yamaha MT-01

(#702) nokamiki


nokamiki
senior tag

Ha már úgyis szétoffoltiuk a topicot még valami:

Milyen hűtőt Amd 3000-re?
GlacialTech 2510 jó?
Van annyira jó mint a Zalman 7000A ALCU?

V2 rider - Yamaha MT-01

(#703) Atlantis válasza rudi (#700) üzenetére


Atlantis
veterán

Pontosan így van. Nem lehet ''potom pénzből'' fenntartani a gép színvonalát.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#704) Atlantis válasza nokamiki (#702) üzenetére


Atlantis
veterán

Biztos jó. Ha esetleg én is áttérek, akkor vízhűtés lesz rajta.De ennek(mármint az áttérésnek) egyenlőre 20% esélye van.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#705) nokamiki válasza Atlantis (#704) üzenetére


nokamiki
senior tag

Úgy döntöttem hogy elég egy GT 2510 vagy pro vagy nem!
És majdnem a fele a Zalmannak!
Megpróbálok minél több pénzt megtakarítani!
Mondjuk a legtöbbet akkor tarthatnám meg ha nem vennék semmit! :)

V2 rider - Yamaha MT-01

(#706) Atlantis válasza nokamiki (#705) üzenetére


Atlantis
veterán

Megtakarítani? Akkor szvsz ne vegyél brutál VGA-t. De ez a dolgod, én csak tanácsolok.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#707) Phantom Lord


Phantom Lord
aktív tag

Hát szerintem a legjobban egy sima 9800-al járna

(#708) fLeSs válasza nokamiki (#699) üzenetére


fLeSs
nagyúr

ne tőlem kérdezd, hanem Parcitól.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#709) Drizzt válasza Phantom Lord (#707) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Szerintem is...

I am having fun staying poor.

(#710) anulu


anulu
félisten

Nem tudjátok véletlenül, hogy az Innovision cuccoknak van-e hivatalos importőre? Szép lassan (év vége felé) aktuális lesz egy 5900 (nem ultra). Csak azért kéne a cím, hogy decemberig várható-e, hogy szép lassan bejönnek ezek a kártyák. Talán akkor még a Ti4200-amat is el tudom majd passzolni (szintén Inno).

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#711) fLeSs válasza anulu (#710) üzenetére


fLeSs
nagyúr

a CHS-ben minden Inno3D kártyát megtalálsz.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#712) Bálintosz válasza nokamiki (#705) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Na, milyen VGA-t vettél?

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#713) anulu válasza fLeSs (#711) üzenetére


anulu
félisten

Köszi. És tudsz valakit, akivel tudok innen hozatni is? :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#714) nokamiki válasza anulu (#713) üzenetére


nokamiki
senior tag

Én nem tudtam megnézni a kínálatukat!
Te hogy nézted meg?

V2 rider - Yamaha MT-01

(#715) nokamiki válasza Bálintosz (#712) üzenetére


nokamiki
senior tag

Szerintem még csak szeptemberre jutok el odáig!

V2 rider - Yamaha MT-01

(#716) Mosqu!to válasza fLeSs (#711) üzenetére


Mosqu!to
addikt

igen, ha jól tom akkor érkezett oda Logitech Momo Force kormány!
ha van még belőle, vagy lesz még, és tud nekem onnan vki szerezni az SZÓLJON!!!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#717) Bálintosz válasza nokamiki (#715) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Aham...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#718) nokamiki válasza Bálintosz (#717) üzenetére


nokamiki
senior tag

Szerinted ha arra jutok hogy radi melyik legyen:
Sapphire, Hercules, Gigabyte
Hol kapok Herculest, ill Gigát?

V2 rider - Yamaha MT-01

(#719) Mosqu!to válasza nokamiki (#718) üzenetére


Mosqu!to
addikt

bazeg 1 hónap alatt nem tudtad eldönteni?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#720) nokamiki válasza Mosqu!to (#719) üzenetére


nokamiki
senior tag

ezek szerint!
Az az igazság mindig azt mondom hogy ez vagy az aztán mindig jön valaki aki megesküdne hogy ne azt vegyem....
szóval...

V2 rider - Yamaha MT-01

(#721) Mosqu!to válasza nokamiki (#720) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ne érdekeljen... ha ennyire bizonytalan vagy, akkor inkább ne is vegyél... amúgy meg szinte semmi külömbség nincs a kártyák közt, szal rosszul 1ikkel sem járhatsz...
ha meg vmi probléma van vele, akkor gariba becserélik...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#722) Mosqu!to válasza nokamiki (#720) üzenetére


Mosqu!to
addikt

ne érdekeljen... ha ennyire bizonytalan vagy, akkor inkább ne is vegyél... amúgy meg szinte semmi külömbség nincs a kártyák közt, szal rosszul 1ikkel sem járhatsz...
ha meg vmi probléma van vele, akkor gariba becserélik...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#723) Bálintosz válasza nokamiki (#718) üzenetére


Bálintosz
senior tag

A Sapphire-t vagy a Gigabyte-t ajánlom, mindkét nagyon OK gyártó...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#724) nokamiki válasza Mosqu!to (#722) üzenetére


nokamiki
senior tag

Képminőség szempontjából mit mondasz?
Nekem most ebből áll a kör jelenleg:
Asus v9950
Sapphire 9800pro 128/256MB

V2 rider - Yamaha MT-01

(#725) nokamiki válasza Bálintosz (#723) üzenetére


nokamiki
senior tag

Akkor sapphire!

V2 rider - Yamaha MT-01

(#726) Mosqu!to válasza nokamiki (#724) üzenetére


Mosqu!to
addikt

jajj b@aszdmeg nem érted h nem észlelhető a külömbség? csak mérni lehet a külömbéséget látni nem!
amúgy az asus a mérésekben jobb, de hangosabb..

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#727) nokamiki válasza Mosqu!to (#726) üzenetére


nokamiki
senior tag

Akkor nincs szemmel látható különbség?
Azt írják az Asus-ról hogy a két hűtő ellenére halk a kártya!

Ne legyél már ideges!

V2 rider - Yamaha MT-01

(#728) Mosqu!to válasza nokamiki (#727) üzenetére


Mosqu!to
addikt

de ha 1x ilyen értetlen vagy? az asus sztem nem vmi halk, de az ati tuti halkabb, és olcsóbb is... én nem adnék ki +20000ft-t minimális teljesítmény növekedésért. de ha végtelen a pénztárcád, akkor vegyél asus-t, én is azt venném, legfeljebb vízhűtést csinálnék rá...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#729) nokamiki


nokamiki
senior tag

Mikor jön az új Brutál Ati chip?
Egyébként te aris vagy Nv-s vagy?

V2 rider - Yamaha MT-01

(#730) rudi válasza nokamiki (#701) üzenetére


rudi
nagyúr

Egyszer Den már kimoderálta az egyik Neked szánt hozzászólásomat szóval óvatos leszek :)) Megosztom tapasztalataimat hátha segítek.

A konfigom javát tavasszal raktam össze (ekkor adtam túl a régin 800as cerka).
AthonXP 1700+@2400+ - 16,000
Spire FalconRockI - 3500
ABIT nf7S - 34,000
2×256MB Infineon333@400 - 2×8500 - akkor vettem amikor a legolcsóbb volt :)
80GB HDD - akkor 25,000 volt és 22,000 a 40es
volt már egy Radeon 8500asom 22,000ért sajnos nem nagyon húzható
300as codegen táp - gyorsan kellett, lekopogom még stabil de amit lehet jön egy coollink
noname ház tápját eladva 4000 - lényeg hogy 55cm mély, fekete és tetszik.
2db 8×8as venti
2db mobil rack - +winyók és/vagy szellőzés céljából
52× TEAC cdíró - 12.000
MS IntelliMOuse optical - 5600 - 5gomb, görgö, optikai, USB

Indoklás:
1700+ megy 2GHzen és így már partiban van a 3GHz-es P4e és a 2400+os XPvel.
cooler - fontos volt a zaj, eredetileg falconRockII-t akartam az rézmagos de az Ies is megteszi.
NF7S - mindenképpen nforce2t akartam és azért ezt a lapot mert akkor CSAK ezen volt chipset feszemelési lehetőség (FONTOS a tuninghoz)! Eredetileg sima nem Sest akartam mert azon nincs SATA (nekem nem is kell még 1-3 évig akkor meg lecserélem ezt a konfigot) és soundstorm (nem vagyok vájtfülű és közepes hangfalaim vannak), így 29.000 lett volna de most így utólag nem bánom hogy S-es lett.
RAM - akkor ez volt a legjobb és megy 400on szóval a maximumot kaptam a pénzemért
ház - nemtudom mi a bánatnak kell tízezreket kiadni egy funkcióban másod-harmadrendű dologért?! Úgysem a ház hűti a gépet hanem a levegő/víz. Sokkal fontosabb hogy elég mély legyen, hogy elférjen a TELJES mobilrack az alaplap előtt és használható maradjon az ÖSSZES RAM foglalat.
TÁP AZ JÓ KELL - itt csak a PH! tesztet ajánlhatom.
A rack-ek azért jók mert így be tudok rakni +2 winyót csavarozás izélés nélkül. Ha meg nincs benn winyó akkor kinyitom a rack csapóajtaját és húzza be a hideget :) egyenlőre...

Szellőzés miatt jött még a +2 venti és talán veszek körkeresztmetsztű IDEkábeleket is egyszer. Azóta bekerült mégbe egy 8×8as venti a rackek mögé, kapcsolóval. Ezt akkor használom ha nagy winyó van benn. A rackek nevetséges ventillátorait kiszedtem és ELDOBTAM! Nem vagyok 100%ig biztos benne hogy jó ötlet-e mert ha befelé húz akkor áthúzza a levegőt a winyókon és így melegszik valamit a CPU; ha kifelé tol akkor a proci ''melegíti'' a winyót. Akkor lesz f@szás ha csinálok egy rácsot a gép tetejére (jó nagy halom szép lyuk fúróval) és modellező plasztiklapokból egy könyökcsövet ami a rácshoz vezeti a rack mögötti venti levegőjét.

Így (2 ventivel) a konfig nyáron panelben, alapon (1433MHz) 38/32 fokos, 2GHz-en 48/39. Ez az egyik sarkalatos kérdés Nálad is. Szerintem NEM elég megállni a CPU coolernél hanem folytatni kell a szellőzéssel. KÖTELEZŐ 1-1 LEGAÁBB 8×8as venti előre (befelé) és hátra (kifelé). Szerintem nem érdemes heatpipe-s VGA coolert berakni venti nélkül mert így bekerül a gépbe egy 2×100 négyzetcentiméteres 60-80 fokos radiátor a gépbe. Ha heatpipe akkor NAGYON KELL a jó szellőzés!!!!

Most mit vennék...?

Ha összeszámolod a konfigom árát akkor kb. egy ASUS 5900FX ára!!!! FULL KONFIG. Ha most veszed meg ugyanezt a gépet akkor pedig 100.000 alatt leszel!!!

Ha számít a pénz akkor AMD. Kétségtelen hogy MA a leggyorsabb a 3GHz-es P4 intel 875/865el de ez a két komponens együtt 100.000körül van még akkor is ha inkább 2,4est húzunk és nem 3ast veszükn. Ha megvan a cpu akkor már ''gyerekjáték''

2500+ Barthon mert az ''egyel'' nagyobb 2800+as kétszer annyi.
Abit NF7S - megint megvenném mert 26.000 és 400as RAMokkal 3200MB/s memátvitel, sajnos az IDE-je nem annyira jó. Lehet hogy KT600lenne de azzal tapsztalatom nincs.
Spire FalconRockII - mert halk és úgyis lesz mellette egy valag segédventi, esetleg valamelyik halk és nagy hőszállítású GT de nem adnék 6-8et zalmanért.
EGY DARAB 512MBos Infineon DDR400as. Ha van pénz akkor kettő de NEM a dual channel miatt mert az parasztvakítás, csaj az integrált VGA tudná kihasználni.
Olyan embert aki nem fér el 2×80GBon azt jól v@l@gba kell rúgni. SATA még korai.
Ha van keret Plextor íróra akkor azt, ha nincs akkor a TEAC is tudja a plextor 95%át.
KELL EGY JÓ TÁP! - PH! teszt - nálam coollink a nyerő.
Nagyhirtelen a magicomp listája van kéznél és azon van egy DTK 400W CAS-74S4PG, PFC 2 év garancia, ablakos, silver bruttó 20.000ért. Meg kellene nézni mi ez mert a DTK400as már egész jó és a házaik rendben szoktak lenni. Kell még 3-4 8×8as venti, ha befér akkor 9×9 vagy 12×12es, esetleg fordulatszámszabályzók (ezt inkább kézzel csinálnék vagy egyszerűen felezném a fordulatot ellenállással) körkeresztmetszetű IDEkábel, 1-2 mobilrack

A legfontosabb dolgot hagytam a végére VGA!!!

OK hogy 0,13 meg egy rakat DDRram és ilyen-olyan technológia de elkérni egy csúcskártyáért annyit mint egy modern proci+alaplap+sokRAM azért kicsit pofátlanság, de 50-60K egy közepes cuccért is eszelős. Az én gépemben 1024×768/no filter-ig a régi 8500 minden gameban köszöni szépen megvan. Először leírom mit nem (ezeket simább indokolni):
sima Radeon 9600 NEM mert lassú a RAMja
sima GFFX5600 NEM mert lassú és drága
GFFX5600Ultra NEM mert drága
Radeon 9500 NEM mert rizikós a 9700trükk
Radeon 9700 NEM mert nincs
Radeon 9700pro NEM mert nincs és egy szinten van a sima 9800al
Radeon 9800pro 256 NEM mert drága és fölösleges a +128MB
GFFX5900ultra NEM mert drága és fölösleges a +128MB

Megmarad:
9600pro 128MB a középmezőny egyetlen tagja amit érdemes lehet megvenni de én MAXIMUM brutto 35-40et adnék érte (év végén kb. annyi lesz)
GFFX5900 128MB - én személyesen NEM venném meg mert nekem nem éri meg az árát.
sima 9800. Sapphireban magicompos lista szerint brutto 70.000alatt van. Ennél többet nem is nagyon ér meg (nekem), év végére tuti 50.000körül lesz.

Ha elég pénzes lennék akkor befeketetnék az Zalman hítpájpos VGA coolerbe, mert egy nagyobb ventivel jó szellős házban érdekes lehet és valószínűleg rámegy majd a következő VGAkártyákra is.

Akkor számoljunk:
2500+ Barthon - 24700
ABIT NF7S 2év gari - 28600 - 1év garival 26100
Spire FalconrockII - 2850
512DDR400 Infineon - 24500 - majd ha olcsóbb lesz akkor +512
80GB HDD - 20.600 - nekem kell hogy az egyik hurcolászható legyen szóval 2-t vennék
TEAC CDRW - 12300
Sapphire 9800 128MB - 68250
DTK 400W CAS-74S4PG, PFC ház - 20.000
2db 8×8as venti - 2×1800 - 80mm Coolink, dupla-golyóscsapágyas, ThermalSensor
12×12es Coolink Super Silent, 1100rpm - ha befér ha nem akkor +1 8×8as
Lehetne még ilyen is: Ford.szab. potenciométer LCD, 2 soros, 2 szenzor 2 300
esetleg Zalman hípájpos VGA cucc 6-8000

össz-vissz: 210.000

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#731) nokamiki válasza Mosqu!to (#728) üzenetére


nokamiki
senior tag

Én is azért nézegetem az Ati Sapphiret mert 95 a Magicompban!
Az már valami!
Azon is gondolkodom, hogy mi lenne ha nem vennék addig brutál kártyát amíg a következő meg nem jön és árban átveszi a helyét a mostani kártyáknak!

V2 rider - Yamaha MT-01

(#732) rudi válasza rudi (#730) üzenetére


rudi
nagyúr

Megvan a DTK ház!!! NAGGYOB BABA!!!
[L]http://www.magicomp.hu/promo/dtkhaz.htm[/L] lehet hogy veszek egyet!!!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#733) nokamiki válasza rudi (#730) üzenetére


nokamiki
senior tag

Kedves Rudi!
Nagyon köszönöm a sok infót és segítséget és amiket leírtál tényleg elég meggyőző volt!

Ezek után vagy ellenére :) ez lesz a konfigom:
Asus A7N8X 2.0
3000+ Barton @ 3200+ (az árával nem lenne gond!) Made in Truck! :)
Glacial tech 2510 sima vagy Pro
Sapphire 9800 radi @ pro
egyelőre elég az Integrált hang (majd később Audigy 1 vagy 2
WD 120gb 8MB 7200rpm + valami használt maxtor vagy valami a rackbe
2x MobilR
Aopen H700C de inkább H600B (áldozni kell a szellőzésre)
Ebben benne van (H700c) gyári 400W táp az jó nekem és 4 hűtő beépítve
1 DVD (késöbb talán karácsony után egy DVD RW)
Addig is Teac CDRW most is az van!
Sony floppy :DD
Logitech egér
Genius Bill
Asszem ennyi
Aztán lehet a deszkából Abit lesz a javaslatoidat követve.


A videókártyával arra az elhatározásra jutottam, hogy eléggé sz*rban van az NV és ha az Ati kidobja az új high end kártyáját és nem tud rá válaszolni akkor fuccs és dömping lesz az Nv-s kártyákból!
De ha nekem akkor Ati lesz akkor viszonylag tartja majd az árát!
Jól gondolom?

V2 rider - Yamaha MT-01

(#734) nokamiki válasza rudi (#732) üzenetére


nokamiki
senior tag

Ezt vetted!?
Mennyi volt, hol?





jaaa és kihagytam a 2x 512mb Infineont! vagy Samsung!
Tökmindegy!

V2 rider - Yamaha MT-01

(#735) nokamiki


nokamiki
senior tag

Megnéztem!
20k-ért bőven megérte!
Grat!

V2 rider - Yamaha MT-01

(#736) rudi válasza nokamiki (#733) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem nézd meg azt a DTK-t. Tuti más lesz a véleményed.
Asus A7N8X 2.0 - OK kinek a pap (ASUS) kinek a papné (ABIT) :)
3000+ Barthon - irigyellek hogy annyi pénzed van procira mint nekem full konfigra...
GT 2510 lehet hogy HANGOS lesz!!! Ha jól szellőzik a ház akkor csak annyi kell hogy halk legyen és a venti sok levefőt szállítson.
Sapphire 9800 - OK szerintem a következő csúcsATIig (vagy csúcsNVig) elég a sima 9800is kötelezően 128MBal.
WD 120GB 8MB cache - tényleg jó
Aopen H700C - 150EURO?! a DTKban is van táp.

TOSHIBA és HP DVDírókat dicsérik.

Szerintem most lassítani fognak a VGA gyártók mert már a nyugatiaknak is kezd sok lenni a 300-400USD. Gondolom egy évig nem lesz újabb csúcskártya mert nincs rá szükség.

Sapphire margójára megjegyzem hogy mostanában jött néhány furcsa visszajelzés, pár napon belül utánajárok...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#737) rudi válasza nokamiki (#735) üzenetére


rudi
nagyúr

Még nem vettem de nagyon gondolkodom rajta, mert úgyis kell egy normális táp.
Még egy fontos dolog. Már vannak USB2.0s PenFlashDrivek. Nagyon kellemes cuccos adathordozása, az 512MBos 28000körül van a 256os 16000. Érdemes lehet venni egyet bár tuti megy lefelé az áruk.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#738) nokamiki válasza rudi (#736) üzenetére


nokamiki
senior tag

A Bartonomat olcsóbban szerzem mint boltban!
Akkor ezek szerint nem fikázod az Asus alapot?
Egyébként úgy volt hogy GB 7nnxp dehát 50 rongyot ki ad egy AMD-s lapra???
Meg annyi fölös szolgáltatásra....
GT 2510-et dícsérik hogy elég halk!
Gondoltam Zalman 7000A ALCU lesz dehát nem hinném hogy annyival jobb mint amennyivel drágább!
Várom azokat a híreket a Sapphorral kapcs!
Ha nem akkor BBA vagy Club3d vagy Giga (mindegy csak lehessen vagy a magicompnál vagy a Sigmalinenál kapni) (jók az áraik!)
Mit értettél azon, hogy kötelezően 128MB (hogy minek a 256 vagy mi) :o
Aztán most már kezd hidegen hagyni és rájöttem megéri takarékoskodni a későbbi időkre pl fejleszteni vagy valami újat venni!
Szóval mégegyszer bocs mindenkinek ha sznob voltam!

V2 rider - Yamaha MT-01

(#739) nokamiki válasza rudi (#737) üzenetére


nokamiki
senior tag

És ezt miért mondod?
Spec nem értem mire jók ezek a Pen drive-ek mert (adattárolásra?)
512mb nem valami nagy cucc!
Nem vennék olyat!
Ott a mobilrack! :)

V2 rider - Yamaha MT-01

(#740) Mosqu!to válasza rudi (#732) üzenetére


Mosqu!to
addikt

húúú ez nekem is baromira teccik! vajon táp nélkül mennyi lehet? csakmert nekem bőven jó a mostani, 1 baj van vele nemtom mért, de amikor kikapcsolom a gépet, rá 2-3 percre elkezd sípolni, de ha lekapcsolom a kapcsolót, akkor bekussol:) amúgy a táp nem gagyi fajta ugyanis 17400ft!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#741) nokamiki válasza rudi (#737) üzenetére


nokamiki
senior tag

Egyébként miért nem jó az Aopen gyári 400W-os tápja?

V2 rider - Yamaha MT-01

(#742) rudi válasza nokamiki (#741) üzenetére


rudi
nagyúr

Nincs semmi bajom vele csak a DTKról tudom hogy elég jó. Meg kell nézni a PH-s tesztet.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#743) rudi válasza Mosqu!to (#740) üzenetére


rudi
nagyúr

Nemtom mennyi lehet de magicompban (gondolom a DTH hu-nál is) tuti eladják Neked úgy, hogy valamennyi pénzért beszámolják a tápot. Szerintem egy DTK 400as tápot a haverok között is jópénzért el lehet passzolni. Amúgy még a noname és nekemranda jitsung zinonz akármi is 20k fölött van ablakkal.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#744) nokamiki válasza rudi (#742) üzenetére


nokamiki
senior tag

Milyen táp van benne DTK3007?
Lecseréled majd jobbra vagy ez jó nekeD?
A teszt szerint középkategória!

V2 rider - Yamaha MT-01

(#745) nokamiki válasza rudi (#743) üzenetére


nokamiki
senior tag

Biztos táp nélkül is adják ugyanis árulnak külön tápot!


Egyébként a tápból nem árt jót venni mert nem veszít (sokat) az árából! :DD

V2 rider - Yamaha MT-01

(#746) nokamiki


nokamiki
senior tag

Azt látom a teszt alapján, hogy az aopen tápjai az erős középkategóriát képviselik!
Úgyhogy azzal nem lesz gond!

V2 rider - Yamaha MT-01

(#747) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

[L]http://www.orca.hu/termekek/levicom/kepek/silent.jpg[/L]
no ez az én picurka tápocskám :))

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#748) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#747) üzenetére


Mosqu!to
addikt

jaj, bocs a nagy képért, meg nekem nem teljesen ez van, ugyanis feszültségkapcsoló nincs rajta, de amúgy tejes egészében ugyanez!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#749) nokamiki válasza Mosqu!to (#747) üzenetére


nokamiki
senior tag

Milyen is ez pontosan?
Szép kiszerelés!

V2 rider - Yamaha MT-01

(#750) nokamiki válasza nokamiki (#739) üzenetére


nokamiki
senior tag

még nem válaszoltál a #735-ös hozzászólásomra!
:)

V2 rider - Yamaha MT-01

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.