Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49301) MPowerPH válasza ronaldo (#49294) üzenetére


MPowerPH
félisten

Biztosra mentek. Gondolom féltek tőle, hogy elfogynak a gumik.

Don't Tread On Me

(#49302) Predator2 válasza -Mike- (#49285) üzenetére


Predator2
addikt

adná az ég :))

Hami meg menne a Red Bull-ba ahol ha jó a kocsi összehozna 2-3 vb címet.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#49303) Nowhereman válasza badd (#49296) üzenetére


Nowhereman
őstag

"Vettel sztem nem hiszi, hogy ő az isten." - Aki meg olvas a testbeszédéből, csak ezt látja. De nincs ezzel egyedül a mezőnyben. Mit is mondott Eddie Jordan abban a riportfilmben a pilótákról: szörnyen arrogánsak, minél jobbak annál arrogánsabbak.
"Buttont is jó pilótának tartom, és az a VB kijárt neki, meg ő is tudott élni a lehetőséggel, ellentétben Barichello-val." - ellentétben Barichellonak nem volt lehetősége.

Utánam a kondenzcsik!

(#49304) badd válasza Nowhereman (#49303) üzenetére


badd
tag

Volt lehetősége, csak nem tudott rajtolni... Vagy két futamát azzal cseszte el, hogy a rajtnál visszaesett 15 helyet, és ez a két futam elég is volt arra, hogy Button ellépjen, és ne legyen esélye, mert a csapat beállt Button mögé. Vagyis ezt maga cseszte el.

(#49305) prmcsk válasza kukinyo (#49298) üzenetére


prmcsk
addikt

"nincs "csodaautója" és még is a második helyen áll".

Szerintem már van. A mostani padlólemez is "érdekes" lehet, bár ennek megitélését különböző lobbik döntik el. :DDD
Vitatkozhatsz velem, de a két címét is ennek az alkatrésznek köszönheti.

Az én véleményem erről az, hogy becsületes ember (csapat), nem eleve az esetleges joghézagra épít, mielőtt bármit csinálna. És ez számomra csapatfüggetlen...

[ Szerkesztve ]

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#49306) Nowhereman válasza badd (#49304) üzenetére


Nowhereman
őstag

Meg volt az elején 3 versenyre szerződése...

Utánam a kondenzcsik!

(#49307) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Galéria: Hamilton nőjének melleire gerjedt egész Monte Carlo

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49308) hoffman_ válasza Motion_Blur (#49307) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nem jó a link! :O Pedig én is beállnék a sorba, No.1 Nicole-fan vagyok :DDD

mod:

Megjavítottad :D :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49309) -Mike- válasza hoffman_ (#49308) üzenetére


-Mike-
addikt

A kutyák játszanak csontokkal. :(

(#49310) hoffman_ válasza -Mike- (#49309) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Eszed tokja... vau-vau :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49311) Csuty94


Csuty94
csendes tag

Ma sikerült megnéznem a futamot és nagyot csalódtam :( Én Ferrari és forever Schumi fan vagyok :D

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#49312) prmcsk válasza Motion_Blur (#49307) üzenetére


prmcsk
addikt

Hát igen...Kiben, mi található ? Ez is csak egy csatakanca. Pár hétig dugnád, mint a lopott biciklit, de addig se szólaljon meg, oszt' kidobnád a többi közé, a ganéra... :D

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#49313) baluka26 válasza prmcsk (#49312) üzenetére


baluka26
veterán

Aztán meglepődnél, ha intelligens volna, igaz-e?:D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49314) MPowerPH válasza kukinyo (#49298) üzenetére


MPowerPH
félisten

És akkor Alonso? A Ferrari is csak most kezd magára találni. És Webber? Ugyan annyi pontja van, mint a nagyszerű Vettel -nek. A két RBR-es pilóta van a 2. helyen holtversenyben, egy hajszállal az éllovas mögött. Vettel nem csinált idén semmi csodát, csak kiderült, ha az autóban nincs meg az 1s-es fölény, akkor már nem olyan magabiztos. Konstruktőriben fölényesen vezetnek? Lehet nincs csodaautója, de még most is az RBR a legütőképesebb autó. Míg a Ferrari messze van attól, Alonso mégis ott van az élen. Na, ez a zseniális.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#49315) AMD Power válasza Motion_Blur (#49307) üzenetére


AMD Power
titán

Dugdosnám mint a lopott biciklit. :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49316) JColee válasza MPowerPH (#49314) üzenetére


JColee
őstag

Ez annak is nagymértékben köszönhető, hogy Malajziában Vettel nem szerzett pontot, míg Lonzi behúzta.

(#49317) Csuty94 válasza AMD Power (#49315) üzenetére


Csuty94
csendes tag

+1 :DD

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#49318) hoffman_ válasza JColee (#49316) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na ja, de erről szól az F1 :) Kimi talán top3 pilóta a mezőnyben, az autója se épp rossz, aztán hol jár a pontokkal.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#49319) MPowerPH válasza JColee (#49316) üzenetére


MPowerPH
félisten

Igen... Meg ha Alonso nem szorul be Petrov mögé, és az akkori Renault végsebessége nem kiemelkedő, akkor nem Vettel a VB. Meg ha Massa Singapurban nem viszi el a töltőcsövet, akkor nem Hamilton a VB. Meg ha Hamilton nem csúszik ki Kínában a boxbejáratnál, és nem nyomja meg a system restart gombot Interlagosban, akkor nem Kimi a világbajnok. És stb, van még sok-sok ilyen HA, aminek semmi értelme, mivel a lényegen nem változtat.

Ezt kár forszírozni, remélem Te is érzed.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#49320) Csuty94 válasza MPowerPH (#49319) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Igen, kár a múltat forszírozni, így történt már teljesen mindegy..de mikor Massa elbukta a VB címet nagyon sajnáltam hisz neki szurkoltam. :D

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#49321) stvnppp válasza Motion_Blur (#49307) üzenetére


stvnppp
senior tag

Nem csodálom, hogy a Mclaren szerelői ilyen sokat hibáznak a boxban. Erőteljes koncentráció zavarba kerülhetnek ilyenkor.

(#49322) JColee válasza MPowerPH (#49319) üzenetére


JColee
őstag

És HA elolvastad volna a hszemet rendesen, akkor láttad volna, hogy nem írtam semmi feltételezést. Leírtam egy tényt. :)

hoffman_ Igen, elég jól áll szerintem is.

[ Szerkesztve ]

(#49323) Peat;) válasza Nowhereman (#49303) üzenetére


Peat;)
veterán

"Ellentétben Barichellonak nem volt lehetősége" Izé, Button mellette lett VB, brazil is elismerte év végén hogy tisztán kapott ki.
Vettel meg mind a 24 évével kitűnik mennyire tehetségtelen fajankó a két vb-vel a zsebében, úgy hogy már nyert idén nem top autóval (ilyet máskor is csinált Torronál a kis fajankó) és ott van az elején. Egyértelmű hogy nem top pilóta, a top pilóta kérem Pedro de la Rosa lesz ahogy behúzza Kanadában a győzelmet, a többi csak szánalmas pályatöltelék.

(#49324) baluka26 válasza Peat;) (#49323) üzenetére


baluka26
veterán

Nagyon jókor volt nagyon jó helyen.
Aki megkérdőjelezi azt, hogy Hamilton és Alonso techikailag a legjobbak ebben a mezőnyben, azzal nem is kell nagyon foglalkozni. Na meg persze az Öreg, de hát pechsorozat odavág neki.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49325) MPowerPH válasza JColee (#49322) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ne kezd már Te is ezt a lekezelő stílust, mert nem vagyok rá vevő, és nem is tolerálom.

Ha tisztában lennél a magyar nyelvvel, és azon belül a mondat elemzéssel, akkor tudnád, hogy ugyan azt írtad le, amit fejtegettem.
"Ez annak is nagymértékben köszönhető, hogy Malajziában Vettel nem szerzett pontot, míg Lonzi behúzta."

Lefordítva: Ha Vettel kicsit türelmesebb Malayon, akkor pontot szerez, és most több egysége lenne, mint Alonsonak. Közgazdász vagyok, de azért ennyit én is letudok belőle szűrni.
Amit én írtam, az is tény, nem feltételezés. Ok-okozati összefüggés.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#49326) giigz válasza hoffman_ (#49318) üzenetére


giigz
veterán

Schumacher TOP 1 pilóta, versenyképes autóval :D A 8. címért harcolhatna, most meg van 2 pont.

(#49327) kukinyo válasza MPowerPH (#49314) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem értem a felháborodásod okát.Írtam egy véleményt Vettelről.Nem Alonsóról és nem Webberről.Őket meg sem említettem a hozzászólásomban.Erre jössz, letámadsz és erőszakosan belém akarod sulykolni hogy Alonsó egy isten.
Hogy kapcsolódik ez ide?

(#49328) MPowerPH válasza kukinyo (#49327) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem, de nem is támadtalak le. :) Ha így érezted, akkor elnézést a faragatlanságom miatt. Csak azt akartam ezzel megmutatni, hogy ha a pontokat, eredményeket nézzük, akkor még mindig az RBR a legjobb autó. És Vettel most nem üti Webber -t, mint tavaly. Ez sem véletlen...

Don't Tread On Me

(#49329) kukinyo válasza MPowerPH (#49328) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem biztos hogy a legjobb autó.Én úgy fogalmaznék hogy ebben az (még elején álló) idényben a pilótáival együtt kiegyensúlyozottan teljesít.A későbbieket pedig majd meglátjuk. :)

[ Szerkesztve ]

(#49330) Xirtam


Xirtam
veterán

Hadd kérdezzem már meg mióta az a legjobb technika ami a leggyorsabb? Voltak technikai problémáink? Szerintem nem . . . Szóval véleményem szerint még is csak a 2. legjobb technika most a Ferrari. :)

(#49331) giigz válasza Xirtam (#49330) üzenetére


giigz
veterán

Így van.

Lehet, hogy gyors a Merci, de ha az egyik autójuk csak 6-ból 3-szor képes arra, hogy teljesítse a távot, akkor ott nagy probléma van.

(#49332) MPowerPH válasza Xirtam (#49330) üzenetére


MPowerPH
félisten

Persze. De én mindig Massa eredményeit is nézem, a szerint pedig hiába megbízható az autó, de vele pl. lassú. :(

Don't Tread On Me

(#49333) mokus1 válasza MPowerPH (#49332) üzenetére


mokus1
addikt

De Massát nem technikai vagy egyéb probléma hátráltatta.Azért a Ferrarival Massának stabil pontszerző helyre kellett volna bejönnie mert arra elég az autó.Ha az Alonso pluszt nem nézem.

(#49334) wildrain válasza Sundesz (#49196) üzenetére


wildrain
addikt

Nem tudom, azóta helyreigazítottak-e már, de a videó alatti komment szerint ennek az esetnek semmi köze Maldonadohoz, őt éppen a videórészlet előtt mutatták, ahogy a kavicságyban ragadt, kiírták a nevét, aztán ideváltott a kép a balesetre, amikor újabb csattanás történt. Azt nem tudom, hogy ez igaz-e, nem néztem ezt a szériát, és nem vagyok képben, hogy melyik autóban ki ült.

(#49336) -Mike- válasza wildrain (#49334) üzenetére


-Mike-
addikt

De az örökös eltiltásos dolog az monacoban volt, ott nincs kavics:) A videora amit említettek arra én is kiváncsi lennék mi történt, valakinek megvan?

(#49337) Sundesz válasza wildrain (#49334) üzenetére


Sundesz
őstag

A monacói eset tényleg megtörtént, de a videón nem az van. Igazából nem tudom hol történt egyáltalán a linkelt baleset, meg hogy tényleg Maldonado van-e rajta.

[ Szerkesztve ]

Hörcsög Powa'

(#49338) -Mike- válasza Sundesz (#49337) üzenetére


-Mike-
addikt

Zandvoort.

(#49340) Sundesz válasza -Mike- (#49338) üzenetére


Sundesz
őstag

Ááá, köszi, erre kerestem már mióta a választ. :))

Hörcsög Powa'

(#49341) wildrain válasza Sundesz (#49337) üzenetére


wildrain
addikt

Azt tudom, hogy monacoban tényleg hülye volt, de én a videóról írtam, annak nincs helye a szégyenlistáján. :)

(#49342) Nowhereman válasza Peat;) (#49323) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ha magaddal beszélgetsz, ne nekem címezd!

Utánam a kondenzcsik!

(#49343) akela91


akela91
addikt

Azt a videót megtaláltátok már, mikor Maldonado elüt egy pályamunkást? utóbbi futamon emlegették, és én is csak ezt a 2 videót találtam.

(#49344) Csepy válasza Sundesz (#49337) üzenetére


Csepy
senior tag

NEM Maldonado van a videón, et e ismondják a holland kommentátorok és alatta is ott a post angolul, az eset részletetes leírásával.

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#49345) lacos001


lacos001
senior tag

Érdekes íromány...

[ Szerkesztve ]

(#49346) Csabee. válasza lacos001 (#49345) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Sportgézán mindig vannak érdekességek! :D

Üdv: Csabee.

(#49347) MPowerPH válasza lacos001 (#49345) üzenetére


MPowerPH
félisten

Sportgéza... :DDD

Don't Tread On Me

(#49348) Nowhereman válasza lacos001 (#49345) üzenetére


Nowhereman
őstag

"Mark egyet már elért a Forma-1-es pilóták két célja közül, nyert Monacóban, de még nem vezetett a Ferrarinál" - nyilatkozta Jones egy ausztrál rádióműsorban.
- ezek szerint a VB. cím megszerzése értéktelen dolog? Lehet, hogy én vagyok az egyetlen, aki szerint Fisichella hatalmas baklövést követett el, aki ahelyett, hogy fellendítette volna a karrierjét a nyílt pályán versenyképes Force Indiábával, átült a kínlódós Ferrariba nyugdíjaztatni magát?

Utánam a kondenzcsik!

(#49349) Csuty94 válasza giigz (#49326) üzenetére


Csuty94
csendes tag

Igazad van. Elismerem, hogy Hamilton, Alonso valamint Vettel a legjobbak de az Öreg egy versenyképes autóval megnyerhetné a VB-t. Most is megvolt neki az első rajthely..pechére volt egy 5 helyese....

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#49350) JJános


JJános
addikt

[link] A rönyó a meleget szereti.

2007-05-06 óta itt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.