Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2007 - Archívum V. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4351) Flashcash válasza #70869248 (#4347) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Hamilton 16-21-14-19
Alonso 16-25-29
Massa 19-23-28
Kimi 22-24-24

Ha két kiállást akartak Hamiltonnak akkor már az első etapnál másképp kellett volna tankolni, már ott az első szűk 16. körös szakaszban eldöntötték (vagy történt valami) hogy ebből 3 lesz. Alonso-t is elég érdekesen hozták ki ebből a taktikából.

[Szerkesztve]

(#4352) marsu


marsu
addikt

Hamiltonnak még mindig jelentős előnye van, a 16 pont elég neki ahoz ha a jövőhéten Silverstone-ban nem nyer, akkor is első helyen marad összetettben. De azért csodálkoznék, ha a hazaipályán nem alakítana valami fergetegeset. Több van ebben a srácban, remélem megmutatja!

Press any key to continue ...

(#4353) Zé_Mester válasza venember83 (#4349) üzenetére


Zé_Mester
őstag

1,- szted a csövet arra tervezik, hogy valyon ki fogja leszakítani ????? nem hinném.
2,- az igaz hogy a szerelőn van sisak, de ha annak a csőnek a vége, ami igencsak tömör anyagból van a rögzítésnél megindul, nem hiszem hogy csak megsimogatná a szerelők buksiját. :U

(#4354) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

[kép]

Grat Kimi, profi munka volt ;)

szerk: ezek szerint mégis lehet a pénteki szabadedzésekből következtetni pár dologra :D

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4355) venember83 válasza Zé_Mester (#4353) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, arra tervezik, h leszakadjon, megadott ponton, ne vontassa magaval a tankolo berendezest. Bukosisakok meg ilyen utesekbol qrva nagyokat kibirnak, minden problema nelkul, sokkal konnybben lepattan az a cso, minthogy kart tegyen a sisakban. Ha jol tudom akkor a Schubertnel teszteles alatt pl 10kilos sulyt engednek a bukosisakra szabadesesben 2-3 meter magasrol, mintha, s a sisak ugy kell kibirja, h belseje abszolut ne seruljon. Hidd el, nagyon komolyan veszik mar manapsag a biztonsagot F1ben!

Vegre Motion_Blur is megjelent...

[Szerkesztve]

(#4356) attisx válasza Motion_Blur (#4354) üzenetére


attisx
addikt

:DDD
Na, ezért kell hajtani... ;] :)

[Szerkesztve]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#4357) Chip válasza marsu (#4352) üzenetére


Chip
aktív tag

Szerintem az a 16 csak 14 pont.

(#4358) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Értékelések:

Kimi [kép][kép][kép]
Kubica [kép][kép]
Massa [kép][kép]
Hamilton [kép][kép]

Alonso [kép][kép] (az előzések mellett sok volt a hiba)

Ferrari 1-2 el se hiszem! :C

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4359) marsu válasza Motion_Blur (#4354) üzenetére


marsu
addikt

Itt még megvolt a pezsgősüveg ...

Pár másodperc és összetört. Kár a finom nedűért ...

Gratu Kimi!

:C

Press any key to continue ...

(#4360) Motion_Blur válasza marsu (#4352) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nem hinném, hogy a mai zakó rajta múlt volna :U Bejött a Ferrarinak ez az upgrade és valszeg Silverstone-ban még jobban fognak menni, mert az full aero pálya ;)

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4361) Zé_Mester válasza venember83 (#4355) üzenetére


Zé_Mester
őstag

most ne haragudj meg amit mondok de sztem akkora butaságot mondtál hogy az hihetetlen.
Bukosisakok meg ilyen utesekbol qrva nagyokat kibirnak, minden problema nelkul, sokkal konnybben lepattan az a cso, minthogy kart tegyen a sisakban.

tegyük fel elindul az autó. mire teljesen kinyúlik a töltőcső addigra a kocsi már 60-70-nel megy.
namost ha akkora sebességgel megrántja, és elszakad (és ha észrevetted akkor a töltő szekrény csatlakozójával együtt szakadt ki) akkor az olyan sebességgel rándul meg, hogy a 3 szerelőt gond nélkül leüti, úgy hogy ott is maradhatnak.
lehet hogy a sisak kibírja az ütést, de a gerincük olyan terhelést kapott volna hogy akár ott meg is haltak volna.

és mondjuk ha eltalálta volna őket, de nem a sisaknál ??? hanem mondjuk mellbe??
akkor is megvédi őket a ruha???
sztem gondolt át reálisan és rá fogsz jönni hogy esélytelen lett volna a szerelőknek :((( :(

(#4362) marsu válasza Chip (#4357) üzenetére


marsu
addikt

Jah ... valóban! Sorry! :B

14pont

A vb állása 8 futam után

- 1. Lewis Hamilton 64 p
- 2. Fernando Alonso 50 p
- 3. Felipe Massa 47 p
- 4. Kimi Raikkönen 42 p
- 5. Nick Heidfeld 30 p
- 6. Robert Kubica 17 p
- 7. Giancarlo Fisichella 16 p
- 8. Heikki Kovalainen 12 p
- 9. Alex Wurz 8 p
- 10. Jarno Trulli 7 p

Press any key to continue ...

(#4363) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

[kép] :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4364) marsu válasza Motion_Blur (#4360) üzenetére


marsu
addikt

Na igen, az autón is sok múlik ...

Mercedes [kép] vagy [kép]??

Hamilton erős kezdés után most csak szinten tart ...

De én még mindig bízom a srácban.

És az évadnak még nincs vége ...

[Szerkesztve]

Press any key to continue ...

(#4365) Zé_Mester válasza Motion_Blur (#4360) üzenetére


Zé_Mester
őstag

én is bízok benne hogy Silverstone-ban még erősebbek lesznek a McLaren-nel szemben.
az esély megvan rá, hiszen a mostani fölényüket is az ottani teszteknek köszönhették. ott teszteltek ki mindent, úgyhogy ott is esélyes lehet a Ferrari 1-2 :C :C :C

(#4366) venember83 válasza Zé_Mester (#4361) üzenetére


venember83
nagyúr

Te gondolod tul torekenynek az emberi szervezetet, de mind1, legyen igazad, nem gyozkodlek, mert semmi ertelme. :))

(#4367) Zé_Mester válasza marsu (#4364) üzenetére


Zé_Mester
őstag

Hamilton nagyon ügyes ezt mindenki tudja, és elismeri.
Alonso sajnos most olyan helyzetbe került hogy semmi nem jön neki össze :
- a csapattárs elveri
- a szekér is meghibásodott
- nameg ugye maga a stressz amit a sajtó is még jobban felerősít, hogy most akkor az újonc elveri meg blablabla.

nehéz helyzetbe van, és ugyanilyen nehéz lesz kilábalnia innen. amúgy meg részemről örülök neki hogy ott végezte ahol. 7. hely, még túl jó is neki :D :D

(#4368) Tomka4


Tomka4
csendes tag

A finn visszatért forza KIMI :C

(#4369) Zé_Mester válasza venember83 (#4366) üzenetére


Zé_Mester
őstag

legyen egy baseball ütő
tegyük fel hogy valaki megüt vele úgy hogy rajtad van egy sisak.
a fejed nem biztos hogy megsérül, de a nyakadat biztos fogdosnád egy ideig.


de verjetek agyon ha nem lenne igazam.

(#4370) marsu válasza Zé_Mester (#4367) üzenetére


marsu
addikt

Mit művelne Hamilton egy Ferrariban?

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#4371) Tomka4 válasza Zé_Mester (#4365) üzenetére


Tomka4
csendes tag

Hamilton 1 éve állt már nem dobogón?
Valaki más ezt elmonhatja a t mezőnyből?
Hol vannak az ászok?
Ez csak 1 kezdő! :O

(#4372) aeroxr


aeroxr
tag

Sziasztok!

Van néhány jegyem a 2007-es magyar futamra.
Ídőhiány miatt mégsem tudok elmenni. :( :W
Akit érdekel valamivel ólcsóbban megkaphatja.
tel: 30 347 6444
(inkább telefonon mert haldoklik a netem) :R

The truth is out there.

(#4373) sh4d0w válasza venember83 (#4334) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Steve-S-nek szólt, ő mondta, hogy a nyalókás korán engedte el.

https://www.coreinfinity.tech

(#4374) aeroxr válasza aeroxr (#4372) üzenetére


aeroxr
tag

Remélem nem illegal ez a hsz. :DDD :F

The truth is out there.

(#4375) HERR Z válasza Zé_Mester (#4369) üzenetére


HERR Z
veterán

kubica 75g-t kapott
ehez képest a baseball ütővel fejenb@szás is csira.....fogná a nyakát de kb ennyi lenne egy kis alvás helyrehozná vagy masszázs...

(#4376) AMD Power válasza marsu (#4362) üzenetére


AMD Power
titán

Ez a táblázat egyre jobban tetszik. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#4377) marsu válasza aeroxr (#4372) üzenetére


marsu
addikt

VIP jegyek?

Szivesen körülnéznék a boxutcában ...

;) :D :R

Press any key to continue ...

(#4378) JJános válasza Motion_Blur (#4358) üzenetére


JJános
addikt

Én határozottan éreztem, és vártam. :C

És próbáltalak téged is biztatni. :B

2007-05-06 óta itt!

(#4379) aeroxr válasza marsu (#4377) üzenetére


aeroxr
tag

repült

The truth is out there.

(#4380) Zé_Mester válasza HERR Z (#4375) üzenetére


Zé_Mester
őstag

jó oké, Kubica tényleg nagyot kapott, de őt azért védi a Hans-nyakvédő, ami a gerincét védi.
de a sisak akkor se védte volna meg a szerelőket, ha mellbe kapja őket a cső.
am meg nem értem hova sietett az utolsó helyről Albers. de befejeztem.
ha megbüntetik se változik meg az életem úgyhogy nekem 8, de lehet kicsit figyelmesebb lenne.

(#4381) madster


madster
tag

Megsérülhettek volna szerelők, ez így igaz. És a szabály szerint nem szakadhat le a cső a tankoló állomásról. Legalábbis palik mondta ezt még nem is olyan régen, mikor legutóbb iylen baleset volt

(#4382) AMD Power válasza Zé_Mester (#4380) üzenetére


AMD Power
titán

Még szerencse ,hogy nem történt abból nagyobb baj. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#4383) JJános válasza #70869248 (#4318) üzenetére


JJános
addikt

Igen. Jogos kérdések. Sajna választ nem nagyon tudnák adni rá. Most jön be a képbe az állítólagos fejszámoló ''igen komoly'' szakember. Ha mi észrevesszük a fejetlenséget, akkor nem igazán illik megdicsérni azt, aki mindezt kitalálta.

Bezzeg, ha bejött volna a taktika, egyesek az ilyen fejeknek adnák a győzelem nagy részét. Még a híresneves Ross Braun úr is eltolt egypár taktikát.

2007-05-06 óta itt!

(#4384) JJános válasza SzalaiG (#4091) üzenetére


JJános
addikt

Ez bejött! A befutó valóban a pole-ra tippelt eredmény lett! Gratula!

2007-05-06 óta itt!

(#4385) venember83 válasza madster (#4381) üzenetére


venember83
nagyúr

Ja, magaval kellett vontassa a tankoloberendezest :DDD A cso ket helyen ''szakadhat le'' vagy az auto toltonyilasaba csusztatott csatlakozo utan, vagy a toltoberendezes kimenetenel. Ennyi. Altalaban utobbinal szokott, ha rajtamarad az auton a csatlakozo, akkor valahol szakad a cso, ezert ugy oldottak meg, h megadott helyen szakadjon, igy elvileg biztonsagosabb es a toltoberendezest sem vonszolja maga utan ugye akkor az auto...

Palik meg amiket mond neha, ahhoz inkabb nem is fuzok hozza semmit... Jobban jar ha csak siman lehulyezi Gyul@t egesz verseny alatt, abbol nagy baj nem lehet.

[Szerkesztve]

(#4386) JJános válasza AMD Power (#4382) üzenetére


JJános
addikt

Mit szólsz? Ez a fiú, ha nem tolják el a taktikáját, versenybe lett volna! Extra-klasszis! Minden futamon dobogón? :C

És egészen éles helyzetben előzött, nagyon szépen. Bemutatta az autóját balról, majd azonnal jobbról kitolta a gépét, és hadd szóljon! :C

2007-05-06 óta itt!

(#4387) Integra válasza Motion_Blur (#4363) üzenetére


Integra
titán

kis lebukás volt..
elsőre jól meghúzta aztán rázta.. :DDDq

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#4388) sh4d0w válasza venember83 (#4385) üzenetére


sh4d0w
félisten
LOGOUT blog (1)

Mondjuk Gyulus adja is a lovat Palik alá. Most nem volt, aki felhívja a figyelmét arra, hogy mi történik a pályán, vagy hogy esetleg amit mond, az nem egészen úgy van. Pl. amikor Kimi átvette a vezetést a második tankolás után; lehetett látni, hogy Felipe még 3 kanyarral van a célegyenes előtt, mikor a finn srác már odaért a vonal elé, ahonnan lehet gyorsítani. Ez csak akkor esett le neki, mikor kiírták, hogy Raikkönnen az első. Aztán azon tűnődött, hogy ez hogyan történt, mikor már az első tankolásnál is elég közel került a két ferraris egymáshoz, most pedig várható volt, hogy 2 gyors körrel a háta mögött visszajön az első helyre Jégember.

Vki meg írta itt korábban, hogy Kiminek rövidebb volt a második tankolása, mint Massáé. Igen, ez teljesen nyilvánvaló, miután később jön ki tankolni, nincs szüksége annyi naftára.

[Szerkesztve]

https://www.coreinfinity.tech

(#4389) AMD Power válasza JJános (#4386) üzenetére


AMD Power
titán

Jó volt LH az biztos.

DC meg az RB viszont.... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#4390) venember83 válasza AMD Power (#4389) üzenetére


venember83
nagyúr

Igazan reklamalhatnal marsu-nal, h DC nincs benne a vilagbajnoki pontallasban... ;]

[Szerkesztve]

(#4391) marsu válasza venember83 (#4390) üzenetére


marsu
addikt

Kihagytam valakit? :F

Press any key to continue ...

(#4392) venember83 válasza marsu (#4391) üzenetére


venember83
nagyúr

David Coulthardot, de vegulis ok, mert 10. helynel lejjebb van, csak gondoltam AMD Power-t huzom 1 kicsit... :P

(#4393) helkis válasza sh4d0w (#4388) üzenetére


helkis
addikt

erre én is felfigyeltem Massa 9s-et állt kint, Kimi meg csak 7.8s-et ez elég nagy különbség! lehet hogy így cserélték meg őket ''gyárilag''? vagy beleszólhatnak a pilóták a taktikába? (mármint hogy mennyit akar majd tankolni? hányszor akar kijönni? stb..) pl. Massa is pont a lágy keverékhez kapta meg a legtöbb benyát, így tutira nem tudott annyira menni, ahogy szeretett volna, de szerintem végig gyorsabb volt mint Kimi.. (van esetleg valahol egy oldal, ahonnan le lehet szedni olyan adatokat, hogy melyik futamon ki mikor mennyit ment melyik sectorban? ergo: minden adatot :D)
néztétek mikor felmentek a dobogóra? Massa felment az 1-esre (nézett egy szépet), majd onnan a 2-esre :összeesküvéselméletrulezsmile)

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#4394) ronaldo válasza madster (#4332) üzenetére


ronaldo
őstag

Ha ma nem nőtt volna az előtte levők fölé nagyságrendekkel gyorsaságban, akkor mivel magyarázod, hogy egész futamon mindig tolta az előttelevőt maga előtt, mint a hótoló a havat?!

A végén pedig azért maradt le Fisiko mögött 2,5 másodperccel, mert presztízs. Hogy nézne ki a francia nagydíj befutója, hogy lonzi a spanyol a csúnyán otthagyott tavalyi bajnok autó ellen izzad még a célvonalon is? Érzed te is, vérciki.

(#4395) PazsitZ válasza venember83 (#4390) üzenetére


PazsitZ
addikt

Meg Webbert is ;]

Tényleg elhangzott egy-két hülyeség a futam alatt. Egyébkéntr az említett második tankolás után a háttérben még látszott is Massa... meg lehetett is sejteni, hogy elé jött.

- http://pazsitz.hu -

(#4396) marsu válasza venember83 (#4392) üzenetére


marsu
addikt

De AMD Power Hamiltonnak szurkol, nem?

:D :DDD

Press any key to continue ...

(#4397) venember83 válasza marsu (#4396) üzenetére


venember83
nagyúr

Meg Buttonnak, Coulthardnak, McLarennek, ilyesmi. Nem csapat/pilota a lenyeg, hanem nemzetiseg.

(#4398) marsu


marsu
addikt

Akkor a teljes lista, akiknek idén már van pontjuk ...

A vb állása 8 futam után

1. Lewis Hamilton 64 p
2. Fernando Alonso 50 p
3. Felipe Massa 47 p
4. Kimi Raikkönen 42 p
5. Nick Heidfeld 30 p
6. Robert Kubica 17 p
7. Giancarlo Fisichella 16 p
8. Heikki Kovalainen 12 p
9. Alex Wurz 8 p
10. Jarno Trulli 7 p
11. Nico Rosberg 5 p
12. Takuma Szato 4 p
13. David Coulthard 4 p
14. Mark Webber 2 p
15. Ralf Schumacher 2 p
16. Jenson Button 1 p

;] ;] :P

Press any key to continue ...

(#4399) HERR Z válasza marsu (#4398) üzenetére


HERR Z
veterán

Sebastian Vettel?ő hun van?:D :( ;]

(#4400) marsu válasza HERR Z (#4399) üzenetére


marsu
addikt

Hány pontja van?

:P

Press any key to continue ...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2007 - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.