Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2006 - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1401) AMD Power


AMD Power
titán

Erre is reg volt pelda, hogy David ''vedte'' a Ferrarit. Bar amit mondott azzal egyet ertek.

[link]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#1402) C^^ válasza aesir (#1399) üzenetére


C^^
őstag

3an egyszerre a pályán :D - habár kitudja ki mikor vonul vissza...
De mind3 jól keres, végén odavágják billgétszet a vagyonnal :D

(#1403) Yaye


Yaye
őstag

Zindex híreli hogy Stoddart papa is indulna megint 08-tól, beadta a nevezést, úgy látszik nem tud F1 nélkül meglenni. Hogy fognak neki itt páran örülni! ;]

(#1404) rocket válasza aesir (#1399) üzenetére


rocket
nagyúr

Szokasos nemet PR-nek a szemtaniu lehetunk, vicc az egesz :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1405) Peat;) válasza Motion_Blur (#1379) üzenetére


Peat;)
veterán

Megteszi azt a két srácunk hétvégén, amúgy Monti legutóbb szar szárnyállásokkal ment mert probléma votl a motorjával és így is msch előtt végzett..hmmm, meg előzö versenyen is szar volt neki, kimi iramát kéne nézni amit megcsinált (19 másodperces hátránnyal ért be bahreinben úgy hogy a végéről rajtolt és a 4. körben volt már 20s hátránya a 12. helyen talán, miközben elöl nem lazsáltak..). Megbízhatóbb és gyorsabb is a verseny alapján mint a ferrari jelenleg a persze ez változhat de hülyeséget én se írkálok más csapatokról. Bár lehet midland szárnyra kap és elver mindenkit :D

(#1406) aesir válasza rocket (#1404) üzenetére


aesir
veterán

Miért is vicc?

Van saját életem...

(#1407) Yaye válasza aesir (#1406) üzenetére


Yaye
őstag

Leginkább a hír tálalása a vicc. ''C.S. az F1-be tart?'' Hol van szó ilyesmiről? Vezet egy széria-kupában, erre egyből az F1-be tart... klasszikus pletyka-bulvár, a legrosszabb fajtából.

(#1408) aesir válasza Yaye (#1407) üzenetére


aesir
veterán

Nyilván nem veheti senki hozzáértő komolyan, hogy egy ennyi idős nő, mindenféle OW-tapasztalat nélkül szuperliszenszet kaphat.

A két fizetési adat stimmel.
Akkor mi a vicc?

Van saját életem...

(#1409) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Ezt olvastátok??[link]

A FIA felfedte a maranelloi találkozó részleteit:

A következőkben született egyetértés:

1. Öt évig, azaz 2008-tól 2012-ig tilos a motorok fejlesztése.

2. Az évenkénti módosítások befegyasztása, melyek részleteit a FIA minden év január elsejéig köteles tisztázni.

3. A motor azon elemeinek listája, melyeket évente fejleszteni lehet:

- portok
- az égéskamra formája
- szelep nagyság, forma, és szög
- dugattyúfej (a dugattyú súlyának azonosnak kell maradnia, ahogy a dugattyúgyűrű pozíciójának és a sűrítés nagyságának is)
- vezértengely profil és szelepvezérlés
- légbeömlő
- gyújtógyertya
- hengerfej

4. Csak olyan fejlesztéseket lehet végrehajtani, melyek a FIA szerint csökkentik a költségeket, vagy növelik a megbízhatóságot. Teljesítménynövelő módosításokat nem lehet eszközölni. Ezeket a FIA később pontosítja.

5. A motorok sebességének limitálása


Sztem a pilótákat is be kéne fagyasztani, meg mindenki csak egy kézzel dolgozhat majd...

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1410) fokukac válasza aesir (#1408) üzenetére


fokukac
nagyúr

''Akkor mi a vicc?''

Az, hogy visszatolták...! :P :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1411) KrAt válasza Fortissimus (#1409) üzenetére


KrAt
veterán

Nanemá... :(

#1412: egyetértek.. Eddig olyan jó volt az F1, de mintha minden visszafele menne

[Szerkesztve]

(#1412) fokukac válasza Fortissimus (#1409) üzenetére


fokukac
nagyúr

na, ez a vicc.

mi az, hogy megtiltják a fejlesztést??

technikai sport, könyörgöm!

''bigger, better, faster, more!'' ez a lényeg...

majd akkor valaki csinál jobb, normálisabb versenysorozatot.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1413) Skipp válasza Fortissimus (#1409) üzenetére


Skipp
senior tag

Pffffffffff....
Kezd sok lenni... :(((

Következő megegyezés, hogy 2009ben kiveszik a sebváltót, 2010ben a 4 kereket is leveszik....

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#1414) Yaye válasza aesir (#1408) üzenetére


Yaye
őstag

Mi benne a vicc? Szerintem épp most válaszoltad meg magad is :)

Fortissimus: És ebbe a csapatok belementek? Valaki magyarázza el hogy ez hogy leheséges, mert ez nekem magas... :F

(#1415) Korcsii válasza Fortissimus (#1409) üzenetére


Korcsii
őstag

lol... jövőre kitalálják hogy minden autónak pontosan ugyanúgy kell kinéznie, pont olyan erősnek kell lennie, mindennek meg kell egyeznie,... azután meg már csak az jön, hogy minden autót ugyanolyan robotok irányíthatnak...

könyörgöm, a F1 nem pont a legfejlettebb technika (és legjobb emberek) versenye? (legalábbis nem annak kéne lennie?)

mé' nem lehet visszaállítani az 5évvel ezelőtti szabályokat? (legalábbis a többségüket)

jó megértem, hogy el kell adni a különböző ellenörző berendezéseket... de akkoris

[Szerkesztve]

(#1416) C^^ válasza Fortissimus (#1409) üzenetére


C^^
őstag

Na nehogymár kérem. Ez mi ?? :F

Nem lehet fejleszteni, meg minden autó ugyanolyan, sebességlimit, meg l0f4sz...
Jóhogy nem minden autóban ugyanannak a versenyzőnek kell ülnie.. hát ez kész, 2008-tól nem fogom nézni az f1-et, meg szerintem sokan mások se, így semmi értelme nem lesz.

(#1417) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A nagyképűséget miért nem tíltja a szerződése? [link]
Jobban tenné ha befogná!!!

(#1418) szeva000 válasza SzalaiG (#1417) üzenetére


szeva000
addikt

engem már nem érdekel mit hazudozik a szaros,de legfőképpen a McLarenes szerződését kéne letiltani,akkor lennék csakis nyugodt.A ferkánál elférne:)

(#1419) Fortissimus válasza Yaye (#1414) üzenetére


Fortissimus
őstag

Szerintem lesz még ezen vita, úgy látom aláírva nincs semmi, csak azt mondják ezekben egyeztek meg. Papír nélkül meg nem sokat ér semmi se.
De azért ezek elég durva dolgok, mégha csak a fele igaz is... :(

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1420) c4-eXp válasza szeva000 (#1418) üzenetére


c4-eXp
aktív tag

''A ferkánál elférne''

Meg még mit nem.:DDD Mondjuk a midland jó lenne neki.:DDD

while (state(Korso) != _BROKEN) go(Korso, &Kut);

(#1421) SzalaiG válasza szeva000 (#1418) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nem férne el!!!!!
Ferrari-ba Soha!!!!!!!

:Y :Y :Y

(#1422) szeva000 válasza SzalaiG (#1421) üzenetére


szeva000
addikt

Oszt még aszonggya,hogy jól döntött :Y :[link]
A legtökéletesebb döntés egy jó balhorog lenne neki :) Vagy tényleg a Midland :)

(#1423) Skipp válasza szeva000 (#1422) üzenetére


Skipp
senior tag

Más dolga nincs, mint egész nap hülyeségeket beszélni?
Jó kis semmitmondó válaszok, amikkel ide is, meg oda is húz, meg közben fényezi is magát.

Szerk: a Midlandben én is benne vagyok. :D




[Szerkesztve]

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#1424) cslala


cslala
csendes tag

Remélem sumi most már mutat valamit ebben a szezonban.

(#1425) cslala


cslala
csendes tag

A ferrari a legtutibb csapat.

(#1426) Nowhereman válasza Fortissimus (#1409) üzenetére


Nowhereman
őstag

És mi van, ha mondjuk valaki késöbb száll be? Mondjuk a Judd visszatér 2011-ben és mindenkit porig aláz? Vagy mi van akkor ha lesz max 2 csapat, és néhány motorszállitó kilép, mivel a nukufejlesztés bevezetés ekor harmatgyenge motoruk volt, és unják az égést... megint 6 autó fog körözni, mint Daytonában?
:(((
Nem tudom, hogy milyen anyagot használnak a megbeszéléseiken, de roppant kiváncsi vagyok, hogy mitől lehet ennyire elszállni!
:DDD

Utánam a kondenzcsik!

(#1427) Yaye válasza cslala (#1425) üzenetére


Yaye
őstag

A hozzászólásod szövege fölötti MOD linkre kattintva tudod szerkeszteni, bővíteni a hozzászólásodat 5 percig. Használd rendszeresen! Egymást sűrűn követő egymondatos hozzászólásokkal nem leszel túl népszerű a fórumon. :)

Nowhereman: Akkor a Judd köteles lesz a többiekénél nem jobb motort készíteni. Ha mégis jobbra sikerül, akkor le kell rontania. Ez tök logikus, ez a királykategória, mit nem lehet ezen érteni? :DDD

[Szerkesztve]

(#1428) Fortissimus


Fortissimus
őstag

Csodagumival rukkolt elő a Bridgestone
[link]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#1429) brownus válasza Fortissimus (#1428) üzenetére


brownus
veterán

Kíváncsian várom a hétvégét!!

(#1430) rocket válasza aesir (#1408) üzenetére


rocket
nagyúr

Igyis PR az egesz, Ralf is a neve miatt van ott ahol, mint pilota kozepszeru, felesege meg olyan mint Paris Hilton sex video nelkul, szeret rivalda fenyben lenni a plasztikazott testevel, es nem azert kap ennyi penz mert olyan jo pilota, hanem mert van a bulvar mediaban erteke :)

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1431) rocket válasza Fortissimus (#1428) üzenetére


rocket
nagyúr

Az ilyen igergeteseknek altalaban nagyobb a fustje mint a langja, de cafoljanak ram a versenyen ;)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#1432) KrAt válasza Fortissimus (#1428) üzenetére


KrAt
veterán

Kivi leszek, mi sül ki belőle :)

(#1433) Csepy válasza KrAt (#1432) üzenetére


Csepy
őstag

Ha te kiwi, akkor én narancs :DDD

Regards: Csepy

Regards: Csepy

(#1434) aesir válasza rocket (#1430) üzenetére


aesir
veterán

Maradjunk annyiban, hogy nem feltétlenül értek egyet.

Van saját életem...

(#1435) Nowhereman válasza Yaye (#1427) üzenetére


Nowhereman
őstag

Egyre bonyolultabb, nem lehetne úgy mint a régi formula easternben - mondjuk vegyék át a szabályokat. Mindenkinek széria lada 1200-as blokk - nuku reszelés, minden alkatrész csak keleten készülhetet/trabi kormánymü.../ oszt hajrá. Tuti hogy messze olcsóbb és egyszerübb lenne?
:DDD
Egyébbként valaki droggban járatosnak van valami tipje, hogy mi üthet ennyire? :D

Utánam a kondenzcsik!

(#1436) Nowhereman válasza aesir (#1434) üzenetére


Nowhereman
őstag

Hagydd! Nekik aki nem az ideáljuk, az béna, x@r.. Ez van. Még Zsoltikánk sem volt középszerü. Nem volt lassú - mint ahogy mániájuk mondani, de szerintem halvérüségben minden alakot überelt a forma1-ben...
:D :U

Utánam a kondenzcsik!

(#1437) C^^


C^^
őstag

Ecclestone át akarja alakítani a versenynaptárat.
Nagyobb népszerűséghez vezetne szerinte, ha több országba elvinnék az F1-et és egy pályára 3 évente kerülne sor.
Hát nem tudom nekem ez nem tetszik, de látszik hogy ebben is a pénz van...
[link]

(#1438) Korcsii válasza C^^ (#1437) üzenetére


Korcsii
őstag

ránéztem a képre, és csak ez jutott eszembe... :U :
nem idős már egy kicsit? mert mostanában igencsak furcsa szabályok születnek...

(#1439) C^^ válasza Korcsii (#1438) üzenetére


C^^
őstag

Lehet ez a baj :P :DD

(#1440) Motion_Blur válasza Fortissimus (#1428) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Remélem, végre nem kamuznak ;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1441) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Alonso:

„Arra számítok, hogy ellenfeleink sokkal nagyobb nyomást gyakorolnak majd ránk Melbourne-ben. Véleményem szerint a Honda, a Ferrari, és a McLaren is jó lehet ezen a ringen. Különösen a Ferraritól tartok. Michael Schumacher szerintem bombaformában lesz.”

;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1442) Skipp válasza Korcsii (#1438) üzenetére


Skipp
senior tag

Nem, nem öreg, simán hülye, ki lehet mondani.... :D

Alonso meg vagy érzi a vesztét, vagy meg akarja magyarázni, hogy miért kapott ki (iiletve csak fog ;] ) ;)

[Szerkesztve]

Légy pontos! Mérj mikromiliméterben, jelölj krétával, vágj baltával!

(#1443) KrAt válasza Motion_Blur (#1441) üzenetére


KrAt
veterán

Na akkor remélem vki lenyomja a pályáról. Sató hátulról féktávon? ;]

(#1444) Motion_Blur válasza KrAt (#1443) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jah, a Super Agurival :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1445) joergie válasza Skipp (#1442) üzenetére


joergie
őstag

Vagy éppen megpróbálja magának bemagyarázni, hogy ennyi versenyt nem nyerhetnek sorban. Aztán ugye kellemesen csalódik... ;]
Nagyon kíváncsi vagyok! Most úgy néz ki tényleg ott lesz mind a 4 csapat, meg egy kis esővel meg lehetne fűszerezni a versenyt, és láthatnánk egy igazán emlékezetes versenyt.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#1446) Motion_Blur válasza joergie (#1445) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Szerintem ez a ''4 csapat van egy szinten'' (mindenhol ezt írják), és akkor most hú de izgi lesz minden, ez egy nagy blődli. Renault, Ferrari, McLaren és Honda. Ennyi.

Raikkonen talán kicsit felhozhatja a Mekit, de szerintem a Ferrari (pontosabban Schumacher) akkor is előtte lesz. Sajnos a Renault uralma szerintem itt még nem törhető meg.

üssetek...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1447) KrAt válasza Motion_Blur (#1446) üzenetére


KrAt
veterán

Én mondjuk azért a Williams-et nem hagytam volna ki a ''nagy csapatok'' közül..

(#1448) Motion_Blur válasza KrAt (#1447) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egyáltalán mi az, hogy ''nagy'' csapat? :)

5 nagy csapat nem lehet. Ennél árnyaltabb a helyzet :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1449) KrAt válasza Motion_Blur (#1448) üzenetére


KrAt
veterán

ŐŐŐ van benne vmi. Akkor is jó a Williams :D Én legalább is szeretem. Kivi leszek, mit fog alkotni most Rosberg.

(#1450) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Állítólag ilyen 15-18 fok lesz. Valahogy nem tudom elhinni :U

A padlógázos szakaszok hossza 1 körön belül 70% fölött lesz, az átlagfogyasztás kb. 2,67 kg/kör.

Ezek az értékek tavaly: 64%, illetve 3,3kg/kör

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Formula-1 2006 - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.