Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Fóliavágó plotter véleményezés (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) srkcorps


srkcorps
csendes tag

Üdv minden idelátogató fórumtársnak!

A ok, amiért elrajtoltattam ezt a témát, nem más minthogy plottervásárlás előtt állok. Eddíg egy igencsak koros, de megbízható Rolnad-dal dolgoztam, idén viszont megérett a cserére.
Nagyipari tevékenységet egyáltalán nem áll szándékomban folytatni vele, tehát 126-os fóliabefogadásnál nagyobbra nincs szükségem.

Ha valakinek van építő jellegű véleménye, észrevétele, tapasztalata vagy ötlete...vésse ide, hátha nem csak nekem segít vele.

Köszönettel...

(#2) adriankoooo


adriankoooo
senior tag

Sziasztok,

hátha egy errejáró szaki tudná a választ. Létezik olyasmi, hogy nyomtatni és vágni tudó plotter-vagy nyomtató?

Megmondom mire kéne: matricákat készíteni. Akiktől régebben vettük, azok fényes papírra nyomták a színes matricákat és körül is voltak vágva. Mivel lehetne ilyesmiket gyártani? Nekem A4-ig elég lenne egy ilyen masina.

[ Szerkesztve ]

(#3) Dr.Adonisz válasza adriankoooo (#2) üzenetére


Dr.Adonisz
csendes tag

Olyan létezik amivel vágni és rajzolni tudsz.

Elvis Király volt, nem természetes halállal halt.Ez gyanús. Jimmy Király volt, nála is rásegítettek.Ez már félelmetes. Jackson Király volt, és ő sem önszántából ment el. Jó lenne ha engem már védenének. Mobilon: 70/50-24-999 Mail: dradonisz@gmail.com

(#4) PociAti válasza adriankoooo (#2) üzenetére


PociAti
senior tag

Vannak olyan plotterek, melyek képesek kés befogadására, de ezzel rendkívül behatárolt a berendezés felhasználási területe.
Egyes nagyobb nyomdagép mögé lehet találni speciális finishert, ami tud vágni.
Illetve vannak független die-cut vágók, pl. iColor LF600, de ez sem A4-es méret. Nem hinném, hogy ki lehetne gazdálkodni egy olyan eszköz árát, ami ritkán lenne használva.
Ha mondjuk fix A4-es lapról lenne szó, és mindig fix helyen lenne vágva, arra lehet gyártatni sablont.

(#5) PociAti


PociAti
senior tag

Kisebb méretű vágógépet keresek. Működő, használt készülék bőven megfelelne, mert csak hobbi célra lenne.
Flex és flock fóliák lennének vele vágva, legfeljebb A4-es, de jellemzően inkább sokkal kisebben méretben.

Útvonal

Fórumok  »  Nyomtatók, szkennerek  »  Fóliavágó plotter véleményezés (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.