Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#237) TBT válasza KoNZoLik@ (#236) üzenetére


TBT
addikt

Akkor profi vagy. Én tegnap nézegettem meló közben egy videót arról, hogyan lehet megszerezni a fürdőruhákat, de ott sokat "szerencsétlenkedett" az illető. :DDD

Igen, ez nagybetűs játék. Minden porcikájából érződik, hogy ezt a játékot meg akarták csinálni és így, tisztelegve az előd előtt (és nem elrontva, mint manapság divatos sok helyen). De ha már tele van fanservice résszel a játék... azért az Outfitek közé simán bekerülhetett volna Tifa bőrrucija is az Advent Children mozifilmből.
(Mondjuk én azt sem bánom, ha fizetős DLC lesz, csak kerüljön már bele, ha van ilyen Outfit választós opció.)


A PC-s Remake-hez már megoldották a MOD készítők, de hivatalos forrásból jobb lenne. :DDD

A spoiler részre reagálva...
Az internet nem azon akadt ki, hogy kisebbek lettek a mellei, hanem hogy a 2020-as Remake-hez most érkezett (4 év után) egy olyan patch, ami a mini-Tifa melleit eltakarja egy visszaemlékezős jelenetben. Eddig a fejlesztőket és a kiadókat sem zavarta ez a dolog, mert mindenhol úgy mutogatták eddig a Cowgirl szerkóban, hogy látszódtak némileg a keblei.

[ Szerkesztve ]

"I am Sylvanas Windrunner, Queen of the Forsaken. If you will not serve me in this life, then you will do so in the next."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.