Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egy remek telefon Afrikának. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a leírást. 4g nélkül...stb.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#3) novinyul


novinyul
veterán

Az a döbbenetes hogy még volt raktáron 6580 :Y Már egy A22 is eléggé az alja, de erre konkrétan nincsenek szavak :(

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#4) razorka777


razorka777
veterán

Ezt meg hogyan, honnan, miért? :F

2013-ban a Lenovo P780-asomban erősebb hardver volt.(Igaz csak 1 giga rammal.) :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#5) rdt89


rdt89
addikt

Ez még egy alap telefonálási funkciótól is befog f.sni, miért kell ilyen szemetekkel elárasztani a piacot? Ennyit a környezetről, az ilyen hulladék gyártók miatt...

(#6) cs.zs.


cs.zs.
addikt

Ez aztán a belépő mobil, kérem!
2G-n telefonálásra oké, minden másra wifin befogható.
:))
Nem esett szó a fényerőről, betekintési szögekről...
:DDD

...

(#7) janeszgol válasza pusszycat (#1) üzenetére


janeszgol
félisten

Afrikában is inkabb 4G van, nem 3G. Nem?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#8) pusszycat válasza janeszgol (#7) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet, nem jártam arra fele. De nem tudok elképzelni más helyet, ahol el tudnák adni. (vagy inkább segélyként küldenék)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#9) Luck Dragon válasza pusszycat (#8) üzenetére

Ne is mert a fehér bundád oda pirulna :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) pusszycat válasza Luck Dragon (#9) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Arrafelé sok a nagy macska, nem lenne rá idő, h lebarnuljak... :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#11) Armagedown


Armagedown
őstag

Ez a MediaTek MT6580 van a legtöbb klón mobilban, amit az ausztrál Smoorez bemutatott, néha még az 5Gt is bekamuzzák a klóngyártók :D
Gyakorlatilag ez is legalább akkora hulladék.

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#12) kampoka


kampoka
csendes tag

Melyik kukából sikerült kikaparniuk ezt a procit? Vagy a régi telefonokat összegyüjtötték és kiszedték belőlük?

(#13) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nagyon jól jellemzi az Ulefone-t ez a mobil... :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) KIFLEE


KIFLEE
csendes tag

Ez a telefon 5000 ft-ot sem ér nem hogy 90 dollárt.
Nem akarom elhinni, hogy még van raktáron ilyen proci szerintem régi készülékeket bontanak szét és használnak fel.

[ Szerkesztve ]

(#15) doooo válasza pusszycat (#1) üzenetére


doooo
veterán

Nem, nem az. Nincs ember a bolygón, akinek ez jó 2023-ban.

(#16) doooo válasza KIFLEE (#14) üzenetére


doooo
veterán

Tényleg? Honnan a proci? Senki nem gyárt már ilyen hulladékot. Régi SoC-k újrafelhasználása meg hát... nem tudom... Hol a garancia, hogy működni fognak egyáltalán? Épp ezért illegális is lenne az egész.

(#17) Knight666


Knight666
aktív tag

Nemrég cseréltem le a 10 éves telefonomat, abban is pont ilyen GPU volt :D.

(#18) Fiktivlife


Fiktivlife
tag

Olvasom a hozzászólásokat.... Volt szerencsém 2023 év elején Tanzániban járni. A fővárosi piacon a halas és a fűszeres pultok között található fa állványon áruló, menő mobilkereskedő árukészletének 90%-a hagyományos 15-20 éves nyomógombos telefon volt. De egyáltalán nem volt ritka az 5-6000-es Nokia, a" T" szériás Motorola vagy a legegyszerűbb Sony széria sem.
A maradék 10 % -ban is talán S10 volt a legújabb készülék amit láttam.
( mindez a legmodernebb napelemes köztéri lámpák tövében 😁 és az üzemenyag ára is szinte mint itthon, a fővároson kívüli házak 99%-án se ajtó se ablak .. )
A taxisofőr (aki beszélt angolul ! ) nem tudta hogyan kell képet készíteni amikor megkértem hogy csináljon rólunk egy csoportképet a telefonommal. Szegényhez viassza kellett sétálni mert szégyelte és nem mert szólni hogy miért nem készül már a kép.... Szóval szerintem kezelje a helyén mindenki a dolgokat. Az Ulefon sem ostobák gyülekezete akik puszta mókából, milliós-milliárdos veszteséget szeretnének termelni. Nyílván volt piackutatás, gyártáselemzés,profitorientáció stb... Bármilyen hihetetlen számunkra, európai ember számára ,ennek a telefonnak igenis van létjogosúltsága a világ elég sok helyén ..

[ Szerkesztve ]

(#19) Salamander válasza Fiktivlife (#18) üzenetére


Salamander
junior tag

Ilyen 15-20 éves nyomógombosakat ittani piacokon is lehet kapni. A legtöbb ilyen mobil állapota sajnos már másik kérdés, pedig többször próbáltam keresni jó állapotút és tényleg működőt, de a legtöbbet mintha a kutya szájából szedték volna ki.

iPhone 13 Mini + SE3 + SE1 + 7 + 4S | #StopPutin

(#20) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Meg kellett néznem a dátumot mert azt hittem hogy valami 2016 os hírt olvasok :U

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#21) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Gondolom az soc-t valamelyik helyi kínai bóvlipiacon kukázták őssze. Ez a környezetszennyezés és nem az, ha adnak töltőfejet és usb vezetéket a telefonhoz...

(#22) cs.zs. válasza SkyLine3000 (#21) üzenetére


cs.zs.
addikt

Ennek a telefonnak nem az EU a fő piaca, csak jelzik hogy ilyen is van.
Indiában soksok gyerek fogja örömmel a kezébe venni, és lefényképezni a kis haverjait.

...

(#23) SkyLine3000 válasza cs.zs. (#22) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Gondoltam, hogy nem az EU a piaca, de ebben az esetben ez teljesen lényegtelen. Ez egy hulladék. Kár szépíteni. Meg hogy Indiában jó lesz, stb. Gondolod, hogy Indiában mindenki szenvedni szeret ilyen vackokkal? Meg csóró indiaiaknak minden jó? Ilyet nem szabadna mmár piacra dobni 2023-ban SEHOL!

(#24) Danipicur2


Danipicur2
tag

4G a mobilban nincs, 3G az országban nincs, szóval marad a jó kis 2G :DDD Tehát ha nem vagy éppen Wifi hálózaton, akkor a külvilággal való kapcsolatod kimerül a telefonálás/SMS kombóban, mert 2023-ban ugye erre van igény, amivel meg konkrétan ez a telefon okostelefonnak értelmezhetetlen, pedig ebből a mezőnyből már vannak hasonló kaliberű 4G-s lapkák (pl. Snapdragon 410 :)) ). De hát valszeg ez nem is Európának készült, hanem a szegényebb részének a világnak, bár ha bekerülne ez a mobil a magyar piacra, sírva röhögnék :DDD . Mondjuk a szegényebb régióknak odaadhattuk volna azt a rakat 3G-s mobilt, amit a csereprogram alkalmával összeszedegettünk, dehát a darálóba bedobni könnyebb. :U Ezt a chipsetet meg berakhatnák turmixgépekbe, filléres routerekbe, meg hasonló eszközökbe, mert nagyon másra nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#25) Plug Life


Plug Life
senior tag

Összekukázott iPhone-utánzat 😂

(#26) Graphics válasza Plug Life (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Honort hamarabb mondtam volna...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) janeszgol válasza Fiktivlife (#18) üzenetére


janeszgol
félisten

Én azt sajnálom, hogy nem sikerült a nyomógombos BB-ből több darabot jó akkuval begyűjtenem. 8520, meg felfele.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#28) Graphics válasza janeszgol (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi a terv ezzel a nagy gyűjteménnyel?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) pusszycat válasza Graphics (#28) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Apáról fiúra. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#30) Graphics válasza pusszycat (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Csak egy maradhat!.
Ha fiúra száll, áldásom rá. :DDD

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Secretknight


Secretknight
aktív tag

ugye...,ugye. Mennyire el vagyunk kényeztetve :) . Piaci igény: jól korlátozható hír- és adatfolyam ,korlátozottan adható wifi kapcsolatok.Tökéletes minden rezsim számára.És ebből egyre több van a világunkban.Hamarosan mi is nyakig benne leszünk ,nem kell ide Pegasus...

(#32) judas13 válasza Fiktivlife (#18) üzenetére


judas13
addikt

ééés sikerült a kép? :D

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#33) #27070592 válasza KIFLEE (#14) üzenetére


#27070592
törölt tag

Ez egy $90-os zenelejátszó és zsebkamera, amivel telefonálni és netezni is lehet.

egyébként nagyon sokan épp erre használják a félmilliós telefonjukat is..

(#34) cs.zs. válasza #27070592 (#33) üzenetére


cs.zs.
addikt

Van munkatársam, aki kizárólag a Samsung csúcsmobiljait veszi (cseréli) 2-3 évente, és kizárólag Messengerre és hívásokra használja a telefont.
Minden cserénél elmondom neki, hogy erre a célra nem kell csúcshardver

Jön rá a válasz, hogy "értsem már meg, hogy a többi használhatatlan !"
...
"te egy hüje idióta vagy"...
:DDD

...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.