Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Feliratok ?

Hozzászólások

(#51) gege71.hu


gege71.hu
addikt

feliratok.hu mind3 tükrével mi a kórság van.
a legfelső bejön de keresésnél nulla eredmény a 2.3. tükör meg be se jön...miaszentsz*r?

(#52) Dictator^ válasza gege71.hu (#51) üzenetére


Dictator^
veterán

néha szarakodik, nekem tegnap tökéletesen ment az első tükör.
probálgasd, órák kérdése és jó lesz :)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#53) neooen


neooen
aktív tag

Sziasztok!

Az alábbi a problémám:

[kép]

Remélem látszik, lemerad az 1 és az utolsó betűből valamennyi, sőt néha egész betűk is, ami elég idegesítő tud lenni!
Minden feliratnál van ilyen gondom.
BSPlayer Pro 2.15-öt, ffdshowt használok és eddig nem jöttem rá mit kellene állítanom, remélem tud valaki segíteni!

Előre is köszönöm szépen!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#54) bandus válasza neooen (#53) üzenetére


bandus
veterán

Ffdshow helyett próbáld meg a vobsub-ot.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#55) neooen válasza bandus (#54) üzenetére


neooen
aktív tag

Azzal sem sem jó :( ! Viszont ha a BSplayerben kikapcsolom a feliratot az ffdshoban pedig be, úgy jó, csak abban nem lehet ilyen nyalánkságokat állítani mint felirat helye, betűtipus, betűméret..., arra pedig szükségem lenne!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#56) neooen


neooen
aktív tag

Rájöttem! Az volt a gondja, hogy a feliratnak ugyanazt a nevet adtam, mint a filmnek, ilyenkor ugye automatikusan hozzáadja a feliratot a filmhez, de ha külön tallózom be neki, akkor jó!

Nem lehetne ezt valahogy kikerülni, már úgy megszoktam, hogy nem kell külön betallózni a feliratot! Mi zavarhat be neki? Ja, az ffdshow-val a Haali Media Splitter is elindul, amikor elindítom a BSplayert, de ott is ki van kapcsolva a felirat!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#57) neooen


neooen
aktív tag

UP

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#58) Integra


Integra
titán

milyen programmal kell feliratot készíteni?
hogy megy ez?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#59) Dictator^ válasza Integra (#58) üzenetére


Dictator^
veterán

konkrétat nem tudok, nézd meg ezt: [link]
vagy itt a felirat.lap.hu -n [link]
esetleg ha van vmi alap felirat a bsplayerrel tudod szerkeszteni.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#60) lord_m válasza Integra (#58) üzenetére


lord_m
senior tag

Pl. Subtitle Workshop

(#61) AMD Power


AMD Power
titán

Hello!

Kéne nekem ehhez a filmhez magyar felirat de sehol se találom.

Bull Durham (Kevin Costner 1988)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#62) SP!T


SP!T
addikt

http://www.opensubtitles.org/hu

Próbáld meg itt! Nagyon jó oldal, ajánlom! :K Van külön progijuk, amivel autómatikusan keres a filmhez feliratot!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#63) AMD Power válasza SP!T (#62) üzenetére


AMD Power
titán

Nincs magyar felirat hozzá. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#64) Ihshan


Ihshan
csendes tag

Üdv, volna egy feliratos problémam, ha valaki tudna segíteni. Na szóval:
Sikeresen egyesítettem két magyar feliratot a subtitle worshoppal, a probléma csak az, hogy az új egyesített feliratban az ékezetes betük helyett mindenféle furcsa írásjel jelenik meg.
Hogy lehetne megoldani, hogy nekem magyarul jelenjen meg az összefüzött felirat ne "kínaiul".

(#65) AMD Power


AMD Power
titán

Végre megvan a film ami nagyon de nagyon kellett. De! A felirat amitt tudtam szerezni hozzá a 2 cd-s verzióhoz van. De nekem az 1Cd-s van meg. És gözőm sincs mivel illetve hogyan lehet megoldani ezt. Gondolom erre is biztos van valami lehetőség.

The War (1994) Kevin Costner. :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#66) AMD Power válasza AMD Power (#65) üzenetére


AMD Power
titán

Semmi ötlet? Azóta se találtam hozzá feliratot. :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#67) ANT válasza AMD Power (#65) üzenetére


ANT
őstag

Szóval 1 lemezes a film, de 2 lemezes a felirat? Azt össze tudod fűzni a Subtitle Workshop-pal. Utána az időzítéseket is lehet korrigálni, ha szükséges.

''Soha ne add fel, ez a legnagyobb, halálos ellenség'' Replika

(#68) AMD Power válasza ANT (#67) üzenetére


AMD Power
titán

Köszi délután megpróbálom.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#69) AMD Power


AMD Power
titán

Az mi a gecitő* lehet ,hogy a gépen van felirata a filmnek a DVD lejátszóban meg nincsen!?? :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#70) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Feliratot szeretnék készíteni filmhez hallás alapján, ehhez valami progit tudnátok ajánlani? Sajnos angol felirat nincsen, illetve az még gondom, hogy simán közvetlenül az időket beírva elég sokáig tartana, gondolom van valami progi, amiben "lejátszás" közben ki lehet jelölni, hogy melyik feliratot meddig jelenítse meg, nem?

I am having fun staying poor.

(#71) Drizzt válasza Drizzt (#70) üzenetére


Drizzt
nagyúr

apppe.

I am having fun staying poor.

(#72) Drizzt válasza Drizzt (#71) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Légyszíves javasoljon valaki ilyet, ha tud! Subtitle Workshopot próbáltam, jobb mint a semmi, de nincsen benne olyan, hogy mondjuk megnyomod, hogy mikor, aztán megint, hogy meddig, s beírod a szöveget funkció, hanem manuálisan kell az időket állítani, így nagyon lassú a munka vele!

I am having fun staying poor.

(#73) csyo


csyo
senior tag

Sziasztok!

nem szemetelésnek szánom, de a felirat topikokat van,. hogy 1 éve nem látogatta senki, csak a kérdést teszik fel, válasz nem jön...
Kellene egy egyetemleges "feliratok - kérdések, problémák, stb Topik, ahol lehet kérdezni?

Sziasztok!

Három kérdésem lenne, amiben segítséget szeretnék kérni:

1. FELIRAT ILLASZTÉSE

a film 2 CD-s, de 1CD-s felirat van csak a neten. Ezt hogyan tudom hozzá illeszteni?
És ugyanez a gond fordítva is fennáll, van ami 1CD változat, és 2CD a felirat.

2. FELIRAT CSÚSZÁS

A feliratkezelővel nem tudom igazítani a feliratot.
Állítottam már a "milisecs"-et "subtitles:video" arányt , és a "force fps"-t is, de nem hozott eredményt.
Úgy csúszik a felirat, hogy élvezhetetlen a film.

Ezt hogyan tudom illeszteni?

3. NEM INDUL A FELIRAT

van ilyen formátumú filmem, és nem indul el a felirat

általában ezekkel van a baj:

rmvb
mkv

van, hogy az 1.cd felirata megy,de a második cdnek nem:-S

Legyen szép a napod!

(#74) Coyote2000 válasza Coyote2000 (#19) üzenetére


Coyote2000
őstag

Ehhez azota sem talaltam feliratot: Neve: Senki / Nowhere Man, 1995-ben indulo sorozat. 1 evadot ert meg. Valaki, otlet? :(

(#75) Xine


Xine
csendes tag

üdv
engem az érdekelne hogy ha van pl egy akármilyen videóhoz készítve egy felirat pl .srt formátumú abból lehet valahogy csinálni .lrc formátumút úgy, hogy közben az időzítés ugyanúgy megmaradjon és passzoljon a videóhoz?

(#76) englandfan válasza Xine (#75) üzenetére


englandfan
csendes tag

[link]

just stand your ground and fight. | TEREMCIPŐK ELADÓAK! http://tinyurl.com/teremcipokeladoak

(#77) akyyy


akyyy
senior tag

Tud valaki kodeket Media Player Classichoz amivel lejátsza a feliratot?:(

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Feliratok ?
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.