Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szipak


szipak
tag

topic mindent elárul. játék közben win úgy gondolta magát, h újraindul, miután az adat partícióm FAT táblája szépen törlődött. partíció mint olyan létezik, csak ugy úgy látja minden, mintha formatálatlan lenne. aki tud valaami programot, vagy egyebet, legyen szíves segíteni, nagyon fontos lenne. köszönöm

(#2) Polesz válasza szipak (#1) üzenetére


Polesz
addikt

Getdataback ezzel letudod menteni a vinyód tartalmát egy másik vinyóra. Fizetős sajna.

Bővebben: link

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#3) intelfan válasza szipak (#1) üzenetére


intelfan
aktív tag

Hány mb cache-es a vinyód, 2 vagy 8?

Megpróbálhatod visszarakni a particiókat az active partition recovery-vel is.

az összes magyar ISP tehet egy szivességet...

(#4) szipak


szipak
tag

köszi a segítséget, nagyon jól jött, megmentettetek :)

(#5) sai


sai
aktív tag

hi all
nekem is hasonló problémám lenne.. szóval ugy néz ki hogy a vinyomnak elszált a FAT táblája.. az egész ugy kezdődött hogy este bakpcsolva hagytam gépemet reggel post screen képernyö azt irta ki hogy Primary master faild (ilyen már volt lecsuszott a kábel a vinyoról) most is erre tippeltem kicsit + nyomtam és jó volt hallotam h felpörög vinyo és tovább is ment.. de mielött elkezdte volna betőlteni win-t ki irta hogy Error ezt a meghajtót nem tudja + nyitni.. particio magic progi is hibát irt rá ki.. átvittem bátyám gépébe ott felismerte el is indult láttuk is rajta a dolgokat + néztük több progival is és nem irtak ki rá hibát.vissza raktam a gépemben és ugyan ugy nem indult el.. aztán +próbáltam ujra rakni win-t de azt sem tudtam mindig előről kezdi az install-t (már a particiót is töröltem) de ugysem sikerült.
hallotam 1progiról ami elvileg vissza tudja állitani a FAT táblát ez a progi kéne.. vagy esetleg valami más módszer (annélkül hogy esetleg mind a 2particiót törölni kéne )
remélem valaki tud segiteni mert eléggé fontos lenne h mihamarabb müködjön a gépem..
előre is thx

(#6) bogingrol


bogingrol
aktív tag

ÁÁÁÁPPP

...hozd el, megisszuk azt is! ...sabadabadabada , meg a lovamat...PéjPólkőőőő

(#7) wnix válasza sai (#5) üzenetére


wnix
senior tag

''Error ezt a meghajtót nem tudja + nyitni.. particio magic progi is hibát irt rá ki.. átvittem bátyám gépébe ott felismerte el is indult láttuk is rajta a dolgokat + néztük több progival is és nem irtak ki rá hibát''

Ha az egyik gép látja a particiót és a fájlokat is, és a másik gép nem látja particiót, akkor szvsz nem a FAT-tábla hibás...

dos-al is próbáltad ? (nem írtad mekkora a partició és melyik win)

Eine Kuh macht muh und die Kühe machen Mühe :)

(#8) sai válasza wnix (#7) üzenetére


sai
aktív tag

4gb os a particio és win xp

letöltöttem 1 progit GetDataBeck for NTFS és ez a progi ki is irja hogy nincs bot táblája a C: particiómnak. (elvileg ezzel a progival + is lehet csinálni de még nem jöttem rá hogyan.)
Most öcsém gépébe van benne a vinyom és itt is látja mind a 2particiót és rá is tudok menni a systemre és ott vannak a xp nek a filejai.. (azaz 1 része mivel a telepités mindig ujraindul és nem tom felrakni xp-ét)

de egyébként akkor te mire tippelsz mi a baja?

(#9) wnix válasza sai (#8) üzenetére


wnix
senior tag

''progi ki is irja hogy nincs bot táblája a C: particiómnak.''

szvsz telepítéskor töröld ezt a particiót, és azután hozzad újból létre a particiót amire telepíteni akarsz...(ha már telepítesz)

Eine Kuh macht muh und die Kühe machen Mühe :)

(#10) sai válasza wnix (#9) üzenetére


sai
aktív tag

beraktam xp cd ét hogy telepitesem és akkor ott töröltem már 1× a particiót. de ez sem segitett :(

(#11) Blackmate válasza sai (#10) üzenetére


Blackmate
senior tag

Aktivva kell tenni a boot particiot. (Set Active) Pl. Partition Magic-kel öcsed gepebe.

(#12) sai


sai
aktív tag

sikerült + csinálni... :DD :C
igaz kicsit furcsa + ilyenek.. de lényeg hogy müködik. :)
de azért leirom hogy mi a helyzet
szóval sikerült aktivá tenni boot table-t + minden jó volt (elvileg) aztán vissza vittem én gépembe a vinyomat hogy akkor most felrakom rá xp.
szóval elkezdte installálni és +int odáig jutott hogy file-ok másolása és utána ujraindul a gép.. nah és akkor utána + int ki irta hogy nem tudja megnyitni a meghajtót.. akkor poénból beálitottam hogy a másik vinyomról bootoljon.. (maxtor 20gb) beálitottam és nagy + lepetésemre elindult xp teleiptö folytatása.. simán rendben fel is rakta xp ét.csak most ugy van hogy a system a C: (ez igy jól is van) de ami eddig a D: meghajtóm volt az most a 20gb-os és a régi D: ém az + G: vissza akartam állitani hogy ugy legyen mint eddig volt.. de nem lehet mert azt irja ki hogy '' A windows nem tudja módositani a rendszer - vagy rendszerkötet meghajtóbeűjelét'' és igyis jelzi ki hogy System C: rendszerinditás Transport D: rendszer
ugyhogy kicsit érdekes.. de működik a gép.. :P

(#13) Sick Boy


Sick Boy
őstag

egy kis segítség:

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#14) sai válasza sai (#12) üzenetére


sai
aktív tag

nah +csináltam hogy a meghajtó betüjelek is stimmeljenek :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.