Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) sai


sai
aktív tag

hi all
nekem is hasonló problémám lenne.. szóval ugy néz ki hogy a vinyomnak elszált a FAT táblája.. az egész ugy kezdődött hogy este bakpcsolva hagytam gépemet reggel post screen képernyö azt irta ki hogy Primary master faild (ilyen már volt lecsuszott a kábel a vinyoról) most is erre tippeltem kicsit + nyomtam és jó volt hallotam h felpörög vinyo és tovább is ment.. de mielött elkezdte volna betőlteni win-t ki irta hogy Error ezt a meghajtót nem tudja + nyitni.. particio magic progi is hibát irt rá ki.. átvittem bátyám gépébe ott felismerte el is indult láttuk is rajta a dolgokat + néztük több progival is és nem irtak ki rá hibát.vissza raktam a gépemben és ugyan ugy nem indult el.. aztán +próbáltam ujra rakni win-t de azt sem tudtam mindig előről kezdi az install-t (már a particiót is töröltem) de ugysem sikerült.
hallotam 1progiról ami elvileg vissza tudja állitani a FAT táblát ez a progi kéne.. vagy esetleg valami más módszer (annélkül hogy esetleg mind a 2particiót törölni kéne )
remélem valaki tud segiteni mert eléggé fontos lenne h mihamarabb müködjön a gépem..
előre is thx

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.