Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) zolee5016 válasza Komi28 (#4000) üzenetére


zolee5016
őstag

Amire válaszoltam =tyúkot :U

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4002) Komi28 válasza zolee5016 (#4001) üzenetére


Komi28
senior tag

Ja ok benéztem, 415-430-ért megy már a tyúk :Y

(#4003) BÁ Nutrition válasza zolee5016 (#3998) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

100ik szinthez már valami elmebeteg tp kell. ha jól emlékszem többszáz millió
én 83 vagy 84en vagyok, nem emlékszem, de ide is kb 6 millió tp már egy szintlépés. közel másfél hónap :D és egyre rosszabb lesz. persze valahol vége kell hogy legyen, és kellene valami más értelmet találni de nem az lesz hogy napi 5x aratok 1x1es területeket hogy meglegyenek az eventek :N
remélem azért feljebb mennek most valamivel a töklekvár árak, meg a répásalmás aztán ha jól megy elérem a 20 milla csp-t ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4004) zolee5016 válasza Komi28 (#4002) üzenetére


zolee5016
őstag

Itt már csak 150 csp/darab ja és meg is van :K
MOD: azt még mondig nem értem:hogy is van az ,hogy milyen piacon(hányas számun) vagyok épp?

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4005) zolee5016


zolee5016
őstag

LINK
Én még drágán vettem.... :O Meg le is égtem :((( :B

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4006) antikomcsi válasza zolee5016 (#4005) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Komolyan elhiszi valaki, hogy épelméjű ember 60-80-100ezer tyúkot termel?

Úgy látszik működik a hack, és pár barom tönkreteszi a játékot.

Amúgy is egyenlőtlenek az esélyek, hála a különféle piacoknak, és ezzel a nagy bónusz átalakítással még jobban elcseszték.

A kis pénzű alacsonyabb szintűek eddig sem tudtak csatnit, töklekvárt venni, és most sem tudnak. Akik meg használták sokat költve rá, azok most még többet költve, nem +2,hanem +3 terményt kapnak, így annyit aratnak 1db. 1x1-en, mint a többiek 1db. 2x2-n.

Nagyon ki van ez találva.

(#4007) zolee5016 válasza antikomcsi (#4006) üzenetére


zolee5016
őstag

Értem én ,de ez a csávó kb 300.000!!!!db tyúkot eladott 1 órán belül!
Amúgy is egyenlőtlenek az esélyek, hála a különféle piacoknak,De hogy is van ez a piacosdi?????
Én is most teszem fel 250k-nyi kukoricámat,meg a 160k-nyi paradicsomot eladni,hogy legyen csp.Vannak ilyen ámokfutók akik pl 35-40csp/db áru terméket feltesznek 9999db/5-6 csp áron.Mondjuk megvenni és utánna 16-7 ért eladni nem rossz buli

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4008) Calogero válasza zolee5016 (#3999) üzenetére


Calogero
addikt

Én már az utolsó (7-es) szinten tartok, kell még 1400 tyúk és kész az event.

[ Szerkesztve ]

(#4009) zolee5016 válasza Calogero (#4008) üzenetére


zolee5016
őstag

oké kaptam valami matricát: na az hol a fenébe van?
Meg most aktiváltatna valami bonuszokat? nekem csak a varjufám van ,de az ugye etünik idővel? Mit tegyek oda?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4010) zolee5016


zolee5016
őstag

A fene se gondolta a postán van a matrica....ez se jó semmire ahogy látom..
Arról tud valaki,ha marad matrijoska tyuk az majd mennyi tp/db lesz ha vége az eventnek?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4011) Calogero válasza zolee5016 (#4010) üzenetére


Calogero
addikt

Az event végén a szójabab állandó játékelemmé alakul át, a speciális tenyésztyúkok viszont kikerülnek a játékból, beváltásra kerülnek.

Minden matrjoska tyúk 0,25 TP-t fog érni.
Minden balettos tyúk 1 TP-t fog érni.
Minden kozmosz tyúk 5 TP-t fog érni.
Minden sapkás tyúk 20 TP-t fog érni.
Minden monoklis tyúk 100 TP-t fog érni.
Minden matrjoska táp 2 TP-t fog érni.

(#4012) tothbabi58


tothbabi58
csendes tag

Már egy jó ideje nem játszom olyan intenzitással mint régebben, de most szerettem volna olyan matrjoska tyúkot, de fogalmam sincs hogy kellene átváltoztatni egy sima tyúkot olyanná. Vagy mi van? :U

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#4013) Janoska26 válasza tothbabi58 (#4012) üzenetére


Janoska26
addikt

A főtéren tudod átváltoztatni a sima tyúkot matjoskára, ahogy a tápot is ;)

(#4014) tothbabi58 válasza Janoska26 (#4013) üzenetére


tothbabi58
csendes tag

Ó nagyon köszi! Pedig néztem azt az ablakot, de nem láttam! :)
:R

Remekül élhetsz Kaliforniában, ha történetesen narancs vagy. /Freddy Allen/

(#4015) BÁ Nutrition válasza Calogero (#4011) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szal tenyésztel tyúkot, és 4 db-ot elbaxol hogy a lekisebb meglegyen és a végén kapsz érte 0,25 TP-t?
vagy hogy értsem? mert ez így elég komoly biznisznek tűnik:DDD
alapesetben a legkevesebb tp-t adó fám a tojásfa, az 198 körül ad ha jól emlékszem. azaz egy tenyésztő területen ad 1200 tp-t 20 óránként. ehhez 12 monyoklis tyúk kéne ami több100 tyúkból lehetséges ha minden igaz
:F :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4016) zolee5016


zolee5016
őstag

Na ez nem semmi...beleálltam 1 kicsit de tényleg rémesen haladatlan.
1:Tegnap kitoltam ezt a mártirjóska tyúkmizériát
2: 0-ról végigraktam a gazdaköri tehéntejes feladatot
3: 0-ról gyapjufeladatsor végig
4: 3 gazdaköri tenyészállatsor 0-ról 6-ig(disznó kecske,tyuk) Kezdéskor kellett a 75-ig 985000tp...még mindig kell 412000tp ... soha nem lesz meg????

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4017) zolee5016 válasza Calogero (#4011) üzenetére


zolee5016
őstag

Valamit nem értek....ha végigcsináltad a feladatsort akkor csak mártirjóska tyúk maradhat más nem...mert a nyereményt ugye kirakod,vagy eladod.Nekem is van még ! 2000 tyukom,de nem váltom át, meg ugye 2x nem engedi kirakni...akkor ,hogy is maradhat pl kozmosz tyúk?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4018) Komi28 válasza BÁ Nutrition (#4015) üzenetére


Komi28
senior tag

Akkor nem érdemes tenyészteni az orosz tyúkokat? Elég a sima és azt beváltani, mert akkor vetni sem kell neki táphoz, jól gondolom? :F

(#4019) zolee5016 válasza Komi28 (#4018) üzenetére


zolee5016
őstag

Persze ,ha óccson meg tudod venni a sima tyúkot az is elég :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4020) Komi28 válasza zolee5016 (#4019) üzenetére


Komi28
senior tag

Nem olcsó sajnos 455/db :O

(#4021) zolee5016 válasza Komi28 (#4020) üzenetére


zolee5016
őstag

hát ezen a piacon ahol vagyok 2000-et árulok de 200-ért se megy el :N Bár 10+ nap alatt csak elkopik.

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4022) Calogero válasza Komi28 (#4018) üzenetére


Calogero
addikt

Igen, nem kell se táp, se tenyésztés
6384 db sima tyúk kell összesen, ezt kell beváltani.

[ Szerkesztve ]

(#4023) BÁ Nutrition válasza Calogero (#4022) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

szerencsére cserébe nem adnak semmit. pár csillagot, amit semmi értelmesre nem tudnék beváltani..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4024) nRu3


nRu3
addikt

na nekem nem sok kedvem volt tenyészgetni a baromfikat, nálam átlagosan 1db tyuk a piacon 500csp volt igy hogy befejeztem kb 1,5 költötem a tyukok vásárlására :Y nem gondoltam volna hogy pont erre fogok enyi csp-t elkölteni :DDD

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#4025) antikomcsi válasza nRu3 (#4024) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én tenyészgettem tegnap, de elég is volt, majd 1000 bájitalt használtam el, mert anélkül marha sokáig tartana, úgyhogy megértem, hogy nem nagyon volt kedved.

Én tuti nem veszek ennyiért tyúkot, kitettem inkább 128 tyúkólat, aztán pár nap alatt learatom ami még kell.

Tiszt szerencse, hogy van egy két hetes event, ahol ha a szükségest termeled csak úgy ontja
a rengeteg TP-t. Kész vicc.

(#4026) BÁ Nutrition válasza antikomcsi (#4025) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

én inkább eladom a tikokat :D
a segédfarmokra meg kiraktam a lehető leghosszabb termésű növényeket csillagos földekre, hogy ne kelljen minden nap aratni..
amúgy nem tudom miért cseszték el azt is. úgy volt hogy 4 napig nem gazosodik, de egy ideje az is naponta :W

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4027) dedike válasza BÁ Nutrition (#4026) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem azért gazosítanak, mert sokan ( :D ) csinálták az általad vázoltakat... :K

Jó szerencsét!

(#4028) dedike


dedike
addikt

Nem volt arról szó, hogy lesz valami új terület? Vagy csak én néztem be valamit? :F

Jó szerencsét!

(#4029) Komi28 válasza BÁ Nutrition (#4026) üzenetére


Komi28
senior tag

A ,,segédfarmról" is átlehet valahogy vinni a dolgokat, pénz, árut stb?
Nem nagyon konyítok hozzá valami fel és megvilágosítás jöhetne :B , ha meg nem publikus akkor priveben.
Egyébként lassan termel a 30 tyúkól :(

(#4030) ngabor2 válasza Komi28 (#4029) üzenetére


ngabor2
nagyúr

legfeljebb ajándékozási napokon. a segédfarm a napi 1 ajándék miatt hasznos, ha pl. minden nap 4-5 segédfarm küld barkácscuccot, akkor elég hamar megy a fejlesztés.

(#4031) BÁ Nutrition válasza ngabor2 (#4030) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

elég sok dologot lehetne csinálni ezen kívül is, de az szabályellenes tudtommal :U

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4032) dedike válasza BÁ Nutrition (#4031) üzenetére


dedike
addikt

Mit értesz sok dolgon? :U

Jó szerencsét!

(#4033) BÁ Nutrition válasza dedike (#4032) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

sokmindent ;]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4034) Komi28 válasza BÁ Nutrition (#4033) üzenetére


Komi28
senior tag

Na ezzel nem vagyunk beljebb, hogy mit lehet :(( (de kiváncsi vagyok) privibe?

(#4035) nRu3 válasza Komi28 (#4034) üzenetére


nRu3
addikt

miért csak privibe? ez nem a bigpoint forumja és nem szabáj elenes szive joga mindenkinek ha adva van a lehetőség, adva van a segédfarm ugye, a 40.szint nem árt ott , növelsz drágább állatot , vagy növényt , eladod és veszel ott valamien drága terméket csatni stb és azt elküldöd a fő farmodra ajándéként napont, azt pedig a farmodon vagy megtartod vagy eladod ....... :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#4036) Calogero


Calogero
addikt

Már van/lesz hírlevél is.
[link]
[link]

(#4037) Komi28 válasza nRu3 (#4035) üzenetére


Komi28
senior tag

Azért priviben mert van aki a nem hivatalos fórumon sem írja ki a dolgait. Ezért esetleg priviben megossza a tapasztalatot és nem nyilvánosság előtt ahol benézhet "hivatalos" szeély is.

Értem a napi küldéses dolgot, de másra nem igazán lehet használni akkor a segédfarmot.
Milyen sűrűn szokott lenni ajándéknap?

(#4038) dedike válasza Calogero (#4036) üzenetére


dedike
addikt

Hurrá! ;] :C :Y

Ha tudná a Bigpoint, hogy mekkora örömet szerez ezzel, eszükbe sem jut.... :N

Jó szerencsét!

(#4039) nRu3 válasza Komi28 (#4037) üzenetére


nRu3
addikt

ebben semmi pláne nincs a bigpoint nem tiltja hogy 1 embernek több farmja is legyen, igy az ember azt kezd a farmjaival amitt akkarunk. az hogy menyire vagyunk kreativak a famokon azt ők nem tiltják hisz a lehetőséget adják ők.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#4040) zolee5016


zolee5016
őstag

tegnap feliratkoztam erre a hirlevél cuccosra....ki is irta hogy OK mentve stb a változtatás
Valami bonuskódot írtak ,hogy küldenek,amit aktiválok és lesz csillag meg stb.De ez kb mikor küldik,nem egyből?

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4041) Komi28 válasza zolee5016 (#4040) üzenetére


Komi28
senior tag

Második sorban van 19-én

nRu3: én mint kezdő iparos kérdezem a dolgokat, hogy tanuljak, tudjak fejleszteni, gyártani stb. Nekem mindegy kinek mennyi farmja van csak érdekelt miért kell több és már értem :)

[ Szerkesztve ]

(#4042) zolee5016 válasza Komi28 (#4041) üzenetére


zolee5016
őstag

hm ez a hátránya ha felületesen olvasok :R

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#4043) antikomcsi válasza zolee5016 (#4040) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Úgy tudom, akkor kapod meg az ajándékot, amikor küldenek hírlevelet.

Mindenki kap ajándékot, aki a levél küldésének pillanatában fel van iratkozva.

Gondolom nem akarják, hogy feliratkozol, megkapod az ajándékot, aztán leiratkozol.

(#4044) antikomcsi válasza Komi28 (#4041) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Én a sok segédfarm helyett inkább aranyat bányásztam, és vettem sok titokfát, ólat, aratógépet.

(#4045) Komi28 válasza antikomcsi (#4044) üzenetére


Komi28
senior tag

Aranyat bányásztál?
Ólakat vettem tenyésztek is, titokfát vettem én is de sajnos befürödtem vele nem jártam jól :(

(#4046) BÁ Nutrition válasza Komi28 (#4045) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

aranyfát kb 100ból adott egyet ha jól emlékszem
azaz egy évig kattogatsz mire visszahozza..

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4047) antikomcsi válasza BÁ Nutrition (#4046) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Akkor jól jártál, nekem 250-ből lett egy aranyfám.

Nem akartam elhinni, hogy 200-ból csak 1db lett, ezért vettem még. De csak a statisztikát sikerült rontanom. :DDD

(#4048) BÁ Nutrition válasza antikomcsi (#4047) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem nem adott, csak erre emlékeztem, de így még szarabb :)
több év mire "visszahozza"

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#4049) Calogero válasza BÁ Nutrition (#4048) üzenetére


Calogero
addikt

Nekem már bőven visszahozta az árát.

(#4050) antikomcsi válasza Calogero (#4049) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha csak pár titokfát vettél, és szerencséd volt akkor már visszahozhatta, de szerintem nekem az 1250FA nem holnapra térül meg. ;]

Szerencse, hogy volt közte 4 tejfa, meg pár tojásfa, és gesztenye.

Bár ha azt vesszük, mennyivel könnyebb most játszani, ezek a fák már nem is érnek annyit.

Én ha tojást akartam venni a piacon 1100-1200 pengőt kellett leszurkolnom darabjáért, most meg 200-230 közt kapható. Vagyis kevesebb, mint negyed annyiból megcsinálhatják a tojásos feladatokat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.