Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6

Hozzászólások

(#751) shotika válasza JohnBart (#749) üzenetére


shotika
őstag

Jól megírt kritika.

Én megjelenés után írtam, hogy úgy érzem, nincs rendesen átgondolva a játék rendszere. Egyszerűen túl nagy, túl sok mindennel van telepakolva, és ezek nagy része teljesen felesleges. Összeturmixolták az eddigi Far Cry-okat, afféle biztonsági játékként. Nem mondom, hogy rossz játék, de a legnagyobb jó indulattal is csak egy közepes élményt nyújt.

Főleg azután szembetűnő, ha ismét elővesszük a Far Cry 5-öt. Az az epizód valahogy képtelen elengedni, annyira jól összerakták.

Írtad, hogy lecserélik az engine-t. Erről eddig nem tudtam, de örülök neki, mert a Division Engine-je sokkal modernebb, és hát itt a 6. részben már nagyon érződik, hogy eljárt felette az idő. Maga a látvány persze kellemesre lett faragva, de részleteiben már kijönnek a hiányosságok.

Játékmenet terén én is azt mondom, hogy vissza kellene kanyarodni egy picit a lineárisabb sztori vezetés felé, és azt hogy legyen benne a Far Cry első részéhez hasonló kihívás, ugyanis a sorozat epizódról epizódra egyre könnyebb lesz.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#752) Rossi válasza JohnBart (#749) üzenetére


Rossi
addikt

Igényes írás, lényegében egyet is értek vele.

Akciósan nekem szép volt, jó volt, elvoltam vele egy darabig, de egyik pillanatról a másikra meguntam, letettem kb. 60 óra után.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#753) JohnBart válasza shotika (#751) üzenetére


JohnBart
csendes tag

"Én megjelenés után írtam, hogy úgy érzem, nincs rendesen átgondolva a játék rendszere. Egyszerűen túl nagy, túl sok mindennel van telepakolva, és ezek nagy része teljesen felesleges."

Abszolút egyetértek! Úgy érzem, hogy a dizájnereknek vagy nem volt egy tiszta, világos koncepciója, hogy milyen is legyen a játékmenet, vagy pedig (ami esélyesebb), hogy felülről nyomták őket, hogy rakjanak bele minden szir-sz*rt más open-world Ubi játékokból is, mert ugye "azokban működtek".

"Összeturmixolták az eddigi Far Cry-okat, afféle biztonsági játékként. Nem mondom, hogy rossz játék, de a legnagyobb jó indulattal is csak egy közepes élményt nyújt."

Igen, gameplay téren javarészt a 3-ból, az 5-ből és a New Dawn-ból merít. A 3-ban a második sziget ugye szintén olyan volt, hogy amíg a zsoldosruhát viseltük, csak az őrzött területeken támadtak ránk; az 5-ből főleg a járműlehívás, a gunplay és a kommandírozható állatkák jöttek át; a New Dawnból meg a túltolt kraftolás, a szintezett ellenfelek, és a külön mapokon zajló special opok.

De ezek mellett engem a resource gyűjtögetés és a ládázás a Wildlands-re is emlékeztet, a szintezett régiók és a ruhaszett-rendszer az újabb AC-kre, az endgame a heti küldetésekkel meg a Divisionre. Nem azt mondom, hogy saját magától ne lopjon persze az ember, de tényleg az van ahogy mondod, nem kellett volna ész nélkül mindent belerakni a programba, mert túltelített katyvasz lett a vége. :)

"Főleg azután szembetűnő, ha ismét elővesszük a Far Cry 5-öt. Az az epizód valahogy képtelen elengedni, annyira jól összerakták."

Szintúgy ezt érzem - megvannak a számomra idegesítő elemei az 5-nek is, de ahhoz én is rendszeresen visszajárok. Nagyon hangulatos a vidéki amerikai miliő, remek a harcrendszer, és bejött a 'kezdő zsaru a pácban' alapvetés is. Nem azt mondom, hogy a 6 heti felkeléseit nincs kedvem letolni (főleg ha a Libertad moddal berakok magam mellé 2-3 "kollégát" is), de kétlem, hogy még egyszer újrajátszanám ezt az epizódot.

"Írtad, hogy lecserélik az engine-t. Erről eddig nem tudtam, de örülök neki, mert a Division Engine-je sokkal modernebb, és hát itt a 6. részben már nagyon érződik, hogy eljárt felette az idő. Maga a látvány persze kellemesre lett faragva, de részleteiben már kijönnek a hiányosságok."

Igen, a pletykák szerint a Snowdropot használják a továbbiakban, pontosan azért, amiért írod (illetve mert a cégen belül más sorozathoz nem használják a technológiát, no meg gyanúm szerint a Dunia netkódja nem is nagyon bírkózna meg a tervezett multis spinoff sokszereplős extraction játékmódjával).

"Játékmenet terén én is azt mondom, hogy vissza kellene kanyarodni egy picit a lineárisabb sztori vezetés felé, és azt hogy legyen benne a Far Cry első részéhez hasonló kihívás, ugyanis a sorozat epizódról epizódra egyre könnyebb lesz."

Na igen, a nehézség meg a másik téma. Még emlékszem rá, hogy az első rész mennyire szívatós tudott lenni (főleg miután megjelentek a Trigenek), hogy a 2-ben mennyire ki kellett használni a terepet és a fedezékeket, vagy hogy a 3-ban és a 4-ben még erősen ajánlott volt lopakodni. A hatodik részre ebből a kihívásból már szinte semmi nem maradt, én a Supremokat és a Resolvereket kerülve is simán ledaráltam mindenkit Action Mode-ban (de elvileg a Guerrilla Mode sem számottevően nehezebb)

[ Szerkesztve ]

(#754) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Indítanám 1-2 hét kihagyás után a játékot ma, erre le akarja tölteni az egészet a UPlay. Miafasz?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#755) tibaimp válasza Dilikutya (#754) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Most néztem, nekem is update-et ír. Az lehet elég sok GB is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#756) Dilikutya válasza tibaimp (#755) üzenetére


Dilikutya
félisten

Egy 7Gb-os update-et le is szedett, de 50Gb hely se volt elég neki, a download mappa meg tele van olyan fájlokkal, amik a játékban is ott vannak már.
Na mindegy, eddig nem volt panaszom a kliensre, majd elindul a játék is egyszer.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#757) dannyl válasza Dilikutya (#756) üzenetére


dannyl
addikt

Mert azt csinálja a szerencsétlen, hogy leszedi az egész játékot még egyszer, és utána törli. Tehát kell neki a 100+GB hely, hogy aztán legyen egy 6-7GB-os plusz. Nagy ötlet.

(#758) Dilikutya válasza dannyl (#757) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az zseniális. Ráadásul visszatért az a hiba is, hogy valamennyi idő elteltével hirtelen beesik az fps a béka segge alá, és csak a játék újraindítása segít.

De igazából végeztem a játékkal, Castillo halott. Most még van valami trónkövetelő faszi, azt már lehet nem vadászom le, nagyon untam már, csak azért nem hagytam abba, mert ha eddig kibírtam, Castillo-t már csak megölöm.

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#759) shotika válasza Dilikutya (#758) üzenetére


shotika
őstag

Én másfél éve, megjelenéskor megvettem, azóta se vittem még ki. Nemrég beletettem még pár órát, meg lenyomtam a Stranger Thinges küldit (az tetszett), amit azzal hálált meg a játék, hogy miután végeztem vele, visszadobott a játék a közeli faluba, és újra meg kell csinálni...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#760) Dilikutya válasza shotika (#759) üzenetére


Dilikutya
félisten

Annak a küldetésnek kétszer estem neki. Másodjàra se volt időm végigvinni, de nem is fogom, ez a szar nem ment közben.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#761) homerhamm válasza Dilikutya (#760) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem az volt a második legszivatóbb küldetés a kakasos után. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#762) Dilikutya válasza homerhamm (#761) üzenetére


Dilikutya
félisten

A kakasossal nem volt bajom, azokat egyben megcsináltam. De a Stranger Things hosszú, és nincs checkpoint, legalábbis én addig nem jutottam el, ha meg ki kell lépni, kezdhetem elölről. Ezért is utálom ezt a kretén checkpoint rendszert. Régi szép idők, F5/F6 quicksave/load. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#763) F_Peter


F_Peter
őstag

Series X-en már nem telepíthető külön a HD textúra pack? A telepített elemeknél nincs, viszont a storeban sem talalom. Viszont a játék most 101GB.

(#764) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Május 11-én végre Steamen is megjelenik, akkor majd beugrok én is a buliba a csaj Danival. :K
Pedig mostanában Kyratba akartam utazni (pár hete vettem meg a negyedik részt), de azt így elnapolom.

it's a danger pretty here in Night City

(#765) Mizol29 válasza Kylesa (#764) üzenetére


Mizol29
senior tag

Pedig a 4.-ik résszel jobban járnál, de nem akarlak lebeszélni :D

(#766) Kylesa válasza Mizol29 (#765) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Idővel mindkettőre benevezek majd, nem hagyom ki a 4-et sem. :K
A hatodik rész a választható női főszereplő és a karibi szigetvilág miatt szimpatikusabbnak tűnik.

it's a danger pretty here in Night City

(#767) Mizol29 válasza Kylesa (#766) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ja, ha bejön a hangulata akkor nyomjad :)

(#768) tibaimp válasza Kylesa (#766) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ha tetszett a 3, akkor a 4 is be fog jönni. Az 5 se rossz, a ND tűrhető volt számomra, a 6 is tetszett. De a kedvenc akkor is a 3 és a 4. A Primal-nak meg nagyon egyedi a hangulata.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#769) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Nekem eddig a 2 volt a legnagyobb kedvenc (ezen kívül eddig csak az 5-öt és a Primalt vittem végig - az 5 tetszett, a Primal kevésbé). A hangulata verhetetlen, a fizikai motor a mai napig egyedülálló, és a sztori is remek volt, csak az állandóan respawnoló ellenfelek kergettek az őrületbe. :D
A 3 sajnos - sokak szerint pont a legjobb rész - kimaradt, nagyon sokszor nekiálltam már, de valahogy sosem jutottam el benne sokáig, pedig a fenti három résszel együtt ez is ott figyel a UC fiókomban. Remélem, a negyedik és hatodik résszel több sikerrel járok majd. :)

it's a danger pretty here in Night City

(#770) homerhamm válasza Kylesa (#769) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy megfigyeltem, minél régebben jelent meg egy Far Cry, annál "nehezebb" volt. Az új Far Cry-ok már nagyon könnyűek. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#771) tibaimp válasza homerhamm (#770) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez, amúgy, tényleg így van.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#772) shotika válasza Kylesa (#769) üzenetére


shotika
őstag

A 3. rész sajna nem igazán szereti a modernebb rendszereket. Nekem szarabbul fut, mint az utána levő részek.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#773) Kylesa válasza homerhamm (#770) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Ez azért van, hogy a magamfajta noobok is játszhassanak vele. :K Fiatalabb koromban sem voltam egy villámkezű FPS veterán, hát még így deresedő fejjel... Azt viszont sajnálnám, ha emiatt kimaradnék az FC-kből.
shotika: nálam szépen fut a harmadik rész, bár gyengébb gépem van a tiédnél.

it's a danger pretty here in Night City

(#774) petymeg


petymeg
addikt

Sziasztok!

Hol tudok robbanószert venni a légvédelmi ágyúk felrobbantásához?

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#775) petymeg válasza petymeg (#774) üzenetére


petymeg
addikt

Közben rájöttem, a hátirakétával lehet.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#776) Rossi válasza petymeg (#774) üzenetére


Rossi
addikt

Gránát is elég, ha jól emlékszem.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#777) tibaimp válasza Rossi (#776) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én is úgy emlékszem, hogy elég a gránát is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#778) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
Nagy far cry rajongó vagyok.
Az 5ik rész rettenet volt, azt félig toltam csak ki és töröltem.
No, de pár hete megvettem a 6-ot és tetszett....azaz phffff
Eleinte nagyon jó volt. Alig bírtam letenni.
Dobáltam bele az órákat.
Majd elkezdődött.
Hiba, hiba, hiba, hiba... és még több hiba./pc verzió ubisoft -rol vettem fullos verzió/
Kezdődött, hogy ha fejbe lőttem vkit az meg se sebesült.
Azt hittem mellé lőttem. De nem, kezdett egyre gyakrabban előfordulni.
Majd el kellett foglalnom egy bázist, mindenkit kinyírtam, és semmi. Ott szaladgáltam, fel alá, sehol senki. Már kimentem az útra és ott lőttem az autóval érkezőket, de semmi. Majd gondolt egyet a játék és végtelen számú ellenfelet varázsolt rám. Az utolsó utáni lőszer is elfogyott, és már késsel kaszaboltam őket, mikor kb 1 óra után azt mondtam elég, és hagytam meghalni .
/Utána pár perc alatt meglett az a hely. Mikor megöltem az utolsót kész lett/
Na innentől jött az, hogy a játék el kezdett végtelen ellenfelet dobálni rám amikor úgy gondolta. Akár úgy is mikor fegyver nélkül a mezőn szaladtam.
No, és ma jött el a csúcs: nem ment a játék. Kb 1 órám kuka lett. 2 küldi, meg pár apróság.
Lehet ez se lesz befejezve... :(((

Nektek dobálja ezeket a hibákat?

(#779) tibaimp válasza lanszelot (#778) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Egyáltalán nem! Nem is értem.... :F
Én is elég nagy rajongó vagyok, meg is an az összes (nekem az 5. rész is tetszett).

Van az Ubinál olyan, hogy a játék file-ok ellenőrzése, mint a Steam-en? Vagy ha nincs, akkor próbál már meg újra telepíteni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#780) baracsi válasza lanszelot (#778) üzenetére


baracsi
tag

nem az lehet, hogy nem semmisítetted meg a plakátot, fel kell robbantani vagy gyújtani, lehet nem plakát a neve, de bazi nagy és ott van rajta a főgonosz fizimiskája

ilyesmi

[ Szerkesztve ]

(#781) lanszelot válasza baracsi (#780) üzenetére


lanszelot
addikt

Először is köszönöm szépen a válaszokat.
A plakát az útzáraknál kell.
Ez egy tábor volt. Ott ki kell nyírni mindenkit, így szabadítod fel.
Ha nem vesznek észre extra, ha foglyokat is kiszabadítasz akkor extra, stb.
Itt nem voltak foglyok se.
Nem vettek észre míg az úton el nem kezdtem garázdálkodni, hogy legyen már vmi.

De ez csak 1 hiba. A legnagyobb gond a mentés.
Ha pl felveszel egy FND cache ládát, akkor menteni kellene, de egy olajos hordónál is mentett rég. Most szinte csak küldetés után ment.

tibaimp: van ubi nál is file ellenőrzés. Nincs gond vele.
5-el a nagy gondom a random küldetés indulás volt. Utáltam.
Valami közepén voltam és husss, bedobott egy küldetésbe a boss -al. Ami iszonyat unalmas volt. Történet retrenet volt.

(#782) tibaimp válasza lanszelot (#781) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az 5-el kapcsolatban: kinek, hogy :R , nekem bejött!

A 6-al kapcsolatban meg egy tipp: Annó az AC Odyssey-nél jártam úgy, hogy az egyik legendás állat kiesett a grafika alá, így nem lehetett megölni, illetve egyszer csak meghalt magától, de akkor meg a loot-ot nem tudtam kiszedni belőle, ami kellett volna a küldetés leadásához. Írtam egyfajta RMA-t az Ubinak, bekérték a save file-t és megcsinálták!! Nem tudom mit mókoltak, de jó lett, ott volt az állat teteme már a helyén, így ki tudtam loot-olni.
Szóval, próbálj írni a support-nek, hátha... :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#783) lanszelot válasza tibaimp (#782) üzenetére


lanszelot
addikt

Gondoltam én ís arra hogy átesett, de itt van egy új.
Pont ma történt. Már vagy 3szor leszedtem azt a kis tábort is.
Mint látod az egyik hulla pozicióban van, mert úgy termett újra.
Azért szedtem le a kis tábort, hogy hátha ott van valaki.
És jó párszor elmentem a "sniper haverom" előtt, mire...
itt a videó róla
Ezekkel nem tudok mit kezdeni.
Iszonyat idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#784) tibaimp válasza lanszelot (#783) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem tudom mi lehet nálad, nekem ilyen nem volt. Mondom, írj a Ubi-nak RMA-t, hátha ők tudnak segíteni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#785) lanszelot


lanszelot
addikt

Hello,
és folytatódik a glitch halmaz :W
Rengetegszer oda adtam már a levelet...
Nyitottam egy ügyet az Ubi-nál, majd megírom mit válaszolnak.

(#786) tibaimp válasza lanszelot (#785) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem is értem....Kíváncsi vagyok rá, mit intéznek, mit írnak.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#787) lanszelot válasza tibaimp (#786) üzenetére


lanszelot
addikt

Jött is válasz.
Bekértek pár dolgot.
Egyet nem tudtam teljesíteni, hogy a sniper fejlövést vegyem fel amikor nem sebzi.
Már nem igazán találok snipert, és ha találok is nem biztos hogy beadja a glitch et. Csináltam pár videót de nem volt sniper, vagy nem adta be.
Amúgy lett még egy glitch. A kép fura lett. Szellemképes, akadozó.
Ilyen még nem volt, de elküldtem azt a video linket is nekik.
Ha érdekel ide is szivesen belinkelem.

(#788) tibaimp válasza lanszelot (#787) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Jöhet! Illetve majd amit intéznek, meg válaszolnak. Nagyon kíváncsi vagyok, hova fut ki ez az egész. Én ilyen hibákról nem is hallottam, olyan, mintha nem eredeti játék lenne, és a készítők direkt ellehetetlenítik a tört játékkal való játszást (mint annó, ha jól emlékszem, a Civilization valamelyiknél, a tört változatnál, mikor a játékban az arany bányák egyszer csak malacokat vagy csirkéket kezdtek "termelni" arany helyett...)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#789) lanszelot válasza tibaimp (#788) üzenetére


lanszelot
addikt

6:19 -nél kezdődik a glitch. A kép villan egyet és jó pár percig glitches.
Eredeti játék. Ubi látja a felhasználó fiókomban a játékot.
Amúgy szóba se állnának.
Ami fura, hogy miért nem látják hány órám van benne.
Megkérdezte hogy a prológusban vagyok e még.
65 óra játékidő, és teljesen elfoglalt terképpel....a videón is látszik.

(#790) tibaimp válasza lanszelot (#789) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Félreértesz! Azt gondoltam, hogy nem tört a játék, mert különben nem írtam volna, hogy írj a support-nak!
A hanghibára gondolsz? Az nem lehet audio driver hiba?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#791) lanszelot válasza tibaimp (#790) üzenetére


lanszelot
addikt

Nem hand hiba. Ugrál a kép és szellem képes vagy mi.
Nem a gép szaggat. A játék gajdult meg.
6:19 nél van egy "mintha képvágás lenne" és utána glitchel

(#792) tibaimp válasza lanszelot (#791) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A képváltást láttam 6:19-nél, érdekes, de én utána nem látom a kép ugrálást ill. a szellemképet se, de majd megnézem jobban.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#793) lanszelot válasza tibaimp (#792) üzenetére


lanszelot
addikt

Csak egy vicces dolog:
Ma magas szikláról, bokorban guggolva telefonon néztem egy tábort, ahol 6 katona mászkált.
Megtámadott közben egy coyote és machete -val rá ütöttem, majd vinnyogva elszaladt. És.... és hívott helikoptert, meg egy teljes hadsereget :DD
Farkas bőrbe bújt járőr 😂🤣

(#794) tibaimp válasza lanszelot (#793) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem lehet, hogy megláttak? Nálam nem volt ilyen, vagy csak akkor nem figyeltem, nem is tudom, vagy nem tűnt fel.....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#795) lanszelot válasza lanszelot (#793) üzenetére


lanszelot
addikt

Ja, egy kérdés:
Az ellenőrző pontokat az úton vissza foglalják, vagy ez is glitch?
Már rég mind elfoglaltam. Minden kék a térképen, és ma vissza foglalták az egyiket.
Ilyen még nem volt azért kérdezem.

Nem lőttem, és nagyon messze voltam. Nem láthatott csak a coyote.

[ Szerkesztve ]

(#796) tibaimp válasza lanszelot (#795) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ha jól emlékszem van olyan hogy visszafoglalják, mikor a single player részen eljutottál egy bizonyos pontig (talán a legvégéig, vagy ott körülre, mikor már csak a fő boss-t kell megölni). Illetve nem csak egy pontot foglalnak vissza, hanem egy egész terület részt újra fel lehet szabadítani, ezzel, mintegy végtelenítve a játékidőt. Persze ezzel már én sem foglalkoztam.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#797) lanszelot


lanszelot
addikt

Amit írtál az a fő történet után van.
Mivel nekem addigra minden kész volt, így az játék hiba volt.

Az ubi nem válaszol, és a játékban nincs mit csinálni, így számomra ennyi volt a FC6.
Rengeteg hiba.
Nagyon sok akadályozott a játékban.
Pl az utolsó fő küldiben egy felé lehetett menni. Telefonon mondták hogy siessek, mert támadják őket. Egy ajtón mehettem át, nem volt más út, és figyelmeztetés nélkül meghaltam mert elhagytam a játékot. Kezdhettem előről. És mikor oda értem megint, nem volt más út. Ott rohangáltam megint. Majd ismét bementem és arra kellett menni.

Borzalom lett ez a rész a hibák miatt.
Amúgy nagyon jó lett volna.

Tűz át jön mindenen amikor téged lőnek vele. Falon, sziklán, mindenen.
Ellenfél át lát a sziklán. Lent voltam a barlangba és a helikopter el kezdett lőni, és át lőtt a sziklán.
Amikor a barlangba ugrálni kellett a kék tojásért. Tehát nem ellenség történet volt.
Ott meg elbújni se tudtam.
No meg amiket írtam, videóztam.

Egyre rosszabbak a videojátékok.
Hipi szupi grafikára mennek és játszatatlan a játék.
A 3as is pont elég jó grafika volt. Minek jobb?
A játék élmény legyen jó.
Ne a tyúk tojáson megcsillanó fény.

Sajnálom, mert minimum 4szer szoktam kitolni a FC-kat.
Utolsó 2 kivétel lett. :(

(#798) homerhamm


homerhamm
addikt

Hol van a térképen az utolsó uránium?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#799) tibaimp válasza homerhamm (#798) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Rég volt már, de nem úgy van alapból, hogy a légvédelmi ágyúk mellett találhatók? Én úgy emlékszem így van, szóval azt keresd, amit meg könnyű megtalálni, mivel egy nagy piros kör jelzi, és meglesz az uránium is. Ha jól emlékszem!!! :B

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#800) lanszelot válasza homerhamm (#798) üzenetére


lanszelot
addikt

Hello,
Az uranium újra terem.
Sokkal több van mint ami a fegyverekre kell.
Utána alapanyagokat vehetsz belőle.
Ha emlékszel hol voltak az ágyúk oda random vissza terem, és ha elmész mellette a nagy térkép is mutatja ha ráközelítesz teljesen :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.