Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6

Hozzászólások

(#351) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Mennyire bugos a játék ps5-ön, mennyire idegesítők a bugok? A grafikai glitchek nem érdekelnek de ami befolyásolja a játék menetet az zavarna.

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#352) S e t h válasza adamssss (#351) üzenetére


S e t h
nagyúr

Egy dolog jut eszembe ami engem zavart.
Amikor az egyik amigom beállt az ajtóba és nem tudtam kimenni, miközben a ház tele volt méreggel.
Konkrétan az összes health injekciót felhasználtam mire kijutottam.
Érdekes egyébként, mert sokan panaszkodnak bugokra, de nálam az egyik legbugmentesebb ubi játék volt eddig, mondhatni nem is ubitól megszokott szint.
De havernál volt nem kinyíló ejtőernyő, vagy éppen textúrába ragadás is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#353) Morris


Morris
veterán

Másnak sem indul a játék?
Valami gondja van az ubisoft-al.

(#354) Devid_81 válasza Morris (#353) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Napok ota nem indul, pontosan a legutolso update ota. :W
Azota mar tobbszor toroltem es ujraraktam, millioszor vartam "turelmesen" vegig a veryfying game files-t.
Probaltam offline modban.
Probaltam az osszes exe file-t inditani adminkent.
Probaltam az osszes exe indito file jogosultsagait babralni.
Probaltam kihuzott nettel.
Most meg megnezem kikapcsolt tuzfal es virusirtoval is, de lassan kifogyok az otletbol, ubifostot meg pont nem erdekli, neztem a hivatalos forumukat de alap hulyesegeket kernek a userektol, hogy nezzenek vegig, akiknek ugyan ez a bajuk :W

...

(#355) Locutus válasza Devid_81 (#354) üzenetére


Locutus
veterán

Nálam simán megy. Viszont abba belefutottam, hogy nem volt elég hely az előző SSD-men mellette, hogy valamelyik frissitést leszedje. Minden fasságot kiirt, csak azt nem, hogy nincs elég hely. Eltartott egy darabig mire rájöttem.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#356) Devid_81 válasza Devid_81 (#354) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Megvan a megoldas!
Kapcsoljatok at United States billentyuzet beallitasra windowsban, jelenleg jatszok az FC6-al par het kihagyast kovetoen, avagy kijelenthetem, hogy mukodik a trukk.
B@cc@+ az Ubi ezt a szutykot komolyan :W

[ Szerkesztve ]

...

(#357) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

Lehet, hogy én vagyok ügyetlen de ez a fc nekem nehéz. Még teljesen az elején járok de vannak olyan katonák akikbe sokszor 2-3 tárat kell beleeresztenem... Vagy én csinálok valamit rosszul vagy ez ilyen de mint alkalmi játékos ez így elég frusztráló, hogy már a játék elején van, hogy 4-5x halok meg és kezdhetek elölről egy küldit.
Van bármi tipp a játékhoz, hogy milyen fegyvert, bármi kellene unlockolni, hogy kicsit effektívebb legyek?

Pl azt sem értem, hogy van nyílpuskám és sokszor még az sem öl egyből...

Köszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#358) Morris válasza adamssss (#357) üzenetére


Morris
veterán

Fejre kell célozni páncéltörő lőszerrel.

(#359) adamssss válasza Morris (#358) üzenetére


adamssss
veterán

No igen, kontrollerrel nem olyan egyszeru…

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#360) beyruth82 válasza Morris (#358) üzenetére


beyruth82
veterán

Páncélozott fejük van? 😂

(#361) Morris válasza beyruth82 (#360) üzenetére


Morris
veterán

Hát van amelyiken van sisak. Normál töltényből megesik, hogy több kell

(#362) Szpisti válasza adamssss (#357) üzenetére


Szpisti
addikt

Nem mindegy milyen ellfélre milyen lőszerrel/fegyverrel lő az ember...
Ja és én szinte csak fejre célzok mindig..

(#363) adamssss


adamssss
veterán

Sziasztok!

lemezen vettem meg a jatekot ps5-re. A kerdesem hogy a lemez melle megvehetem a season pass-t? Ha igen gondolom akkor azzal is csak akkor tudok jatszani ha bent van a lemez a gepben.?

koszi

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#364) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ennyire gyenge lenne ez a játék, hogy indulás óta összesen ~360 hsz-t élt meg?

Ubi+ előfizetéssel van meg a játék, nemrég kezdtem el tolni.
Van pár anomália, CTD-zik a játék (pl ha nVidia EXP screenshotot csinálok, akkor szinte azonnal kivág, szal ez felejtős.

Kérdezni szerettem volna, hogy több esetben vannak ilyen Felkiáltójelek az adott helyszínen, van hogy ha oda megyek, akkor össze tudom szedni, de van, ahol csak ilyen graffiti van, de semmit sem lehet vele csinálni, nincs interact, csak ott a kérdőjel. Screent akartam róla csinálni, de persze CTD-zett a játék.
Ezekkel kell valamit csinálni? Amikor visszamentem, akkor meg már nem volt ott a felkiáltójel...
Jellemzően az adott helyszínen mindig 3 felkiáltójel van, abból kettőt fel lehet venni, 1 meg ilyen graffiti. Lefotóztam a játékban lévő telefonnal, hátha azt kell, de akkor sem tűnt el a kérdőjel, legalábbis nem azonnal. Ha valaki tudná, akkor megköszönném az infót :)

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#365) Anonymus23 válasza Anonymus23 (#364) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nah, közben rájöttem, hogy a Ubi connect képkészítőjével CTD-zik azonnal, a Geforce Exp jó.

Ilyen felkiáltó jelek vannak többnyire házak falán, ahol semmi sincs:

;) - The Power of the Light Side

(#366) baracsi válasza Anonymus23 (#364) üzenetére


baracsi
tag

Ennyire gyenge lenne ez a játék, hogy indulás óta összesen ~360 hsz-t élt meg?

A fő sztori az olyan Far Cry-os, akinek bejön bejön akinek nem, annak nem. Nekem az a része bejött, de a Vaas-os DLC az valami oltári szar. Legalább is nekem nem jött be.

(#367) p a s s e r válasza Anonymus23 (#365) üzenetére


p a s s e r
őstag

hááát... vagy bug, bár nekem ilyen nem volt, vagy bent (vagy hátul) van, amit jelez... van olyan, hogy csak egyes események után érhető el...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#368) Anonymus23 válasza p a s s e r (#367) üzenetére


Anonymus23
veterán

Köszi, akkor majd visszanézek később, de lehet csak valami egyéb infó lenne ott, vagy mint ahogy képen is látszik, van az ajtón egy cetli, azt el lehet olvasni, lehet az a felkiáltójeles rész.

;) - The Power of the Light Side

(#369) arnikusz


arnikusz
veterán

Kérdés érdemes megvenni most a Divison 2 holtszezonban a játékot leárazva?
Köszönöm

Soha ne azonosulj a legyőzöttekkel

(#370) Chase


Chase
csendes tag

Sziasztok!
Két kérdésem merült fel a játékkal kapcsolatban:
1. Íjat használva lehet valahogy gyorsan váltogatni sima nyílvessző és az előre beállított pl. tüzes nyilvessző közt?
2. Ha már 100%-osan végigvittem a sztorit, akkor utána valaha el fognak fogyni az ellenséges katonák? 300ezres Castillo serege, ha netán elérem a 300ezer+ Total Kills-t, akkor elfogynak v. újratermelődnek a végtelenségig?
Köszi, ha megválaszoljátok.

Biztos, hogy nem volt normális a Stalker-bárban a jávai táncosnő!

(#371) Đusty válasza Chase (#370) üzenetére


Đusty
őstag

Én ezért nem veszem meg, manapság röhejes az állandóan újratermelődő ellenség, bár azt mondják a többi farcry is ilyen volt nekem eddig nem tűnt fel, vagy már nagyon régen volt és átléptem rajta. De ez a legnagyobb hülyeség amit az ubi elkövetett.

(#372) Anonymus23 válasza arnikusz (#369) üzenetére


Anonymus23
veterán

Szerintem nem, én előfizettem egy hónap Ubisoft+ -ra és ez alatt tolom ki a játékot.
Nem annyira rossz egyébként, de nem ér meg 40-50-60 EUR-t.

;) - The Power of the Light Side

(#373) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Ha esetleg más is így járni mint én:
Nálam beakadt a Justicia Montero küldetés, azaz hiába fejeztem be, hiába mutatta végig a videókat, nem adta be a jutalmat, illetve a listában is ott maradt a küldetés, éppen csak nem lehet újra elkezdeni.

A megoldás, és itt spoiler veszély, ha még nem csináltad a küldetést, akkor ne olvasd tovább (na nem mintha ez lenne az évszázad küldetése, de én szóltam :D) :
Vissza kell menni a repülőtérre, ahol a küldetés végén kinyírod Jose Castillot, én ahogy közeledtem az irányító torony felé, látszott a füst és a lelőtt helikopter, egyszer csak elkezdte megint lejátszani a videókat ami a küldetés végén van. Ahogy ennek vége lett, beadta a jutalmat is, és eltűnt a küldetés a listából is.

;) - The Power of the Light Side

(#374) beyruth82


beyruth82
veterán

Akcióban 10-12 ezerért nincs valahol a game?

(#375) Anonymus23 válasza beyruth82 (#374) üzenetére


Anonymus23
veterán

Epicen kuponnal pont 10 k alatt van, 12993-3000=9993 Ft

;) - The Power of the Light Side

(#376) shotika válasza Đusty (#371) üzenetére


shotika
őstag

Ha elfoglalsz egy posztot, ott már nem jelennek meg újra. Pontosabban, megjelenhetnek, de a posztot védő baráti NPC-k összecsapnak velük.

Én imádom a 6. részt is, de van vele egy óriási probléma, az hogy tényleg szinte semmi kihívás nincs benne. Persze vannak keményebb enemyk, meg néha nehezebb küldik, de összességében tényleg túl könnyű.
Megjelenéskor vettem meg, és azóta se értem a végére - bár nem sietek, mert szinte minden kis szart megkeresek.

Ráfért volna a game-re egy Hardcore mód, ahol 2-3 golyó az alap enemy, meg persze mi is hamar fűbe harapnánk. Emlékszem, a Rage 2-ben minden egyes őrposzt egy vérbeli akciófilm volt.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#377) FaTHI válasza Anonymus23 (#375) üzenetére


FaTHI
őstag

Már csak kupon kupon kellene! Ha van valakinek fölösbe irjon rám nyugodtan, Köszi!

(#378) Anonymus23 válasza FaTHI (#377) üzenetére


Anonymus23
veterán

De nincs ilyen, belépsz a kliensbe, és amikor belépsz, akkor automatikusan adja a kupont.
Ha elhasználod akkor meg adja a következőt.
Nem lehet átadnia másiknak, mindenkinek van saját, "végtelen" mennyiségben a téli vásár alatt.

;) - The Power of the Light Side

(#379) hdekakas válasza shotika (#376) üzenetére


hdekakas
senior tag

Nekem meg pont az a bajom, hogy túl nehéznek találom.
Úgy kábé 10 óra után abbahagytam, aztán egy hónapja se vettem elő. Igaz, még semmimet nem fejlesztettem. Nem igazán tudom, hogy mit kellene fejleszteni, meg hogy ha fejlesztek, akkor később valami mást jobb lett volna, ezért inkább semmit. :) Túl bonyolultnak látom, hogy mindent fejlesztgetni, ilyet gyűjteni, azt erre felhasználni mert akkor lesz amaz, amiből emezt lehet venni, stb. Fene se tudja, mivel járnék jól, így aztán off. :D

(#380) Anonymus23 válasza hdekakas (#379) üzenetére


Anonymus23
veterán

Fejre kell lőni, mert a fejlövés itt kifejezetten erős.
Ja és páncéltörő lőszert kell használni, az mindenki ellen is jó, one shot one kill fejlövés esetén.
Én a kezdetek óta RIFLE-t használok, talán ez a 3. amit használok, Hangtompító + 4x scope van rajta, olyan ruha, amiben hamarabb tageli az ellent, és itt nulla a lövés aerodinamikája, szal 10m vagy 100 nem sokat számít, mintha zsinóron húznák.
Én nagyon szeretek sniperezgetni, de ebben a játékban sincs szinte semmi értelme a snipernek, mivel a rifle kategória legalább annyira erős, ha nem erősebb mint a sniper.

;) - The Power of the Light Side

(#381) homerhamm


homerhamm
addikt

Várható valami neves rész a 6 után? :)

A kakasos küldetés a túlságosan sok újratermelődő ellenségével kikészít. :W

Persze ebbe a topicba nem lehet spoiler taget tenni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#382) shotika válasza hdekakas (#379) üzenetére


shotika
őstag

Ahogy Anonymus is írja, fejlövés. Én lőszernek szinte mindig az armor törőt rakom be, ezt már alapszinten ki lehet fejleszteni. Fegyokra ezen kívül azt rakok amit éppen megkíván az adott cucc. Ruháknál igazából csak a gyorsabb futás, amit használok.
Kell egy jó rifle, esetleg egy sniper (én használom, mert szeretek távolról szedegetni), egy jó side gun, meg egy silenceres smg, aztán mindenki hal.

De egyébként lényegében farmolással összeszedsz mindent és más csak azt kell eldöntened, mit raksz a cuccauidra. Ilyen téren baromi monotonná tud válni az egész sajna, a Far Cry New Dawn ezt sokkal jobban oldotta meg. Ott a fontosabb nyersanyagokat az elfoglalandó bázisokról lehetett megszerezni, minél tökéletesebben teljesítetted ezt, annál több bónuszt adott. És még emelni is lehetett a nehézségen, így több cucc esett.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#383) hdekakas válasza shotika (#382) üzenetére


hdekakas
senior tag

És a tankokat meg a helikoptereket mivel lehet leszedni?
Csak géppuskám van, de azzal mehet bele az összes nálam lévő töltény, akkor is nüansznyit csökken csak az életerejük. Nem találkoztam (még) rakétavetővel, mint minden far cry-ban. Azokat szerettem. Legutóbb úgy csináltam, hogy a supremoval sikerült egy tankolt leszedni, de azzal is háromszor kellett rálőni. Utána mindig elbújtam tíz percig mire feltöltött, és megint. De ez így nem túl szórakoztató...

(#384) p a s s e r válasza hdekakas (#379) üzenetére


p a s s e r
őstag

hát mert túl sok dolog van benne, pl ezer féle puska, amik igazából annyira nem különböznek egymástól, főleg moddolgatás után... ha veszel valami célzókütyüt pl. puskára, az onnantól bármelyik másikra is felszerelhető, ruhákból is van kismillió, ami elég szánalmas szvsz, de akár harc közben, ellenfélről ellenfélre is átöltözhetsz az évszaknak/alkalomnak megfelelően... pont, ahogyan a fegyverek is cserélgethetők... fejlövés páncéltörő lőszerrel puskából (ahogy írják), valami rakétavető, kés... nagyjából ennyi kell, meg játékstílusnak megelelő ruha (nekem pl. osonós), ja és a rakétás hátizsák... a terápiás állatok engem inkább zavartak, állandóan felverték a környéket...

[ Szerkesztve ]

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#385) Anonymus23 válasza hdekakas (#383) üzenetére


Anonymus23
veterán

Tankot vagy gránátvetővel lövöd le (gyakorlatilag a full tárat/nálad lévő mennyiséget el kell használnod, vagy van EMP gránát, Remote EMP charge, esetleg az EMP-s hátizsák a Volta. vagy másik tankkkal :DDD .
Ha leEMPzed a tankot, akkor van pár másodperced, hogy felugorj rá, és a vezetőnyílás ilyenkor kinyitható, és a sofőrt kikapva a helyéből te tudsz beülni a tankba.
De vannak ugye aknák, és egyebek is amivel lehet sebezni, főleg hátulról.

Helikopterek ellen én a La Sorpresa-t (resolver weapon) használom, 1-2 lövés elég belőle a helire és már zuhan is lefelé.

Egyébként a workbenchnél mutatja, hogy melyik ellen mi a jó, ha jól rémlik a helinél a golyóálló ablakot pl robbanó lövedékkel lehet betörni, utána már könnyű kiszedni a pilótát.

A Supremoknál be tudod állítani, hogy mi legyen az, ami extra visszatöltést ad, nálam ez a fejlövés, elég hamar visszatolja a Supremot :DDD

Igazából ha jóval hosszabb lenne a játék vagy rá lennél kényszerítvem, hogy többféle fegyvert használj, akkor hamarabb kiderülne, hogy elég nagy a diverzitás a játékban, mindenki meg tudja találni a harcmodorának/stílusának megfelelő fegyvereket és felszerelést.

;) - The Power of the Light Side

(#386) shotika válasza hdekakas (#383) üzenetére


shotika
őstag

Van benne raketaveto, en vmikor a jatek elejen szereztem is egyet. Azok jok kb minden ellen, de a supremo hatizsakbol erdemes hasznalni a raketasat. En azt szoktam vinni igy nem kell raketavetoznom.
A tankokat mar asszem macerasabb mert egy ilyen nem eleg, igy en azokat granattal szoktam, de biztos van hatekonyabb modszer is. Utobbi idoben nem mar nem foglalkoztam a tankokkal, hanem szepen elmentem mellettuk.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#387) S e t h válasza hdekakas (#383) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én nyíllal szoktam, bár sokat kell lövöldözni robbanóssal is, de így van egy kis rambós feelingje. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#388) Szpisti válasza hdekakas (#383) üzenetére


Szpisti
addikt

A tankokra és helikopterekre jó az EMP hátizsák, azt szereztem meg leghamarabb, de volt, hogy molotov koktéllal szedtem le a helikoptert mikor kellően alacsonyra szállt. De még gránáttal is ment, ha egy kicsit még a kezedben tartod, akkor felrobban a levegőben a heli mellett... Tank elöl volt, hogy elfutottam inkább, ha nem volt nálam kellő muníció...

(#389) homerhamm


homerhamm
addikt

Ha ezt látod fusssssssssssssssssss

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#390) homerhamm


homerhamm
addikt

Amigók nem akarnak előjönni, menüből hívnám őket, de csak egy kutyaugatást hallok utana semmit, a térkép se jelzi. Ez bug?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#391) FaTHI


FaTHI
őstag

Elég kihalt ez a topik, meg osztom véleményemet a játékról. Kb 15-órám van a játékba, és meg kell mondjam nagyon gyenge ez a rész. sokat akartak egy katyvasz az egész logikátlan feladatok, az ellenség olyan hülye hogy szinte maguktól meghallnak ha rájuk nézel. Bár full graffal játszom, de a grafika is elég gáz kb. 2018-as szint. Az egész olyan mintha egy kezdetleges Cyberpunkot szátszana az ember. Aki tudja ne fizessen érte. Talán pozitiv dolog a kincskeresés de összeségében szerintem eddig elég gáz, remélem jobb lesz ahogy haladok előre még adok neki egy esélyt.

(#392) FaTHI válasza FaTHI (#391) üzenetére


FaTHI
őstag

Nos újra nekileselkedtem a játéknak és azt kell mondjam elhamarkadottan irtam a fentieket, újabb 10 órát raktam bele és bizony nehéz lerakni ezt a játékot! Van egy két bug, de ajánlott vétel aki tervezi!

(#393) Locutus válasza FaTHI (#392) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem sincs vele különösebb baj.
Itt meg szimplán csak azért nincs annyi hsz, mert nincs miről beszélgetni.
Kevés olyan küldetés van benne, amivel igazán el lehetne akadni pl :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#394) FaTHI válasza Locutus (#393) üzenetére


FaTHI
őstag

Pl: Battlefield2042! :DDD

(#395) adamssss válasza FaTHI (#392) üzenetére


adamssss
veterán

Én beleraktam már 24 órát lassan a végére érek de napvégi feszkó levezetésen kívül ez a játék semmire sem jó. Idióta, súlytalan karakterek, hülye küldetések, borzalmasan gyenge AI, full sablon sztori. A grafika meg egyszerűen vicc. Értem én, hogy ilyen beszívott, meleg színű világot akartak de ez akkor is gáz. (PS5) Nagyon érződik, hogy az egész FC széria a 3. részből él és mindenki csak azért veszi meg, hogy hátha sikerült valami hasonlót alkotni. Hát nem. Jó lenne pihentetni a sorozatot mert eléggé lejtőn van.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#396) homerhamm


homerhamm
addikt

Anton Castillo, a mi Istenünk, nélküle nem lenne világ a világ! :R :R :R :R :R

Csak, hogy legyen ide valami írva. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#397) Szpisti


Szpisti
addikt

Nekem 76 órám van már benne, a Far Cry játékok a kedvenceim (PC) és szándékosan szoktam nem sietni velük és alaposan begyüjteni mindent... Vannak idegesítő dolgok benne, de már megszoktam az évek alatt őket...

(#398) hdekakas


hdekakas
senior tag

Én a játék megjelenésekor játszottam vele 10 órát, aztán azóta se. Akkor kifogástalanul működött, minden fasza volt.
Most hogy elővettem volna, szomorúan tapasztaltam, hogy az azóta kiadott patch-ekkel el sikerült rontani. A beállításokban a vizet le kellett venne a legkisebbre, különben akkora képhibák vannak (csíkozás, villódzás, textúra eltűnés, megnyúlás, stb), hogy játszhatatlan. Eddig mindenem ultrán volt, hd texture is be, az össze tükröződés, minden rátolva. Bármit állítok, leveszek, kikapcsolok, akkor is marad a jelzett hiba, egyedül a víz beállítása segít (más területeken mondjunk nincs is textúra hiba, csak a tengerparton).
A legalapabb beállítással is van néha hiba, de az már vállalható.
Nem tudom, hogy ez csak esetleg a legutóbbi patch műve, vagy már régebbi patchek óta is fennáll, de ez így elég tré. :((( PC

(#399) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok!

A játék DLC-i (ha jól tudom már kettő van), integrálódnak a fő játékba és az ezekben elérhető küldetések simán megcsinálhatók a fő játék térképéről vagy külön kell őket indítani mondjuk a főmenüben?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#400) Szpisti válasza nubreed (#399) üzenetére


Szpisti
addikt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.