Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6

Hozzászólások

(#501) NYPD válasza Hencso (#496) üzenetére


NYPD
aktív tag

8 rugóért vettem Instant Gamingen pár napja. Nem egy összeg érte, szerintem megéri..

[ Szerkesztve ]

(#502) Hencso válasza NYPD (#501) üzenetére


Hencso
Ármester

annyit én is szánok rá de a lélektani határ max 10 k :D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#503) Hencso válasza muxi-muxi (#497) üzenetére


Hencso
Ármester

köszi ez csak egy alap gép nincs még kész :D

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#504) beyruth82 válasza Hencso (#502) üzenetére


beyruth82
veterán

Pc-re fillérekért lehet kapni a játékokat a kulcsos oldalakon. Én xbox series x-re a far cry 3-4-5-6 bundlet 14 ezerért vettem.Általában konzolra 1,5x-2x annyi egy játék mint pc-re. Szerintem már bőven 10 ezer alatt lehet kapni pc-re a far cry 6-ot.

(#505) muxi-muxi válasza Hencso (#502) üzenetére


muxi-muxi
senior tag

Annyiért simán megkapod, főleg az Ubisoft konferencia napjain. Én sem szoktam (nagy általánosságban) Ubi címeket nulla naposan megvenni (mondjuk ezt SAJNOS megtettem az FC6 esetében), de a developer day-en, vagy holiday sale-n nagyon jóárasítottak szoktak lenni. Pl. FC5 a dev. day-on 11 euro, New Dawn meg 6-7 euro volt.

Az Ubi nyílt világi lövöldéi egynek elmennek, eszerint kell megvenni őket. A hármas rész volt eddig a csúcs (azt is kb. 4500-ért vettem LEMEZESEN), a többi kitartó leszállóág. Mindemellett azért van bennük valami, ami miatt mindegyiket megveszem A bebarangolható terület, az upgradelhető fegyverek, esetenként a főgonosz háttértörténete mind-mind olyan dolog, ami miatt kedvelem a sorozatot.

Ez a rész is talonba volt rakva a megjelenés után vagy fél évig, aztán most meg kortyolgatom. Van ami nem tetszik benne, sőt (nincs AI, végtelen számú ellenség, már nem túl modern grafika), de mégis van valami a Far Cry gémek világában, amiért jólesik visszatérni más-más magányos hős bőrébe bújva. HANGULAT???

Mindegy, milyen gép, csak fagyjon...

(#506) Hencso válasza beyruth82 (#504) üzenetére


Hencso
Ármester

csak nem értem hogy az FC5 öt 1 hónappal a megjelenése után feltörték ezt meg még mindig nem sikerült feltörni .. engem kizárólag a single player mod izgat a többi nem nagyon érdekel...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#507) beyruth82 válasza Hencso (#506) üzenetére


beyruth82
veterán

8-8,5 ezer pc-re a leghíresebb kulcsos oldalakon. Szerintem annyit simán megér. Rengeteg a tartalom benne. Én is csak single módban játszom, de ha ki akarod maxolni a játékot (összes fő és mellékküldi, treasur huntok, yaran story-k, checkpointok és bázisok felszabadítása, stb) akkor bőven 100 óra felett fogsz járni. Szerintem ez a legjobb rész. A 3 hangulatát hozza de modern köntösben és az eddigi hibákat, gyengeségeket elhagyták belőle.

(#508) hdekakas


hdekakas
senior tag

FarCry fan vagyok, elővételben megvettem ebből is a goldot szinte azonnal ahogy elkezdték árusítani, és pár órát játszottam vele azóta is csupán, nincs időm, majd talán a télen. De nem bántam meg, a megjelenéskor játszottam vele egy kicsit, nekem az is megérte. Aztán majd elővesszük, ha télen behúzódik az ember. :)

(#509) beyruth82 válasza hdekakas (#508) üzenetére


beyruth82
veterán

Hát az még elég messze van....
Nemrég jöttünk ki a télből....

(#510) shotika válasza Hencso (#506) üzenetére


shotika
őstag

Ha ennyire játszani akarsz vele, ne sajnáld már azt a 8ezer ft-ot...

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#511) Đusty válasza NYPD (#501) üzenetére


Đusty
őstag

Az instant Gaming, nem ellenőrzi az IP-t? Mert ahogy magyarra állítom a vételt +6,valamennyi € ami már majdnem ugyanannyi mint az ubinál akcióban.

[ Szerkesztve ]

(#512) hdekakas válasza Đusty (#511) üzenetére


hdekakas
senior tag

Ha nincs odaírva, hogy régióhoz kötött a játék, akkor nem lényeg. Az gondolom az áfa. Az a teljesítés helye szerinti ország szerinti mérték. Te beírod hogy hová valósi vagy, abból tudja, hogy mennyit számítson fel. Nincs jelentősége. Én voip telefontöltésre is mindig amcsi lakcímet adok meg, mert akkor 0%. :DDD

(#513) Đusty válasza hdekakas (#512) üzenetére


Đusty
őstag

:R

(#514) manutd19


manutd19
újonc

Sziasztok!
Lenne kedve valakinek co-opban tolni? Sajnos nincs ismerősöm akinek meglenne a Far Cry 6.

(#515) beyruth82 válasza manutd19 (#514) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem igen de én csak holnap reggeltől leszek gépközelben 🙂
Holnaptól viszont vasárnapig jó minden nap.

(#516) Đusty válasza manutd19 (#514) üzenetére


Đusty
őstag

Sajnos nekem elég random mikor tudok játszani, pedig kedvem nekem is lenne hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#517) NYPD válasza Đusty (#511) üzenetére


NYPD
aktív tag

De igen, ezért beírtam egy kamu szerb címet, és megvolt annyiért amennyiért adták akkor. Magyarországi címmel már rá akart dobni valami pár eurót.

[ Szerkesztve ]

(#518) ztszie


ztszie
csendes újonc

Sziasztok
Akinek megvan az fc6 és még fent van a gépén (ill. a storyt kitolta), tudna nekem segíteni? Nagyon hálás lennék, köszönöm.
A KÉRDÉS: Az Insurgency üzemmódom bugos, sajnos nem jelennek meg a heti kihívások rendesen. Így szeretnék becsatlakozni valakihez, akivel/akinél megcsinálhatom coopba. Ez az utolsó trófeám ami hiányzik a platinához. Megköszönöm, ha tud segíteni valaki.

psn: ztszie

(#519) homerhamm


homerhamm
addikt

Sziasztok!

Hol lehet a játékban dominózni?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#520) S e t h válasza ztszie (#518) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezt még mindig nem sikerült kijavítaniuk?
Kezdetektől probléma.
Nálam is többször jelentkezett, olyankor hagytam a francba az adott hetet.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#521) Mizol29 válasza S e t h (#520) üzenetére


Mizol29
senior tag

Miért, próbálták ezt valaha is kijavítani? :D Számomra is elég érthetetlen, mivel ez egy eléggé idegesítő bug.

(#522) Mizol29 válasza homerhamm (#519) üzenetére


Mizol29
senior tag

Patriotas peak-nél (Guerilla camp)

(#523) dannyl


dannyl
addikt

Olvasgatok, keresgélek, de nem látom, hogy bárkinél probléma lenne, ami nálam:

Ultra grafika, minden maxon, HD texture pack is fent, és bekapcsolva. 1440p-ben játszom. FPS átlag 70 körül van. Van, hogy játszom 1 órát is, és random (általában bench asztalnál, vagy a küldetések/felszerelések megnézése után) beesik az FPS brutálisan, és nem is tér magához. kb. 4-8 FPS közt megy, és nem javul meg. Ha csinálok egy fast travelt, akkor van, hogy totál helyre jön, és lehet játszani, van, hogy félig tér észhez, és 30 FPS körül lesz csak.

Valakinek van ezzel tapasztalata? Külföldi oldalon is annyit találtam csak, hogy kapcsoljam ki az ubisoft connect in-game overlay-t, de nem oldotta meg.

(#524) Mizol29 válasza dannyl (#523) üzenetére


Mizol29
senior tag

Hát ezt ennyi infóból nehéz lesz meg mondani. Igazából sok mindentől lehet windows, driverek háttérben futó folyamatok stb. Ezért örülök, hogy felhagytam a pc-vel

(#525) FaTHI válasza dannyl (#523) üzenetére


FaTHI
őstag

A Hd textura pakk miatt sajna túl léped a 8gb memóriát.

(#526) dannyl válasza FaTHI (#525) üzenetére


dannyl
addikt

Erre gondoltam én is, de sokan írják, hogy 2060-nal is nyomják HD pack-kel, ezért elvetettem ezt a dolgot. Amúgy biztos, hogy ez az irány lesz a megoldás, mert finomhangolva picit a beállításokat nem jön elő a probléma, és így épp nem éri el a 8 gigát a VRAM "telítettsége". Viszont van HD textúra.

(#527) Raidon válasza dannyl (#526) üzenetére


Raidon
őstag

3060Ti-nál HD pack. Ultra minden. Nem éri el a 6gb-ot sem. FidelityFX-es dolgok nincsenek bekapcsolva. :K

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#528) Desy válasza Hencso (#502) üzenetére


Desy
tag

Most van a szerencse időd. A lélektani határ alatt megvehető! :C

Эволюционные станции: Free Country, Slave Country, Terrorist Country....

(#529) hdekakas válasza dannyl (#523) üzenetére


hdekakas
senior tag

Nekem is ugyanez a problémám. Én már régen játszottam, nincs időm, de anno nekem is ez volt, egyszer csak megmakkant, és 5-10 fps-sel tudtam csak játszani. (A legjobb mikor küldetés felénél kergül meg. :D ) Általában nekem is utána csak 30 fps-sel javul meg, intro-k után.
Nekem 3080-as kártyám van.
Gyanítom, hogy a hd pack miatt lehet, ha nem javították még, akkor amiatt lehet, hisz az ubi ajánlásában is benne van, hogy a hd pack-hoz asszem 16gb vramot ajánl vagy hogy. Úgyhogy vagy veszünk egy 1 milliós kártyát (az én 700ezresem is gyenge), vagy néha újraindítjuk a játékot ha beakad. ;] :DDD

(#530) proci985 válasza dannyl (#526) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

5700XT birta a HD packot, viszont az elso ket hetben megjelenes utan neha leugralt a textura minimumra. Valahol a harmadik het korul rendbejott

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#531) Devid_81 válasza hdekakas (#529) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Ha az arak a helyukon lennenek akkor a Te kartyad 250-260k lett volna amikor vetted, igy nehez egy 700k-s VGA-t a FarCry bughoz merni :P

Amugy meg jah 16GB vram nem art a jateknak a HD Pack miatt, de hozzateszem en 6900XT-vel jatszottam vegig es ott is elojott ugyan ez a bug :DDD

[ Szerkesztve ]

...

(#532) tibaimp válasza dannyl (#526) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Miket állítottál pontosan? Mert nálam is ez jelentkezett, mint Nálad, illetve itt többeknél.
Amúgy a játék benchmark-ja szépen lefutott akadás nélkül.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#533) dannyl válasza tibaimp (#532) üzenetére


dannyl
addikt

Igazából semmi varázslat, de így nagyon szépen megy, kb. 1 órán át teszteltem.

(#534) tibaimp válasza dannyl (#533) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi :R
A DXR az a Sugárkövetés lenne?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#535) dannyl válasza tibaimp (#534) üzenetére


dannyl
addikt

Olyasmi, de összehasonlító videókból én nem tudtam megmondani, hogy melyik az ON, meg melyik az OFF verzió. De lehet én vagyok vak.

(#541) beyruth82


beyruth82
veterán

Hihetetlen, hogy mit össze szenvedtek a pc-kel és még így se fut normálisan a játék a milliós konfigokon. Ilyenkor tudatosul bennem, hogy milyen jó döntés volt mikor felhagytam a pc-m fejlesztésével és vettem egy xsx-et potom pénzért.

(#542) dannyl válasza beyruth82 (#541) üzenetére


dannyl
addikt

Ezek a flame-kedések nagyon kellenek. Minden fut normálisan, csak jól be kell állítani. Cserében 100x szebb, mint konzolon, meg a PC-vel millió más dolgot tudok csinálni, de ne zavarjon. Örülj az XSX-ednek.

(#543) Devid_81 válasza beyruth82 (#541) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Sztem sokakban mar felmerulhetett ez a kerdes, csak nehez a PC-rol atterni konzolra, foleg azoknak akik PC-n nottek fel. (en pl)
Pedig mar lassan semmi nincs a PC mellett foleg amikor a beugros VGA ara annyi mint egy PS5/XBox :U

Talan annyi az erv PC mellett, hogy sok esetben ha 'ugyes vagy' kitudod probalni az adott jatekot es majd vasarolsz ha akarsz.
Plusz a PC-kre olcsobb a vasarolt jatek is altalaban es csereben lehet imadkozni, hogy a port jo/rossz/qrwasz@r-e

De jozan paraszti esszel vegig gondolva, melyik a jobb?
- Dragabb jatek de 5-7 ev 'garancia', hogy az adott konzol generacion minden menni fog (belehet szerezni azert jelentosen olcsobban a jatekokat online) es keves szoftveres szivas
- Vagy olcsobb jatek + de 5-7 even belul mindenki legalabb 2x konfigot es/vagy VGA-t valt es garantaltan tobb szoftveres szivas.

Szerk: de ebbe tenyleg ne menjunk bele tul melyen, mert semmi keresni valoja nincs itt ebben a topikban :R

[ Szerkesztve ]

...

(#544) beyruth82 válasza dannyl (#542) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen veszem észre, hogy fut rendesen. 3080-nal is 5-30 fps között 1440p-n :DDD
Biztos szebb lehet mint a 4k 60fps konzolon.😂😂😂
A millió más dologra nekem is ott a pc jatekra meg az xsx.
(#543) Devid_81
Persze igazad van csak megjegyeztem látva, hogy mit össze kell szenvedni a 1440p-n a 30 fps-ért is egy 700 ezres videókártyával. Egyebként én is pc-ről váltottam konzolra mikor egy belépő videokari amin kb a prehistorik 2 elfut 200 ezer lett tavaly.
De zárom is az offot. :R

[ Szerkesztve ]

(#545) Raidon válasza beyruth82 (#544) üzenetére


Raidon
őstag

Nálam 3060Ti-al 1080P ultra 100-120 fps. Semmi bajom vele simán megy és jól is néz ki!

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#546) tibaimp válasza Raidon (#545) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nálad a DXR része be van kapcsolva?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#547) dannyl válasza beyruth82 (#544) üzenetére


dannyl
addikt

Az a baj, hogy valótlanságokat állítasz. 1440p-ben megy ultrán 3080-nal 80-100 fps-sel. Messze nem 700k a 3080. Nekem a 3070-nel 1-2 dolgot lejjebb véve (ami amúgy nem is látszik játék közben) szintén megy stabilan 70 körül. De biztos van xsx-re is HD textúra...

(#548) Hencso válasza Raidon (#545) üzenetére


Hencso
Ármester

Kicsit játszottam énis 1080p ben ultra textura beállitásokal 60 90 fps közt voltam.
Nem vágyom többre 1080p nél... max filmezésre 4k s tv...

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#549) Raidon válasza tibaimp (#546) üzenetére


Raidon
őstag

Nincsen bekapcsolva DXR-es dolog. Azok nélkül is élvezhető számomra a játék. Egy két dolog van talán kikapcsolva a Motion blur talán azokat annyira nem szeretem. Kiváncsi lennék ha lenne benne Nvidia DLSS- akkor vajon az milyen lenne. :D

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#550) tibaimp válasza Raidon (#549) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, megnézem majd én is DXR nélkül. Ha tényleg ez a Sugárkövetés (RT), és nagy látvány beli különbséget nem okoz a ki/be kapcsolása az nem túl jó! Például a CP2077-ben óriási különbség van az RT és az RT nélküli grafika között. Mondjuk ott van DLSS is, ami jót tesz az FPS-nek, így még a 2070-el is simán toltam maxon RT-vel 1080p-ben.

A Motion blur-el kapcsolatban totál egyetértek, én is utálom, első dolgom kikapcsolni.

szerk: Azért ez elég fasza látvány és van RT rendesen, majd megnézem kikapcsolva, csak eső kell a játékban

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.