Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6

Hozzászólások

(#551) anubis6 válasza beyruth82 (#544) üzenetére


anubis6
aktív tag

1080Ti-vel is lazán megvan 4k-ban 70-80 fps (Ultra), szóval nem tudom miért gondolod ezt.. :U

#540 pilipi: Pont ezért nem értem én se :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#552) beyruth82 válasza anubis6 (#551) üzenetére


beyruth82
veterán

A fenti hsz-ekben írták ketten is, hogy 30 fps alá esik a framrate, ebből az egyikük 1440p-n játszik a másikuk pedig 3080-as videókarival, de nincs jelentősége. Egyébként se vitát akartam kirobbantani csak megdöbbentett a dolog. De elengedtem a dolgot már. :R

(#553) Devid_81 válasza beyruth82 (#552) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Az csak egy bug amit a PC portot erinti/erintette, sztem mar javitva van azota.
Nekem is beakadt a vegen a fokuldi elott.

...

(#554) proci985 válasza Devid_81 (#553) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

DLCk nekem is vajsiman futottak mar.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#555) anubis6 válasza beyruth82 (#552) üzenetére


anubis6
aktív tag

Előfordulnak ilyen esetek néhol (bugok is), nyilván nincs mindenkinek ugyanolyan PC-je, mint ahogy ez konzoloknál elvárható, de nagy általánosságban nem 30 fps-el játszik ő sem ;)
Nem bántásból írtam, csak a saját tapasztalat "gyengébb" kártyával is mást mutat :B
A fórum meg pont a viták, véleménycserék helye, szóval csak bátran :DDD

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#556) p a s s e r válasza beyruth82 (#552) üzenetére


p a s s e r
őstag

nem hiszem, hogy annak a hardvernek a hibája az fps beesés, amelyik nagy duzzogva ugyan, de elveri nyers teljesítményben a konzolod...

beszéljünk másról! filmekről, képekről... semmit a lényegről, csak jelenségekről...

(#557) beyruth82 válasza p a s s e r (#556) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem nyilván de ezek szerint azêrt körülményesebb far cry 6-ozni egy pc-n ha beállítasokra, hd texture pakkokra kell figyelni és még úgy is 5-30 fps között ugrál, szaggat, bezuhan....🤔

Hozzátenném hogy én is pc tulaj vagyok és azon játszottam tavalyig. A vitát az robbantotta ki, hogy le mertem írni a megrökönyödésem okát amiert egy 3080-nál ilyen gondok vannak és hogy örülök amiert konzolra váltottam mert azzal csak játszani kell es semmi másra nem kell figyelni, nem kell fejleszteni, stb.Egy mai next gen konzol pedig már hozza azt a szintet ami bárki számára vállalható grafikai minőséget prezentál az új játékok esetében, mindezt potom 190 ezerért. Ennyiből pc fronton esetleg egy tetris szintű játékot tudsz elinditani.

(#558) proci985 válasza beyruth82 (#557) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

Köszönjük az érszrevételeid. A konzolodnak van saját topikja, térjünk vissza a Far Cry 6hoz :R

Továbbiakban ezt a vonalat törlöm.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#559) Raidon válasza tibaimp (#550) üzenetére


Raidon
őstag

Megnézem bekapcsolva milyen! Amit látok nálad a képen nálam nem így nézett ki :DDD

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#560) dannyl válasza beyruth82 (#557) üzenetére


dannyl
addikt

Az a baj, hogy valótlanságot írsz le, másodszor mondom. Hányszor kell neked elmondani? :(
Keresed most az önigazolást, hogy nem volt rossz vétel a box, és nem is olyan rossz a grafika? Vagy minek szítod a tüzet?

"beállítasokra, hd texture pakkokra kell figyelni és még úgy is 5-30 fps között ugrál, szaggat, bezuhan....🤔"

Nem ugrál 5-30 között, simán megy 80-100 közt. Ha felrakod a HD texture pack-et, hogy szebb legyen a játék, akkor figyelni kell, mert a gyártó 11 GB VRAM-hoz ajánlja csak. Ki lett kísérletezve, hogy 8 GB VRAM-mal is be lehet ezt kapcsolni, csak 1-2 beállításra oda kell figyelni. Ha nem kapcsolod be, akkor minden ultrán mehet. Az, hogy neked magas az, hogy be kell lépni a beállításokba és 1-2 csúszkát arrébb tolni, az a te bajod. Nem értem mit kell itt szítani a tüzet, meg vergődni, hogy te mekkora ász vagy a konzoloddal. Sokkal szarabb grafikával, kevesebb FPS-sel... ha ilyen grafikára állítom be a PC-t akkor 8000 FPS-em lesz. Érdekes, senki nem állt még melléd, sőt. Finoman jelzi mindenki, hogy nincs igazad. Illetve van, 1 dologban. Olcsóbb 1 konzol, mint egy jó VGA. De neked is van PC-d, TV-d, amire kötöd a box-ot. Szóval ezek az összegek azért árnyaltabbak. Meg a játékok is drágábbak általában konzolra.

Bocs proci985, még írtam, mikor írtál. Töröld nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#561) Raidon válasza tibaimp (#550) üzenetére


Raidon
őstag

Ha bekapcsolom a felsőt ami a víz meg egyébre dob akkor 85 körülire esik be az fps. Ha az árnyékot is akkor 70-75. De úgy én már darabosnak látom a mozgást. Pedig 165hz-es monitoron nyomom. Ha ezeket kikapcsolom akkor simán megy 100-110 fps-en és a mozgás is egyenletes.

[ Szerkesztve ]

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#562) dannyl válasza Raidon (#561) üzenetére


dannyl
addikt

Gondolom HD pack nincs bekapcsolva. Én most az árnyékot kikapcsoltam, szerintem az játék közben észrevehetetlen, de azért a ray tracing sokat dob. Úgyhogy most így nyomom egy darabig: minden ultra, HD kikapcs, illetve a DXR árnyékok kikapcsolva. Még véleményt nem alkotok, de nagyon szépen és stabilan megy (2 percig rohangáltam csak a játékban)

(#563) Raidon válasza dannyl (#562) üzenetére


Raidon
őstag

HD-pack is be van nyomva. Mindegy igazából nekem így is teljesen megfelel :K

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#564) anubis6 válasza Raidon (#561) üzenetére


anubis6
aktív tag

165hz mellé nem árt a közelébe érni fps-el is, nem?
Nálam 120hz és 100-nál már gyönyörűen műxik, szóval neked kb 140 kéne legalább, nem? Mármint ha teljesen ki akarod használni a monitorod :B
Fidelity esetleg segíthet ;)

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#565) Raidon válasza anubis6 (#564) üzenetére


Raidon
őstag

Röhögni fogsz, de a Fidelity FX-el hiába van ultra quality-n rosszabb a képminőség.
100-110- fps környékén a jelenlegi beállításokkal fut számomra a legjobban. Így a legsimább egyenletesebb a mozgás. Nincs mikro lag beakadás semmi. :K

"A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

(#566) shotika válasza beyruth82 (#557) üzenetére


shotika
őstag

Nem az volt a probléma, hogy "le merted írni a megrökönyödésed okát", hanem a stílus, ahogy, és az valóban flame keltőnek tűnt :)

A bárki számára vállalható grafika az minden generációban adott, mindig az aktuális korszak határozza meg. De egyébként igen, gépet építeni ma költséges, sokszor nem éri meg, az utóbbi 1-2 év robbanásszerű árnövekedéseit (főleg videokártyák terén) elnézve pedig már én is elgondolkoztam rajta.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#567) shotika válasza beyruth82 (#544) üzenetére


shotika
őstag

"Biztos szebb lehet mint a 4k 60fps konzolon"

Teljesen más a konzol 4k 60 fps, mint PC-én. Más beállítások, és folyamatosan állítja a részletességet, hogy megtartsa a 60 fps-t- megjegyzem, ezt ugyanúgy be lehet kapcsolni PC-én is. Mondjuk én inkább a magasabb FPS-re megyek, ez egyelőre konzolon csak nagyon erős megkötésekkel képes működni. A 60 fps elérése már kevés, a szemem megszokta a 100-144 fps-t (a monitorom 144hz-es), szóval innentől ez az alap amiből kiindulok.

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#568) beyruth82 válasza shotika (#567) üzenetére


beyruth82
veterán

Persze nem vagyunk egyformák. Nekem a 30 fps is elég nem bántja szemem. A tv-m pedig amúgy is 60-at képes max megjeleníteni, monitorom pedig 75-öt. Igaz nincs csúcsgépem de laikus szemmel nekem sokkal szebb a xbox-on 4k tv-n a far cry 6 mint pc-men az fhd 75hz-s monitoron, de mint írtam nincs csúcsgépem. Én a különbséget 60 és 120 hz között szerintem nem is látnám már. Stilusommal nem volt gond csak leírtam a megdöbbenésem.Valótlanságot se állítottam hiszen
(#529) hdekakas írta az 5-10 fps közötti és a max 30 fpses tapasztalatát 3080-as videókarival far cry 6-al.Erre jött a támadás hogy valótlanságot írok. Nem én írtam hanem hdekakas....
Én arra reagáltam, hogy elképesztő nem általánosságban a pc-re hiszen nekem is van. Személyeskedni se én kezdtem hanem dannyl amit figyelmen kívül hagytam. Ha visszaolvassátok én egyáltalán nem személyeskedek, nem támadom egyik fórumtársat se. :)

(#569) Hencso válasza anubis6 (#551) üzenetére


Hencso
Ármester

Szia.
Be dobnád a graf beállitásokról a képet. ? 😁

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

(#570) anubis6 válasza Hencso (#569) üzenetére


anubis6
aktív tag

Perpill nincs fönt a játék, de majdnem minden Ultrán, kivéve a szokásos baromságok, mint a chroma, motion blur és társai, azokat alapból kapcsolom ki :DDD
Fidelity-vel játszadoztam, Ultra quality-n kb. áltag 60, performace 80+
(4k)
Átvezetőknél érezhető volt egy kis drop (youtube videóimon is látszik picit, mellesleg ott megnézheted, hogy nézett ki..), de a játék vaj-sima volt ;)

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#571) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Próbálgattam kicsit a játékot és a következőre jutottam:

A DXR Shadows-t OFF-ra tettem, de a DXR Reflections maradt ON beállításon, a többi DXR OFF-on van, minden beállítás ULTRA-n, 1080p, ekkor így néz ki a játékban az RT:
És így a fenti FPS drop 2x jelentkezett ~3,5-4 óra játék alatt, de kilépve a menübe, kb. 1 perc után megszűnt. A 40fps limitet én állítottam be annyira, kb. 60-70fps-el menne amúgy.

szerk: HD text - ON




[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#572) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Csináltam ma egy olyan faszságot, hogy a Far Cry 2-őt megvettem DVDn :D
Persze a notimban nincs már DVD.
De ugye ott a kód meg minden a játékhoz, mert eredeti ugye.
Hogy tudom telepíteni?

Mielőtt röhögni. Tudom régi meg ilyenek, de abszolút nem vok hardcore gamer. De azért valami jólenne.
Szóval még mielőtt elküldetek a halál faszára, segítsetek már :D

Előre is köszi :R

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#573) tibaimp válasza Lalikiraly (#572) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Senki nem küld el sehova! Ezek a fórumok és itt a közösség nagy része azért van itt, hogy segítsen, ha tud, ha nem akkor nem.

Szóval: 1. feltelepíted az Uplay nevű klienset innen: [link] . Ott van fenn a sarokban, hogy "Letöltés számítógépre". Ide létre is hozol egy fiókot, ami a Te privát fiókod lesz, kb. úgy képzeld el, mint egy e-mail címet. Ez gondolom menni fog.
Ha ez is megvan, és feltelepült az Uplay nevű játék kliens, létrehoz egy ilyen programot a Win10-ben:

De neked még üres lesz, mivel nincs benne játék, amit megvettél volna!
Fogod a DVD-n található kódot és ide beadod neki itt, fent bal sarok:

Ekkor lejön egy lista, ez:

katt a "Activate a key" gombra, bejön ez:

Itt beírod a DVD-n szereplő kódot és ha mindent jól csináltál, akkor kész. A netről fogja letölteni a legfirissebb verziót a játékból, a DVD-re nem is lesz már szükség. Ha letörlöd a játékot se baj, mert bármikor újra telepítheted, a kódot csak egyszer kell megadni, a fiókod tárolja, hogy az nekem megvan véve.

Annyi gond lehet, hogyha a DVD tokján rá van írva, hogy Uplay aktiváció nem lehetséges, mert sajnos van ilyen. A FC2 nekem is 2x van megvéve, mert az én DVD-s változatomat nem lehetett így aktiválni!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#574) Lalikiraly válasza tibaimp (#573) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Hohh! Szuper vagy nagyon!!! :R

Ezer köszi. Én a hardverhez jobban értek mint a játékokhoz, csak most ez talán jó lesz. És nagyon köszi még egyszer. Írok ha sikerült!!!

[ Szerkesztve ]

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#575) tibaimp válasza Lalikiraly (#574) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Remélem sikerül beaktiválni a leírtak alapján!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#576) Lalikiraly válasza tibaimp (#573) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sajna nem fogadja el a DVD mellett a papíron lévő kódot. Play ON verzió.
Akkor viszont sztem azt fogom csinálni, hogy majd az asztali gépben muteréknál még van DVD olvasó. Begrabbelem és itt a notin az ISOt futtatom és úgy adom meg a kódot.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#577) tibaimp válasza Lalikiraly (#576) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Az se fog működni, mert másolásvédelem van a DVD-n, amit a greb program vagy átvesz, vagy nem, de gyanítom az utolsó.

Azt tudod még tenni, hogy akciósan az Uplay kliens oldalon megveszed a játékot olyan ~2EUR szokott lenni, én is ezt tettem.
Ha megnézed a kliensben a felső menüsornál látod, hogy "Store" azaz bolt, katt,
bejön ez, bár a főoldal mindig változik az aktuális akciók játékok miatt

fönt Games lenyílik egy lap, és ott van az összes FC játék köztük a 2 is:

ráviszed az egeret, ki is adja:

Jelenleg akció nélkül 10EUR. Itt katt, és bejön a saját oldala. Innentől sima bankkártyás vásárlás az egész, olyat már gondolom csináltál.
Ennyi!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#578) Lalikiraly válasza tibaimp (#577) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Akkor majd muteréknál az asztali gépre felrakom azt kész és ha tetszik, akkor megveszem online ahogy mondod. Ennyi akkor. Köszi nagyon :)

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#579) proci985 válasza Lalikiraly (#572) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

steamen tudod aktivalni, nekem sikerult anno legalabbis.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#580) tibaimp


tibaimp
nagyúr

proci985: az én lemezes verziómat ott sem engedte.

Far Cry 6-hoz: Ezek a küldetések mik? Most jutottam át a nagyobb földrészre, és ott az 1. táborban beadta. Illetve, itt a táborban TPS lett a játék, ez normális?? Nagyon idegesítő, azt hittem elnyomkodtam valamit.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#581) Lalikiraly válasza proci985 (#579) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sajnos ott sem tudom aktiválni. A megadott termékkód érvénytelen.

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#582) anubis6 válasza tibaimp (#580) üzenetére


anubis6
aktív tag

Játékbeli valutáért folyó játékmód, tolhatod coop-ban is.
Általában egy hűtendő szerkezeted kell A-ból B-be juttatnod, közben a vizes részeknél kell megállnod, amiket persze védenek :DDD
Elvileg ezek az End-game-hez tartoznak, de ahogy feloldódnak, tolhatod.
Kaphatsz érte fegyvereket vagy páncélt is (a valután kívül).
A TPS mód teljesen normális a táborokban ;)

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#583) proci985 válasza anubis6 (#582) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

annyit meg hozzatennek, hogy ezek nehezek. szoval ha csak lopakodva eleg a fegyverarzenalod, akkor altalaban erdemes veluk varni.

en az elso feloldottaknal konkretan vert izzadtam. nehezfegyverzet nelkul kb eselytelen.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#584) anubis6 válasza proci985 (#583) üzenetére


anubis6
aktív tag

Ezért írtam, hogy az End-Game-hez tartoznak, addigra már szerintem rájön, hogy milyen szituhoz, milyen páncélt és fegyó loadout-ot érdemes használni (menet közben is váltogatható), de ha szereti a kihívást mint én, nekiállhat pisztollyal is :DDD
(Mondjuk a Desert Eagle azért tud osztani rendesen)

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#585) tibaimp válasza anubis6 (#582) üzenetére


tibaimp
nagyúr

proci985, anubis6: Köszi az infókat :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#586) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Megint lenne pár kérdésem:

Vannak a térképen kisebb, pirossal bekeretezett helyek ahol ellenség mozog:

Ezeket valahogy be lehet "kékíteni"?
Illetve jellemzően vannak az ilyen helyeken ellenséges zászlók, ezeket el kell tüzelni, szétlőni, vagy lecserélni a "saját" zászlónkra?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#587) homerhamm válasza tibaimp (#586) üzenetére


homerhamm
addikt

Csak le kell lőni az összes katonát, mondjuk ez nem elfoglalandó hely. Ezeket nem lehet kékíteni, csak a zászlós logósakat, meg a sorompósokat.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#588) tibaimp válasza homerhamm (#587) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, azokat írta is, illetve fast travell ponttá válik, de akkor ezek nem. Köszi :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#589) homerhamm válasza tibaimp (#588) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, ezek simán védett területek, általában ilyen helyeken is lehet ládát találni fegyverrel, ruhával, stb...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#590) tibaimp válasza homerhamm (#589) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen, azt is láttam. Illetve a felkiáltó jeles emberkék árulnak el ilyen helyeket, azokkal kell beszélni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#591) Werkly


Werkly
őstag

Aki nyomja a játékot milyen FOV az ajánlott hozzá? Amúgy NVidia kártyával a Radeonos opciókat érdemes bekapcsolni? Támogatja a "zöld vga-t" ezen opció? Kösz!

(#592) tibaimp válasza Werkly (#591) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Én a default FOV-al használom. Illetve az adatlapomon lévő karival minden ultra-n HD textura off! Így simán van ~70-80fps 1080p-ben. És szép benne az RT! Kb. a CP2077-ben láttam ilyet korábban.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#593) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Azért a z RT sokat dog a látványon, nem semmi:

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#594) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Valaki tapasztalta azt, hogy ennél a treasure hunt-nál nincs nyitva az ajtó? Néztem yb-on megoldást, hogyan lehet bejutni, de ott mindig nyitva van az ajtó, nekem meg írja Locked.
Fura :F

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#595) Mizol29 válasza tibaimp (#594) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ide tudtommal este kell eljönni és nem is itt fogsz tudni bejutni. Nagyon spoilerezni nem akarok.

Ui.: És néha érdemes a bal felső sarkot is figyelni, elég sokat elárul :)

[ Szerkesztve ]

(#596) tibaimp válasza Mizol29 (#595) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Értem. Köszi :R

Még egy kérdésem lenne: ezeket a tábor fejlesztő összetevőket gyűjtöm folyamatosan, de a 3 tábor már maxra ki van húzva, vagyis mind a 6 elérhető tábori fejlesztés kész!
Érdemes még gyűjteni ezeket, vagy hagyjam a francba?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#597) Mizol29 válasza tibaimp (#596) üzenetére


Mizol29
senior tag

Sokat nem érnek, max pénzért tudod őket eladni.

(#598) mtibor2


mtibor2
csendes tag

Valaki segítene. A fő szálat nem találom. Az ellenőrző pont küldetés után el kezdtem mászkálni és ugyan mindenhová eljutok és mindenkit megölhetek de pl. urániumot nem tudom megszerezni mert nem aktív a feladat.

Máthé Tibor

(#599) tibaimp válasza mtibor2 (#598) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Mizol29: köszi, akkor az lesz :R , de akkor már a későbbiekben nem fog kelleni ez a tipusú nyersanyag! OK

mtibor2: Nem kell, hogy aktív legyen semmi! Urániumot úgy tudsz szerezni, hogy a területen a felkiáltó jeles NPC-kkel beszélsz vagy papírokat keresve melyek megmutatnak a térképen fontos helyeket, így láthatóvá válnak a légvédelmi lövegek, amiket simán felrobbantva ott lesz a közelükben az uránium.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#600) mtibor2 válasza tibaimp (#599) üzenetére


mtibor2
csendes tag

Bocsi a problémám az, hogy eddig megjelenet egy sárga jel merre menjek az eltünt. Ennél a résznél néztem egy végigjátszást volt egy nő elvezetett egy bástyához, ott elmegyarázta dolgokat előkellett vennem a fényképezőt, kijelölni mindenkit és ha bementem és megöltem mindenkit akkor kaptam kulcsot stb. Most megölök mindendenkit , nincs sárga jel felettük és semmi. Sőt itt úgy láttam a végigjátszásba, hogy van a bástya (valami magas épület, aminek a tetejére lehet felmenni) előtte áll a katona akit le lehet fizetni, az sincs ugyan lehet hogy már mindenkit megöltem.

Máthé Tibor

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.