Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6

Hozzászólások

(#801) homerhamm válasza lanszelot (#800) üzenetére


homerhamm
addikt

Tegnap több helyre is visszentem,de nem termett újra. Lehet bugos, tegnap pl. repülés közben elég érdekesen mozogtak a pálmafák levelei. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#802) lanszelot válasza homerhamm (#801) üzenetére


lanszelot
addikt

Random az idő és a hova is.
Én kinyitottam minden fegyvert, és utána is szedtem össze jó párat, de csak mert arra vitt az utam.
De nem váltottam be, mert minek.
Amúgy is rengeteg cuccot ad a játék.

Bár én először kinyitottam a térképet, majd befoglaltam mindent, majd kincset kerestem, csak utána mellék küldik, és legvégén mikor már semmi se volt a fő történet.

Így rettenet sok nyersanyagom volt és mikor kedvem szottyant felhúztam mindent a plafonig. És így is rengeteg alapanyag maradt mire befejeztem.
Van pár rettenet xar mellek küldi pl: bunker, kakas... Es ha az a rengeteg hiba nem lenne iszonyat jó játék lenne.

De így még jó pár hetet elő pihenek hogy megnézzem a dlc-ket.
Érnek e bármit.

(#803) homerhamm válasza lanszelot (#802) üzenetére


homerhamm
addikt

Na király, majd mgkeresem. :DDD Amúgy már csak egy supremo nincs kioldva, bár én az egész játékot az alap rakétás supremoval vittem ki, de legalább így meg lesz az összes. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#804) homerhamm válasza lanszelot (#802) üzenetére


homerhamm
addikt

Na, közben ez is megoldódott, és kiszedtem az összes supremot. :))

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#805) AMD Power


AMD Power
titán

FC6-ban az Operation rész tartalmazza a fő küldetéseket ugye?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#806) anubis6 válasza AMD Power (#805) üzenetére


anubis6
aktív tag

Igen, a sima operations a fő küldetésvonal, a special a választhatóakat jelzi.

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#807) AMD Power válasza anubis6 (#806) üzenetére


AMD Power
titán

Köszönöm szépen!

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#808) RBJ


RBJ
addikt

Én most szaladtam neki a játéknak. Most jött szembe a game pass on.
Kérdem én menet közben ennyire elvesztettem a fonalat vagy így leül a játék a végére? Eddig jöttek a küldetések sorban, most meg mióta kakaslaborban voltam, utána tojás begyűjtés és likvidálása óta csak kovajgok a nagy semmiben.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#809) Locutus válasza RBJ (#808) üzenetére


Locutus
veterán

Nagyon leül a játék, igen. Én is valahol félbehagytam egyszer csak, pedig már fővárosban tartottam, annyira unalmassá, és repetitívvé vált. De azért majd lehet befejzem valamikor.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#810) RBJ válasza Locutus (#809) üzenetére


RBJ
addikt

El is felejtettem közben már ott tartok propaganda táblákat kell likvidálni. Hát ez már minden csak nem kaland.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#811) tibaimp válasza RBJ (#810) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A fő szálnak kellene folytatódnia, vagy azt befejezted? Illetve területeket kell felszabadítani, ha jól emlékszem.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#812) Kristofnchef


Kristofnchef
friss újonc

Sziasztok.
Én Xboxon játszom vele. Viszont az lenne a kèrdèsem hogy hogy tudok sima.nyilat szerezni.
Illetve hogy megy pontosan a fejlesztés?
Amiket el tudtam adni összeszedett dolgokat meg állatokat abból hol tudok venni és mit? 3 tol játszottam mindegyikkel de ez most kicsit más
Köszönöm szépen

(#813) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Vki nem tudja a lakcímét a fejlesztőnek aki leprogramozta hogy a new game + egy gombnyomásra felülírja a 100%os mentést?

/s

(#814) tibaimp válasza wjbhbdux (#813) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Komolyan? Fasza.... :W

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#815) Serpiko


Serpiko
addikt

Jól láttom foglalják vissza a bázisokat és egyéb pontokat a katonák?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#816) homerhamm válasza Serpiko (#815) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, ez direkt így van, hogyha befejezed a játékot, akkor utána még legyen mit csinálni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#817) Serpiko válasza homerhamm (#816) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszönöm. Értem akkor most már világos. Marad a gyűjtögetés aztán off.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#818) tibaimp válasza Serpiko (#817) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Igen kb, én is csak addig toltam, ez a visszafoglalós téma már nem mozgatott.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#819) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Én november végén, a BF akcióban vettem meg a játékot. Anno a FC4 megjelenésekor játszottam utoljára, most majdnem 10 év kihagyás után 54 évesen vettem egy gépet, amibe van egy alapszintű (Nvidia 3050) VGA. Végigtoltam, kétszer!
Nekem megvolt az összes Far Cry, mindegyikkel játszottam, ahogy gondolom jó páran.
Az biztos hogy az első rész ütött legnagyobbat anno, de talán nekem a 6. rész jött be legjobban.Vagyis, nem is tudom eldönteni, mert a 3. rész is bejött. Szóval a kedvenc a 3. és a 6. rész. Amit legkevésbé szerettem, az a 2. rész.
Az 5. rész ezek miatt az elvont, elrablásos dolgok miatt nem tetszett, de az sem volt rossz.
Vannak hibák a játékban, de összességében nagyon tetszett.Letöltöttem rá egy gépi magyarítást, legalább értem a történetet, és a küldetéseket. Jól eltöltöttem a hosszú téli estéket. Nem tudom, azért elég komolytalan az a "tolószékes" tacskó, bár gondolom poénnak szánták. Újrajátszáskor megszereztem az elején a cicust, legtöbbször őt viszem társnak. A kedvenc fegyver a "Sivatagi sas" pisztoly hangtompítóval, pisztolytávcsővel. Nem is kell mellé mesterlövész puska.
Nekem tetszett a játék, persze a mások által leírt hibákat én is látom, pl. az ellenség viselkedése eléggé bugyuta, és kiszámítható. Nem mindig, néha meglepnek, persze ez benne a jó. Nekem jó szórakozás volt, ha lesz új rész, azt is megveszem. :K

(#820) tibaimp válasza Zoli bácsi (#819) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ha jól olvasom, akkor a 3. rész tetszett, amúgy nekem is, de ha így van, én javaslom, hogy a 4. részt is told ki, mert nagyon jó az is, nekem az a második kedvencem a 3. rész után!!

Ja és vedd meg hozzá a Valley of the Yetis DLC-t, mert az meg ilyen több lépcsős "védd meg a bázisod" jellegű küldetéseket ad, egy totál új térképen, nekem nagyon bejött, illetve a Season Pass-t, mert az meg Hurk barátunkat hozza el pár plusz mini küldetésben.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#821) Zoli bácsi válasza tibaimp (#820) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Köszönöm a tippet. Természetesen megvolt a 4. rész is, azt még a régi gépen toltam. De már kezdett benne kevés lenni a VGA (Azt hiszem Radeon 7770 volt), eladtam a kártyát, hogy veszek erősebbet. De nem vettem, netezni jó volt az integrált grafika. Azért hiányzott egy kicsit így télen a játék.....
Megnézem ezeket, amiket mondtál, köszi!

(#822) shapphire


shapphire
tag

Sziasztok!

Viszonylag simán, bugok nélkül haladtam a játékkal, de most a Lions den küldetést nem akarja behozni. Az agains the wall után nem tudok tovább menni.

Kiléptem beléptem, voltam ezer bázison, ejtőernyőzés mindenfelé... Van eldugott légvédelmi ágyú? Azt kell semlegesíteni, vagy mi? :F

(#823) Zoli bácsi válasza shapphire (#822) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Hali! Ezt nem tudom pontosan melyik küldetés, de voltam én is úgy, hogy elfogytak a küldetések. Úgy sikerült megoldani, hogy amikor behozom a térképet az "M" gombbal, vannak felül menük. Nekem nem hivatalos (Mert tudtommal nincs hivatalos) magyarítással van, nekem az első menü "folyóirat" néven van. Ott látod a függőben lévő küldetéseket. Voltam úgy, hogy a küldetés végénél kifagyott a játék, azt hittem kész. A végén ebben a menüben ott volt, kijelöltem, onnantól már mutatta a térképen. Csak odamentem, lepergett a záró animáció, és vége volt a küldetésnek. Ezután lettek új küldetések. Nekem ez a módszer többször segített, mert nem egyszer jártam így, hogy elfogyott minden küldetés.
Sok sikert! :)

(#824) AcCEsS


AcCEsS
senior tag

Én most próbáltam ki először a FC6-ot, de nem igazán sikerült működésre bírnom a billentyűzetet. Vagy a franc tudja. Pl. a Q megnyomására bejön a fegyverválaszó kerek menü, de sehogy nem tudok másik fegyvert választani, és el sem tudom tenni az aktuális fegyvert. Ráadásul haladás közben egyfolytában célra tarva halad a karakter, ami sztem nem normális. A beállításokban jónak tűnik minden, látom milyen funkció mire van felkonfigolva, de ezek közül jó pár nem megy. Hivatalos, Ubisoft verzió, a fájlok ellenőrzése sem talált hibát, töröltem a játék könyvárát is a ...\My Games könyvátból, de semmi nem változott... PC-n játszom. Mi lehet a probléma oka? Van valami ötletetek?

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#825) Zoli bácsi válasza AcCEsS (#824) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Én az egér görgőjével váltom a fegyvereket, és a "H" billentyűvel teszi el a tartóba.
Van ötletem, beragadt egy gomb a billentyűzeten, vagy az egéren...
Szerintem kezd a hibakeresést ott, hogy lecseréled próba erejéig az egeret, majd a billentyűzetet. :)

(#826) AcCEsS válasza Zoli bácsi (#825) üzenetére


AcCEsS
senior tag

Köszönöm a tippet, időközben meglett a hiba oka, a joysticket kellett kihúznom, az zavarta meg a játékot!

AcCEsS (https://www.metalenciklopedia.hu)

(#827) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Mi ez az ikon a minimapen (középen, Dani előtt)? 46 óra óta most találkoztam vele először, nem tudom hová tenni. Csak pálmafák vannak körülöttem, mást nem találok.

Szerk.: rájöttem... :DDD (egy föld alatti USB stick volt, az alattam lévő treasure hunt vezetett oda)

[ Szerkesztve ]

it's a danger pretty here in Night City

(#828) tibaimp válasza Kylesa (#827) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Pont ezt akartam írni. Az FC-k szeretik így megviccelni a játékost, hogy föld alatti loot-ot mutat a térkép, a korábbi részek is tele voltak ilyennel.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#829) Kylesa


Kylesa
aktív tag

Nos, kicsit késve bár, de tegnap nálam is lepörgött a stáblista. :K
Furcsa módon olyan ürességet érzek, amit csak a nagyon jó játékok végigjátszása után szoktam. Pedig ez nem volt más, csak egy sokadik Far Cry... de piszkosul jól szórakoztam vele ezalatt a cirka 70 óra alatt. Yara egyszerűen lélegzetelállítóan gyönyörű és részletgazdag, élvezet elveszni benne, a második rész Afrikája mellett számomra a top FC helyszín. A történet igazából nem hozott semmilyen egetrengető pillanatot - a vége azért odacsapott -, ám mégis vitt magával, Antón egy igazi rohadék, nekem eddig a leghatásosabb FC főgonosz. Az általam eddig játszott részekben sosem találtam igazán emlékezetes, kedvelhető karaktereket, itt mindjárt hármat is megszerettem (nem is beszélve magáról Daniról, és a cicusomról, Olusóról). És mind a hárman meghaltak. :(
Sajnálom, hogy véget ért, nagyon megszerettem, és az általam végigjátszott FC-k közül (2-4-Primal-5-6) egyértelműen a legjobb résszé lépett elő.

[ Szerkesztve ]

it's a danger pretty here in Night City

(#830) tibaimp válasza Kylesa (#829) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A 3-at is told ki, mert az is igen csak szép (még mai szemmel is) és jó is. A történet pedig érdekes.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#831) homerhamm válasza Kylesa (#829) üzenetére


homerhamm
addikt

A segítőket fel lehet éleszteni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#832) Kylesa válasza homerhamm (#831) üzenetére


Kylesa
aktív tag

Sejtettem, hogy valaki belezavarodik, de olvasd át még egyszer. Annyit akartam írni, hogy a sztori során három karaktert kedveltem meg különösen, ők sajnos mind meghaltak (spoiler tag híján nem írom ki a nevüket). Ha már egyszer a témánál voltam, gondoltam, zárójelben hozzáteszem, hogy amúgy Danit és Olusót is nagyon szerettem. Csak nem néz valaki annyira hülyének, hogy ne tudnám, a társamat fel tudom kapni. :DDD Tudom, rosszul fogalmaztam, de fáradt vagyok, sok volt a meló húsvét előtt. Sorry. :R

tibaimp: megvan a 3 is, valamikor ingyen adta a Ubisoft, de valamiért sosem jutottam vele pár óránál tovább. Például tavaly valamikor is nekiálltam, de mindig csak a dokiig jutok el benne, aztán uninstall. Pedig valóban nagyon szép és hangulatos is. Sajnos a sztorit már évekkel ezelőtt videókból elspoilereztem magamnak, úgy meg nem akaródzik végigvinni.

[ Szerkesztve ]

it's a danger pretty here in Night City

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.