Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6

Hozzászólások

(#51) anubis6


anubis6
aktív tag

Csináltam egy kis videót a legjobb stukikról, ha érdekel, hogy lehet ezeket korán megszerezni, erre tessék:

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#52) Nazrym


Nazrym
tag

Másnak is folyamatosan bezárja játékot ?

(#53) boogie84 válasza Nazrym (#52) üzenetére


boogie84
veterán

Nem, nálam most jó, még a Ubisoft is szinkronizál.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#54) macy válasza Nazrym (#52) üzenetére


macy
addikt

Kaptam egy tippet, hogy telepítsem az új ubisoft connectet. Azóta még nem próbáltam, de a kliens is sokkal gyorsabban indul nálam.

(#55) S e t h válasza anubis6 (#51) üzenetére


S e t h
nagyúr

A falakon átlövő supremos fegyverről nem is beszélve.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#56) energy4ever


energy4ever
addikt

Steam-es megjelenesrol van valami informacio? Kesobb elerheto lesz ott is!? :F

(#57) macy válasza Nazrym (#52) üzenetére


macy
addikt

Na, ez az ubisoft connect újratelepítés nem jött be, 5 perc alatt kivágott a francba. Még jó hogy csak ubisoft+-ra fizettem be és nem csengettem ki 20 ropit.

(#58) Blaise válasza Nazrym (#52) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, elég zavaró, még az elején vagyok, de már kétszer kivágott...az Uplay indítási problémáiról ne is beszéljünk.

(#59) NYPD válasza marcee (#23) üzenetére


NYPD
aktív tag

Szia! Hasonló konfigom van, i7-4790k, 2060S, 16GB rammal, most hogy eltelt pár nap gondolom játszogattál, mi az eddigi tapasztalatod (nem bench, mert tudjuk, hogy az igazából nem mérvadó), hogy megy a gépeden? 1440p-ben szeretnék játszadozni majd vele, konstans 60 fps-nek örülnék.

(#60) hdekakas


hdekakas
senior tag

Van egy bug, hogy a video beállításnál nem jegyzi meg a fidelityfx beállítást. Azt minden indítás után be kell kapcsolnom.
Meg engem pl zavar, hogy ha futok, akkor a bal alsó sarokban egy pixeles láb-féle belelóg a képbe.
Az Ubisoft Connect nekem meg két napja azt csinálja, hogy mindig be kell jelentkezni, és kéri a hitelesítési e-mail kódot, hiába állítom be, hogy ez megbízható gép.
Így 5 óra játékidő után is még nagyon gyenge a karakterem, nem értettem, mire jó a sok medicinet is gyűjteni, aztán utánaolvastam, hogy az majd csak később hasznosítható, jóval előrébb kell járni a sztoriban.
Nem szeretem a nagy nehézségeket, de így, hogy kettőt belém lőnek, és nyekk, nem szórakoztató. Se vakcina, se hosszabb életcsík. Az aligátorral szoktam akit csak lehet kinyiffantani. :DDD

(#61) boogie84 válasza hdekakas (#60) üzenetére


boogie84
veterán

Vegyél fel olyan ruhát ami véd a lövések ellen.
A Medicine az egyik bázis fejlesztéshez kell.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#62) macy


macy
addikt

Na úgy tűnik megoldódott a kilépkedős gondom. Megnéztem az eseménynaplót, virtuális memó gondot írt. 2 ssd-n volt eddig beállítva 16-16GB virtuális memória. Most átállítottam, hogy a windows kezelje, így nem lépked ki.

(#63) anubis6 válasza S e t h (#55) üzenetére


anubis6
aktív tag

Nekem az már túl OP, ezekhez skill is kell ;)
De a cicus tetszik ami a szetthez jár :DDD

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#64) nubreed


nubreed
veterán

Sziasztok,

Az 5. részhez képest milyennek találjátok most a 6. részt? Nekem az 5. a leggyengébb, leg kevésbé szerethető rész volt. Van előrelépés vagy még jobban kiherélték a játékot az előző részekhez képest? Mennyire élő pl a világ?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#65) Locutus válasza nubreed (#64) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem az 5-höz képest jobb, legalábbis amit eddig tapasztaltam benne.
Változatosabb, szebb a világ, és a teendők is.

Az 5-öt én sem szerettem annyira, túl elborult volt a drogos vonal nekem, cserébe viszont a map dizájn túl ismétlődő, egyhangú.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#67) S e t h válasza nubreed (#64) üzenetére


S e t h
nagyúr

Engem a hangulata fogott meg nagyon. Tényleg olyan az egész, mintha egy karibi szigetvilágban lennék, a sztori, a zenék, környezet. Az FC5 semmilyen mértékben nem tudott megfogni, erőltetettnek éreztem a történetet.

Arról nem beszélve, hogy időnként GTA feelingem volt annyira jó benne csapatni kocsival, motorral, quaddal, jet skivel.

Nem nagyon szeretem az időkorlátos küldetéseket, de itt valahogy ez is müködik.
Egy rádión megkapod az információt, hogy hol találsz ejtőernyővel ledobott ellátmányt, de sietni kell, mert ha a hunta emberei gyorsabbak, akkor ráteszik a kezüket.

És ilyenkor földön, vízen, levegőben bármilyen járművel oda kell érni miközben időnként még lőnek is rád, aztán az ellátmány mellett még komolyabb erővel is képviselteti magát az ellenség, ha szerencsénk van helikopter és tank nélkül.

Persze ilyenkor nagy segítség az idővel való versenyfutás során, ha megfelelő szett ruha van rajtunk, mert van ami ezt jelentősen megkönnyíti.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#68) nubreed válasza S e t h (#67) üzenetére


nubreed
veterán

Köszi a leírást! Talán ki fogom akkor próbálni. Ez szimpatikusabb mint az 5 ez alapján.

Locutus: köszi neked is!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#69) boogie84 válasza nubreed (#64) üzenetére


boogie84
veterán

Szia,
nézz róla videókat és döntsd el, hogy mennyire jó. Már sokat találhatsz. Szvsz ha játszottál a többivel is akkor kötelező.
Nekem speciel az 5 is tetszett, de a New Dawn mégjobban. Így nálam nem is volt kérdés.
Nekem bejön a FC játékmenet, róákat tudok a gép előtt ülni. :D

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#70) nubreed válasza boogie84 (#69) üzenetére


nubreed
veterán

A 3 volt az egyik kedvencem a szériában, a 4 se volt rossz, de az 5 szerintem nagyon elfáradt. A story sem volt túl jó már és az egész játékmenet üres, bugyuta szar volt számomra, a világ is. Ráadásul rövidebb is volt sokkal mint akár a 3. 4. rész.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#71) Shadowguard válasza S e t h (#67) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Vaaaagy... Az első után már tudod, hogy mire kell számítani és megtervezed az egészet.
Első lépésként felszámolod a környéken a légelhárítást. Második lépésként a legközelebbi pick up ponton lehívsz egy resolver koptert (kétéltű, légi, vízi csodacucc), mert az kis helyre is le tud szállni. Harmadik lépésként odarepülsz a rádió mellé és aktiválod. A negyedik és egyben utolsó lépést szerintem könnyű kitalálni :DD

Mondjuk nem mindig, ha láttam előre a rádió helyéből, hogy fogok tudni mókusruházni akkor nem vacakoltam, szeretek a ruhával közlekedni. Gyorsutazást is sokszor air droppal oldom meg és rögtön nyitom is a ruhát. Az elején kicsit szokni kellett, de most már profin használom.

Ja igen, kilépkedéshez: nekem kétszer crashelt a játék, mind a kétszer ugyanúgy, rá is kerestem a neten. Ha valamilyen küldetést/aktivitást megcsinálsz (akár rendes küldetés, akár kincsvadászat, AA gun, stb) ne nyomj instant térképet. Nekem kétszer is megnyekkent tőle, de mások is írtak hasonlót. Kell várni cirka 10 másodpercet és akkor nincs gond :)

[ Szerkesztve ]

(#72) boogie84 válasza nubreed (#70) üzenetére


boogie84
veterán

Hát ebben van tartalom az tuti! :D
4-et én is nagyon szerettem, hát még a Primalt!!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#73) nubreed válasza boogie84 (#72) üzenetére


nubreed
veterán

Ez jó hír, hogy van tartalom, akkor valamit tényleg dolgoztak rajta. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#74) watador600


watador600
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy más is szenved Ubisoft Connect örökös "iniciálás" és kékhalállal való kifagyással?

Klienst már újratelepítettem, játékkal együtt.

Kékhalálom pedig nem is tudom mikor volt utoljára...

OC mentesen is próbáltam, néha enged 5 percet játszani van hogy 3 óra után is magam lépek ki, tökre random a kékhalál. Driverek frissek, windows 10-em is napra kész. Fentebb írták a lapozó file-t, az automatikus nálam.

Redditen olvastam, hogy sokan vannak akik ezzel küszködnek, itt viszont még nem olvastam. Egyébként a játék nagyon bejön, játszanám ahogy csak tudnám, de mindig a legrosszabbkor fagyok ki :W

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#75) S e t h válasza Shadowguard (#71) üzenetére


S e t h
nagyúr

Nagyon jó amit írtál, lehet ki is próbálom, de eddig még mindig odaértem időre.
Mi történhet akkor, ha lejár a határidő? Lesz majd másik helyette?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#76) S e t h


S e t h
nagyúr

Eléggé belefeledkeztem a játékba, ezért összegyűjtöttem egy csokrot saját és mások, elsősorban youtuberól szerzett tapasztalataiból.
Panaszkodtak már páran, hogy a játék a végére mennyire megnehezedik, nos én még nem tartok ott, viszont már készülök rá. A térkép nagy, nem kicsit nagy, hanem nagyon, tele is van gyűjtögethető dolgokkal, de ezek egy része valóban nélkülözhetetlen ahhoz, hogy a felszerelésünket optimális szintre hozzuk.
El is hangzik vmikor a játék elején az egyik npc-től a tanács, hogy minden feladathoz a megfelelő cuccot használjuk és ez bizony megerősítést is nyer elég hamar.
Szóval néhány tipp, tanács a játékhoz.
1.
Már az első szigeten szerezhetünk magunknak tankot, amelyet ha beparkolunk az első bázisunk megfelelő helyére, onnantól fogva előhívhatjuk és azzal csapathatjuk, ami először jól hangzik, de van buktatója.
Jó, mert át tudunk simán menni az elénk pakolt tüskés útzáron, viszont ha már rakétavetővel lőnek, plusz helikoptert, tankot vetnek be ellenünk, akkor könnyen ránk éghet a monstrum, és akkor abból kiszállva brutális tűzerővel találhatjuk szembe magunkat.

2.
A nálunk lévő telefonnal a közúton lévő autókat( kivéve a hunta által használt katonai járművek) be tudjuk scannelni, és azokat később le tudjuk hívni ha használni akarjuk őket.

3.
Az egyik legfrappánsabb fejlesztés a wingsuit (Hideot network fejlesztése adja), ami jelentősen megkönnyíti a hatalmas térképen való közlekedésünket. Fast travel esetén a wingsuit funkciót kell választani és máris gyorsabban a térképen megjelölt célpontunkig tudunk jutni.

4.
A bázis fejlesztésekor a hideout network legyen az első, amivel az egész térképen búvóhelyek nyílnak meg fast travel pontokként, de még fontosabb, hogy játékon belüli 24 óra leteltekkor minden ilyen bázison található nyersanyag láda újból tele lesz, pár perc alatt körbe lehet menni és egy rakás fejlesztésre szánt anyagot tudunk bezsákolni.

5.
Fentihez kapcsolódik, hogy az egyik épület fejlesztésekor tudunk vásárolni egy olyan ruházatot( talán prisoner felső), ami duplázza a talált nyersanyag mennyiségét, nem kell ecsetelni, hogy ez mennyire kedvező.

6.
Szintén ehhez tartozik egy elég durva exploit, amit még nem gyomlált ki az Ubisoft, aki a netet kikapcsolja, órát egy nappal előre állítja a hardveren, után a játékban is eltelik egy nap és a nyersanyagokat tartalmazó ládák újra tele vannak.

7.
Minden ruházatnak más tulajdonsága van, én maradtam egy az elején megtalált szettnél, ami brutális mértékben megnöveli a futás sebességét és a staminát. A gyors mozgás hamar falja a távolságot, ami nem hátrány egy ekkora térképen, arról nem beszélve, hogy szorult helyzetben gyorsan lehet fedezéket találni.

8.
Ha gyenge fegyverekkel harcolsz, akkor hamar elvérzel. A fejlesztéshez szükséges anyagok egy részét viszont ellenséges területeken található ládák tartalmazzák, szóval ezeket szorgalmasan kell nyitogatni és a játék elején óvatosan kell eldöntenünk mit fejlesztünk, mert ha elpocsékoljuk a nyersanyagot(pl. gunpowder), akkor csak a saját dolgunkat nehezítjük meg.

9.
Állati segítőink, amigóink nagyszerűek diverzióban, viszont harc esetén hamar kidőlnek, ha nem sietünk a segítségükre. Kettőt használtam idáig belőlük, a krokodilt, ami nem gyors, viszont ha lenyomják, akkor jó hüllőhöz mérten gyorsan felkel és regenerálódik. Mivel én stealth módban nyomom inkább, ezértnekem a fekete párduc jött be , aminek a megszerzéséhez egy hosszabb küldés tartozik, ami végén megkapjuk a játék egyik legerősebb fegyverét is. Nos amit ez a párduc művel az brutális. A katonák mögé lopózik, tarkójukra ugrik és az ellenfél megölése után kvázi elviszi őket a szellemi síkra, nincs holttest, többi katona nem vesz észre semmit, nincs riadó, a maradékot meg hangtompítóssal leszedem, ünneplés.
A társaink képeségeit érdemes hamar felfejleszteni, nem lesz nehéz, viszont hasznos tulajdonságokkal lesznek gazdagabbak.

10.
A fegyverek fejlesztéséhez szükséges legritkább nyersanyagok beszerzése nem egyszerű. Vagy legendás állatot kell hozzá ölnünk, amelyek száma véges, vagy külön akciókban kell részt vennünk, amelyért más pénzt kapunk és abból tudunk vásárolni a fekete piacon, szóval tényleg meg kell gondolnunk mit fejlesztünk először.
11.
A supply dropps küldetéseket nem érdemes hanyagolni, mert hamarabb kapunk a fegyverekhez fejlesztéséhez szükséges nyersanyagokat.

12.
A bandidos barracks nevű épület is elég hasznos, mivel utasításokat tudunk adni a mellénk állt lázadóknak, akik akciókat hajtanak végre és azokból is kaphatunk olyan jutalmakat, amelyek hasznosak a fejlesztésekhez.

13.
Nagyon kényelmes volt egy magaslati fedezék mögül leszedegetni egy bázis tagságát, amíg meg nem jöttek a helikopterek, akkor volt jajgatás és menekülés, főleg ha nem volt ellenük normális fegyverzetem. Most olvastam egy tippet. Emp fejjel felszerelt nyílvesszőt kilőve a helikopter kavicsként zuhan alá az égből, ki kell próbálnom. :)

14.
Ha vmi okból kifolyólag gyorsan kell kilépnünk a játékból, akkor egy a bázisra kell mennünk, bár lehet, hogy safe house is elég, ott van automatikus auto save, mivel manuális mentés nincs a játékban.

A supremokról, ezekről a hátizsákos kütyükről, plusz eszkábált fegyverekről nem ejtettem szót, mivel egyrészt nem is nagyon használom őket, másrészt kicsit túlzásnak is éreztem egy karibi, technikailag elmaradott térséghez. Nekem jobban bejöttek a talált különleges fegyverek, plusz amelyeket én fejlesztettem( ehhez majd Guerilla garrison is kelleni fog, mert a fejlesztés után érhetőek el majd a jobb fegyverek).
Ha még eszembe jut vmi, akkor még leírom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#77) RudY válasza S e t h (#76) üzenetére


RudY
addikt

Kb. 17 órával és 22%-nál tartok kicsit sem rohanva, de írtál pár tippet, ami teljesen kimaradt és hasznos lesz a továbbiakban, főleg az 1. és 2. :R
Belementem néhány darálóba - mert ugye kemény vagyok -, de nem volt szégyen a futás. :DDD
Lehetne kötözködni apró dolgokkal, de a hangulata számomra jól eltalált, a játékélmény rendben van, és valahol ez a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#78) tomesto válasza hdekakas (#60) üzenetére


tomesto
aktív tag

Nekem sem jegyzi meg. Viszont van egy idegesítő bug ami tök random. Nálam azt csinálja hogy HIGH beállítás 1080p felbontáson jól fut a játék kb 50fps és egyszer tök random gondol egyet és belassul 10fpsre és ott meg is ragad. ha kilépek belépek akkor újra jó egy darabig...Nagyon jó lenne a játék de úgy érzem kicsit össze lett csapva, és bugos. Rengeteg hibát olvasni...

[ Szerkesztve ]

(#79) hdekakas válasza S e t h (#76) üzenetére


hdekakas
senior tag

Életerővel kapcsolatban tudsz valami taktikát? Van valami, amivel növelhető az életerő? Illetve a játék elején 2 lehetőségem volt Y-Heal gyors gyógyulni, véletlenül az egyiket felhasználtam, és azóta már csak 1 van a +jelnél. Lehet valahol ilyet gyűjteni? Vagy kettőt adtak a játék elején, és azt kell a végéig beosztani? :D
Tomesto: Egyszer én is jártam így, hogy térképről ahogy visszatértem a játékba, csak 9 fps-em lett. Újra betöltöttem a térképet és vissza, akkor jó lett.

(#80) S e t h válasza RudY (#77) üzenetére


S e t h
nagyúr

Én is ezt gondolom, a hangulata elkapott és nem ereszt.
:)

Tegnap például megszereztem a desert eaglet és nem is volt egyszerű, amíg el nem olvastam az asztalon hagyott levelet, amiből rá lehetett jönni mit is kell csinálni.
Utána kapott supressort, távcsövet, páncéltörő lövedéket és csak ámulok mit művel a páncélozott ellenfelekkel.

A robbanó nyílvessző meg Rambo stílusban régi emlékeket ébreszt. :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#81) S e t h válasza hdekakas (#79) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha meglesz az első supremod(hátizsákod), akkor azt a workbenchnél tudod variálni és négy kiegészítőt tudsz berakni a zsákba, nálam gránátok, molotov van, viszont itt találtam meg a syringe nevű injekciót is, ami kapásból plusz 4-et ad neked ha kifejleszted.
Már csak azt nem tudom, hogy van-e szintkorlátja, hogy mikortól elérhető.
Az tuti, hogy nekem is nagyon hiányzott az egyik főküldetésnél, de amióta megvan azóta alacsonyabb a pulzusom. :)

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#82) tomesto


tomesto
aktív tag

20 perccel később... vicc komolyan...ezért kérnek 20 rongyot...ki lépek meg vissza és elmúlik...

[ Szerkesztve ]

(#83) S e t h


S e t h
nagyúr

Mivel egyes nyersanyagok nagyon ritkák, így megosztanék egy számomra is új dolgot.
Néhány kifogott hal eladása során az egyik legritkább összetevőt, az industrial compositot kapjuk a vevőtől cserébe.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#84) nubreed válasza S e t h (#76) üzenetére


nubreed
veterán

Köszönöm a tippeket, később ha majd beszerzem a játékot, ez jól fog jönni! :R

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#85) hdekakas válasza S e t h (#81) üzenetére


hdekakas
senior tag

Ha kifejlesztem, ad 4 injekciót. És ha elhasználom, hogyan lesz új, mitől töltődik fel újra a négy? :U

(#86) Shadowguard


Shadowguard
senior tag

Ha lejár az idő a supply dropnál újra lehet próbálkozni :) Limitált a számuk.

Annyival egészíteném ki a fenti felsorolást (46%, 45 óra után :D ), hogy a két legritkább nyersanyag csak az elején ritka, tessék szorgalmasan csináltatni a küldetéseket a Bandidos Barrackban, egy idő után (vagy lehet szinthez kötötten) egy küldetés alatt simán bejöhet 30-40 industrial cucc is. Nekem 200+ van mindenből, már gyakorlatilag nem tudom mire költeni, mert minden fel van fejlesztve amit használok. Már az is, amit nem.

Fegyvereknél egyébként kis tipp: nem a fegyvert magát fejleszted, hanem a típust. Ha egy rifle-höz megveszed a poison lövedéket onnantól minden (nem unique) rifle-re ingyen rá lehet tenni. Ugyanez minden kiegészítőre igaz.

Helikopterek ellen a nyílvesszőt majd kipróbálom, nálam az a taktika, hogy be van téve egy robbanógolyós MG42 és az a kesztyű ami bónusz sebzést ad ellenük.

A tank pedig igenis lehet halhatatlan. Tessék megkeresni/megvenni azt a nadrágot, ami automatikusan javítja a járművet, amiben ülünk :D Különben nem nehéz tankot szerezni magunknak, megéri kifejleszteni az EMP gránátot az elején, egyet bevágunk az ellenséges tank alá és már lehet is ellopni. Csak ne sokat vacakoljunk, mert nem sokáig tart a hatása.

(#87) beyruth82 válasza S e t h (#76) üzenetére


beyruth82
veterán

Nagyon hasznosak a tanácsaid, infóid. Köszi szépen!Meg én se kezdtem el, de a héten nekiállok.

(#86)Shadowguard

45 óra utan?7.-en jelent meg a játék.4 nap alatt 45 óra?Napi több mint 10 óra far cry-ozas :D
A fanatikus! :DD

[ Szerkesztve ]

(#88) pandras83


pandras83
senior tag

"Tessék megkeresni/megvenni azt a nadrágot, ami automatikusan javítja a járművet, amiben ülünk"

Kéne egy olyan nadrág is, ami automatikusan felfúrja a polcot és újra békében élhetnék a feleségem mellett :D

Cyberfuck Patchrunner

(#89) S e t h válasza hdekakas (#85) üzenetére


S e t h
nagyúr

Fast travel bázisra, vagy talán még safe houseba is, és automatikusan full lesz megint.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#90) Shadowguard válasza beyruth82 (#87) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Csütörtök-péntek szabin voltam, úgy azért könnyű összehozni :) Idén ez volt a második eset, hogy játék miatt vettem kis szabadságot és még ez is a tavalyról áthozottból volt. Cserébe ma nem sok időm jutott játszani, még nincs meg az 50 óra sem :( És egy 1%-ot sikerült hozzátennem a teljesítményhez, de cserébe egy terület kivételével az egész térképet felporszívóztam, minden bázist elfoglaltam és egy fegyver nincs még meg a készletből. Szóval csak alaposan.

Jah, és mert téma volt a helikopter: az egyik előzetesben is szerepelt a fűnyírómotoros, forgócsöves resolver gépágyú, azt kell használni. A legnagyobb kopter is szabályosan elolvad tőle :C

(#91) beyruth82 válasza Shadowguard (#90) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem a far cry 3-nál, a new dawnnál és a cp2077-nél voltak olyan napok, hogy hajnaltól egészen estig folyamatosan játszottam, csak enni meg wc-re menni hagytam abba. 😂
12-14 óra akkor nekem is összejött. Viszont ha túl sokat játszok egy nap(mondjuk 6-8 vagy több órát), én rosszul alszok utána. Becsukom a szemem és a játékot látom a szemem előtt, aztán avval is álmodok, és nyugtalanul, keveset tudok csak aludni kb 3-3,5 órát. Ezért igyekszek mérsékelni. Viszont lehet far cry 6-nál megint csinálok egy egy maratoni napot 😀

(#92) nubreed válasza Shadowguard (#90) üzenetére


nubreed
veterán

Akkor egy kb. 100 órát mindennel együtt, (main story + side questek, gyűjtögetés, kraftolás, cuccok kimaxolása) bele lehet tenni a játékba?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#93) Locutus válasza nubreed (#92) üzenetére


Locutus
veterán

Kérdés, hogy a jó cuccok gyors megszerzésével később mennyire gyorsul fel a játék. De én amennyit szöszmötöltem benne eddig, még bőven 100 óra fölé saccolom.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#94) Shadowguard válasza nubreed (#92) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én olyan 80-100 közé saccolom, este már okosabb leszek. Az előző részek tapasztalata alapján ha a térkép már fel van porszívózva akkor utána a küldetésekkel gyorsan lehet haladni. Ha minden igaz összesen 56 küldetés van a játékban, abból tartok 27nél. De így, hogy az egész térkép fel lesz derítve lassan és minden meg van nyitva már lehet pörgetni a questeket. Csak olyan fényképes keresgélős ne legyen több, mint a "Seeds of Love" :DDD

beyruth82: Én csak egyszer jártam így, anno a Red Alert2-ben volt egy pálya amit az istennek nem tudtam megcsinálni és már azzal álmodtam. Konkrétan megálmodtam a megoldást hozzá :DD Pedig nekem hétvégente rendszeres a 8-10 óra játék. Ha találok valami jót akkor hét közben is megesik, felejtettem már el aludni munkába jövet előtt :W

(#95) beyruth82 válasza Shadowguard (#94) üzenetére


beyruth82
veterán

Az nem semmi. Húzós munkanapod lehetett aznap.
56 küldetés összesen vagy a fő küldetések ennyik? Az 5-ben story missions, side questek és treasure missionokkal együtt 140 volt összesen+20 outpost. Elvileg azzal reklámozzák a játékot hogy sokkal nagyobb mint az eddigiek. Gondolom ez a területre értik, de a tartalom csak nem lett kevesebb....

[ Szerkesztve ]

(#96) bulikavagyok válasza S e t h (#76) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Köszönjük szépen, nagyon hasznos tippek! Nekem még nincs párducom, egyelőre egy kutyával nyomulok. Ő sem rossz, de azért vannak hiányosságai.

A játék egyébként tetszik, annak ellenére, h első nap még nem igazán voltam jó véleménnyel róla. Vannak kisebb-nagyobb hibái, a legbosszantóbb talán a végtelenül buta AI. Engem igazából a gyönyörű környezet tart bent a játékban. Ezt most nagyon eltalálta a Ubisoft.

nubreed: Én így állok jelenleg:

[ Szerkesztve ]

(#97) Shadowguard válasza beyruth82 (#95) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Az 56 az tippre fő és mellékküldetés együtt. Legalábbis tegnap egy mellékküldetést (Yaran Story néven futnak ezek) csináltam csak és számolta. Viszont biztosan nem tartozik bele:
- A kb. 20 treasure misson
- A supply drop küldetések. Ebből ugye kétféle van, az egyik amikor időre kell odaérni a csomaghoz, a másik ami Ambush néven fut. Mind a kettőből van olyan 20 körüli van.
- Nem számolja bele az outpostokat és az AA gunokat sem
- Van 12 (?) Gran Premio verseny is, az sem tartozik hozzá.

Szóval nem feltétlenül kevesebb a tartalom, meg az ötnél azért csalóka is volt a 140es szám. Én konkrétan emlékszek rá, hogy első nekifutásra az egyik terület küldetéseinek 90%-át skippeltem a játékstílusomnak hála, mert hamarabb kigyűlt a hármas szintű "körözés", mint hogy eljutottam volna a városkáig :D Vicces volt.

És annyira nem volt vészes, legutóbb kb. délig kihúztam kávéval, csak az utolsó két óra telt nehezen. Avagy okos ember vasárnap este nem kezd bele Total War kampányba, mert "csak még egy kör" :C

(#98) nubreed válasza bulikavagyok (#96) üzenetére


nubreed
veterán

Akkor ha így folytatod, neked meg lesz ez egy max 25 órából. Nekem ez kevés egy ilyen játékra, én inkább completionist vagyok.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#99) pandras83


pandras83
senior tag

Az enemy AI-ról ejthetne pár szót, aki már sokat tett a játékba. Van valami fejlődés a korábbi részekhez képest vagy ne várjunk csodát? Vagy az emlékeim szépültek meg vagy tényleg a FC1 AI-ja volt jobb, mint az összes többi utána érkező részben.

Cyberfuck Patchrunner

(#100) RudY


RudY
addikt

Jópofák ezek a random (és működő) QR kódok, a ládákon, K9000 nyakörvén stb. Semmi komoly persze, csak egy kis apróság.

(#99) pandras83
Szerintem semmivel sem intelligensebbek, mint FC5, New Dawn, vagy AC Valhalla szereplői, legalábbis nekem nem tűnnek ravaszabbnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.