Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6

Hozzászólások

(#41) anubis6 válasza p a s s e r (#35) üzenetére


anubis6
aktív tag

köszi a tippet, nem tudtam, hogy nvidiaval is lehet fidelity-zni...
meglesem :R

#40 pandras83 Sokkal jobban van belőve a dolog, ha elrakod a fegyvert, nem támadnak az úton se fél percenként..
Én csak ajánlani tudom :K

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#42) hdekakas válasza p a s s e r (#35) üzenetére


hdekakas
senior tag

Igazad van, köszönöm az ajánlást. Azt hittem, csak amd kártyákon támogatott ez a fidelitas vagy mi. :DDD De bekapcsoltam ultra qualityre, hozzá a tükröződéseket, és lám, megvan a 60 fps. :)) És többször néztem aprólékosan, nem igazán látok különbséget ha kikapcsolom, vagy ha be, nem pixeles, vagy mosott a kép. :U
Machete gyilkolás hangja totál fc3 nekem.

(#43) pandras83 válasza hdekakas (#42) üzenetére


pandras83
senior tag

bekapcsolod a fidelitast és Antón Castillo átváltozik Sorossá :(((

Cyberfuck Patchrunner

(#44) Locutus válasza hdekakas (#26) üzenetére


Locutus
veterán

Te feltoltál mindent ultrára? Én highon hagytam az egészet, AA off, motion blur off, DXR dolgok off.
Igy nekem rendes 4K-ban teljesen jól fut. 60-100 fps között. Fölé nem nagyon megy, de ennek a játéknak annyira nem is kell. Gsync-el mindegy.
Nekem most még csak egy fél órám van a játékban eddig. A HDR-t nem tudtam egyedül bekapcsolni. Ha jól sejtem ez a játék függ a windows hdr beállítástól, és nem húzza be magának... kérdés, hogy milyen a HDR benne vajon, érdemes-e.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#47) boogie84


boogie84
veterán

Sziasztok,
a Libertad Pack tartalma vagyis a cd lemez fegyver és a kiskutya skin az alapból az elején rendelkezésedre állna?

Vagyis egyből tudnád használni a fegyvert és a kroki helyett a kiskutyát?

Valamiért nálam ilyen hiba áll fenn:

Ubisoft szerver probléma lehet? :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#48) Shadowguard válasza boogie84 (#47) üzenetére


Shadowguard
senior tag

A tutorial vége (~2-3 óra körül) után lesz elérhető a CD-vető, a kiskutya skin meg akkor, ha megtalálod a kutyust :) Utóbbi attól függ a három opció közül melyik irányba indulsz el.
Én javaslom, hogy egyikkel se foglalkozz csak indulj el nyugat felé, másfél perc és credits :U
Avagy itt is van secret ending :D

Igen, néha szokott így vacakolni a szerver. Nem kell vele foglalkozni, ha más gépen nem játszol akkor nem okoz problémát.

(#49) macy


macy
addikt

Mi van ezzel a putri uplay-vel, állandóan leáll a játék, aztán szinkronizációs hiba, nincs internetkapcsolat. 1 óra alatt háromszor is megcsinálta.

(#50) boogie84 válasza Shadowguard (#48) üzenetére


boogie84
veterán

Meg vannak, köszi!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#51) anubis6


anubis6
aktív tag

Csináltam egy kis videót a legjobb stukikról, ha érdekel, hogy lehet ezeket korán megszerezni, erre tessék:

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#52) Nazrym


Nazrym
tag

Másnak is folyamatosan bezárja játékot ?

(#53) boogie84 válasza Nazrym (#52) üzenetére


boogie84
veterán

Nem, nálam most jó, még a Ubisoft is szinkronizál.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#54) macy válasza Nazrym (#52) üzenetére


macy
addikt

Kaptam egy tippet, hogy telepítsem az új ubisoft connectet. Azóta még nem próbáltam, de a kliens is sokkal gyorsabban indul nálam.

(#55) S e t h válasza anubis6 (#51) üzenetére


S e t h
nagyúr

A falakon átlövő supremos fegyverről nem is beszélve.
[link]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#56) energy4ever


energy4ever
addikt

Steam-es megjelenesrol van valami informacio? Kesobb elerheto lesz ott is!? :F

(#57) macy válasza Nazrym (#52) üzenetére


macy
addikt

Na, ez az ubisoft connect újratelepítés nem jött be, 5 perc alatt kivágott a francba. Még jó hogy csak ubisoft+-ra fizettem be és nem csengettem ki 20 ropit.

(#58) Blaise válasza Nazrym (#52) üzenetére


Blaise
veterán

Igen, elég zavaró, még az elején vagyok, de már kétszer kivágott...az Uplay indítási problémáiról ne is beszéljünk.

(#59) NYPD válasza marcee (#23) üzenetére


NYPD
aktív tag

Szia! Hasonló konfigom van, i7-4790k, 2060S, 16GB rammal, most hogy eltelt pár nap gondolom játszogattál, mi az eddigi tapasztalatod (nem bench, mert tudjuk, hogy az igazából nem mérvadó), hogy megy a gépeden? 1440p-ben szeretnék játszadozni majd vele, konstans 60 fps-nek örülnék.

(#60) hdekakas


hdekakas
senior tag

Van egy bug, hogy a video beállításnál nem jegyzi meg a fidelityfx beállítást. Azt minden indítás után be kell kapcsolnom.
Meg engem pl zavar, hogy ha futok, akkor a bal alsó sarokban egy pixeles láb-féle belelóg a képbe.
Az Ubisoft Connect nekem meg két napja azt csinálja, hogy mindig be kell jelentkezni, és kéri a hitelesítési e-mail kódot, hiába állítom be, hogy ez megbízható gép.
Így 5 óra játékidő után is még nagyon gyenge a karakterem, nem értettem, mire jó a sok medicinet is gyűjteni, aztán utánaolvastam, hogy az majd csak később hasznosítható, jóval előrébb kell járni a sztoriban.
Nem szeretem a nagy nehézségeket, de így, hogy kettőt belém lőnek, és nyekk, nem szórakoztató. Se vakcina, se hosszabb életcsík. Az aligátorral szoktam akit csak lehet kinyiffantani. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Far Cry 6
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.