Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Ez vinyó probléma? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) roPHka


roPHka
senior tag

A gondom röviden annyi, hogy a gépem legtöbbször ilyen üziket küldözget. Pontosabban ezeket még nem dobta ki a képernyőmre, de az eseménynaplóba van egy pár ilyenem :
''A DCOM a következő hibát észlelte :''A szolgáltatást nem lehet elindítani, mert tiltott, vagy nem tartozik hozzá engedélyezett eszköz. '' winmgmt szolgáltatásnak '''' paraméterekkel való indítása közben. Ezért a következő kiszolgálót nem sikerült futtatni:
{8BC3F05E-D86B-11D0-A075-00C04FB68820}''

Na és ezeket küldözgeti, pl ha kilépek a Panda Antivirusból mindig kidobja, vagy ha pl WinMx-ből akkor is, meg még néha elvétve ha Operából, DC++ -ból stb...ugyebár ezek a progik a leggyakrabban használatosak nálam... az üzi a következő :
Panda esetében a webproxy-ra hivatkozva ezt dobja ki :
WebProxy.exe - Alkalmazáshiba : A ''0x02595520'' címen található utasítás a ''0x025bf498'' memóriacímre hivatkozott. A memóraterületen nem végezehtő el a következő művelet: read''

3db ram van most a gépemben, egyesével megnéztem már őket, ugyanez van. a ramokat már teszteltem 2gépben is és a memtest egy párszor már kimutatta hogy hibátlanok.
A gépben annó még egy 20gigás vinyó volt, akkor úgy emlékszem ott nem volt ilyen problémám de mióta megvettem a 160Gb-os vinyót azóta ez van. Windows XP-t már telepítettem vagy 6x, és nem csak a jelenlegi konfigurációnál volt ilyen gondom hanem másiknál is, ugyanis az asusa7v600x + 1.7+ xp előtt egy másik lap és proci volt a gépem fő alkotóeleme.
A vinyóm amúgy 3 particióra van bontva, ha esetleg ez befolyásol valamit.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  Ez vinyó probléma? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.