Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) Füly


Füly
tag

Holnap jön vki töri emeltre közültek?hátha találkozok egy ph!-sal:))

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#1902) Kobe válasza TéKrys (#1897) üzenetére


Kobe
veterán

ahhoz képest egy gimis matek tanár nyilatkozta téjvébe h látta a feladatsort és ugyanaz volt
és ezek után a töri is közkincs lett, a bemondó szerint


[Szerkesztve]

(#1903) TéKrys


TéKrys
senior tag

''Az oktatási miniszter szerint: egyértelműen politikai célja volt annak, aki kiszivárogtatta a tételeket.''

Ezt elmagyarázná nekem valaki.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1904) _Volkovy_ válasza anaqer (#1899) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

ha most érettségiznél,akkor is ezt mondanád?

kurvára nem.

(#1905) Lortech válasza anaqer (#1899) üzenetére


Lortech
addikt

Lehet, hogy félreértettelek, és tisztában vagy teljesen a dologgal, de az éven érettségi van a félvételik helyett, és igen csak sokat számít, hogy milyen eredmények születnek. Nem az a lényeg, hogy mennyi ideig fogja a felsőoktatásban húzni, hanem hogy az adott évben esetleg elveszi a lehetőséget más, becsületes diáktól.

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#1906) GodHeart válasza Kobe (#1890) üzenetére


GodHeart
senior tag

mondjuk nemcsodálom.. főleg a töri lesz gázos holnap.. de Nagyon!!!

(#1907) anaqer válasza _Volkovy_ (#1904) üzenetére


anaqer
veterán

Kik vannak többen, akik most érettségiznek vagy akik nem...? Ehhh.


Lortech :
Igen, az adott évben...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1908) ArGab válasza Kobe (#1902) üzenetére


ArGab
őstag

Én most láttam egy linket törire, de SMSweben is fennvan. Hogy a holnapi e, az majd kiderül.

(#1909) Kobe válasza TéKrys (#1903) üzenetére


Kobe
veterán

magyarul a rivális pártot tekinti az ügy felelősének, mivel ez egy kitünő alkalom a jelenlegi politikai rendszer aláásására, vagyis az mszp tekintélyét rombolandó került közkézre...

(#1910) kantor válasza _Volkovy_ (#1882) üzenetére


kantor
tag

az eretsegi egy felesleges valami, nem szamit sehova elore bemagoltatjak a teteleket stb. most az van, hogy nem csak a tanarak gyerekei tudtak elore a teteleket....

apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

(#1911) _Volkovy_ válasza anaqer (#1907) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Kik vannak többen,akiknek tényleg számít,vagy akiknek csak a pofája nagy?

(#1912) tildy válasza console (#1868) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha kiderül legalább észreveszi valami illetékes.
Minnél többen tudnak róla annál biztosabb , hogy az illetékesek észbekapnak és nem engedik ki megírásra....:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1913) anaqer válasza _Volkovy_ (#1911) üzenetére


anaqer
veterán

Nehéz eldönteni, nagy a metszet...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1914) ArGab válasza ArGab (#1908) üzenetére


ArGab
őstag

Kíváncsiságból leszedtem, és az a terítős változat terjed, amiről a hír is szól.

(#1915) Kobe válasza kantor (#1910) üzenetére


Kobe
veterán

tanár gyereke mért tudná előre ? :F mert régi módszer szerint a tanár is csak reggel tudja meg ?

(#1916) Kobe válasza ArGab (#1914) üzenetére


Kobe
veterán

akko téged holnap már nem várnak hogy megírd :)

(#1917) GodHeart válasza Kobe (#1916) üzenetére


GodHeart
senior tag

?

(#1918) ArGab válasza Kobe (#1916) üzenetére


ArGab
őstag

Nekem már megvan az érettségi. Most inkább az Elektronika ZH kellene. :O

(#1919) kantor válasza Kobe (#1915) üzenetére


kantor
tag

igen persze, hogy, ugyvan!!!:U:U:U:U:U

apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

(#1920) TéKrys válasza Kobe (#1916) üzenetére


TéKrys
senior tag

Ja. Telszám alapján azonosítják a csaló (csalni akaró) diákokat. ;]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1921) Fade_Away


Fade_Away
őstag

hol van fent a tori?

(#1922) Kobe válasza kantor (#1919) üzenetére


Kobe
veterán

te komolyan azt hiszed hogy ez lehetséges ? csak mert a régi rendszer szerint X darabot kiválasztanak, abból pedig 3at véletlenszerűen választanak ki reggel....szal a kölök max annyit tud mi esélyes, azt meg baromi nehéz megállapítani mondhatom :) végig kell nézni mi volt az előző két évbe és szűkíteni a listát

Tékrys : külön megbíztak emberkéket az ilyen oldalak levadászására, tiszavirág életűek, én inkább a létrehozót tartom esélyesebbnek akinek utánajárnak


[Szerkesztve]

(#1923) khalox válasza tildy (#1852) üzenetére


khalox
őstag

Llyally de színvonalas hozzászólások vannak ott (is).

(#1924) qpakcovboy válasza HERR Z (#1831) üzenetére


qpakcovboy
őstag

A töri és az angol is kint van, már....

Magyarország, mi a f@sz van veled??!!!

(#1925) lorcsi


lorcsi
veterán

Hallottatok már olyanról aki érettségin bukott meg ?

(#1926) TéKrys válasza lorcsi (#1925) üzenetére


TéKrys
senior tag

Igen. Egyik osztálytársam matek írásbelin, utána szóbelin javított. A másik meg töri szóbelin.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1927) GodHeart válasza qpakcovboy (#1924) üzenetére


GodHeart
senior tag

az angol hol!? msn-en keress meg ha megvan!

(#1928) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

smsweb-et mennyire tudják visszakeresni?

(#1929) tildy válasza lorcsi (#1925) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen.
Páromat elrántották nyelvtan miatt:B
Persze szóbelin javított.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1930) lorcsi válasza TéKrys (#1926) üzenetére


lorcsi
veterán

Nekem detto így járt a legjobb haverom :Y tanárhoz járt kb. fél évvel érettségi előtt matekból az eredmény :1 lett :Y
nekem :5 ( kár hogy csak a matek :( )

(#1931) Loretto


Loretto
veterán

Hugom szerint gáz volt, nem kicsit.

#1925: nálunk kettem nem is fejezték a 4-et(évvégén bukta), majd szóbelin 4-en csúsztak...

[Szerkesztve]

Soirée...

(#1932) TéKrys válasza lorcsi (#1930) üzenetére


TéKrys
senior tag

De ha te is ismersz ilyet akkor miért kérdezted? :F

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1933) erdeya válasza anaqer (#1899) üzenetére


erdeya
senior tag

Nos..
Egy játék idő előtti megjelenése valóban kárt okoz EGY valakinek. Most a közvetett érintettekről ne beszéljünk.

Viszont:
Tudom azt, hogy a Kedvesem mindent megtett és tanult, hogy sikerüljön neki a matek. Igen kérem, neki nehezen megy. És? Boldog lenne ha túllenne rajta és nem kellene esetleg mások f@szsága miatt tovább aggódnia és idegeskednie. Estin végezte a gimit, legtöbbször (kivéve az utsó félévet) munka mellett. Sokkal többet fog érni az ő gyenge kis kettese, mint a sehonnanni tételtolvaj suhancoké (és itt nem arról beszélek, aki most letöltötte, hanem aki feltette).

Igen én is leszedtem a törit, hátha holnap bejön. Most akkor már legyenek egyenlők az esélyek.

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1934) lorcsi válasza TéKrys (#1932) üzenetére


lorcsi
veterán

Azt hittem másnak nincs ilyen haverja csak az enyém ennyire Hülye :D

Tényleg kint vannak már az érettségi tételek előre ?

[Szerkesztve]

(#1935) anaqer válasza erdeya (#1933) üzenetére


anaqer
veterán

Erkölcsi értékben persze hogy többet ér, de nem ezt kérdeztem. ;)

Mi a konkrét következménye a kedvesedre nézve annak, hogy mások most tisztességtelen úton nem valós tudásuknak megfelelő jegyet szereznek?

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1936) TéKrys válasza anaqer (#1935) üzenetére


TéKrys
senior tag

Esetleg annyi hogy megjegyzik majd későbbiekben hogy:: Ja 2005ben érettségizett amikor ''közkézen'' forogtak a kérdések.

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#1937) Ijk


Ijk
nagyúr

Ugye emeltszintűeket nem pakolták fel? Nem akarok szívni.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#1938) anaqer válasza TéKrys (#1936) üzenetére


anaqer
veterán

Aha, szóval a 2005-ben érettségizettek közül nem fognak senkit alkalmazni?
Vagy csak csúnyán néznek rá. Mert, hát, ugye, nem mindegy.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1939) tildy válasza TéKrys (#1936) üzenetére


tildy
nagyúr

Ezért kéne újraíratni az egészet.
Akinek meg az egész megtervezésére kiadták a pénzt(mibe is fáj ez a kétszintű istenynila?), azt meg felelősségre vonni....
Mérges vagyok és dühös, hogy mindezt akkor kellett megcsinálni , mikor hugom érettségizik.Így is csont para mindenki , most meg ez is...
(Bár ha máskor cisnálkák akkor is szemétség)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1940) khalox válasza anaqer (#1938) üzenetére


khalox
őstag

Ja... Három négy év múlva erre a kutya sem fog emlékezni ám...

(#1941) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Magyarország, 2005. Hova süllyedhetünk még? (Ez politikailag semleges, csupán a helyzet mocskosságát jelző kijelentés részemről.)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1942) HavocS


HavocS
senior tag

írja újra akinek két anyja van.
pár gyökér miatt...

(#1943) bLaCkDoGoNe válasza anaqer (#1935) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az, hogy lassan a tehénszar magasabb erkölcsi színvonalon van (kis képzavarral élve), mint ez a k... ország. :((( És ez (remélem nem csak) engem aggaszt. Nagyon.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1944) erdeya válasza anaqer (#1935) üzenetére


erdeya
senior tag

Konkrét következménye az lehet, hogy esetleg újra kell írni.
Kezdődne az egész megint. Nem jó az ilyesmi...

Véletlenül sem a más ötösét irigyelném... Ezért is írtam, hogy jó a gyengusz kettes is, mert tudom, hogy mi van mögötte.
Leszarom, hogy csaltak-e mások. Ő nem. És ez a lényeg.

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1945) Overlocker


Overlocker
veterán

Most jöttem haza,a matek egyáltalán nem volt nehéz,remélem meglesz a 90%.
:U
Kétszer átváltott a számológépem csak úgy, és deg helyett rad üzemmódba ment,emiatt két helyen a végén nem az jött ki aminek kellett. Ezért nagyon pipa vagyok: ((( Amúgy meg full náthásan kell érettségiznem,a ro..dt életbe!

(#1946) Füly


Füly
tag

Nincs sok kedvem ujra irni, szerintem ez nem volt olyan nehéz, bárki megirhatta a magyart is meg matekot is aki tanult egy kicsit.Holnapra remélem enm keményitenek be a töri emeltel meg a japán emeltet is megiom vhogy és boldog vok:)

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#1947) bLaCkDoGoNe válasza Füly (#1946) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Japán emelt?! :Y :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1948) Overlocker


Overlocker
veterán

Tényleg kinnt van a töri+az angol?

(#1950) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Jah akkor mi a fene miatt jártak évekig suliba , ha most meg csalnak.....
inkább lenne kettes.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.