Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) Gleatcher


Gleatcher
aktív tag

Beszarás ez az egész ami itt folyik az országban.
engem nagyon nem érdekel az, hogy melyik párt volt a hibás és stb, de az már igen, amit már mondtak előttem:
2005ben érettségiztél, Ja, az más, akkor....
Mert ha véletlenül tanultál érettségire és jól sikerült megírnod pl az emelt matekot, akkor tuti az lesz, hogy ''na ez is megszerezte'' és nem az, hogy ''na ez is tud valamit matekból''...
Újraírni én sem akarok semmit, elég volt a vizsgákból, de a holnapi törit szívesen venném, ha teljesen más lenne, mint ami ''állítólag'' kint van a neten...
Nem lehetetlen újat csinálni, csak dolgozni kell...

Amúgy írt vki ph-s ma matek emeltet?

A nők áramot vezessenek, ne autót!!!

(#1952) Füly válasza bLaCkDoGoNe (#1947) üzenetére


Füly
tag

jaja tanulom pár éve, harakirizni fogok ha nem lesz legalább 3mas:))május 26.-án lesz az irásbeli..pont akkor amikor a szülinapom..ajándékként kaphatnék egy jo kis irásbeli eredményt:C

[Szerkesztve]

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#1953) Esmein


Esmein
nagyúr

Lol... Ma nézem azindexet, ugyanazt rakták ki matekból mint ami nekem megvan. Bakker... Nem semmi. Ha ennyire egyszerű megszerezni, mint ahogyan én tettem, akkor válságban az ország.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1954) Sianis


Sianis
addikt

Remélem, hogy nem nem kell majd ismételni. Barántőm belehalna.... :(

(#1955) Qorthral válasza anaqer (#1935) üzenetére


Qorthral
őstag

Konkrét következménye lehet pédául az, hogy sokszázan 5ösre írják azt a matekot, magyart vagy bármit letöltött tételek alapján, amit ő 2-esre vagy 3-asra önerőböl. És mivel az érettségi eredmények a felvételiben is eléggé számítanak ebben a rendszerben, mivel érettségi = felvételi idén, ezért simán lehet, hogy a csalók miatt nem kerül be oda, ahova szeretne... :(

És innentől kezdve édesmindegy, hogy a potyaötöst szerzők kiesnek-e az első 1-2 évben vagy nem...

Szal az érvelésed nem volt tökéletes.

Egyébként borzalom és gyalázat ez az egész ami megy...
Inkább nem is mondanék mást: NO COMMENT...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1956) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Tiszta Moszkva-tér feeling...

engem különösebben nem zavaz az egész, cask nehogy újra keljen írni, vmi bptrány minden évben van, aztán 2-3 év múlva már nemis emlékeznek rá...sztem.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1957) lorcsi válasza Esmein (#1953) üzenetére


lorcsi
veterán

Mail ment neked....;)

(#1958) HavocS


HavocS
senior tag

(#1959) Qorthral


Qorthral
őstag

Aki meg nagyban parázik az újraírástól, nem tudom mért teszi...
Nem a becsületesen felkészülők szívnának egy újraírással, hanem pont a csalók...

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1960) gstm válasza lorcsi (#1957) üzenetére


gstm
tag

gratulálok.

(#1961) Esmein válasza Papa-Georgo (#1956) üzenetére


Esmein
nagyúr

Énmeg kettest kaptam tavaly matekból és a PTM-re mentem szegedre, nabumm :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1962) Papa-Georgo válasza Qorthral (#1959) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Igazad van, de van akinek kínszenvedés egy érettséig, vki pl. említette bnőjét, és szegénynek biztos nem kellemes, azzal együtt, hogy mindjuk meglenne a 2

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1964) Füly válasza Qorthral (#1959) üzenetére


Füly
tag

Szerintem azért nem akarja senki ujrairni mert nincs kedvük mégegyszer izgulni, izzdani a lap fölött stb. énis pl igy vok mert ma a matek előtt egész reggel fájt a hasam és nem ettem semmit kb olyan 9ig mert akkora oldottam fel nagyjábol mikor megtudtam oldani már pár feladatot és láttam hogy nem is olyan parás.

[Szerkesztve]

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#1965) lorcsi válasza HavocS (#1958) üzenetére


lorcsi
veterán

:R

(#1966) gstm


gstm
tag

na látod az ilyen emberek miatt szivja meg most másik 80.000 ember. Büszke lehetsz magadra.

(#1967) Sianis válasza Füly (#1964) üzenetére


Sianis
addikt

így van igazad van! Ha nem tudják megszervezni a csalás elleni védelmet, akkor csak magukra vethetnek!

(#1968) kantor válasza erdeya (#1869) üzenetére


kantor
tag

magyar balint?

apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

(#1969) scang válasza Qorthral (#1959) üzenetére


scang
senior tag

mert mondjuk van olyan akinek a kettes nehezen de összejött, most parázhat megint.

aki zseni és eminens az persze hogy nem parázik

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1970) anaqer


anaqer
veterán

Na, kezdődik a virágboltolás. :\

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#1971) Esmein válasza lorcsi (#1957) üzenetére


Esmein
nagyúr

Igen, megvan, de nem adom ki, tavaly érettségiztem, csak azért szereztem be, hogy lássam tényleg azok lesznek-e a feladatok. Sorry sajnos a csalásban nem tudok segíteni :(

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1972) Füly válasza Sianis (#1967) üzenetére


Füly
tag

a második mondatodat nem igazán értem de lehet hogy velem van a baj:)mármint hogy ha nem csalok akkor hülye vok hogy izgulok vagy mi ezt most télleg nem vágom:)

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#1973) kantor válasza _Volkovy_ (#1896) üzenetére


kantor
tag

joveddel? ez csak egy nyamvadt eretsegi, amjd amikor 3 diplomad lesz es 150k-t keresek meg hordod haza a munkat akkor rinyalj.

apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

(#1974) divot


divot
veterán

Most néztem meg a matek és töri érettségit... Hihetetlen ez az ország. És még csak keresni sem kellett, mert egy fórumon linkelták néhányan...

(#1975) Esmein válasza kantor (#1973) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én nagyon szivesen keresnék 150k-t és hordanám haza a melót, ha azt csinálhatnám amit értek és szeretek csinálni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1976) Sianis válasza Füly (#1972) üzenetére


Sianis
addikt

A kormányról beszélek. Ha nem tudták megakadályozni, hogy csalás legyen, akkor ne a becsületes embereket büntessék emiatt! Erről szólna a második mondat! :)

(#1977) kantor válasza _Volkovy_ (#1904) üzenetére


kantor
tag

ne legyel mar kettos merces.

apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

(#1978) lorcsi válasza Esmein (#1971) üzenetére


lorcsi
veterán

4 éve éretségiztem :D
:U csalásról szó sincs :)))
Ma volt a matek amúgy is.....többi is megvan...?

(#1979) Füly válasza kantor (#1973) üzenetére


Füly
tag

igen de ha most nem irod meg jol az érettségit akkor nem biztos hogy 3 diplomád lesz és 150kt keresel:)

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#1980) Füly válasza Sianis (#1976) üzenetére


Füly
tag

oks értem, pedig magyar emeltes voltam lol

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#1981) kantor válasza Kobe (#1922) üzenetére


kantor
tag

hat ize.... most monjdam azt hogy ismertem valaki akinek megvolt az osszes tetel tavaly is es ugy ment irni? es eppen egy nepszeru gimnazumban tortenelmet tanito tanar gyeremeke? nem irok tobbet mert nem akarok kibaszni vele...

apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

(#1982) tildy válasza Sianis (#1954) üzenetére


tildy
nagyúr

Hugi viszont jobban örülne az ismétlésnek mint ha az évvégi jegyet számítanák.
Főleg matekból(Tanárja kicsit megszivatta...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1983) Caesarion


Caesarion
aktív tag

ezek a kiszivárgott tételek csak középszintűek vagy az emelt szint is terjed mint a vírus? :F

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1984) kantor válasza tildy (#1929) üzenetére


kantor
tag

engem is mert anno azt mondtam 3.ban a irodalom taranonek, hogy ady nem volt normalis. tudni kell rola, hogy otthon valoszinuleg az 500-asra maszturbalt (zoldeknek regen ady volt az 500-ason). az eretsegin mindent elkovetetett hogy meghuzzon... nem sikerult neki :B:B:B:B:B:B:B

apaaaa. igen? milyen szaga van az antianyagnak? apaaaa. igen? miert hivjak a Foldet foldnek? hat ugy neveztek el.. dehat a vizbol van tobb!!!

(#1986) Sianis válasza tildy (#1982) üzenetére


Sianis
addikt

Ez igaz, de gondold el, hogy hány 10000 diák van most megkönnyebülve, hogy már ez is le van tudva....

(#1987) tildy válasza Sianis (#1986) üzenetére


tildy
nagyúr

AHogy hugitól hallom senki nincs megkönnyebülve.Sőt.
Majdnem sírt a telefonban, hogy miért csinálják ezt.
Ha kiderült , hogy tömegesen kikerült a tétel, szerintme msot mindenki izgulhat, újra kell-e írni vagy sem.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1988) Esmein válasza lorcsi (#1978) üzenetére


Esmein
nagyúr

Lehet nem tudod fogadni freemaillel.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1989) luciferc


luciferc
őstag

Nagyon kiváncsi leszek, hogy amit leszedtem töri tételek azok az igaziak-e. vagy rá egy forintom, hogy igen...

roller, hogy kb 2 percbe került megszerezni.

(#1990) Füly


Füly
tag

Monjuk azt nem értem hogy most hogy adnának évvégi jegyet?mert most ugye a százalék szerint kapjuk a pontot..nekem az évvégim tök jo lett de akkor a töri 5ösömre most hány pontot kapnék?megha emelt szinten jelöltem meg akkor kapok még plussz 7t is?:)

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#1991) Caesarion válasza luciferc (#1989) üzenetére


Caesarion
aktív tag

épp ez az, hogy 2 perc míg letötöd, egy óra míg betanulod és ennyit a nagy előnyükről a korábban érettségizetteknek... :O

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1992) lorcsi válasza Esmein (#1988) üzenetére


lorcsi
veterán

MIért nem ....nem scennelt ?

(#1993) Qorthral válasza Füly (#1964) üzenetére


Qorthral
őstag

Megértem, hogy nincs kedvük, pláne ha úgy érzik jól sikerült.

De valahol azt is éreznetek kellene, hogy nektek rosszabb ez így. Minden hülye, aki max kegyelemkettessel menne át, most 5ösöket ír, és maximumponttal bejut az egyetemekre, talán pont előletek véve el a helyet (Pedig ti ugye becsületesen felkészültetek).

És rengeteg ilyen ember lesz, ezt lefogadom, pláne hogy már boldog-boldogtalannak megvan a holnapi töri tételsor...

(Megjegyzés: Nem lepődnék meg ha elhalasztanák vagy mást iratnának)

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1994) Esmein


Esmein
nagyúr

Kicsit sem vagyok irígy a most érettségizőkre. Valaki itt nagyon fog szívni :(
#1992: 2.x mega.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#1995) Sianis válasza tildy (#1987) üzenetére


Sianis
addikt

Emiatt már mindenki izgulhat, de ez van ezt kell szeretni. Az érettségi megy, amúgy meg szóbelin is el lehet csúsni ne feledjétek. Egy 5-s írásbeli jó dolog, de ha kimagaslóan rossz teljesítményt nyújtasz, akkor bizony bukókör a szóbeli...

(#1996) tildy válasza Sianis (#1995) üzenetére


tildy
nagyúr

Matekból nincs szóbeli:(
Hugi azt hiszem 3-4 között állt matekból évvégén, d emegadták a 4est neki .

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1997) Caesarion válasza Qorthral (#1993) üzenetére


Caesarion
aktív tag

a holnapi melyik töri tételsor? közép, emelt vagy mindkettő?

Te is fiam, Bluetooth ?!

(#1998) Qorthral válasza Caesarion (#1997) üzenetére


Qorthral
őstag

Látom megértetted a hsz lényegi részét :F :F

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

(#1999) HavocS


HavocS
senior tag

ezt már megiratják holnap, az holtbiztos.
én inkább azt tartanám valószínűnek, hogy ezek után megváltoztassák a szabályokat úgy, hogy a szóbelit jobban beleszámítsák... franc tudja.
azért remélem nem iratják meg újra.

(#2000) Qorthral válasza Caesarion (#1991) üzenetére


Qorthral
őstag

Ebben viszont igazad van... A korábban érettségizettek (de újrafelvételizők) szívják meg a legjobban.

PH!antasy F1 Liga! 2010: 2nd :), 2012: 1st + overall 1st :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.