Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) HERR Z válasza GombócArtúr (#1799) üzenetére


HERR Z
veterán

akkor Te 5 éves képzésen vagy nem?azok irják még a hagyományosat
Jah és egy kalappal

[Szerkesztve]

(#1802) hobizoli válasza HERR Z (#1796) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Miert, most ti miket tanultok?



hobizoli

több drón kell ;P

(#1803) _seth_


_seth_
veterán

Mindenkinek sikeres matek érettségit!!!

Aki még fent van és holnap ír az menjen azonnal aludni!!!

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1804) HERR Z válasza hobizoli (#1802) üzenetére


HERR Z
veterán

bnőm érettségizik, nem én;)
Nemtom de mondott párat ami nekünk nem volt vagy máshogy más volt

(#1805) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Amúgy most adják az irodalom ''megoldásokat'' az M1-en.

I am having fun staying poor.

(#1806) bbazsy válasza Thom! (#1776) üzenetére


bbazsy
őstag

http://www.om.hu/letolt/kozokt/erettsegi2005/mintafeladatok/matematika/matematika_kozep_irasbeli_feladatsor_(2).pdf

Bővebben: link


hasonlítgass! :)

..

(#1807) HavocS


HavocS
senior tag

uh, nagyban gyakorlok, erre nem tudom ezt megoldani
(cos^2)x+4cosx=3(sin^2)x

hogy kéne ezt? valaki jó matekos plz help :)

(#1808) arpi6k


arpi6k
addikt

duracell89: Köszönöm!

Intel & ATI

(#1809) console válasza arpi6k (#1808) üzenetére


console
aktív tag

ha a 7. feladat háromszög, a 8. pedig ''sorozat első tagja...'', akkor kéremszépen.

.

(#1810) Arnold2 válasza HavocS (#1807) üzenetére


Arnold2
őstag

Ne a kiszivárgott matek érettségiből indulj ki!!!!!
Én is láttam a példát s gondoltam mások is,nem kell a kamu!

(#1811) Arnold2 válasza Arnold2 (#1810) üzenetére


Arnold2
őstag

De amúgy én is kiváncsi lennék a megoldásra:DD

(#1812) Sihto_ válasza HavocS (#1807) üzenetére


Sihto_
tag

(cos^2)x+4cosx=3(sin^2)x //// (sin^2)=1-(cos^2)x

(cos^2)x+4cosx = 3*(1-(cos^2)x) //// cosx=a

a^2+4a = 3* (1-a^2)

a^2+4a = 3-3a^2

4a^2+4a-3 =0

inne már másodfokú és azt hiszem egyszerű




[Szerkesztve]

A példa minidg erősebb az utasításnál

(#1813) console


console
aktív tag

léccilécci! köszi

.

(#1814) console


console
aktív tag

nagyon szépen köszi.
töri is majd jöhet :)

.

(#1815) arpi6k


arpi6k
addikt

Nekem is tudnál küldeni?:B

Intel & ATI

(#1816) console válasza arpi6k (#1815) üzenetére


console
aktív tag

továbbítottam.

.

(#1817) arpi6k válasza console (#1816) üzenetére


arpi6k
addikt

Köszi!:R

Intel & ATI

(#1818) Legolas


Legolas
senior tag

Itt vagytok még?

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#1819) duracell89 válasza Legolas (#1818) üzenetére


duracell89
senior tag

jo kerdes :)

(#1820) LOTR válasza Legolas (#1818) üzenetére


LOTR
addikt

nektek már aludni kéne nem? :)

One Ring to rule them all

(#1821) LOTR válasza bbazsy (#1806) üzenetére


LOTR
addikt

kicsit későn szólok de ezt megcsináltam öcsémnek :)

ja sok szerencsét mindenkinek :))


[Szerkesztve]

One Ring to rule them all

(#1822) HavocS


HavocS
senior tag

a megoldást köszi, tudtam én hogy nagyon evidens csak késő van már hozzá :D

a feladatokkal meg úgy vagyok, hogy ha ez az, akkor jól jártam, ha nem, akkor meg egy jót gyakoroltam :P
azért mindenkinek egy kalappal!

(#1823) Jam.


Jam.
aktív tag

Most indulok (messze van a suli).
Mindenkinek egy kalappal! :)

(#1824) Sianis


Sianis
addikt

Matekhoz egy kalappal! :R

(#1825) dell


dell
tag

EGy nagy kalappal a matekhoz mindenkinek!
Töriből tud már vki vmi használható infóval szolgálni?:R

[Szerkesztve]

(#1826) Latissimus Dorsi válasza dell (#1825) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Ha ez segít akkor szerintem a II. világháború tutira benne lesz, szal azt érdemes átnézni.

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#1827) dell válasza Latissimus Dorsi (#1826) üzenetére


dell
tag

Nekem már nem segít! Köszi az infót,de nincs senkinek semmi pontosabb kérdéssora?

(#1828) micro


micro
addikt

Drukkolok mindenkinek! :C

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#1829) #16741888


#16741888
törölt tag

Tud valaki valamit??
szrencséje volt sok embernek?

(#1830) qpakcovboy válasza GombócArtúr (#1761) üzenetére


qpakcovboy
őstag

Én sem akartam elhinni, de vasárnap olvastam egy sms-t amiben leírták, hogy mik lesznek. És láss csodát, hétfőn azokat kérdezték... És megvolt az illetőnak a matek és a töri is. A diákok körében terjed a hír mint állat!!!

(#1831) HERR Z válasza qpakcovboy (#1830) üzenetére


HERR Z
veterán

szerintem egy törit szivesen venne a bagázs szal majd este:))

(#1832) Sanya


Sanya
nagyúr

a törci is kinn van. elég durva, hogy csak így csupaszon tori.jpg néven terjed.

de ez nem azt jelenti, hogy én bárkit arra buzdítok, hogy keresse meg, és töltse le, de van bennem egy nagy adag csalódás azzal kapcsolatban, hogy egyes emberek tisztességtelen előnyökhöz juthatnak, és elég gázos, hogy a leghülyébb ember is elvileg bejuthat így bármilyen egyetemre, anélkül, hogy tanárnak kéne fizetnie, elég megvenni a felvételi feladatsort.....

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#1833) khalox válasza Sanya (#1832) üzenetére


khalox
őstag

A bejutással amúgy sem hiszem, hogy nagy gondja lett volna, attól fogva, hogy a felsőoktatási intézményeknek nem érdeke, hogy a jelentkezőt ne vegyék fel, éppen ellenkezőleg - az az érdekük, hogy mindenkit felvegyenek, akit csak lehet, hiszen fej után kapják a pénzt... aztán ha nem tud bennmaradni, az már az ő baja.

Így aztán vannak olyan főiskolák, egyetemek, amik olyanok, mint a hurkatöltő... a hallgató elöl bemegy, hátul meg valami kijön... a színvonal meg meredeken zuhan - olyan emberek jönnek ki ''diplomásan'', akik nem nagyon értenek semmihez, legkevésbé a saját szakterületükhöz.

[Szerkesztve]

(#1834) divot válasza Sanya (#1832) üzenetére


divot
veterán

Ha a magyar és a töri is kint van, akkor minden kint van. :(

(#1835) HavocS


HavocS
senior tag

na ez a matek nevetséges volt :D
de tényleg, ha nem látom a feladatsort is könnyű lett volna :)

(#1836) HERR Z válasza Sanya (#1832) üzenetére


HERR Z
veterán

ilyenkor nincs dc-m:(
na mind1 majd megkérek vkit hogy küldje el mailre:B

(#1837) HERR Z válasza HavocS (#1835) üzenetére


HERR Z
veterán

ua volt a feladatsor?

(#1838) Lortech válasza HavocS (#1835) üzenetére


Lortech
addikt

Mesélj milyen feladatok voltak!

Thank you to god for making me an atheist

(#1839) Kobe


Kobe
veterán

isten ments hogy pesszimistának tűnjek de én úgy újrairatnám az egész érettségit az egész bagázzsal hogy csak na ...régi módszer szerint persze...ehhez csak gratulálni tudok az OM nek és a pártoknak, előbbinek az ügyefogyottsága miatt, utóbbiaknak amiért pártharcot képesek csinálni belőle
a magyar még elment hogy kikerült, de hogy mindegyik ....ez már a pofátlanság netovábbja
csak remélni tudom hogy ezért fejek fognak hullani, persze a vétkeseké, legyen az akárki
eddig egyedül az oktatás volt az amire magyarok igazán büszkék lehettek, és fel is vágtak amerikai stb egyéb ótvar rendszereknek, de ez már durva ami itt megy

(#1840) HavocS


HavocS
senior tag

ez tény, igazad van... de magyar bálintot (így kisbetűvel) már le akarják mondatni :D
de ez tényleg gusztustalan ami itt folyik...

(#1841) erdeya


erdeya
senior tag

Kedves midenki!

Melegen ajánlom, hogy aki azt mondja/mondta hogy bármely feladatsor megvan/megvolt neki, csak felvágásból beszéljen ilyeneket. Vagy akkor, hogy ha azonnal ment is a rendőrségre és feljelentést tett és/vagy megnevezte a forrást.

Aki nem így tett és közvetve/közetlenül miatta újra kell bizonyos tantárgykból írni az érettségit, akkor ajánlom hogy találjon egy jó búvóhelyet, mert gyilkos érettségizők (és szimpatizánsaik) hordái fog felé megindulni!

Az aljasság és a mocskosság netovábbja!

Kurvaannyát az összes ilyennek mondogatós szmájli :(((

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#1842) Kraptor válasza Kobe (#1839) üzenetére


Kraptor
őstag

Hát az oktatás már rég nem egy dolog amire büszkék lehetnek a magyarok. Statisztikák szerint Mo már rég a középmezőnye van, ahol még amcsi is megelőzi:):)

(#1843) tildy válasza erdeya (#1841) üzenetére


tildy
nagyúr

Ugyebár addig amig a tételeket ki nem hirdetik, addig bármelyik lehet kamu feladatsor.
Biztosra nehéz mondani.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1844) HERR Z válasza Kobe (#1839) üzenetére


HERR Z
veterán

szvsz ott rontották el hogy már április végén az isikbe volt az összes feladatsor...
nyelvvizsgán pl aznap reggel viszi futár...és sajna nincs fent:(:D:((:DD

(#1845) Kobe válasza Kraptor (#1842) üzenetére


Kobe
veterán

statisztika az kamutudomány, én inkább hiszek a számos eredményes magyar tudományos projektnek és felfedezésnek, ezeknek az embereknek is jönniük kellett valahonnan
a sajtó este nyílván tájékoztat majd további afférokról, aminek remélem lesz valami konkrét következménye is

(#1846) Kobe válasza HERR Z (#1844) üzenetére


Kobe
veterán

most akkor mondhatnám azt is hogy ez így van rendjén...és mondom is ....az érettségi, nyelvvizsga soha nem arról szólt hogy írsz meg faszán egy jól ismert dolgozatot, hanem hogy hogy állod a sarat ismeretlen témával szemben
bár én tavaly írtam, most is zavar ez a balhé, sőt ha az én évemben lett volna ilyen botrány, azt hiszem akkor is zavarna, nem pedig örülnék hogy de jó de jó előre tudom mi lesz

(#1847) Petes


Petes
tag

Nem hinném hogy lenne újairatás egyrészt mikor lehetne annyi vizsgát bepótolni másrészt meg ha ismétlés lene az felrugná mindenki számításait, kevesebb lenne a felkészülési idő a szóbelikre szóval túl nagy kicseszés lenne azokkal szemben akik tisztességesen készültek és nem is hallottak a feladatsorról előzetesen.

[Szerkesztve]

(#1848) Lortech válasza erdeya (#1841) üzenetére


Lortech
addikt

Szerintem nem a megfelelő embereket kurvaanyázod le!
Mit gondolsz hányan nem néznék meg a feladatsort becsületességből, hogyha csak kettőt kéne klikkelniük érte. Szvsz azokat kéne hibáztatni, aki lehetővé tette közvetlenül-közvetetten, hogy ilyen történjen, gondolok itt a szabályalkotókra, azokra akik nem kezelték megfelelő gondossággal a feladatokat, akik megpróbálták kilopni a feladatokat, netán fizettek ezért, meg azok akik felrakták netre, megosztották stb. (feltételes módban értendő természetesen)

[Szerkesztve]

Thank you to god for making me an atheist

(#1849) renegade válasza Kobe (#1839) üzenetére


renegade
aktív tag

''ehhez csak gratulálni tudok az OM nek és a pártoknak, előbbinek az ügyefogyottsága miatt, utóbbiaknak amiért pártharcot képesek csinálni belőle''

OM: totál blama. Ekkora egy dilettáns bandát. Aki szerint pedig ez normális, az meg is érdemli...
Az pedig szerintem több mint természetes, hogy az ellenzék veszi a bátorságot, és megkritizálja a botrányt... mégis mit kellene csinálnia? Azt mondani, srácok, ez a frankó, igy tovább??? Vagy azt, hogy ''te balfék, hogy lehetett igy elcseszni valamit, told el a bringát mielött még több kárt csinálsz?''

bocs a politikai felhangért, nem a politika miatt irtam (hiszen ezt forditott felállásban is ugyanigy gondolnám), hanem az értelmes gondolkodás oltárán. Minisztérium feladata, hogy jol tegye a dolgát, az ellenzéké pedig, hogy keményen kritizáljon ha komoly hibát talál. Ez igy van rendjén. Nem..?

Aki angyalt keres, de csak a szárnyakra figyel, könnyen lehet, hogy libát visz haza

(#1850) micro válasza HavocS (#1835) üzenetére


micro
addikt

És azt a feladatsort láttad, amelyik volt?
Milyen szint?

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.