Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1601) Papa-Georgo válasza hobizoli (#1594) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Az a ratyi, hogy sokxor télleg tanárokkon múlik, hogy mit kapsz, bár nekem indegyik matektanárom szerencsére naon rendes, utsó pontig kimaszíroz mindent, hogy jobb legyen.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1602) Overlocker válasza HERR Z (#1599) üzenetére


Overlocker
veterán

:):C

(#1603) CuKoR válasza Petes (#1591) üzenetére


CuKoR
senior tag

mind2 részből legalább 10% de ez természetesen nem ugy van h mind2 ből 10-10 % és akkor összeadod :D hanem mondjuk irásbelid 60% szóbeli 10% akkor simán megvan 3 as

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#1604) HERR Z válasza Petes (#1591) üzenetére


HERR Z
veterán

10% talán

(#1605) Kinti


Kinti
csendes tag

Az a rossz,h.nem tom,h.mit tanuljak...ááááá.Rem.olyasmi lesz,m.a probaerettsegi:DAz legalabb jol sikerult:D

(#1606) _seth_ válasza HERR Z (#1599) üzenetére


_seth_
veterán

Nekünk ilyen azért nem volt, így lehet a legjobb suli papíron....:P

Egyébként nem voltam messze: Hajdúböszörmény :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1607) snt


snt
senior tag

Ja, hát szóbelin tételek közül húzol és nem választasz, itt kezdődik :)

Na holnap matek, sok szerencsét mindenkinek! ;)

(#1608) hobizoli válasza Papa-Georgo (#1588) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Jo, hat azert elegge nalunk felkeszultek a voltak mar a tanarok es igy mar utolag becsuletukre legyen mondva de tenyleg minden megtettek amit megtehettek, hogy ne is akarjunk puskazni...de nem voltak felkeszulve mindenre ;]. Egesz evben puskaztunk masfelekeppen, de ott nem mertuk, mert ha azzal ott bukunk meg, tuti benne lettunk volna mi is a TV-ben.



hobizoli

több drón kell ;P

(#1609) Petes válasza HERR Z (#1599) üzenetére


Petes
tag

Ez így igaz! Minden iskolának nagyon fontos hogy abban az éves toplistában amit szoktak csinálni a középiskolákról minnél előkelőbb helyen legyen, bukástól nem kell félni vagy csak nagyon szélsőséges esetben (ahhoz nagyon hülyének kell lenni) itt inkább a minnél jobb jegy a tét és nem az hogy átmegyek e vagy nem.

Amugy valaki #1590?

(#1610) tildy


tildy
nagyúr

Szóbeli töri:
a tétel, b kistétel
''a'' tétel hitler hatalomra jutása... Kedvencem:D
Ezt kellett bőven kifejteni
b kistétel egy évszám: 1351
Jéééézus
fullra kiment a fejemből
rémeltt valami 1222-es aranybulla átdolgozás, meg hogy ősiség, de ennyi.
Közben kiderült, hogy 9ed törvény :B:B:B
Na de amiért ezt írtam, nagyon szépen mondtam a nagy tételt, ciki lett volna ha itt befuccsolok. A tanárom alig láthatóan mutatott a kezével kilencet, ami nagynehezen leesett:)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1611) _seth_ válasza snt (#1607) üzenetére


_seth_
veterán

De lehet választani :P

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1612) THomas007 válasza _seth_ (#1573) üzenetére


THomas007
senior tag

Ugy tudom már nem lehet bevinni szöveggyűjteményt...:(

(#1613) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Amúgy a botránnyal kapcsolatban, ismerős, már tegnap megkapta emailben a ''tételt'', szal van benne vmi, kíváncsi vagyok milesz a legújabb fejlemény...:U

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1614) _seth_ válasza _seth_ (#1611) üzenetére


_seth_
veterán

Arról a lapról amit húztál :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1615) HERR Z válasza _seth_ (#1606) üzenetére


HERR Z
veterán

az a baj hogy ez a konkurenciánál is így megy mostanában...szal kemény szóbeli az egyetemen volt csak..mostmeg h össze-vissza dobáltak emelt szinten:(kizárt hogy magamon kívül másra számítsak

(#1616) Petes válasza CuKoR (#1603) üzenetére


Petes
tag

Köszi szépen, akkor 10%-ra gyúrok!
Azt nem mondom inkább meg hogy miért kérdeztem mert akkor sokan szétszednének itt

És még valami: Milyen segédeszközt lehet használni? Csak töri atlasz?

[Szerkesztve]

(#1617) _seth_ válasza THomas007 (#1612) üzenetére


_seth_
veterán

Szóbelire? Most írásbelin lehetett a tv szerint, és nem is lesz bent egyáltalán? Nekünk a fél könyvtár bent volt a teremben.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1618) Papa-Georgo válasza hobizoli (#1608) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Azért az milyen már, mikor tanár olyanokat mond, hogy most 20percre kimegy, és nem jön vissza, meg volt olyan is, hogy elbújt a szekrénybe... :DD

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1619) hobizoli válasza snt (#1607) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Jo hat ott is lehet a tanarral beszelgetni, hogy pl sorban vannak tetelek, azaz megtanulsz 5-5 elorol meg hatulrol, de azt tuitra, aztan kesz, behuzol egyet egyik szelerol, csak benne van mar. Van ahol elore meg is mondja a tanar segitve a tanuloit. Nalunk ijen nem volt.


hobizoli

több drón kell ;P

(#1620) _seth_ válasza HERR Z (#1615) üzenetére


_seth_
veterán

Majd megkérdezem :) Sztem ahol én tanultam ott most sem fognak a tanárok segíteni.... erősen a hagyományokra utaznak a tanárok na meg arra, hogy a tanulók tudnak is :) Nekem szóbeli fősulin most lesz először :(

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1621) HERR Z válasza hobizoli (#1619) üzenetére


HERR Z
veterán

nekünk előttünk megkeverték...akkor az elnök bentvolt...mikor kiment jött a help ezerrel:D

(#1622) Overlocker


Overlocker
veterán

Sok sikert holnapra mindenkinek aki ír!
bye

(#1623) Papa-Georgo válasza hobizoli (#1619) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Töri kisvizsgán nálunk volt olyan, vki kihúzott 1tételt fullosan nem tudta, visszadta húzott egy másikat amit elmodott 5re, és kapott egy 3ast.

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1624) tildy válasza hobizoli (#1619) üzenetére


tildy
nagyúr

Majdnem mint államvizsgán.
Némely csapatnál azonban a kari igazgató összekeverte nagyon....:Y
Mindegy hála égnek jó tételt húztam, bár nem a kedvencem, de hugival pont azt néztük át, szal valamennyire tudtam azt is.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1625) _seth_ válasza Papa-Georgo (#1618) üzenetére


_seth_
veterán

az már a többi érettségizővel szemben etikátlan

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1626) _seth_


_seth_
veterán

Ilyen volt a többi suliban az érettségi? vazz

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1627) Kobe válasza Papa-Georgo (#1623) üzenetére


Kobe
veterán

nálam ez anno rendes érettségin volt, sajnos a vizsgahajrában kihúztam egy olyan tételt töriből amit teljesen elfelejtettem megtanulni, így vissza kellett adnom :( pedig ha bármelyik másikat huzom megvan a kitűnő érettségim :((
mondjuk annyiban más az esetem hogy én nem is próbálkoztam a tétellel, hanem egyből visszaadtam a felelet kezdete előtt

[Szerkesztve]

(#1628) Papa-Georgo válasza _seth_ (#1625) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Megesik az ilyen, az meg velünk szemben etikátlan, hogy ők jobban készültek :DD

De teljesen igazad van, ez tanárfüggő, mondjuk kicsit urban legend kategória, de van alapja, mert hasonló télleg megesett..

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1629) HERR Z válasza _seth_ (#1625) üzenetére


HERR Z
veterán

etikátlan?:D
Matek irásbelin a tanár annyit mondott hogy ''csak ne hallatszódjon ki''
így lett az amúgy kettes tanulónak 4-es stb...abba a terembe 4-esnél roszabb nem lett:D És ott is szándékosan lett lerontva hogy ne legyen feltünő

(#1630) _seth_ válasza Kobe (#1627) üzenetére


_seth_
veterán

ezt bárki mondhatja :P

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1631) Overlocker válasza _seth_ (#1626) üzenetére


Overlocker
veterán

Nálunk rend és fegyelem van! Még nem is biztos hogy az a tanár javítja a dolgozatunkat,aki eddig tanított! De mostmár tényleg megyek...

(#1632) HERR Z válasza Kobe (#1627) üzenetére


HERR Z
veterán

nekem meg 3tételem volt mert utolsó vagyok a névsorba...emiatt lett szar:(A b tételen elment:(A töri

(#1633) _seth_ válasza HERR Z (#1629) üzenetére


_seth_
veterán

Úgy könnyű érettségiztni...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1634) Petes


Petes
tag

Az érettségit úgy kell elképzelni mint egy átlagos dolgozatot, lehet puskázni, beszélgetni, lapokat kicserélni. Persze ha a tanár olyan hogy eddig nem lehetett nála ezeket csinálni évközben akkor itt sem

(#1635) Kobe válasza HERR Z (#1629) üzenetére


Kobe
veterán

én azért ezzel nem menőznék :(
elég szomorú hogy tényleg ennyire hanyagolják a szabályzatokat, ami jó táptalaja annak hogy bekerül egyetemre a közepes / jó érettségijével oszt néz mint borjú az új kapura...

(#1636) Papa-Georgo válasza HERR Z (#1629) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Sztem érettségi, amúgyis tök hülyeség, soha az életbe nem fogja senki kérdezni.1865-ben hányasra érettségizett történelemből...3asra..aham és Matematikából...4esre...Hát akkor sajnos nem tudjuk alkalmazni Mr. Edison...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1637) HERR Z válasza Overlocker (#1631) üzenetére


HERR Z
veterán

de szerinted nem ismerik fel az írásodat és a tanárok nem beszélik meg egymás közt?nem a fenét...nekünk is majd az összes tanár átolvasta az irodalmat a magyar szertárban úgy lett osztályozva....fel fogják ismerni melyiket ki irta s ha be van skatujázva pozitívan akkor egyből 5...

(#1638) _seth_ válasza Petes (#1634) üzenetére


_seth_
veterán

Azért nem, ugyanakkor igen, erőteljesen suli függő a dolog.

Nálunk az érettségi olyan volt mint régen, ezekszerint vannak sulik ahol rugalmasabbak ez most lehet jó és rossz is.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1639) Kobe válasza HERR Z (#1632) üzenetére


Kobe
veterán

most mondjam hogy nyelvtan szóbelin olyan tételt húztam ki amit egyszer nem olvastam el mégis 5öst kaptam ? és nem a tanár jópofizása miatt ezt külön mondom

(#1640) hobizoli válasza _seth_ (#1625) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Igen es utana pont ezek szoktak vagizni, hogy de tok jo volt, meg tok ecceru, meg mijen jo jegyet kapott....



hobizoli

több drón kell ;P

(#1641) HERR Z válasza _seth_ (#1633) üzenetére


HERR Z
veterán

ettől függetlenül is 5ös lett volna a matekom....

(#1642) Papa-Georgo válasza Kobe (#1635) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Aki hülye késöbb úgyis kibukik...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1643) Apophis


Apophis
őstag

Nálunk tavaly halálos szigor volt, kifogyott a tollam, kértem kölcsön, azt is lecsekkolta. Egy pisszenésre már gonoszan nézett. Szóbelin elnök végig bent, segítség nuku. Ez a különbség a jó és átlagos sulik közt.

...a lamb in a lion’s presence, no recourse beyond obeisance, no hope beyond prayer.

(#1644) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Mondjuk matekból úgyis jó vagyok,csak gondoltam megkérdezem.

Tisztára a Moszkva tér jutott eszembe.:D

(#1645) HERR Z válasza Kobe (#1635) üzenetére


HERR Z
veterán

nálunk érettségi előtt ment a szivatás rendesen szal nem hülyegyerekként kerültünk egyetemre...az a vidéki disznóóért lettem kitünő tanulók miatt van

(#1646) _seth_


_seth_
veterán

Ki mennyit készült az érettségire? Én kinyomtattam az összes tételt, és 3 nap olvastam éjjel nappal érettségi előtt :) Ennyi idő elég is rá egyébként persze ez egyénfüggő :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1647) Kobe válasza Papa-Georgo (#1636) üzenetére


Kobe
veterán

ez igaz, de ha egy kicsit távlatokban gondolkozol az érettségi az egyetemre készít fel ahol bezony a diplománál meg munkahelynél keményen nézik a tanulmányi eredményt, sok hirdetésben megszabják feltételként h jó vagy jeles diploma stb ...szal azért van hogy edződjön a munkásember

(#1648) tildy válasza Kobe (#1635) üzenetére


tildy
nagyúr

NA de régen az érettségi enm számított bele a felvételibe.
Apophis: nálunk is ez volt írásbelin , mint nálatok.
Szóbelin azért próbáltak segíteni, ha addig már jól ment a feleleted csak hirtelen elakadtál...
Lásd nálam az 1351.
A tétel jóval nagyobb részét kisbetűs szövegekkel is kívülről fújtam.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1649) Papa-Georgo válasza Apophis (#1643) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Hülyesgé, bárhol előfordul a ''csalás''

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#1650) THomas007 válasza _seth_ (#1617) üzenetére


THomas007
senior tag

Szóbelin tán lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.