Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8566) djculture


djculture
félisten

mm az elég horror mindenhol.cora meg látom felétek nincs pedig az a jó.
Amantius
Tudom már rájöttem:)

[ Szerkesztve ]

(#8582) djculture


djculture
félisten

cd galaxisra is kikerültek a januári akciós első heti árak. Nem rossz

(#8584) djculture válasza maross (#8583) üzenetére


djculture
félisten

Dead Space 2, Bulletstorm Limited Edition 2990

[ Szerkesztve ]

(#8592) djculture válasza fpeter07 (#8588) üzenetére


djculture
félisten

Ja azt is nézegettem de ez már a két lemez és semmi más verzió:)

[ Szerkesztve ]

(#8614) djculture válasza JSaN (#8613) üzenetére


djculture
félisten

Ezért nem adtak ma ingyenest hogy mindenki bótolja el a szenét.

(#8616) djculture válasza HULK89 (#8615) üzenetére


djculture
félisten

az nem boltolás hanem craftolás:) A boltolás az hogy valakivel megbeszélten elcseréled:)
7db szenes craftolás az teljesen szerencsejáték:)

[ Szerkesztve ]

(#8649) djculture válasza Zamery (#8647) üzenetére


djculture
félisten

Ugyan nekem nem steamos verzió lesz hanem szintén orosz de dobozos és bennevan minden kieg.Magyarán ott már kijött a goty.Nyelvet meg egy ini file átírásásval 10mp angolosítani. De kezdetleges magyar esp is van már

[ Szerkesztve ]

(#8651) djculture válasza Zamery (#8650) üzenetére


djculture
félisten

Nemtudom lehet hogy magyarra van állitva a fiókod itthon meg nem lehet kapni ezt a dlc-t.Aztán nemtudom át lehet e verni a steam rendszert ilyen téren. Valami ilyesmi lehet a háttérben. De hogy az orosz verzióba amit az 1c adott ki abba bennevan az összes kieg még a felsorolt 3 is az 100%, egy orosz haver játszott vele csak megunta igy elküldte ajándékba.

[ Szerkesztve ]

(#8772) djculture


djculture
félisten

fear 3 nekem is 1euro lenne most néztem.:)

(#8910) djculture


djculture
félisten

na az 576 oldaláról gyorsan el is tünt a pc-s dead space collectors edition:D

(#8933) djculture


djculture
félisten

9499Ft rage aztán mega akciós:)

CNG HUNGARY Szoftver-kiadó és Kereskedelmi Kft. itthon elég sok kiadónak a játékait ez a cég adja ki. Olyan volumenű mint kint ruszkiba az 1c.

[ Szerkesztve ]

(#8935) djculture válasza gtamate2 (#8934) üzenetére


djculture
félisten

Én se de cserébe amilyen árakat kidob azok legendásan dupla és tripla árak a cd galaxishoz képest:D

(#8965) djculture válasza gtamate2 (#8958) üzenetére


djculture
félisten

sajnos annyit ér mint egy másolt de még a Fallout 3 Game of the Year Edition is ilyen.Se kód hozzá se live benne. Ilyen gamestar verzió,amit az előfizikhez adtak az is ilyen.:)

[ Szerkesztve ]

(#8979) djculture válasza csaba951 (#8975) üzenetére


djculture
félisten

Nagyon megéri ha a dobozos 7900 pénz [link] Bár most épp nincs készeleten, tegnap még volt.

[ Szerkesztve ]

(#8986) djculture válasza csaba951 (#8983) üzenetére


djculture
félisten

Nekem már itt vigyorog a polcon csak egy baj van orosz 1c kiadvány:) Viszont van egy kezdetleges magyaritás az működik vele, csak a üűí az ciril:)

tribal pack, preorder dlc,oldworld blues,mercanary.lonesomeroad,honeshearts,gunrunnersarsenal,fdeadmoney,deadmoney,classic pack,caravan pack

[ Szerkesztve ]

(#9001) djculture válasza NorDezs (#8991) üzenetére


djculture
félisten

(#9058) djculture válasza ollie (#9049) üzenetére


djculture
félisten

cdprojekt nem egyenlő avval hogy valami nem steam rendszeres..Fear 2 gyémánt kiadás is az mégis regelhető. Sőt újabban ugye playon a neve és regelhető dobozosba az alien vs predator, serious sam hd gold, meg egy mázsa lvm es játék.
Ja félreértettem elnézést, origin genya nekem eleve nem opció. Kémkedő progik nem mennek fel a gépemre.

[ Szerkesztve ]

(#9063) djculture válasza ollie (#9061) üzenetére


djculture
félisten

Kösz az infót szerencsére nekem már oké. A gmg féle capsula progival mi a gondod? Az legalább nem kémkedik a security progis fejlesztő kolléga szerint.
Ja megvettem ezt és nagyon bejön:[link]
Pedig én utálom az ilyen indie meg casual játékokat de ez nagyon ottvan:)

[ Szerkesztve ]

(#9070) djculture válasza maross (#9069) üzenetére


djculture
félisten

Hármas a legjobb akármit alkotnak meg 3d re irják az utódokat..

(#9073) djculture válasza maross (#9072) üzenetére


djculture
félisten

Disciples 2 a király abból a sorozatból is. Néha még szerintem übereli a heroes 3 at is vagy legalább egy szinten vannak. Nem sok régi játék van amivel játszok. Max payne, heroes 3, deus ex, gta 3/vice city,disciples 2,unreal,unreal tournament1:)

(#9076) djculture válasza albert8 (#9074) üzenetére


djculture
félisten

Fel hát. Igazság szerint mondjuk én az ea fiókomra regisztráltam régebben egy mázsa játékot, de mióta orgin hülyeség van azóta nemnéztem .

(#9083) djculture válasza ollie (#9079) üzenetére


djculture
félisten

Nem kalandjáték ilyen ügyességi szerű vagy minek mondjam: [link]
wasd vel irámyitod a hajót közbe meg a nyilakkal jobb meg balra tudsz ágyúzni. Nagyon jó miután hozzászokik az ember.

[ Szerkesztve ]

(#9102) djculture válasza ProEvoFan (#9098) üzenetére


djculture
félisten

Nem, ha veszel onnan valamit akkor parázson fog megsütni az ördög:D

(#9104) djculture válasza ProEvoFan (#9103) üzenetére


djculture
félisten

Én nem sokat jártam ide de ezt az oldalt elég sokszor linkelték már ennyit tudok. A másik a Greenmangaming az meg 100% os hely azt én is tanúsíthatom. Onnan vettem a pirates cuccost mert steamon jóval drágább volt, ráadásul gmg-n felhalmoztam némi kesset a játék beszámításásból.

(#9124) djculture válasza CarajoEsp (#9123) üzenetére


djculture
félisten

Szerintem simán lefogják nem ingyen adják ott a játékot az 100%, nem arról híresek.

[ Szerkesztve ]

(#9131) djculture válasza ollie (#9125) üzenetére


djculture
félisten

Minden kötözködés nélkül de bírom ezt az ingyen szöveget. Ja gamestar/pcguru is ingyen dobál játékokat ilyen megközelitésból csak megkell venni hozzá az 1995ft os ujságot:)
Újságok tv is ezt hajtja ingyen ez ingyen a, kisbetűvel csillagozva ha előfizetsz egy rakat nyavajára vagy ezt megveszed:)

[ Szerkesztve ]

(#9152) djculture


djculture
félisten

Szerintem meg elkell menni a cora-ba és bezsákolni egy kiló játékot, lófenéért vannak a kupacba jó cimek bár lehet már nincs mert viszik mint a cukrot... De gondolom nemsoká mindent kiárusítanak megvette az üzletcsoportot az Auchan. Részemröl 6 féle gyémánkiadású game a mai szerzemény 1000ft/db áron a kupacból köszönhetően havernak aki felhivott hogy akció van:)

[ Szerkesztve ]

(#9156) djculture válasza BigBlue69 (#9154) üzenetére


djculture
félisten

Na erre befizetek, fogadjunk ez is épp elfogyott mint a dead space 2 gyűjtői kiadás :D

(#9158) djculture válasza Hunork (#9157) üzenetére


djculture
félisten

Ja ez a divat, egybe van nyomatva egy mázsa játék aztán túrkálni kell mint egy malac. Olyan dolgokat találtam ott, el nem tudom képzelni honnan a fenéböl kerül elő . Pl quake 3 díszdobozos kiadás 1500 ért :D

[ Szerkesztve ]

(#9173) djculture válasza Rusher (#9171) üzenetére


djculture
félisten

Nekem a második is bejött harmadik az tényleg unalmas... :K

(#9187) djculture válasza DeFranco (#9186) üzenetére


djculture
félisten

Sima bankártyának adnak egy maestrot irási részen kódnélkül és szevasz, imádkozhatsz akkor se tudsz vásárolni vele neten:)

(#9192) djculture válasza Darth_Revan (#9188) üzenetére


djculture
félisten

ja otp nél ez az alap,nekem is azt adtak idén és ennyi. Havernak ugyanez a budapest banknál. Alap csomagokot akárhoz nézem ez jár hozzá, annyi a jóság hogy már újabban idén már elvileg kóddal adják ki a maestrot is.

[ Szerkesztve ]

(#9193) djculture válasza Воланд (#9189) üzenetére


djculture
félisten

Olvastam én csak épp amit még kiszórtak annak a hátulján továbbra sincs kód. Nyáron cserélték nekem persze ezen sincs kód:) Amúgy nem zavar nagyon, mert a dobozos játék az igazi. Nem kell kinlódni a mostanában folyton instabil steam szervereken hogy letöltse az ember a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#9232) djculture válasza DeFranco (#9231) üzenetére


djculture
félisten

Ja az ea 15 ig akciózik, de akár hány gamét néztem kb mindnél ezer bug van meg leszrták már.Rajongók próbálják kijavitani őket. Ilyen crysis 2 töl kezdve a medalig..
Nem tudtam hogy mire fel ez anagy akciózás pl a dead space 2 játéknál is, aha utána kérdeztem fél állapotú az egész játék azóta is. Eltünnek a cuccok meg mindenféle hibákkal van tele az összes fórum.

[ Szerkesztve ]

(#9235) djculture válasza zseko (#9234) üzenetére


djculture
félisten

ja radar náci az divat :C

(#9238) djculture


djculture
félisten

Shadow Harvest - Phantom Ops nál még az is fényévekkel jobb játék:D
Nem is tudom hogy kérhetnek el ennyit érte... Világít minden mintha valami fényszóró lenne mindenhova szerelve, ezer illesztési hiba. Már az első videónál is tiszta csikos minden.:)

[ Szerkesztve ]

(#9262) djculture válasza Valdez (#9261) üzenetére


djculture
félisten

Én meg annyiért kicseréltem a 4 giga ramomat 8 ra:) Egyetlen cucc ami most olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#9411) djculture válasza Crytek (#9409) üzenetére


djculture
félisten

ingyen lehet böngészőbe játszani jópár játék demójával ahogy látom...Eddig még ilyen nemvolt. Java genyaság miatt mondjuk én kihagyom:)

[ Szerkesztve ]

(#9450) djculture válasza albert8 (#9449) üzenetére


djculture
félisten

cd galaxison még 2990ft

(#9468) djculture


djculture
félisten

amazon-t sikeresen feltörték, aki ott vásárolt nemárt ha résen lesz és nem tesz arra a számlájára kesst. [link]

[ Szerkesztve ]

(#9471) djculture válasza bAtt001 (#9469) üzenetére


djculture
félisten

Lehetséges én az orosz fórumokon értesültem róla , ott meg már az egészröl beszéltek. De majd kiderül:) Minden esetre azért nem lepődnék meg ha végül más is kiderülne. Sonynál is tereltek először. Mondjuk szerintem aki okos ugyis netes virtuális számla csomagról vásárol csak annak a megváltoztatása se két fillér ilyen eseteknél.

[ Szerkesztve ]

(#9543) djculture válasza Agyzuzo (#9542) üzenetére


djculture
félisten

10fillért nem adnák ezekért, kb annyit érnek mintha egy verbatim dvd-n figyelnének:) Jó isten az grid is, így is 990ft volt egy időben a gyémánt kiadása ami jól is nézett ki.

[ Szerkesztve ]

(#9547) djculture válasza KubanitoS (#9546) üzenetére


djculture
félisten

Még filmeknél eltudom fogadni, de játékoknál egy kezelési kis könyv alap számomra.
Az EA budget játékai is jól visszafejlődtek azóta nem veszek olyat se. Régen ezüst színűek voltak normális tokkal ami nem tört szét darabokra, plusz kézikönyv volt bennük. Mostaniak randa citrom/narancs sárgák, könyv nulla, tok 10 nyitást talál túlél. Igazi szemétre valók.
Szerintem különben ha az origin is olyanná válik mint a steam hogy lelehet majd tölteni a meglévő játékokat. Akkor egyből már lemez se lesz ezekbe csak egy kód.

[ Szerkesztve ]

(#9549) djculture válasza TazLeacher (#9548) üzenetére


djculture
félisten

Hát ja de ahhoz nem is 5000ft egy lejátszó ami már mindent tud, ha meg behall vesz az ember egy másikat annyira filléres dolog már.

[ Szerkesztve ]

(#9554) djculture válasza mokus1 (#9553) üzenetére


djculture
félisten

(#9561) djculture válasza mokus1 (#9555) üzenetére


djculture
félisten

Hát ezek rétegjátékok nem nagyon láttam még ilyet crysis grafikával dx11 be:)

(#10741) djculture válasza BaLee (#10738) üzenetére


djculture
félisten

Én a Ea féle classic kiadásokat rühellem: Randa sárga szín A játék kézikönyve a játék adatlapjáról tölthető le, pdf formátumban szöveg a kedvencem. Sokszor még a borító is színhibás. És akkor ezért /pl bf bc2 vagy crysis 2 és egyéb címek randa kiadása/ majd 5 rugót elkérnek, az évezred vicce.

[ Szerkesztve ]

(#11550) djculture


djculture
félisten

Majd két év múlva megveszem a teljes kiadást. Addigra kijön egy új rész a csalók oda özönlenek és lehet vele játszani normálisan :D

(#11602) djculture


djculture
félisten

Na majd kedden elnézek szolnokon pár multihoz hogy mik vannak. Ez a szerepjáték engem mondjuk nem izgat. pc guruhoz is valami 2010 szerepjáték most a game.

(#11744) djculture


djculture
félisten

Pc guruban lévő ArcaniA - Gothic 4 megérte a pénzét, egyszer már megnéztem úgy 2010 körül én eme játékot de akkor ezernyi hiba volt benne. Így már egész játszható, ráadásul magyar felirattal. Egy a baj hogy ne regelhető a steam rendszeren:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.