Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Kedves felhasználók!

Ez a topic arra hivatott, hogy az ellopott nagy értékű, széria számmal könnyen azonosítható eszközöket (laptopok, fényképezőgépek, stb.) itt jelentse be a megkárosított, ne az apróhirdetések között.

A bejelentésben a következők szerepeljenek:
- eltulajdonított tárgy
- egyedien azonosítható széria száma
- az eltulajdonítás helye, ideje
- a megkárosított elérhetősége

Az ebben a topicban történt bejelentés mellett a megkárosított minden esetben tegye meg a rendőrségi feljelentést is, és jelentse be a készülék ellopását a forgalmazónál, vagy a szervizközpontban, így ha oda vinnék a későbbiekben, akkor azonnal értesítik a rendőrséget is.

A fórumon, és a piactéren elkövetett csalások, üzletrontások bejelentésére továbbra is a „Jelentsd a csalókat és az üzletrontókat!” topic szolgál, az ilyen jellegű bejelentéseket oda kell írni, az első hozzászólás elolvasása után!

A topic nem csevegésre, kizárólag csak lopás bejelentésére van, ezért az összes nem ide illő hozzászólás törlésre kerül és az elkövetője figyelmeztetésben részesül!

Köszönjük:
Moderátor/Házigazda csapat

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#2) dorees


dorees
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap (12.30) Bp-en ellopták fehér MSI WIND U100-as laptopomat. Az ügyben rendőrségi feljelentést tettünk, de attól tartok ezzel nem sokra megyek. Ha valamelyikőtök találkozik ezzel a laptoppal:
S/N szám: U100-031CZK0811000488 PSN: U100-029HU-IWN2702G16XH kérlek értesítsetek! Nem hiszem hogy előkerül, de az esélyt meg kell adni...

(#4) alkatraz válasza z0d1AK (#1) üzenetére


alkatraz
csendes tag

2010.01.29-én az 1-es villamoson a Lehel-Honvéd kórház(Bp. XIII.ker) közti részen egy 20-25 év körüli 180 cm magas, sovány testalkatú, roma ember kirabolt. A személy leírás: Sötét-barna bőr, picit beesett arc, "ló" szerű száj, szabálytalanul álló nagy fogak. Dohányzik, rövid fekete haja van. és sötét szeme. Amit a rabláskor viselt: Az egy Fejre simuló átlagos téli sapka, sötét-kék alapon fehér pöttyök, sötét téli dzseki, és sőtét nadrág. FIGYELEM! Agresszív, és lehet hogy fegyverrel fenyeget.

Amit elvitt: Egy Samsung Omnia I 8GB, ezüst színű, gyári független, minden tartozéka : doboz, papírok, adás-vételi, füles, amerikai szabvány átalakítós töltő, adatkábel.
A telefon króm részén a sarkainál pici kopások vannak. A stylus ceruza rá volt akasztva.
A hátlapja picit karcos volt. A kijelzőn fólia volt, de a fólia erősen karcos. A telón Windows Mobile 6.5 Angol nyelvű verzió volt. Az ügyben rendőrségi feljelentés történt, és az illetőt körözik.

Kérem! Ha vki megtalálja ezt a telefont az hívja ezt a számot 30/229-1345ös számot. Vagy a rendőrségen jelentse be!!
Vagy itt is írhat üzenetet privátba, csak ugye az ritkábban látható! Nagyon szépen köszönöm előre is!

Kockák kockája!!!!!

(#5) Reaper


Reaper
őstag

Most hétvégén (2010-02-05) betörtek a lakásomba, és elvittek egy kb. 30 ezer forint értékű de számomra sokkal értékesebb gitárt: [link] Ez egy Jolana Diamant, de én már eleve úgy vettem, hogy a fejrészen az Ibanez felirat, és logó volt rajta, persze látható, hogy nem eredeti. A hátlapon 1972-es gyártási év van, tipikus Jolana hiba, hullik a berakás a szélénél, és van egy mélyebb karcolás a pickup váltó mellett.
Megkérek mindenkit, ha van gitárboltban ismerőse, akkor adjátok tovább, meg jusson el minél több emberhez, hátha meglesz.
Sajnos ennél jobb képem nincs egyelőre róla.
Ha bárki bárhol látja, írjon privátban.
Előre is köszönök minden segítséget!

(#6) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Hétfőn (2010.03.08-án) eltűnt egy (gyárilag kártyafüggetlen, logómentes) Nokia 2330 classic Budapesten (VIII. kerületben)! A telefon addig a pillanatig karcmentes, fóliás állapotban volt! Nagy eséllyel már eltulajdonították, ugyanis a hívott szám már nem kapcsolható (hétfőn és kedden még kicsöngött)! Tudom, hogy szinte semmi esély nincs arra, hogy viszontlássam, de nem ismerek lehetetlent... :)
Szóval ha valaki/valahol valamilyen okból kifolyólag találkozna egy ilyen telefonnal (gyanús körülmények között), akkor kérem kukkantsa már meg az IMEI számot!
Telefon IMEI száma: 358227033887461

És aki úgy érzi, hogy jelenleg nála van ez a telefon, akkor azzal is hajlandó vagyok tárgyalni! A megtaláló jutalomban részesül(het)!

Aki információval tud szolgálni az írjon PÜ-t vagy a peugeotmate@gmail.com-ra!
Köszönöm előre is!

meg

(#7) Doom


Doom
aktív tag

Mai napon ellopták tőlem az alábbi fotós felszerelést:

Canon EOS 450D + 18-55 IS kitobi: 2758B005(AA), (21)1330325815, (21)3521021750, 2758B018AA, (91)2758B018(92)AA

Canon 10-22 USM: 9518A001(AA), (21)35401489

(sajnos nem tudom, hogy a kettő típusú szám közül melyiket kell megadni, mert a dobozról néztem).

Volt még velük egy Canon 70-300 IS USM is, de annak sajnos nem tudom a sorozatszámát.
Mindegyik kiváló állapotban volt, a tele belül egy picit poros volt.

Ha valaki találkozik velük, jelezze legyen szíves, némi jutalom is játszhat.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#8) josee75


josee75
csendes tag

Betöréses lopásból eltulajdonították:

Nikon D90 Fényképezőgép No.:3098852
Sgima 18-50 mm 2.8 EX DC HSM MACRO (NIKON FOGLALAT) No.:10189214
Nikkor 50 mm 1.8 D AF No.:296767
MANFROTTO 055xPROB állván No.:91019323
MANFROTTO 804RC2 3D fej No.:C1266357
MANFROTTO 486RC2 gömbfej
Panasonic HDC-HS20 videokamera No.:E9HA00109
XBOX 360 Premium No.:3146626814
ACER Aspire 6935G-584G32Bn No.:LXATPOX16083903F102300

Esetleg ha valaki látná valamelyik műszaki cikket az interneten, kérem jelezze nekem a jozsef.kadar@net-tv.hu vagy a +3630/520-03-03 telefonszámon. Visszavásárolnám !

Köszönettel:
Kádár J.

(#9) nenita


nenita
újonc

Sziasztok!

Tegnapi nap folyamán 13 óra 30 perckor (+/-1 perc) Budaörsön a McDonald's parkolójában feltörték az autómat, és a csomagtartómból ellopták a következőket:

Nikon D50 fényképezőgép (s.sz.: 6140088)
18/55 mm-es Nikkor objektív
55/200 mm-es Nikkor objektív (ezek sorszámát nem tudom)
Lowepro táska
2 db 1 gb-os sd mem.kártya
noname kártyaolvasó 2.0 USB kábellel

Ha esetleg valaki találkozna vele, kérem jelezze, nagyon hálás lennék érte. e-mail: nikond50@citromail.hu

Továbbá azon kívül, hogy a szívem szakad meg a gépért és a képekért, azt kívánom minden tolvajnak, hogy száradjon le a keze, és érezze meg egyszer, milyen az, ha az ember magánszféráját megsértik.

[ Szerkesztve ]

(#10) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

ha vki talkozik hirdetesben tapnelkuli/ nem gyari tapos Samsung 193p-vel, amit a napokban hirdettek meg, kerem ertesitsen, ugyanis tegnap reggelre a BME Szerves Kemia Tsz-rol loptak el 1db-ot.

koszi

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11) vmatyko


vmatyko
tag

Ellopták az Iphone-om

phone 3GS 16GB/SL - Fekete
IMEI: 012029004860792

(Egy cirmos cica a háttérkép)

Ha valaki tudna róla, vagy van ötlete, hogy hogyan szerezhetném vissza:

AZ SZÓLJON!

Ha egy telefonboltos körbeküldené az IMEI-t azt nagyon megköszönöm!

Ezen hívhattok: 20/411-92-33
vagy írjatok ide vagy bármi!

(#12) astralsun


astralsun
csendes tag

Remélem nem számít reklámnak, mivel nem fizetős az oldal:
http://www.talaltam.hu
Hátha segít azoknak, akik elvesztették a cuccukat, vagy ellopták valamijüket ;)
[link]

(#13) ErőVarázsló


ErőVarázsló
tag

KTM ULTRA YS MTB ellopva nem sokvan belőle ha látja valaki... :C

Magán orvosi ügyelet Szegeden www.szegedorvosiugyelet.hu ph-soknak kedvezmény telefonon gyorsabb: 70-kettő281171

(#14) bzsf00


bzsf00
újonc

2010. június 11.-én házból, besurranó tolvaj emelte el a következő fotós felszerelést:

Lowepro Minitrekker AW hátizsák
Canon EOS 40D gépváz portrémarkolattal gysz: 1030521633
8Gb Sandisk III CF card
2Gb Sandisk II CF card
3db aksi (1 gyári + 2 utángyártott)
Canon EF 400mm f/5.6 USM teleobjektív gysz: 122232
Sigma EX 10-20mm f/4-5.6 DC HSM objektív gysz: 2249415
Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 objektív
Cokin-P szűrőrendszer 10db színszűrővel
Néhány konverter gyűrű
Canon távkioldó

(#15) pantokrátor


pantokrátor
újonc

2010.06.25-én,(Budapest, XI.) besurranó tolvaj ellopta a következőket:

Canon 5D Mark II gyári sz.:1330821033

Canon EF 85mm/1.2 L II gyári sz.:149335

Bárd általi kéz,-illetve karlevágást javasolok,hátha megszünne ez a virágzó iparág.Akik meg lopott holmit vásárolnak óccóért,azoknak chilis dildót az ánuszukba. :W

(#16) Szab24


Szab24
tag

Elvesztettem Nokia 5800 típusú telefonomat, valószínűleg 2010. június 19-én este kieshetett a zsebemből mikor taxival a Westend/Nyugati és III. kerület Pacsirtamező u. között közlekedtem.

A telefon T-mobilos, kék csík van az oldalán, kicsit lehasznált és fólia védi a kijelzőt.

A megtalálónak magas jutalmat adnék
IMEI: 354216037712530

(#17) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

Lenyulták a Nokia 7310esemet a zöldpardonban.
Ha valakinek eladásra kínálják szóljon már nekem! Nem egy gyakori típus. Kék volt.

- eltulajdonított tárgy: Nokia 7310 supernova
- egyedien azonosítható széria száma: kék, elöl fóliás, usb ajtó hiányzik, imeit otthon leírom.
- az eltulajdonítás helye, ideje: Zöld Pardon, 2009.06.25. 0:00-5:00
- a megkárosított elérhetősége: itt, priviben.

[ Szerkesztve ]

(#18) Cs4B4


Cs4B4
csendes tag

Hali mindenkinek,

Egy sajnálatos esemény történt velem tegnap a Balatonon, nyaralás közben feltörték a kocsit és elvitték belőle a laptopomat. :(:(

Arra szeretnék kérni mindenkit, hogy ha véletlen lát egy feltűnően jó állapotban lévő garancia nélküli Toshiba L500-14Z laptopot (SN: 79404035k) teszveszen vagy valamerre akkor írjon egy mailt nekem. Rendőrségen bejelentettem, esetleg valami tanács hogy mit tehetnék még?

Megtalálónak magas jutalmat adnék.

Köszi mindenkinek.

Ui: Olvasgattam ilyen olyan oldalakon, hogy a Mac szám alapján be lehet mérni talán ha neteznek róla. Ebbe mennyi igazság van?!

Köszi még egyszer. VIGYÁZZATOK AZ ÉRTÉKEITEKRE, mert mindenki azt gondolja, hogy velem úgyse történik meg, aztán mégis.. :(:(

[ Szerkesztve ]

(#19) hathat


hathat
újonc

Találtam egg friss oldalt ami hasznos lehet: http://www.lopottholmik.sokoldal.hu/

(#20) Enclave


Enclave
aktív tag

ELLOPTÁK Siófokon Fuji Finepix S100FS! S/N: 8DQ08985Y + SanDisk ultra II SD 2GB S/N: 10121276

2010. augusztus 7.-én hajnalban ellopták a fentebb említett fényképező gépet Siófokon.

Fuji Finepix S100FS ; Gyári száma: 8DQ08985Y

Mindene megvan, számlákkal, garanciális könyvvel tudom igazolni a vétel helyét és idejét.

Az akkuja nem volt benne, csak egy 2GB-s Sandisk ultra II SD kártya s/n: 10121276, így valószínűleg akku és minden nélkül próbálják meg "elpasszolni".

A "spéci" akkuja és töltője nélkül nem sok hasznát lehet venni...(nem "sima ceruzaelem" való bele!)

Akinek esetleg eladásra kínálnának egy ilyen fényképezőt ilyen gyári számmal és memória kártyával, kérem azonnal szóljon, nagyon hálás lennék érte!

Köszönöm!

Semmi sem állandó, csak a változás.

(#21) ^Tibo


^Tibo
csendes tag

Sziasztok!

2010. augusztus 23-án hétfőn 11:30 körül Tihanyban, az Apátság kijáratánál elveszett egy

Fujifilm Finepix A220 digitális fényképezőgép 4GB-os SDHC kártyával és 1 pár tölthető AA elemmel.

Mire 2 perccel később visszaértünk a helyszínre, a gép már nem volt ott.

A fényképező serial száma: 9UN89566

A memóriakártyán a családi fotók számunkra rendkívül fontosak. Kérem a becsületes megtalálót, hogy legalább a képeket juttassa vissza számunkra.

Aki bármit tud a készülékről kérem írjon privát üzenetet.

(#22) Kotomicuki


Kotomicuki
senior tag

2010.12.20-án, 08:00-18:00 óra között, Bp., IX. ker. Vágóhíd utcában parkoló autóból, gépjárműfeltörés után, eltulajdonították a következő felszerelést tőlem:
- Nikon D40 (gy.sz.: 6419382) - a gépben egy SanDisk 8gb SDHC Extreme III memóriakártya volt (a hozzá adott USB-s olvasójával), egy gyári és egy utángyártott (Real Power) akkuval
- 16-85mm f/3.5-5.6G ED VR AF-S DX NIKKOR objektív (gy.sz.: 22022186)
- Speedlight SB-600 vaku (gy.sz.: 2703354)
mindezek egy fekete színű Lowepro Nova (? - fejből nem megy a típusa, de nagyon jó és hasznos ...volt) táskában, a töltők és kábeleik pedig egy Lowepro Edit 120-n (a fényképezőgép és az alapobjektívjének első kuckójában).

Ha tudna valaki a fenti dolgok hollétéről információval szolgálni - akár a visszavásárlás is elfogadható lenne számomra - , akkor privátban jelezze felém, köszönöm!

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#23) chris911


chris911
csendes tag

KERESEM! Jan. 26-án betörés áldozata lettem és többek között az általam keresett laptopot is eltulajdonították! Kérem ha valaki hall ilyen gépről vagy birtokába kerül jelentkezzen, mert nagyon szükségem lenne rá! Magas áron visszavásárolnám a gépet! DELL Inspiron 1545-ös Purple színű laptopot, 500 Gb HDD, 4Gb Rammal, Tetején 2-3 helyen kisebb horzsolás látható! Továbbá keresek még ebből az ügyből kifolyólag egy Olympos FE-340(E)V PNK pink színű fényképezőgépet is és egy férfi Festina karórát is, az óralapon található egy erősebb karc is keresztbe és elég laza a kapcsolója is, kikapcsol, esetleg egy orex kisebb méretű karika fülbevalót amiből mind két daraból ki van esve a kő!
Bármelyik terméket magas áron visszavásárolnám!
70/260-20-32

(#24) vendotom


vendotom
újonc

Tiszteletem mindenkinek ! 2011 Február 10-én betörtek hozzánk Érden a Rákóczi utcában.
A családi házból elloptak egy: ACER eMacsines E520-571G16Mi típusú fekete laptopot.
P/N: LX.N070C.005
Model: KAWE0
S/N: LXN070C00583808D601601
Intel celeron processor 575
1GB DDR2
HDD 160GB
DVD Super Multi Double Layer
Giga Lan
802.11 b/g WLAN
Egy fekete Samsonite táskában vezeték nélküli egérrel töltővel bluetooth adapterrel a család minden fotójával vitték.
Valamint egy Sony PS2 játékkonzolt több eredeti lemezzel, memóriával,kezelővel a szériaszáma:7752139-6538988.
A rendőrség jegyzőkönyvbe vette.
A nyomravezetőnek vagy kézre kerítőnek 300.000 Ft jutalmat ajánlok fel !
+36/70-303-49-16 Minden segítséget köszönök.
Sziasztok.

(#25) ancse


ancse
újonc

Tegnap este a Déli pályaudvaron fennhagytam a vonaton Fujitsu Siemens Esprimo v5555 YKDB009580 gyártási számú laptopomat.
Mire átnézték a vonatot, egy ismeretlen személy magával vitte.
Visszavásárlás is érdekelne, vagy legalább az adatokat kérném vissza!
Ha valakinek eladtak egy ilyen használt laptopot, legyen szíves, nézze meg a gyártási számát!

Köszönettel: Anna

(#26) huszi.gyb


huszi.gyb
senior tag

Sziasztok!
Sajnos csak most találtam meg ezt a topikot. Nyáron elloptak egy Samsung telefont.
IMEI száma: 354927/03/143157/6 ha esetleg valaki összefutna vele, megköszönöm a segítségét. Lopás helye: Győr, belváros Üdv:Huszi

www.dongosofor.hu

(#27) huszi.gyb


huszi.gyb
senior tag

ismételten: 2010. júliusában rokonomhoz betörtek ismeretlen elkövetők, brutálisan felfeszítették az összes zárat, és sok családi ékszert/vadásztőrt/órát loptak el, rendőrségi feljelentés, helyszínelés megtörtént, ha valaki tudna ilyesmiről (bár gyanítom darabonként adják el) kérem jelezze, jutalom ellenébe.
Köszönöm: Huszi

www.dongosofor.hu

(#29) kicskaz


kicskaz
újonc

2011.03.01-én az Örsvezér téri Ikea parkolóban feltörték az autómat 12:00-13:00 óra között. Elvitték a táskám, benne volt egy latop, és még sok minden ami a tolvaj számára teljesen értéktelen. A laptop: MSI VR220, hihetetlen kék szinû, a baloldali zsanérról egy darab müanyag le van törve. Ha valaki találkozik vele, vagy a raboló esetleg megszánna, és legalább winchestert visszavásárolhatnám, nagyon hálás lennék, ha jelentkezne. Tel.:30-417-2751, email: zoltan.kicska@freemail.hu KÖSZÖNÖM!

(#30) mar1boroman


mar1boroman
tag

2011.03. 04-én Zsámbékon a KSZJ iskolában ellopták az órámat, ez egy Sector ADV2500-as típus, ezüst színű, ezüst csattal, kék a számlapja, és 3 mérő volt benne, aki tud róla valamit, vagy lát egy ilyet a neten írjon rám, vagy hívjon légyszíves.
Nagyon megköszönném, sokat jelent nekem ez az óra.
Telefonszámom: 0630-659-6781
Üdv

[ Módosította: z0d1AK ]

(#31) jankasara


jankasara
újonc

Sziasztok,
2011.03.25-én pénteken Budapesten a VII. kerületben este 8 körül elvittek a lakásból többek között egy Dell Inspiron 1525 piros laptopot is.
Csak a garancialevelet találtam meg, azon ez szerepel:
gyári szám: DGLM04J

Belül egy kicsit kopottas a gép, de egyéb baja vagy különös ismertetőjele nincs.
Ha valaki találkozik vele, és még vannak rajta adatok, akkor azokat akár külön is, akár a géppel együtt is visszavásárolnám: kisfaludy_b_adel@yahoo.com

[ Szerkesztve ]

(#32) Feyenarda


Feyenarda
újonc

Sziasztok!

2011.05.14-én hajnalban (01:30-02:30) a SOHO London-ban ellopták a telefonomat. Acer Liquid s100 (fehér színű)
IMEI száma: 353509030237096
Rendőrségi feljelentést tettem. De ha valaki összefutna a telefonommal és visszakaphatnám, a becsületes megtalálót pénzben is jutalmaznám!

donazy@freemail.hu e-mai címre tudtok írni!

Köszönöm!

(#33) AusWolf


AusWolf
őstag

Sziasztok.

Ma (2011.06.09-én) a 13.22-kor a nyugatiból induló Záhonyba tartó InterCityn a 22-es kocsiból valahol BP és Szolnok között ellopták az aláírásban szereplő Acer Aspire 5820T laptopomat táskájával, töltővel, DVD-kkel, plusz egy SE telefon töltővel. Rendőrségi feljelentés történt. A laptop tökéletes állapotban van, de BIOS jelszó védi (tehát rajtam kívül mindenki számára használhatatlan). Aki bármit tud, kérem szóljon.

Nagyon köszi.

Szerk.: Gyári számot majd később írok.

[ Szerkesztve ]

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#34) szaloky_r


szaloky_r
újonc

Tegnapi napon (06.14.2011) ellopták laptopomat a lakásunkból (kedves vendégek a POGÁNY FRIGYES GIMNÁZIUM - BUDAPEST tanulói)

Packard Bell TM98-JO-403HG
LXBL20203703109E421610

Tel: 0620 591 0 185
Tulajdonos: Szalóky Réka
Budapest, 18. kerület

(#35) inez001


inez001
újonc

Tegnap reggel (2011.06.15) elloptak a Toshiba L4017S laptopomat a 8.23-as Budapest-Debrecen IC-n.
Ismertetojele: nemet billentyuzet es a belso oldalan ket darab fekete matrica KISD es MASTESZTA feliratokkal.
Sorozatszama: 18127674R
Barki barmit tud rola, jelezze kerem, vissza is vasarolnam!!!

[ Szerkesztve ]

(#36) Papirzacsi


Papirzacsi
csendes tag

2011.06.21-én otthonról eltulajdonítottak egy Canon EOS 400D típusú fényképezőgépet kit objektívvel felszerelve.(teleobjektívet persze ott hagyták...)
A fényképezőgép sorozatszáma: 1781103497
A fényképezőgépen található egy Giotto's LCD védő, illetve a Canon objektívsapka helyett egy Jennys feliratú objektívsapka van.
(exif adatokból: SerialNumber 1781103497 SerialNumberFormat 2684354560 InternalSerialInfo H2685407)

Továbbá eltulajdonítottak egy LG M2280 22"-os LED Tv-t. A gyökerek a távirányítót ott felejtették!
A TV sorozatszáma: 007MAJM64364

(#37) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Sziasztok!

Munkatársam-tól csütörtökön (14-én) este 19 óra körül Fonyódon ellopták a Nikon D5000-es vázát és vele a két kitobjektívet (18-55 vr-55-200 vr) A szállásra menet megálltak a helyi Lidl üzlet parkolójában kb. 10 percre, hogy vegyenek valami ennivalót. Mire kijöttek feltörték az autó csomagtartóját és elvitték a fényképezőgépet, csak ezt.

Gyári számok:

- Váz: 6650963
- 18-55: 15202555
- 55-200: 3362007

+ Raynox DCR-250

Táska: Nikon CF-EU04

Arra kérnélek titeket ha netalántán egy ilyen szett/váz/obi gyanúsan olcsó vagy bármi furcsa van a dologban akkor azt jelezzétek nekem legyetek szivesek.. Rendőrségi feljelentés történt a dologról.

Köszönöm!

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#38) Gzolo


Gzolo
senior tag

Sziasztok!

Kecskeméten a Malom Center mozijánál ülőpadon 2 percre öcsém magányosan hagyott HTC Touch HD2 telefonját ellopták, mire észlelte hogy nincs nála és visszament érte.

Amerikai 1gb rom-os verziójú, Android 2.3.4-et futtatott, különös ismertetőjegye, hogy recsegett a hangszorója amin jön a hívó féltől a hang és a hátlak be volt nyomódva. . Eredeti HTC gumis tok volt rajta.

Ha esetleg itt előkerülne aprón, akkor légyszíves jelezzetek, én is figyelni fogom!

(#39) selenge


selenge
tag

"Sziasztok,
Egyik kedves ismerősöm, Katona Tamás fotós teljes felszerelését ellopták kb 1 órája az M5-ösön, az egyik pihenőben (a Decathlon parkolójából). A felszerelés és a benne lévő képek értéke nagyjából felbecsülhetetlen, de ha pénzben mérjük, több milliós jelenleg a kár.
A felszerelés a következő eszközökből áll(t):
Fényképezőgépek
Hasselblad 503 CW
2 Nikon D700
2 Nikon MB-D10
Vakuk
2 Nikon SB-900
1 Nikon SD-9
1 Nikon SC-28
Elinchron mobil studio fényformáló előtétekkel
5X500WS
Objektívek
Nikon 14-24 mm f/2,8 ED AF-S
Nikon 24-70 mm f/2,8 ED AF-S
Nikon 70-200 f/2,8 G AF-S VR IF ED
Nikon 16mm F/2,8D AF Fisheye
Nikon 35mm F/2D AF
Nikon 45 mm f/2,8 D ED PC-E Micro Nikkor
Nikon 50 mm F/1.4G AF-S Nikkor
Nikon 60mm f/2,8 AF Micro Nikkor
Memória kártyák
Sandisk 80Gb*
*a felsorolást kiegészíthetik még kisebb eszközök, melyek a táskák tartalmát képezik.
Ha bárki találkozna hasonló, áron alul árult eszközzel, legyen kedves jelezze itt, vagy a következő tel.számon:
06-30-647-69-70
Legyetek kedvesek osszátok meg, több szem-többet lát alapon!
NAGYON FONTOS LENNE MINDEZEKET VISSZAKAPNI MERT MUNKAESZKÖZ!"
mivel vannak emlékeim arról, hogy ph-n nem egy cucc került meg és jutott vissza jogos tulajdonosához, megpróbálom

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#40) SpongyaBob válasza selenge (#39) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Erről a Katona Tamásról van szó? :Y

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#41) selenge válasza SpongyaBob (#40) üzenetére


selenge
tag

igen...

SZIASZTOK, ÚJ VAGYOK ITT! HOGY VAGYTOK? - Nyomd meg a CapsLock-ot!! - HUUUUU, KÖSZI, MOST MÁR NEM KELL TARTANOM A SHIFTET!

(#42) donkadavid


donkadavid
tag

Sziasztok!

Tegnap bent voltam a délinél egy GSM-be (ismerős) letettem a pultra, elmentem 5 percre és mirevisszaértem elvitték, egy hangfalas dobozba volt egy iphone 4, egy 32 gigás AT&T dobozban, a telefon nem kapcsol be, ha valakinek esetleg kinálgatják kérem jelezze mert nagyon fontos lenne! A megtaláló nagy jutalomban részesül! Köszönöm 06 30 513 0722

(#43) Peethy


Peethy
őstag

"2011. szept. 11-én, vasárnap délután 4 óra körül megtaláltuk az alábbi képen látható fiatalember Nikon fényképezőgépét,
Szegeden, a Tisza-parton (a Stefánián az ügyészséggel szemben), egy pad hátuljára fölakasztva.
Kérlek, osszátok meg minél többen ezt a post-ot, mert szeretnénk visszajuttatni a gépet a jogos tulajdonosához!!
Elérhetőség: abradacs1@gmail.com email címen!"

[link]
Ha valaki ismeri, vagy esetleg ő maga lenne az, akkor jelentkezzen.

http://ungvaripeter.hu - brand, arculattervezés, marketing

(#44) BM (@) válasza neduddki (#10) üzenetére


BM (@)
újonc

http://www.expressz.hu/szamitastechnika/monitor/hirdetes-28086254/

(#45) xtr808


xtr808
újonc

Sziasztok!
Szeptember 23-án éjjel a IX kerületben elloptak, egy HP TouchSmart tm2t márkájú laptopot.
A gépből itthon nagyon-nagyon kevés van, ( itthon nem kapható ) de ezt a szakik egész biztosan tudják :)
A megtalálót pénzjutalomban részesítjük, esetleges segítégeteket nagyon köszönöm!

Adatok:
Ilyen a gép
HP TouchSmart tm2t
Modell number: WV746AV

• Genuine Windows 7 Home Premium 64-bit
• Intel(R) Core(TM) i5-470UM (1.33GHz, 3MB L3Cache) +512MB ATI Mobility Radeon(TM) HD 5450 [HDMI, VGA]
• 4GB DDR3 System Memory (2 Dimm)
• FREE Upgrade to 500GB 7200RPM Hard Drive with HP ProtectSmart Hard Drive Protection
• No Additional Office Software
• No additional security software
• 6 Cell Lithium Ion Battery (standard) - Up to 6 hours of battery life +++
• 12.1" diagonal High Definition HP BrightView LED Touchscreen (1280 x 800)
• External Tray LightScribe Super Multi 8X DVD+/-RW w/Double Layer
• HP TrueVision Webcam and FingerPrint Reader (on the display)
• 802.11b/g/n WLAN
• Standard Keyboard
• HP Home & Home Office Store in-box envelope

[ Szerkesztve ]

(#46) gregthebeast


gregthebeast
újonc

sziasztok

2011 szept 22-én az újpesti lakásomból elloptak egy HP COMPAQ NX9420 típusú laptopot

szériaszám: CND6130CB EV271ETR - NX9420 - HP

egyéb tulajdonságok:

17" kijelző
német billentyűzet+numpad
műanyagháza a baloldali kijelzőtartó zsanérnál törött, ezért a monitor kissé lötyög

wifi, bluetooth, 120GB winyó, 2GBram, 2,6GHz Dual Core, ATI Radeaon 9600XT

ha bármit tudtok, kérlek írjatok a madox2003@freemail.hu-ra

köszönöm előre is,
Gergő

(#47) szcsuti


szcsuti
újonc

2011.10.06-án az Örs vezér téri Ikea garázsból autóból ellopták a laptopomat (HP Compaq Elitebook) és GPS-emet (Mio moov 200) egyéb személyes dolgokkal, töltőkkel, munkaanyaggal-másnka értékleten, nekem fontos. Szeretném visszavásárolni!

(#48) klaudiaphoto


klaudiaphoto
újonc

Sziasztok!
2011 szept .30.-an elloptak szombathelyen a hazambol a fotostaskamat. Benne egy Nikon D 700 vaz,szeiaszam:2314042,Nikos SB 800 vaku ,szeriaszam :2393681, Tovabba 2 obi aminek mar nincs meg a szama: Sigma 28-300mm es egy Nikkor 60mm 2.8f macro.
Mindez egy Tamrac markaju fekete nagy taskaban volt. Kerek barkit (besurrano Urat is),hogy ha tud a felszerelesem holleterol,azt visszavasarolnam,ill. a nyomravezetonek magas jutalmat fizetnek!
Koszonom! Klaudia

(#49) wh1n


wh1n
csendes tag

A következő terméket lopottnak jelentették
MacBook Pro (15-inch, Mid 2010) 6,2
Sorozatszáma:

W80192JSAGX

A termék részletes leírása:

Ez 1 MacBook Pro (15-inch, Mid 2010) i5-ös proci 4 gb ram GT330M videokártya, 320GB HDD

Hogyan és hol történt?
Október 1.-én Budapesten 17.kerület, de egész Budapesten lehet a cucc sajnos.

Egyéb megjegyzés:

1 Heavytools-os táskában volt Szürke mintás táska. Ha valaki találkozna ezzel a Macbook Pro-val Vagy Kunz Zoltán Kotsmár Tamás Kosovits Anikó nevű eladóval kérem jelezze ezen a számon +36205337852 vagy sz.laci10@freemail.hu

Kapcsolat:

Szeles László Email: sz.laci10@freemail.hu vagy telefon: +36205337852 köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#50) wh1n válasza wh1n (#49) üzenetére


wh1n
csendes tag

Kotsmár Tamás , Kosovits Anikó , Kunz Zoltán -al való bármilyen üzletet felejtsétek el, Csalók!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.