Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Eltávolítás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) zsi


zsi
tag

HI!

Van egy olyan problémám, hogy amelyik cégnél dolgozom időnként a főnök időnként leellenőrízteti a gépeket, aki ellenőrzi az valami profi (állítólag) és pl olyanokat is megtalált, mint pl egy dokumentum, és nem a céges dolgokhoz tartozott. Pedig a progikat, és nem odatartozó filéket uninstallal, vagy del-el eltávolítom. A temp könyvtárat törlöm, a kukát ürítem, és még a norton segítségével teleírom a vinyó üresrészeit nullával. VAn valami naplózó file? vagy honnan tudja meg dolgokat?

(#2) Pötyi


Pötyi
őstag

Talán a registry-ben találja meg az uninstallált programok nyomait, ha onnan nem takarítja ki magát eltávolításkor... De erre is van eszköz, ne izgulj...

QNX is cool!

(#3) zsi


zsi
tag

a registrzhez is van progim, azt pedig a regcleannel tisztítottam ki... és még akkor is elém rakott egy listát, hogy rajta volt a szakdolgozatom ami egy doc filéban volt benne, az pedig nem nagyon használja a registryt...

(#4) biker válasza zsi (#3) üzenetére


biker
nagyúr

hát pl. van olyan progi, amit feltelepítenek a gépre, és kuksol.
és minden file minden módosításárol rögzít egy másolatot vagy önnön hdd-n, vagy másik hdd-n, vagy ha kell, távoli gépen :))

máskor jobban vigyázz :DDD

de ha megnyúztok, sem tudom a nevét most...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) zsi


zsi
tag

és tudja valaki?

(#6) biker válasza zsi (#5) üzenetére


biker
nagyúr

tökmindegy mi a neve, nem tudod átvágni!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) biker válasza zsi (#5) üzenetére


biker
nagyúr

pl. a restore-it is használható ilyen célra! :))

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#8) biker


biker
nagyúr

http://www.farstone.com/home/en/shtml/ritpoverview.shtml
leírás...

csinál egy image-t a rendszerről mikor telepíted, és utána folyamatosan naplóz és tárol minden változást.

kicsit olyan mint a win-es visszaállítósdi, csak ez rendesen működik :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#9) Pötyi


Pötyi
őstag

Milyen óperenciás rendszert használsz?

QNX is cool!

(#10) Pötyi


Pötyi
őstag

Illetve milyen egy orwelli cég lehet az, ahol még a saját szakdolgozatod se lehet rajta a gépen?!?!?!

QNX is cool!

(#11) Ra3 válasza Pötyi (#10) üzenetére


Ra3
őstag

erre azért én is kiváncsi lennék!

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#12) biker válasza Pötyi (#10) üzenetére


biker
nagyúr

olyan, ahol még az emailokat is figyelhetik :)

mert az, ha pl. ugy szűrik az emailokat, hogy nem olvassák el, csak mondjuk van egy ''céges emailjegyzék'' és azon nem szereplő emailre megy a mail, akkor egy strigulát húz a progi :DDD
ez nem is törvénytelen :((

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#13) zsi


zsi
tag

egy fűtéstechinkai eszközökkel foglalkozó cég. Olyan paneleket gyártunk, ami a fűtésekhez kell. Mint pl boiler, vagy lakókocsiba a klíma... És szmg-ek a vizsgálatukhoz kell. Amin vagyok gép azon pedig 98-as rendszer van(mégmeg német nyelvü).

(#14) zsi


zsi
tag

ezeket a progikat észre lehet venni?

(#15) Turmoil


Turmoil
senior tag

Vagy csak szimplán hetente/naponta készül ''biztonsági'' mentés a gépről és hiába törölsz valamit, a mentésben benne van :) vagy :(

Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes. Tőle féljetek. Aki tud, és nem tudja hogy tud, az bölcs. Tőle tanuljatok. Aki nem tud, és tudja hogy nem tud, az okos. Őt tanítsátok. Aki nem tud, és nem tudja hogy nem tud, az hülye. Őt hagyjátok ..

(#16) zsi


zsi
tag

és akkor gondolom ki se lehet iktatni...

(#17) reg1 válasza zsi (#1) üzenetére


reg1
tag

Szia!

Én például a cégnél egy keyloggert használtam és minden felől buktak az emberek :)))
fórumba irosgatás,mail,word,szal mindent láttam :)))
Azon kívűl hogy a proxy is logolgatta a netezésüket......Csúnya dolog de fenn állt a lehetőség hogy megkárosítják a céget és muszáj volt,amugy alapban nem folyamodtunk volna hozzá.....




bYE

Két windowsos PC beszélget. - Te, tudtad, hogy mi kompatibilisek vagyunk? - Mi van?

(#18) biker válasza reg1 (#17) üzenetére


biker
nagyúr

azt tudod, hogy EZ már törvényt sért!

elolvastad, ezt nem szabad!

csak azt szabad, hogy egy rendszer bizonyos dolgokra riasszon, bizonyos beírásokra, és azt nem olvashatod el, csak ha a megfigyelt személy belegyezett!

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#19) Lunatic válasza biker (#18) üzenetére


Lunatic
aktív tag

Amellett, hogy törvénytelen azért elég alapvető dolog, hogy nem olvasgatom más leveleit, még akkor sem, ha tudom, hogy megtehetem.
Ha meg egy céget annyira zavar, hogy fórumolnak a tisztelt munkatársak,
igazán nem bonyolult beállítani egy tűzfalnak a szigorú netezési szabályokat.

Loggolni meg érdemes (kell, de azért nem a billt) az se árt, ha ez benne van a köztudatban.

Careful with that axe, Eugene! ...

(#20) KovacsUr válasza zsi (#13) üzenetére


KovacsUr
addikt

Nos, ha 98, akkor semmi gond. PrcView, gyanús process lelő, örül :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Eltávolítás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.