Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29051) radi8tor válasza Mister_X (#29049) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyszerűbb volt nekik téged kérni, mint a managernek oda menni hajnalban.

⭐ Stella

(#29052) Mister_X válasza radi8tor (#29051) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mire akármelyik is ideér, annyi lett volna a mireliteknek. A zárós manager vonattal jár, így őt nem akartam visszahívni, az étteremvezetőnek is kellene bő másfél óra, mire ideér, a nyitós managert meg nem akartam behívni öt órával hamarabb. Ha nem kellett volna áram az sütőkádak meg a fagylaltgép kitakarításához, hazamehettem volna. Visszapakolni már nem nekem kelltt, szóval végülis mindegy. Mondták, hogy nyugodtan vigyek el egy-két üdítőt magammal, még mindig van zöld tea ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#29058) radi8tor válasza Mister_X (#29052) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ja, azt nem tudtam, hogy ilyen messze voltál mindenkitől.

⭐ Stella

(#29086) C4mp3r


C4mp3r
addikt

es itt van aug 20 megint, raadasul rossz ido. hamar element ez a nyar is. 24-tol pedig vege a 2 honapos non stop melonak :Y

(#29092) demars válasza C4mp3r (#29086) üzenetére


demars
addikt

Jah... Hétfőn kezdünk mi is... Hamar elment a nyár, meg a szabadság is.
Itt is esik folyamatosan, meg eléggé lehűlt a levegő. De a házban még most is 27 fok van. A falak tartják (meg a 10 cm szigetelés)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#29093) Mate válasza C4mp3r (#29086) üzenetére


Mate
nagyúr

Hál isten, hogy hűvös van végre. Pláne így, hogy melózom ma :D

(#29094) radi8tor válasza Mate (#29093) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mondanám, hogy meglátogatlak, de kocsival ma nehéz arra menni. Egy gyors kört teszek csak délután az ízek utcájában vagy hogy hívják.

⭐ Stella

(#29095) Mate válasza radi8tor (#29094) üzenetére


Mate
nagyúr

Rákerestem, lesz olyan. Jó tudni, egész környék halál lesz 4 napig.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.