Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#305) Szenty válasza TheVeryGuest (#272) üzenetére


Szenty
tag

Teljesen egyetértek az összes mondatoddal. :)
Lévén én is nagy Asimov-fan vagyok, elég volt csak a bemutatót látnom az ''Én, a robot''-ból, és máris elment a kedvem a megnézésétől.
Ja, hab a tortán... Megjelent könyvben... Will SMith a borítón (sugárban hányok). Gondoltam belenézek, hogy most akkor a film - gagyi - története van -e benne, vagy az eredeti tartalom. Szerencsére az eredeti tartalom van benne, kb 8 novella.
Elég fura egy módja ez annak, hogy nagyob tömegekkel is megismertessék Asimovot.

Más... Screamers.
Ez az egyik ledkedvencebb filmem, 1 CD-s DivX-ben van meg. Be kéne szerezni, már láttam valamelyik online DVD boltban, ha jól emléxem, kb 6500 körül. (Valakivel összedobjuk esetleg? :)
Erről a filmről még annyit, hogy Philip K. Dick ''Second Variety'' c. novellájából született. P.K.D. egy rendkívül termékeny amerikai sci-fi író volt anno. A következő filmek születtek az ő műveiből:
Szárnyas fejvadász, Az Emlékmás, Különvélemény, Imposztor, Paycheck (A felejtés bére).
Ez utóbbi filmet nem ajánlom senkinek, megint kimaradt belőle a mondanivaló... Ócska hollywoodi akció-gagyi. Igaz, elég lett volna csak annyit elmondani róla, hogy John Woo rendezte... :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.