Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3801) mekker


mekker
őstag

Limewax - Fingás
Phace - Műanyag sav

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3802) mekker


mekker
őstag

Lockjaw & DR - Phenotype
MachineCode - Doublegate
MachineCode & Lockjaw - Array
Most jött a posta
Kicsit bemutatják a nőiesebb oldalukat, nekem nagyon bejött az album.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3803) james001


james001
veterán

Calyx & TeeBee - Scaramanga (ft. Mortlock)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3805) james001


james001
veterán

Új BSE nem lett rossz. Főleg a Swarm című trekk.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3806) Giot


Giot
addikt

Tegnap volt lent egy jóbarátom, zenehallgatás volt délután. Kicsit zsibbadt aggyal de új zenékkel gazdagodtam. Illetve nekem új zenék.
Pld a Current Value nekem kimaradt. De hatalmas:
Current Value feat Snow - Shy Flame (Original Mix)
Ez is kiváló:
Current Value-Biocellulose

(#3807) james001 válasza Giot (#3806) üzenetére


james001
veterán

Changes az egyik legjobb számuk szerintem :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3808) Giot válasza james001 (#3807) üzenetére


Giot
addikt

:)
Igen ez is kiváló darab. Már itt pörög az album nálam losslessben.

[ Szerkesztve ]

(#3809) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Delta Heavy - 'Kaleidoscope' (Rene LaVice remix)
Nem váltja meg a világot, de nem is olyan rossz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3810) Thome


Thome
addikt

Ez többeket érdekelhet innen: eventtttt

(#3811) james001


james001
veterán

Noisia - Into Dust (Neonlight Remix)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3812) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na végre valami, ami igazán tetszik...

InsideInfo - Renegade (ft. Jakes)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3813) .LnB válasza lezso6 (#3812) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez fasza is! Nagyon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3814) lezso6 válasza .LnB (#3813) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez se rossz: (bár az előző nálam mindent visz)

InsideInfo - Navigator (sajnos csak zsánkláudon találtam)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3815) james001


james001
veterán

Nem lettek rosszak a Noisia Outer Edges remixek,természetesen a neuro dnb mestereinek a remixei lettek a legjobbak. Full album yt-n

Az új InsideInfo album még hátravan,de örülök hogy végre elktro zene fronton is pörögnek kifele új cuccok :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3816) mekker


mekker
őstag

Noisia - Get Deaded (Moody Good Remix) szarabb napokra egy szar bor mellé
Az egész album rendben van

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3817) james001


james001
veterán

Wow vagány lett ez a borító :Y

Kíváncsi leszek trekkekre is :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3818) lezso6 válasza james001 (#3817) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Az Automata az egy (meglehetősen alulértékelt) film. :) [link]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3819) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Curent Value - Eager fight (A.M.C remix)
Sajna csak mixben tudom linkelni, elvileg időlinkes: [link]
Sehol se találtam meg, zsánklód-on is egy mixcut van csak ebből a podcastből.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3820) james001 válasza lezso6 (#3818) üzenetére


james001
veterán

Igen jó kis film ez az Automata :K
Nekem mondjuk ez jutott először eszembe a címről: [link] :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3821) .LnB válasza james001 (#3815) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem akarok direkt széllel szembe "beszélni". De most hallgatom, és kritikán aluli ez a remixes cucc..
Már az alap Noisia is egy nagy katyvasz lett számomra mióta megépítették azt az új stúdiót. 1-2 remix még elmegy, de rendesen szenvedek az album végighallgatásával jelenleg is. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3822) .LnB válasza .LnB (#3821) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Noisia - Vigilantes (Amon Tobin Remix)
Ezt külön kiemelném mint a fs tenger csúcsát! Hát ez... :(((

Egy pozitívabb végre: Noisia - Miniatures (Phace Remix) Sőt, a többi szám tükkrében ez már már zseniális, amúgy meg csak simán jó. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3823) mekker válasza .LnB (#3822) üzenetére


mekker
őstag

Nézőpont kérdése, szerintem csak az volt az alapkoncepció, hogy össze akartak dobni egy kísérletezgetős lemezt (+promózni a kiadójukat), és lényegében mindenki szabad kezet kapott. Pl. az Amon remix talán kicsit megosztó, de ha megnézed a régebbi albumait, vagy a Divisionnél kijött Six Rhythms-öt, akkor látszik, hogy úgy általánosságban nem zavartatja magát az ember, ha ízlésről van szó.

Minden esetre örülök, h nem lett teletömve "tucat" neuroval, arra már ott van az új BSE. És most egyáltalán nem a minőségről beszélek, hanem hogy néha kell egy kis változatosság.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3824) james001 válasza .LnB (#3821) üzenetére


james001
veterán

Olyan negatív vagy ;] Nekem bejött az eredeti is,abban is az tetszett hogy változatos volt,ez is kb. ugyanolyan "színes" lett. Ahogy írtam felettem a kolléga,kell a változatosság.

Na de hogy legyen valami muzsika is:
Agressor Bunx - The Suffering

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3825) .LnB válasza james001 (#3824) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, ez már muzsika! :)

De ez is kellemes:
DC Breaks - Vendetta

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3826) Vanir


Vanir
veterán

Szvsz ez az új BSE album valami fenomenális, egyszerűen nem tudok belekötni. Jövő héten jól megnézem, hogy élőben mit hoznak. :D A State of Mind mondjuk jobban érdekel, őket még nem láttam és kegyetlen jók.

(#3827) .LnB válasza Vanir (#3826) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"nem tudok belekötni"

Akkor te mikor hallgatod az albumot, mindig kihagyod a Refuge [feat. Dope D.O.D] és Caterpillar [feat. Virus Syndicate] trackeket? ;] ;)

(#3817) james001

State Of Mind - Giant Kezdésnek nekem bejön, jöhet a többi.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3828) Vanir válasza .LnB (#3827) üzenetére


Vanir
veterán

Nem különösebben hallgatok hiphopot, de őszintén szólva bejöttek ezek a számok is az albumról, szerintem abszolút illik bele egy pici ilyen irányú stílusváltás is. :)

(#3829) james001 válasza .LnB (#3827) üzenetére


james001
veterán

Odaver :Y

Andy C - What Bass

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3830) .LnB válasza james001 (#3829) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most néztem 3 órája kijött a második Automata EP track a State Of Mind feat Nuklear - Jesus Overdose

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3831) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na ez se liquid. :)

Katharsys - No End For The Darkness (Forbidden Society Remix)
Nem ismertem az eredetit, de megkerestem, és az már egy 5éves track.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3832) Vanir


Vanir
veterán

State of Mind - Dune
Logistics - The Trip
High Contrast - Days Go By
Így április végi szakadó hóhoz pont ideális, hogy azért maradjon életkedve az embernek. :DDD

(#3833) mekker


mekker
őstag

Igorrr - ieuD
jön az új lemeze
Nekem még mindig nagyon vicces ez az ember

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3834) .LnB válasza mekker (#3833) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez mi? Ez hol d'n'b? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3835) james001


james001
veterán

State Of Mind, Mindscape & Jade - Grape Juice

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3836) Giot


Giot
addikt

Bonobo - 'Eyesdown' (Machinedrum Remix)
Nem dnb de Machinedrum nagyot alkotott. Nagyon masszív.

Machinedrum - 'Gunshotta' (Official Video) Ismertebb muzsika tőle.

[ Szerkesztve ]

(#3837) Vanir válasza mekker (#3833) üzenetére


Vanir
veterán

Ennemazatopik.

(#3838) .LnB válasza Vanir (#3837) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bizony. "A kecske és/vagy csirke áldozós rituálék zene topik eggyel arrébb van. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3839) mekker válasza .LnB (#3838) üzenetére


mekker
őstag

Na jó, éreztem hogy kicsit offtopic, de egyébként egy Katharsys szám is simán beleillik a definíciódba:)
Gyárt egyébként dnb-szerűséget is (breakcore-t), csak most úgy látszik még jobban elment ebbe a metálos (vagy milyen) irányba.

@Giot
+1, elég jó dolgai vannak Machinedrumnak.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3840) Giot válasza mekker (#3839) üzenetére


Giot
addikt

Bizony hogy vannak. :)

(#3841) james001


james001
veterán

Teddy Killerz - Teddys Song
Nem a legjobb a maciktól,de hallgatható.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3842) james001


james001
veterán

Maniatics - Delusion

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3843) .LnB válasza james001 (#3842) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

négyesalá. :) érdekes.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3844) james001


james001
veterán

Current Value - Bigger Picture

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3845) james001


james001
veterán

Calyx & TeeBee - Conquest

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3846) #90933760 válasza Giot (#3794) üzenetére


#90933760
törölt tag

Mi ez az okádék moslék undorító fülbaszó híg fos? Keverőnél lévőknek átmenni a kezén egy traktorral, az ugribugri színpados pofáját be nem fogó faszkalapokat meg úgy tüdőn rúgni, hogy leszakadjon a torka. Istenem, azt hittem a dubstep alá nem lehet süllyedni... Akárhova pörgetek a háromnegyed órás videóban épp számváltás van, csúszkaletörő mozdulatokkal, pofázással bah... Ez egy ipari húgylé, szennyezi csak a decibeleket. Úgy látszik viszont a sok elmebetegnek ez is bőven minőség, ennyi erővel a damilos fűkaszát odabaszkodom a malteros talicskához és kész a zene.

(#3847) james001


james001
veterán

(#3848) Giot válasza #90933760 (#3846) üzenetére


Giot
addikt

:DDD Jaj úgy tűnik oda kellett volna írnom, hogy a köznyugalom megzavarására alkalmas kép és hanganyag.

(#3849) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért offba teszem ezt inkább. :) [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3850) NoiZz


NoiZz
tag

Amit - Gatecrasher
Moving Fusion - Atlantis

régi nagy kedvencek :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.