Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) troland26 válasza Vanir (#4300) üzenetére


troland26
őstag

Jaja fájt nekem is az az 5k azért a szűk másfél óráért ( nem is volt tele a nagyhall ) , viszont vígasztal , hogy jó műsort csinált :)

(#4302) (jan)


(jan)
őstag

Van itt még élet ? :DDD

Maduk - Go (ft. Lachi)

és egy jó ki ős nóta:

Nina Simone -Feeling Good (CLS & Wax dnb remix)

[ Szerkesztve ]

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#4303) donmackó


donmackó
őstag

Cyantific - Cyborg VIP (ft. BMotion)
Ha valaki szereti a régebbi hangzásokat (mint én). :D

Release the cable hounds!

(#4304) otto14


otto14
senior tag

Könnyed dallamok: Animus - Fluorescent (ft. Laurita)

asd

(#4305) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

(#4306) htc07 válasza SunyaMacs (#4305) üzenetére


htc07
addikt

(#4307) Vanir válasza htc07 (#4306) üzenetére


Vanir
veterán

Nem akarok that guy lenni, de szvsz az eredeti milliárdszor jobb. :P

(#4308) htc07 válasza Vanir (#4307) üzenetére


htc07
addikt

en is ezt gondoltam amikor eloszor hallottam, azota egesz megszerettem.

(#4309) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Audio - Frog March

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4310) lezso6 válasza .LnB (#4309) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kimeneteltek a békák a kígyóveremből? :D

Találtam pár vicceset:

Telekinesis - In My Mind :K

Telekinesis - P1kachu :DD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4311) mekker


mekker
őstag

Teddy Killerz & Gydra - Miles High: [link]
A jump up éve xd

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4313) .LnB válasza lezso6 (#4310) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az az egész In my Mind EP ilyen jó szerintem. A Levitate is egy jó track róla.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4314) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Maztek - Wrecktified
Maztek Ft. Coppa - Real Mobs

4 The Ravers EP

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4315) Giot


Giot
addikt

Sziasztok!
Rég hegesztettem mixet, egy ideje ez is készülgetett már. Van itt minden amit szeretek, liquid, minimal, neuro.......
Itt ott azért vannak hibák is elnézést érte, nem vagyok profi. Fogadjátok szeretettel. :)
[link]

[ Szerkesztve ]

(#4316) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Current Value - Ferromagnetic

Agressor Bunx - Nitro Funk

Crissy Criss x Teddy Killerz - War on Silence

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4317) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

AKOV - U WANT IT (EP) - (zsáncloud link)

U WANT IT track 1:40-nél az mi?! Aztaqva' :D Nagyon bejön!
Ez a track az utobbi év egyik legkülönlegesebbje számorma. Rohadtul tetszik.

Bocsi, YT-ot nem tudok linkelni.

Spotify link: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4318) Giot


Giot
addikt

D-Nasty - Arsenic No komment!

(#4319) mekker


mekker
őstag

Dom & Roland - A Broken Heart
ott van a négyzeten

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4320) mekker


mekker
őstag

Photek Productions – Form & Function Vol 2
Btw ez fent van bárhol? Régen fent volt Spotyn, de aztán levették.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4321) Giot válasza .LnB (#4317) üzenetére


Giot
addikt

Ez jó. :)

(#4322) brownus


brownus
veterán

üdv, voltatok 27-én? :) ltj bukem, london, palotai, ren

eszméletlen bulika volt :D eddig nálam az év bulija (igaz, eddig voltam 3 buliban :D)

(#4323) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Audio - Darkseid

Legalább érdekes. Manapság Audio-tól sajna ez is nagy szó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4324) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Zombie Cats & Vegas - VOID

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4325) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

24.-én Akov @ A38

Mikor olvastam nagyon megörültem neki. Aztán belegondoltam, hogy 23:30-kor kezdődik a buli, szerintem addig se tudnék fentmaradni, aztán mondjuk 2-kor kezdene Akov, és még onnan vezessek is haza. Elég keserű nevetés tört ki belőlem, hogy én már ehhez "öreg" vagyok. :) :(

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4326) mekker válasza .LnB (#4325) üzenetére


mekker
őstag

Akov - Blind (Sun mix) [link]
Én talán megyek, de nem a zsánerem

Stompz - 1995 [link]
Valley of thr Shadows

T>I - You Wi Jah [link]

Heist - Grapevine [link]
Heist - Ruler of Olympus [link]

BSE - Artificial [link]
BSE - z111 [link]

Spaow - The Beauty and the Spaow [link]

Amon Tobin - Vipers Follow on You [link]
Kicsit off, de már nagyon régóta nem jött ki tőle rendes album

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4327) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Counterstrike - Apocalypse

Egyébként ez a topik félholt? Vagy teljesen?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4328) htc07 válasza .LnB (#4327) üzenetére


htc07
addikt

Netsky - Iron Heart (Nu:Logic Remix) :C

Szerintem nem halott, sot egyre inkabb kezd felfutni itthon is a scene. (fridayen mar rengetegen szoktak lenni, meg a blz bulikon is)

[ Szerkesztve ]

(#4329) Rayyy válasza .LnB (#4327) üzenetére


Rayyy
senior tag

Valószínűleg sokan vannak olyanok (mint én is), akik kábé sosem írnak, de naponta nézik, hogy van-e valami... szoktam is találni finomságokat. :K
Nem tudom, hogy lehet-e statisztikát kérni az PH-tól...
Vagy a topikot nem szó szerint kellett volna érteni?

[ Szerkesztve ]

Minden a legnagyobb render!

(#4330) mekker válasza .LnB (#4327) üzenetére


mekker
őstag

Igény az vóna rá, szóval jöhetnek a zenék :)
Telóról fórumozok, azért posztolok ritkán speciel

Russian Jump Up Maffia - Anthem [link]
Aries - Herb Smoke VIP [link]
The Outsiderz - Stay Alive [link]
Sully - Bullseye [link]
B-Key - The Sign [link]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4331) .LnB válasza Rayyy (#4329) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké, ezért kérdeztem. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4332) brownus


brownus
veterán

új kedvenc: https://soundcloud.com/dubmissionrecords/bic-runga-drive-international [link]

(#4333) james001 válasza .LnB (#4331) üzenetére


james001
veterán

Én is szoktam olvasgatni a topikot,de hogy őszinte legyek "kiégtem" már a dárenbézből... Néha még találok egy-két jó számot,de a legtöbb már unalmas számomra,nagyon kevés számon hallok valami újdonságot. A kedvenceim meg fél évente max ha kiadnak valamit... Vagy a mester Billain meg kb. évente :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4334) brownus válasza james001 (#4333) üzenetére


brownus
veterán

és mire "váltottál"? :)

én többnyire psy/darkgoa, psydub-ra

(#4335) james001 válasza brownus (#4334) üzenetére


james001
veterán

Nem váltottam igazából,pont hogy a dnb volt mindig is "másodlagos" :D Metálarc vagyok születésem óta (Metallica forevááá :DDD ),csak nyitott vagyok más zenékre is. Van hogy hallgatok rap-et is pl,vagy más tuc-tuc zenét is,de akár jazz vagy klasszikus is jöhet persze csak az ami igazán ritmusos és pörgős. :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4336) lezso6 válasza .LnB (#4327) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, elfelejtettem postolni. :D Szóval...

Darálmányok:

Zombie Cats - Chemical :K

Optiv, Disphonia & CZA - Critical Mass :Y

Chris.Su - Mercury

Mizo - Quadcore

Impak - Speed Up

Ez meg inkább csak úgy gridlokosan vicces:

Gridlok - Transport :D

Viszonylag lájtos valami:

Mizo - Gravity Fall :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4337) Rayyy válasza .LnB (#4331) üzenetére


Rayyy
senior tag

Az egyébként még kircsi lenne, ha néha beraknátok aktuális belföldi bulikat, ha értesültök valamiről. Mert annyira nem vagyok otthon a témában, hogy tudjam, mikor-hol-mi lesz... például múltkor LTJ Bukem-et későn vettem észre. És néha elmásznék egy-két ilyen darálós agyatlankodásra (persze a Bukem az nem az lett volna, nem azért...).

Minden a legnagyobb render!

(#4338) .LnB válasza Rayyy (#4337) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt ne tőlem kérd. Én már lassan nem is emlékszem rá, hogy mikor voltam utoljára party-n. 6 éve tuti nem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4339) Rayyy válasza .LnB (#4338) üzenetére


Rayyy
senior tag

Ja, nem konkrétan rád gondoltam, csak veled beszéltünk magáról a topikról és eszembe jutott.

Minden a legnagyobb render!

(#4340) Rayyy


Rayyy
senior tag

Legutóbb Jojo-n voltam, direk időbélyeggel linkelem, mert a koncert nagy része off. Engem a live act-ek nagyon érdekelnek.

Minden a legnagyobb render!

(#4341) brownus válasza Rayyy (#4337) üzenetére


brownus
veterán

[link] tessék, bladerunnez
a38, [link]
drum club, [link]

amúgy ha jó bulit akarsz, gyere ide: június 1, [link] Kamaraerdő Open Air #Palotai58 - 2019/06/01 / lesz psy/goa/dnb/soksok dj :)

[ Szerkesztve ]

(#4342) Rayyy válasza brownus (#4341) üzenetére


Rayyy
senior tag

Köszi! :K

Minden a legnagyobb render!

(#4343) mekker


mekker
őstag

Posij - Hella Sideways

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4344) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Freqax - Fragmented
State Of Mind - Giant VIP
Neonlight - Uhrwerk

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4345) mekker


mekker
őstag

MASTER ERROR X YATUZA - WTF

Valaki tudja, mi 1:35:00-nál a szám?
TILOS RADIO 56 // Bass Fightrs FM Takeover

Hmr - Supa Dupa

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4346) mekker


mekker
őstag

Forbidden Society - Empty Eyes
Lassan eljön a liquid éve

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4347) mekker


mekker
őstag

Cooh - In Flames
Current Value - Crusader VIP
jó kis csati :K

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4348) mekker


mekker
őstag

Original Sin - Inertia

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4349) james001


james001
veterán

A mesternek nemsoká kinn az új albuma. Alig várom. :)

Billain - Nomad's Revenge LP Teaser 2

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4350) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Maztek & BTK - Won't Stop
Audio - Dead Stock

Kijött a héten egy Forbidden Society - Deadbos EP is a héten. De egyszerűen nem tudom elhinni, hogy FS ilyen szutykot csináljon. Kritikán aluli az egész. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.