Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3651) james001 válasza .LnB (#3650) üzenetére


james001
veterán

"Én mindig próbálok vicces lenni."

[link]

;]

Rido - Veins Feat. Thomas Oliver
Kicsit nyálas,de jó :D Ehhez viszont nem találtam hozzá illő gifet...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3652) .LnB válasza james001 (#3651) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

;)

Mondom, próbálok! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3653) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Misanthrop - Collapse

Ez nem új, de én csak most hallottam egy mixben. Még nem volt itt linkelve. Nekem bejön.

A gif hozzá: [link] Szinte stimmel a ritmus is, ha zenére nézed. :D

Ez meg a bónusz: [link] nemröhög! :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3654) james001


james001
veterán

Fourward - Bite the Dust (Ft. Jakes)

[link] ;]

(#3653) .LnB:

Misanthrop - Drone :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3655) .LnB válasza james001 (#3654) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mefjus – Dissuade (Emperor Remix)

Ez lesz majd jó track ha megjelenik. Mefjus & Emperor Hello World 2-ön lesz rajta. Elvileg november 4.-én.

Mivel sehogy máshogy nem hallgatható még, csak ebben a mixben van benne, belinkelem azt: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3656) .LnB válasza james001 (#3654) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Neonlight - Triple B

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3657) james001


james001
veterán

Zombie Cats & Safra - Portal
"Have I ever told you the definition of neurofunk?" ;]

(#3655) .LnB:

Fasza lesz. Ez is ütős: Emperor - SMPL (Mefjus Remix)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3658) james001


james001
veterán

Break - The Rush

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3659) Giot


Giot
addikt

S.P.Y + SP:MC @ Hospitality Summer BBQ - June 2015
Kiváló hanulatú, van itt minden BreakBeat, dnb, 4/4House, oldschoolmuzsikák. Le a kalappal. 20. perctől kezd érdekes aztán csak pörgeti az utolsó 15 perc meg uhh Optiv & BTK, Ivy lab is előkerül a vége felé.
Hálás dolog lehet egy ilyen közönségnek játszani meg mesterien tolja....

[ Szerkesztve ]

(#3660) .LnB válasza james001 (#3658) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Kétszer is meghallgattam. Elsőre nem hittem el, hogy lehet ennyire hosszú és unalmas intrót csinálni. :D ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3661) james001


james001
veterán

Current Value - Plunger Coil

[link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3662) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

MEFJUS & EMPEROR – HELLO WORLD 2

Mefjus – Dissuade (Emperor Remix)

Emperor – SMPL (Mefjus Remix)

Mefjus & Emperor – Sanity Check

Mefjus & Emperor – Flashizm

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3663) Vanir


Vanir
veterán

Kis nosztalgia:
Sigma - Nexus

(#3664) #90933760 válasza .LnB (#3662) üzenetére


#90933760
törölt tag

(#3665) Giot


Giot
addikt

(#3666) Giot válasza Giot (#3665) üzenetére


Giot
addikt

Ezt a Murdock gyereket ismeritek?
Néztem a tracklistet, több saját zenét is játszott, amik marha jók voltak. De rákeresve a YT-on nem volt tőle csak 2 találat. Soundclode még nem böngésztem.
Esetleg lezso, neked ismerős?
Gyors track váltásokkal tolja 1-2 perc, sok esetben 2 track-et használ. Nekem élmény volt. :)
Még azt is megbocsátom hogy nem mindig hibátlan.

[ Szerkesztve ]

(#3667) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Agressor Bunx - Time Shift (PROGRAM)

Ez ilyen "kávédarálós" :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3668) james001


james001
veterán

Camo & Krooked - Ember

[link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3669) #90933760 válasza .LnB (#3667) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ez inkább ilyen "kívülről hallom ahogy recseg a rendszámtábla" effekt.

(#3670) .LnB válasza #90933760 (#3669) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tényleg. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3671) customer114


customer114
senior tag

Off dnb:

https://www.youtube.com/watch?v=qlVjmAETbWw

A 2011-es mixet lekapták jogvédettség miatt. Ajánlott letölteni, amíg ez a link él. :K

Kellemes hétvégét.

(#3672) Giot


Giot
addikt

(#3673) #90933760


#90933760
törölt tag

[link]
Vasárnapi zene.

(#3674) james001


james001
veterán

Bad Company UK - Nomad

[link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3675) james001


james001
veterán

Urbandawn - Foley Funk

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3676) .LnB válasza james001 (#3675) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Maztek & June Miller - Blaffer [Eatbrain]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3677) Giot


Giot
addikt

(#3678) Giot


Giot
addikt

(#3679) mekker


mekker
őstag

LSB & Sense MC - Pandora

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3680) mekker


mekker
őstag

OFF:
Úgy látom vannak még beteg emberek.
Ő tényleg hisz a vinylben.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3681) #90933760 válasza mekker (#3680) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ezt én linkeltem kb. két hete valamelyik topikba, úgy látszik körbeért. Mint a vinyl. ;]

(#3682) james001


james001
veterán

Kodin & Billain - Exobiota

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3683) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Black Sun Empire - Elusive [Blackout]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3684) mekker


mekker
őstag

LYNX Ft Zero One - Bean Stash a lágyabb csontzene kedvelőinek
LYNX - 15th Time Lucky ez meg:

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3685) james001


james001
veterán

Tobax - Extaziest

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3686) #90933760 válasza mekker (#3684) üzenetére


#90933760
törölt tag

Pedig kurva jó ez a csippanásos, a második.

(#3687) Giot


Giot
addikt

(#3688) .LnB válasza james001 (#3685) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

Nagyon fasza!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3689) mekker


mekker
őstag

Kimyan Law: Zawadi LP
preview mix
Így év végén talán már mondhatom, hogy az év egyik legegyedibb albuma .

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3690) Antonio


Antonio
senior tag

Sziasztok,
Sok-sok éves kihagyás után (munka, házasság, családi élet miegymás,) megint belemerülök a zene világába. Munkámból kifolyólag mostanában tudok hallgatni zenét munkahelyen. Épp most (ma) szerzem be a hozzávalókat DAP és füles (Fiio x3 2gen+RHA MA750). Illetve most ott tartok hogy „régi” zenéimet CD ről flac be konvertálom, stb. Mindenevő vagyok Metál, rock terén még eligazodom. De az „electro” zenei vonalat sokkal nehezebb követni. Még valahol LTJ Bukem/Goldie/Source direct/dom and roland/Slam JR, John Degweed stb. vonalon jó 10-15 éve elakadtam  . Néha felmegyek youtube ra de ez nem az igazi, és még az „Instant” pincéjében is megfordultam (Nagymező utcában) 4-5 éve …

Ezt minden egyes általam érdekesnek vélt zenei topicba beírom.

Szóval, ha tudnátok Dubstep/D&B/Breackbeat/progressive trance vonalon 2-3 db/év (akár 2010 től számítva) mérvadó (CD-n/veszteségmentes formátumban, ne adjisten nagyon jó minőségű mp3) elérhető válogatás albumot (track listával/előadó), mérvadó előadói albumot? Amin már el tudok indulni melyik scene / vonal érdekel mit keressek. Nagy vonalakban elmondható hogy előnyben részesítem az „instrumentáls” vonalat.

Köszi

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

(#3691) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Aggya a méjjet! ;]

Rawtekk - Vantage Point

Rawtekk - Harbour

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3692) mekker


mekker
őstag

OneMind- Early ft Ulterior Motive - Evolution elég komoly hangzás
OneMind- Skin Dem
Synthakt & Counterstrike - I Believe

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3693) #90933760 válasza lezso6 (#3691) üzenetére


#90933760
törölt tag

És Samara is megöl közben a nézésével.

(#3694) Giot


Giot
addikt

Audio - Headroom (Audio VIP) :)

(#3693) Baltoafarkas: Samara?

[ Szerkesztve ]

(#3695) #90933760 válasza Giot (#3694) üzenetére


#90933760
törölt tag

(#3696) Giot válasza #90933760 (#3695) üzenetére


Giot
addikt

hja!

(#3697) mekker


mekker
őstag

Amúgy szombaton keresgéltem, hogy ki az a lány, és ilyet ír az UKF-es riport eleje:
"4-5000 hours in the making… Rawtekk’s second album Here’s To Them is one of the.."
Ebbe mit számolhattak bele?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3698) #90933760 válasza mekker (#3697) üzenetére


#90933760
törölt tag

Ha napi 8 órával számoljuk minden napra, akkor is két év. Szerintem benne van az is, ahogy a rezet kibányásszák a kábelekhez amivel dolgoznak. :DDD

Kb. kipattant egy dallam a fejében két éve, majd megalkotta az albumot most amire felkerült az is és a számítás a dallam kipattanástól van. :DDD

(#3699) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Maniatics - The Beast [Titan Records]

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3700) #90933760 válasza .LnB (#3699) üzenetére


#90933760
törölt tag

Én már nem is a zenére nyomok, hanem egyből a gifre és az alapján döntöm el a zene jó-e. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.