Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) james001


james001
veterán

Új kedvenc :Y The Prototypes - Pop It Off (feat. Mad Hed City)
Klip: [link]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3152) (jan)


(jan)
őstag

Netsky - Rio

Legszebb öröm a söröm és az áramköröm!

(#3153) mekker


mekker
őstag

Fred V & Grafix - Basilisk
Etherwood - Amen Roadtrip

Submotion Orchestra - Always

Wondawulf - Too Hot For Drumstep (Bootleg) mashup rettenet
Pleasure - Popcorn (Majistrate Remix)
Voltage - Steppy Stones

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3154) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Zombie Cats - Cat Attack :Y

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3155) .DLL


.DLL
veterán

Csókolom!

Seba − Day by Night

(P.H.)

(#3156) Thrawn


Thrawn
félisten

Rob F & Impulse - Ultraviolet

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3157) mekker


mekker
őstag

Rusty K - Frozen Heart teljesen elvetemült
Bladerunner - Old Times
Mindscape feat. Coppa - Do It Like This (Maztek Remix) remélem ez még nem volt

ProgRam YT

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3158) james001 válasza mekker (#3157) üzenetére


james001
veterán

Mindscape még nem volt de a Rusty K volt és ráadásul te linkelted azt is :D

Amúgy mostanság jönnek ki jó EP-k meg számok de valahogy nem az igaziak... De viszont nemsoká jön az új Billain EP az Eatbrain-től,alig várom :C

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3159) mekker válasza james001 (#3158) üzenetére


mekker
őstag

És tényleg :B

Én most rövidzárlatot kaptam az utóbbi időkben. Semmi kedvem zenét hallgatni, jobb hangrendszer is kéne (egyikben basszus nincs, másikban közép nincs, most meg egy előtúrt olcsóbb Oriont próbálok, ennek meg a magasa sivít) . Az is elvette a kedvemet, hogy ilyenek történnek a nyáron: [A],[SZ],[D]. Talán majd szeptembertől, Budaőesten úgyis minden hónapban van valami érdekes. Ez például jó kis iskolakezdés lenne :D

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3160) james001


james001
veterán

Machine Code - Solar Core

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3161) .DLL


.DLL
veterán

(#3162) mekker


mekker
őstag

Fresh - Signal
Congo Natty - Jah Warriors (Congo Natty Meets Vital Elements Mix)
Congo Natty 'UK Allstars' (Machinedrum Remix) (ízlések és pofonok, de nem kell megijedni, nem trap-remix)

Nu:Tone - Fast Jungle Music minimix

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3163) Thrawn


Thrawn
félisten

Calyx & OB1 - Headhunter :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3164) .DLL


.DLL
veterán

(#3165) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Általában nem szeretem a dallamosabb dnb-ket, inkább a james001 féle neurofunk híve vagyok én is. De haverom a minap meglepett ezzel a zenével. Nagyon jó szerintem. És elég régi. Meglepett.

Rameses B ft. Holly Drummond - Dreaming

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3166) james001 válasza .LnB (#3165) üzenetére


james001
veterán

Na szép elárulsz minket neurofunk fanokat ;] De amúgy néha én is hallgatok liquid-et,de elég kevés van ami tetszik. Pl. az ilyen kornyikálós nem igazán jön be,főleg ha csávó nyomatja :D

Akkor már inkább a reppelős számok:
Coppa & Disphonia - Paranoize

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3167) .LnB válasza james001 (#3166) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Őszintén én az Mc-zést sem szeretem :) Sose voltam oda érte. Sokszor party-n jó lett volna valami választási opció hogy mute-lom őket vagy valami :D Sokan szeretik pedig de engem csak zavar.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3168) Thrawn válasza james001 (#3166) üzenetére


Thrawn
félisten

És ez?

Calyx & TeeBee - Long Gone :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3169) james001 válasza .LnB (#3167) üzenetére


james001
veterán

Régen én se szerettem nagyon a rap dnb-ket,de mostanában beleszerettem. Mondjuk főleg csak Coppa jön be inkább,meg Foreign Beggars.

(#3168) Thrawn: Hát ez nem igazán tetszik. Instrumentális verzióban jobb lenne :DDD Ebből is inkább az tetszik jobban. De pl. a Day That Never Comes számban még elviselem a férfi hangokat :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3170) lezso6 válasza .LnB (#3167) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Amikor az MC végigpofázza a bulit az tényleg rettenet. Sose voltam oda a rappért. Viszont dnb esetén valamiért tetszik, de persze csak mértékkel, pl:

Teddy Killerz & Jade - Blackout (Feat 2shy)
Audio & Ryme Tyme - Aftermath
Black Sun Empire - Sideways feat Illy Emcee (Optiv & BTK Remix)
The Prototypes - Blackout (Feat MC ID)
Calyx & Teebee - Pure Gold (feat. Kemo)
Telekinesis - Pocket Full Of Drops feat. MC Coppa
Optiv - Run It Red (ft. Rymetme) (Neonlight Remix)
Ed Rush & Optical ft Rymetyme - City 17

(#3169) james001: Jujj, az Elevate This Soundtól kiráz a hideg. És rossz értelemben. :W :DDD A nyünnyögést nagyon nem bírom.

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3171) mekker


mekker
őstag

Sokáig bele voltam bolondulva a liquidbe (meg most is bele vagyok), de a limonádé/csillám zenék közül keveset hallgatok meg. Nem is azért, mert mind rossz, csak már nem igazán hoznak újat (vagy csak simán herótot kaptam tőlük, nem tudom). De mondjuk az is érthető, hogy miért innen kerülnek ki a nagy slágerek. Ezek jól szólnak bármin, a neuro meg nem annyira.
Nem csinál rossz zenéket Ramses B, a C&T páros meg nagyon jól lavíroz a műfajok közt szerintem.

OFF: A dubstepet is ezzel a kegyetlen macskavinnyogással cseszték el, meg most a sok posztdubstepriális glitches, meg kevert-műfajos zene jelentős része is hallgathatatlan, mert telenyomják fülsértő magashangokkal, effektekkel (plusz ez a széjjel EQ-zott hangzás).

ON:
Camo & Krooked - Ruhepuls
Camo & Krooked - Journey Through Sound

Kimyan law - Run Ames / Eclairage
Kimyan Law: Coeur Calme

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3172) .LnB válasza lezso6 (#3170) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Király zenék...lennének MC nélkül :D Mármint ismerem a legtöbbet ezek közül. Ryme Tyme-hoz volt szerencsém élőben, akkor sem estem hanyatt tőle. Nem azt mondom, hogy rossz volt mert Audio-n voltam, és nekem ő a kedvencem, az ő zenéjét egyetlen MC sem tudja tönkretenni. :)

Úristen de rég voltam én komolyabb buliba... :(((

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3173) Thrawn válasza .LnB (#3172) üzenetére


Thrawn
félisten

Sosincs késő buliba menni! :DD

szerk: ezt bedobta mellé az ajánlóba: [link]
Sírok! :DDD

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3174) .LnB válasza Thrawn (#3173) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezen jót nevettem :D :C

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3175) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Teddy Killerz csak nekem viszonylag új. Talán tavaly év vége fele lettem figyelmes rá.
Nagyon tetszik a zenéje. Jó lenne egyszer elmenni élőbe csörögni rá. Volt már felénk?
És úgy általában tudunk róla valamit? Honnan jött, kicsoda ő?

Ezt az egyetlen live-ot találtam: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3176) lezso6 válasza .LnB (#3175) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Teddy Killerz = Paimon + Place 2B

Egyik kedvenc számom tőlük:

Teddy Killerz - Violence

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3177) .LnB válasza lezso6 (#3176) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ahha! Köszi. Közülük nekem Place 2b ismerős így elsőre.
Mindenesetre jók. Nem is tudom miért írtam egyes szám harmadik személyben, pedig tudtam, hogy nem egy DJ van a név mögött... :S

szerk: Abban a live set-ben nem tudom mi lehet (15:06)-nál a szám, de leszakad tőle a fejem!! :D #atyaúristen!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3178) Thrawn


Thrawn
félisten

Bealvás helyett:
Moth - Sugar Crashing (Kemal & Rob Data Remix) :K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3179) mekker


mekker
őstag

Jubei- Out Of Sight Feat Tyrone
juj.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3180) james001 válasza .LnB (#3177) üzenetére


james001
veterán

A New Drums című szám a legjobb tőlük szerintem,linkelném de mobilról macerás :D Ja meg a Teddynator.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3181) .LnB válasza james001 (#3180) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ismerem sok számukat. Még a Gimn c.-re figyeltem fel nagyon. Többek között az is tetszik.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3182) james001 válasza .LnB (#3181) üzenetére


james001
veterán

Amikor még külön tolták akkor is király zenét nyomtak,így csapatként is jók de nem ugyanaz a hangzás... Ilyen a Zombie Cats is,ők is teljesen mást nyomtak régebben most is más. Ezt csak azért írom mert persze természetes hogy más a "stílus" de így hogy összeolvadtak már külön nem adnak ki semmit :(

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3183) lezso6 válasza james001 (#3182) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Zombie Cats elég komoly bulit csinál. S ez csak az egyik fele. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3184) .LnB válasza lezso6 (#3183) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem a Zombie Cats teljesen új :) ciki lehet, de ez van.
Most hallgatom amit linkeltél, elég fasza. El tudnék "csörgedezni" erre is :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3185) james001 válasza .LnB (#3184) üzenetére


james001
veterán

Zombie Cats=Rregula & Dementia.

Ha már Zombie Cats:
Zombie Cats - Don't Be Playing

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3186) lezso6 válasza james001 (#3185) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kint van a cicatámadás!!!!44!!négy! :Y

Zombie Cats - Cat Attack

Nagyon régen volt már, hogy egy két számnál nagyobb EP-ből az egész fullra bejött volna. :R

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3187) htc07


htc07
addikt

Delta Heavy - Ghost

vótmá? a klipje elég király :DDD

(#3188) james001


james001
veterán

:Y Mefjus & InsideInfo - Footpath (ft. The Upbeats)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3189) mekker


mekker
őstag

Usex One: Journey Mix
Nagyon tetszik ez a mix, érdemes végighallgatni.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3191) james001


james001
veterán

Statistic - Crepuscular (HYQXYZ Remix)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3192) mekker


mekker
őstag

Biostacis - Kraddog +Re:Generation LP
Tech Itch - Failed Evolutionary Experiment VIP
Tech Itch - Progression Threat VIP kedvenc ébresztő voltmár, de nem baj

Raiden - Experiments in White Noise EP

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3193) .DLL


.DLL
veterán

(#3194) mekker válasza .DLL (#3193) üzenetére


mekker
őstag

Kíváncsi vagyok, vannak-e japán producerek. Elvileg szoktak arrafele is turnézni, meg elég nagy ország is.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3195) .DLL válasza mekker (#3194) üzenetére


.DLL
veterán

Vanni biztos vannak, de lehet hogy csak helyileg ismertek. Egyébként szeretem a japán zeneszerzést (most nem a tini j-pop-ra meg ilyenekre gondolok :Đ ) de legyen az szimfonikus zene, legyen az Hip-hop, legyen az játékok alá írt zene, stb-stb, elég kreatívak, és érezni a harmóniát a szerzők fejében, amikor úgy zsigerből tudják, hogy mi mivel fog jól szólni. Egyszóval zenei. :3 Kedvenc japán Hip-hop producerem Nujabes.

(P.H.)

(#3196) james001


james001
veterán

Micron – Do Not Panic (Paperclip Remix)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3197) Thrawn válasza mekker (#3194) üzenetére


Thrawn
félisten

Naibu volt linkelve ide párszor, te is linkeltél már egyet :)

Naibu - Opium Lady

Naibu - Discrete

N15H - That Girl Bad

P*Light - Deadliner

Hiroyuki ODA pres. HSP ft. Hatsune Miku V3 - Scapecoat (Original Mix)

Hiroyuki ODA pres. HSP feat. Hatsune Miku - Desperate (Original Mix)

Nhato - Do You Feel The Same :K

Ayako Saso - "Dodge Life"

Rando - Bad Impulse

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3198) mekker válasza Thrawn (#3197) üzenetére


mekker
őstag

Őt azt hiszem pont megnéztem, de nem tűnt japánnak, főleg a francia neve alapján.

A többit meghallgatom, így névről semelyiket nem ismerem.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#3199) james001


james001
veterán

A mester visszatér

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#3200) james001 válasza james001 (#3199) üzenetére


james001
veterán

Billain - Colonize

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.