Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4001) mekker


mekker
őstag

Earl Grey - Rain
Forbidden Society - Inner Peace
Forbidden Society - Demon Shogun

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4003) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Culprate & Joe Ford - Gaucho

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4004) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

ANIMALZ - Paris - 15.04.17 - KILLBOX (AUDIO x ED RUSH) ft. 2Shy - Full Live Set

Az az Agressor Bunx - The Offering track nagyon adja így, már rögtön az eleje fele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4005) .DLL


.DLL
veterán

London Elektricity - Rewind (nem a Makoto féle) [10:37]

És egy számomra nosztalgikus szám, amely megvan kazin, az Est.FM Szolfézs c. műsorából felvéve... de rég hallottam.
London Elektricity - Billion Dollar Gravy

[ Szerkesztve ]

(P.H.)

(#4006) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Calibre - No One Gets You

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4007) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mr. Frenkie - Bass Symptom

Optiv & BTK - Gateway (Tobax Remix)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4008) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Gyá, milyen pusztító agydarabolás megy itt a topikban. :P

Telekinesis & L 33 - Meanwhile :K

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4009) .LnB válasza lezso6 (#4008) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Vagy a dara vagy semmi. A Liquid-től csak bealszom. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4010) lezso6 válasza .LnB (#4009) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Jó, akkor már inkább dara, mint nyálas-nyúlós liquid. De ami darálások ma mennek, azok már a ló túlsó oldalán vannak. Szeretem a darát, de nem azt a mai agyontört káoszt.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4011) Thrawn válasza lezso6 (#4010) üzenetére


Thrawn
félisten

Dara

:)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#4012) lezso6 válasza Thrawn (#4011) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez rohadt jó. :C

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4013) .LnB válasza lezso6 (#4010) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként kíváncsi vagyok a Killbox set-ről a véleményedre, amit linkeltem korábban. Nekem rohadtul bejön, csak lehetne jobb minőség.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4014) james001 válasza lezso6 (#4008) üzenetére


james001
veterán

Az egész új Telekinesis album faszántos lett :K
Az új Red Pill se lett rossz,Follow the Reaper EP a Bad Taste-en.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4015) .LnB válasza james001 (#4014) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4016) BITBOYS válasza lezso6 (#4010) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nem dnb de darálás, megjelenésekor nem volt mivel helyettesíteni, dnb akkor még nem létezett :D

The prophet - turn it up

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4017) james001 válasza .LnB (#4015) üzenetére


james001
veterán

Hámesz telefonról ír most ezért nem tud linkelni ;] De pontellenbé használhatná a keresőt a youtubeon felül és akkor megtalálja :P :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4018) .LnB válasza james001 (#4017) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd holnap meghallgatom őket melóba. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4019) lezso6 válasza .LnB (#4013) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A killbox setről három dolgot tudok mondani:

1. Az MC még mindig nagyon zavar, beletrollkodik a zenébe.
2. Nekem már sok ez a fajta dara, bár vannak jó részek.
3. Mindig önbizalommal telít el, amikor profi DJ-ket hallok, mert ők sem tökéletesek.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4020) .LnB válasza lezso6 (#4019) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az MC engem is zavar, és mindig is zavart. De már elfogadtam, hogy a legtöbb party-n van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4021) .LnB válasza james001 (#4014) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csak az a drága szívem ne lenne komolyan...

RedPill - Follow The Reaper EP

Follow The Reaper
Fool Proof
Fantasy
Crime

Telekinesis - No Brain, No Pain EP

Slime Gland
Telekinesis & L 33 - Meanwhile
Wipe Out feat. Nuklear MC
It Could Be A Trap (Eatbrain 044)
No Brain, No Pain

Na és most, hogy szépen megkerestem őket, elkezdem meghallgatgatni. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4022) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha már sok volt a dara, akkor a változatosság kedvéért jöjjön egy kis kasza:

Delta Heavy - Gargantua

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4023) james001 válasza .LnB (#4021) üzenetére


james001
veterán

;]

Shyun & Cruk - Sentry

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4024) lezso6 válasza .LnB (#4020) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Live-ban más, oda kell az MC. De otthon hallgatva egy mixet nagyon zavaró.

Apropó, rohadt régen kevertem már, valaki számlistát küld privátban? :) Annyi a kitétel, hogy legyenek jó minőségben és hasonló évjáratban.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4025) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Voltam hétvégén a Bladerunner 2049-en moziba. Volt benne egy zene, az szólt a végfőcím alatt is, már akkor mondtam menyasszonyomnak, hogy ebből olyan dnb remix lesz, hogy a bokám lef*som. :D

Itt az eredti track, igazából az első két perc ami remixbe való: [link]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4026) mekker válasza .LnB (#4025) üzenetére


mekker
őstag

Már a trailerből is látszott, hogy durva lesz az OST-je.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4027) james001 válasza .LnB (#4025) üzenetére


james001
veterán

Baromi jó zene. Hans Zimmer mindig jókat hoz össze :K
Kár hogy nem lesz időm elmenni erre a filmre,pedig kíváncsi lennék rá... Még az első részt is újra kéne néznem :O

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4028) .LnB válasza james001 (#4027) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Elküldtem Audio-nak, irtam h ő tuti tudna ebből egy fasza (más angol szavakat használtam) remixet csinalni ebből. :D

Mármint tényleg írtam neki. :DDD

Azt nem mertem írni, hogy igyekezzen mert türelmetlen típus vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4029) james001 válasza .LnB (#4028) üzenetére


james001
veterán

Ennyire haverok vagytok? ;]
Én Mefjus-nak vagy Billain-nak írtam volna :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4030) .LnB válasza james001 (#4029) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolhatod... :D

Max röhög egy jót majd. De egyébként szerintem itt komoly szerzői jog problémák lennének.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4031) lezso6 válasza .LnB (#4025) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Köszi, ha lesz időm, megpróbálkozom vele. ;] Már egész jól haladok a zenekreálással, bár még mindig nincs publikációt megérdemlő, kész zakatolásom. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4032) .LnB válasza lezso6 (#4031) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól van Gandalf, várom. De aztán én megmondom ha nem frankó. :)
Vagy dara legyen, vagy kasza. Más opció nincs. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4033) james001


james001
veterán

Bad Company UK - Primal Fire (ft. Sitka)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4034) .DLL válasza james001 (#4033) üzenetére


.DLL
veterán

Billain - Manifold (Original) ...azok a metál riffek :C

(P.H.)

(#4035) mekker


mekker
őstag

My Nu Leng - Senses ft. Iyamah
Former - Edge Mecha
Noisia & Former - Pleasure Model

Tudom, ez már kicsit [link], de szerintem nem rossz

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4036) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Agressor Bunx - The Order

Egy kis:

dara

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4037) customer114


customer114
senior tag

(#4038) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Srácok, spotify-t használtok? Én pár napja regeltem, minden pénzt megér. Olyan zenéket találok..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4039) attrax


attrax
aktív tag

Mizo&Gidra
hát ez!!! :Y :Y

[ Szerkesztve ]

Unterschreiben

(#4040) attrax válasza .LnB (#4038) üzenetére


attrax
aktív tag

na akkor rálesek...jaja Noisa Outer edges pl jóféle!

Unterschreiben

(#4041) lezso6 válasza .LnB (#4038) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én néha ott szoktam körülnézni, hogy mit kéne [illegális]... :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#4042) mekker válasza .LnB (#4038) üzenetére


mekker
őstag

Elég jó árban van, és tényleg kb. minden fent van jó minőségben. Offline-ba inkább csak Yt-ról rippelek, esetleg ami nagyon új, vagy nagyon kell, az jön torrentről.

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4043) .LnB válasza mekker (#4042) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És a Yt-bal össze sem hasonlítható a zenék minősége.

Engem levett a lábamról. Pofon egyszerű új zenéket találni, minden új track fent van.
Menyasszonyommak is feltettem telóra, én accommal, letöltöm wifivel a zenéket neki, offlineba teszem a klienst és mobilnet használat nélkül hallgatja amennyit akarja.

Minden kiadót lehet követni, ha van új zene vagy album akkor rögtön meg lehet találni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4044) mekker


mekker
őstag

Royalston - The Late Heavy Bombardment
Disprove - Autolyse
Paul SG - Holy Moly

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4045) james001


james001
veterán

Mayhem & Logam - All I Do (Gridlok Remix VIP)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4046) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a számot nem ismeri valaki. [link]?
Nosztalgiáztam kicsit, jó buli volt. :D
Itt van még egy részlet: [link] Még meg is találtam magam a felvételen. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4047) mekker válasza .LnB (#4046) üzenetére


mekker
őstag

CV+P - Make it last
A másik meg sztem Awake the demon, vagy vmi hasonló

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#4048) .LnB válasza mekker (#4047) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azta de gyors voltál! Köszönöm szépen!

Mondjuk kajak rákerestem így, hogy CV+P. Nem volt ismerős az előadó. Nem is találtam sehol. De aztán leesett. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4049) james001 válasza .LnB (#4046) üzenetére


james001
veterán

Bakker Panacea is jó rég adott ki új cuccot... Vagy csak én nem láttam nagyon tőle újat. A Chiropteran albumát imádtam régen,meg is hallgatom majd valamikor már újra.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#4050) .LnB válasza james001 (#4049) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Rég bizony, az volt az utolsó. Vagyis van egy 2016-os válogatás a Chrome Classics Vol. 1 de az nem igazán számít.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.