Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo Immortal

Hozzászólások

(#651) S e t h válasza Balion (#649) üzenetére


S e t h
nagyúr

Korrekt leírás, köszi.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#652) Ereshkigal válasza axlfsi (#650) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nekem közben jó, viszont ha a következő indításnál nem fülessel játszom, olyan elmosott hangja van, mintha valami nagyon kicsi bitrátájú mp3-at hallanék.

(#653) flash-


flash-
veterán

tud valaki abban segíteni hogy a Crusader-nek mik a legfőbb attribútumai, sorrendben? minden gude mást ír, hol találok releváns leírásokat? :)
illetve legjobb crusader buildekről is szeretnék infót
köszönöm

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#654) Zsoleszhun válasza Balion (#649) üzenetére


Zsoleszhun
addikt

Jól összefoglaltad és teljesen megértelek de ez egy játék, biztosan mindenkinél eljön ez a pont. Én még élvezem a játékot ftp 60-17 vagyok.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#655) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Van arra valami lehetőség, hogy új telefonnál az előzőn játszott mentéseket visszakapjam, vagy mindig újra kell kezdeni a játékot?

(#656) Deck válasza bombibmw (#655) üzenetére


Deck
titán

Battlenet fiókot regisztrálj és azzal lépj be.

PS5

(#657) axlfsi


axlfsi
veterán

Ezt nem értem, magyarázzátok el kérlek:
29es vagyok, az erdős területen volt éppen dolgom (storyt követem), megöltem a Blood Rose-t többek között, majd utána valami más is volt, meg egy rift is, majd meglett a 30, unlockolt a videó rögzítés (közben a telefon nem tudja, - mindegy is) és a clan lehetőség. Ott popupolt és zavaró, nyilván végigkövetem a menüben, hogy eltűnjön. A clan opció nem akart eltűnni, mert ugye, valójában nem aktiválódik a lehetőség, amíg egy bountyt meg nem csinálok. Oké mondom, felveszek egy bountyt, haladjunk, egyébként is zavaró a nagy tájékoztató felirat. Felvettem és a Dark Woodba kellett visszamennem (amit elvileg már felderítettem) és boklaszni kell, hogy megtaláljam a célpontot.

Így esett, hogy visszabolyongtam valahogy ott az erdőben a mocsaras vidéken (balra haladva, az erdő szélén, tuti tudjátok) ismét (!) a Blood Rose-hoz. Mondom OK, tuti újra spawnolt, sebaj, hát megölöm újra, a Div2 után nem újdonság a vég nélküli farmolás, grindelés...
Erre korábban amilyen gyorsan lekúrtam, most pikkpakk meghaltam... és ekkor csodálkoztam rá: az életereje közel 5M volt

Azt hogyan?! Spawnoltam a corpsomnál (volt 4 lehetőségem), majd igyekeztem gyorsan Party finderrel valakiket behívni... sikerült két másikat találnom, 3-an voltunk... és egyszer lement az életereje 2M körülire, majd behealelte magát (!!!):U:Y
... végül szép lassan meghaltam még háromszor és egyszerűen képtelenek voltunk 3an bedarálni azt a kurva rózsát...:Wmert mintha mindig behealelt volna felé eleténél.

Ez miért van, miért ad be ilyen erős enemyt 30as szintemnél ahol a mágusom csak olyan ezreket sebez kb?!

Mit kellett volna tennem? Otthagyni a francba és nem beleállni? Egyértelmű kellett volna legyen, hogy nem fogom tudni legyőzni? Mitől? (persze, most már biztos vagyok benne, de... akkor is nonszensz, hogy 5M-s enemyt rak az utamba a játék a story közepén.

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#658) D4v3 válasza axlfsi (#657) üzenetére


D4v3
őstag

Azért healel, mert valaki(k) nem futnak el messze tőle, amikor nyomja az életszívós képességét.

(#659) axlfsi válasza D4v3 (#658) üzenetére


axlfsi
veterán

Fasza! Hát volt egy Barbár, aki feszt a gyökerénél baltázta, elég tápos is volt a faszikám, de sokra nem mentünk vele, mert így se lehetett leverni.

Egyszer még visszamentem a városba spawnolva is, de fél és a harmadik csapattárs kilépése után, feladtam.

Akkor sem értem ezt a 5M hp-t a köcsög rózsánál

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#660) Deck válasza axlfsi (#659) üzenetére


Deck
titán

Nem nehéz igazából ha mindenki tudja mit kell csinálni. Csak sajnos mindig oda jön valaki aki nem. Tegnap ketten csináltuk meg, miután elment 3 ember (szerencsére). :D

PS5

(#661) Kasya


Kasya
nagyúr

Nem konnyu farmolni a sok jatekos miatt, de most osszejott a kombo Hell2-n.

(#662) mefistofeles

Skacok. Tényleg ne röhögjetek ki de én kb. olyan vagyok itt mint az egynapos csecsemő. Élvezem a játékot, de (nekem) már annyira összetett, abból a szempontból, hogy állandóan küldik, meg ilyen pass, meg olyan mittomén mi, a sok ablakban elveszek. Van valami szájbarágós leírás, totál kezdőknek? Legalább kb. tudjam mit miért csinálok.....
Amúgy most vagyok 30-as szinten és nyilván kurva könnyű a játék mert eddig lepkefing kihívás volt az egész.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#663) Deck válasza mefistofeles (#662) üzenetére


Deck
titán

Majd állíthatod feljebb a nehézséget ne aggódj :DDD ;]

PS5

(#664) Roland861010


Roland861010
addikt

Meg jött az első zöld drop is...

[ Szerkesztve ]

(#665) D4v3 válasza mefistofeles (#662) üzenetére


D4v3
őstag

Itt a resources menü elég részletes elmagyaráz mindent: [link]

(#666) Franklin válasza Peace (#643) üzenetére


Franklin
addikt

"gyorsan Resurrected-et is megvettem és letoltam"

Érdekes ilyeneket olvasni, mikor a D2R topikban van olyan, aki megjelenés óta, tehát több mint 20 éve játszik a játékkal :)

(#667) Sonja


Sonja
veterán

Elértem a 60-as szintet, és nekem ennyi volt (töröltem). :) Jó játékot! :))

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#668) bombibmw válasza Deck (#656) üzenetére


bombibmw
veterán

Köszi a választ!
Bár nem ide akartam.

(#669) axlfsi


axlfsi
veterán

Érdemes, akár egy random, ismeretlen klánba csatlakozni, a fejlődésemet gyorsíthatja?

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#670) Deck válasza axlfsi (#669) üzenetére


Deck
titán

Vannak előnyei egy dark clan-nak pl... :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#671) axlfsi válasza Deck (#670) üzenetére


axlfsi
veterán

Biztosan, ... de pl most 38 vagyok es a story szerint Warbandoznom kellene (defeat lassal), ... azert, ha az ember nincs klanban, joval macerasabb (vagy nem kell klan, de sok ismeros a jatekban).

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#672) D4v3 válasza axlfsi (#671) üzenetére


D4v3
őstag

Ha megvan a kellő attack rating (420 asszem) akkor simán be tudsz lépegetni random raidekre is, a warbandes dolog az plusz lootot ad (scoria) heti egyszer.
Amúgy érdemes belépni Dark Clanba mindenképpen (Immortalba is az lenne, de oda nem kerülsz csak be úgy a két szép szemedért, 500 lehet egy szerveren és meghíváson alapul vagy a top1 Dark Clan tagjaként, ha sikerül legyőznötök az aktuális hatalmon levőket, akkor te is Immortal lesz az új héten), lesz egy új hely, ahol van egy csomó tennivaló még pluszban. Sima klánban lenni vagy abban sem (adventurer) tök értelmetlenség, mert csak kevesebb tennivalód van Dark/Immortal klán nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#673) Lajtorja válasza D4v3 (#672) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Pontosabban kezdetben csak 100 immortal lehet, eternal crown rankot kell húzni a cap növeléshez, 500as cap nagyon messze van.

--- ---

(#674) jonnyjoker01 válasza axlfsi (#657) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A blood rose amit megöltél először a sztori része volt, solo könnyített boss. Akivel másodjára találkoztál az egy world boss, amit nem egyedül fogsz leölni (ha lespawnolnak általában a fél szerver odajön :DD). Általában valamilyen tevékenység által lehet őket lespawnolni. Velük még nem kell foglalkoznod, dobhatnak jó lootot de csak később fog fontossá válni Hell I-ben (vesseleket kell gyűjteni a world boss killek után, mindegyiket egyszer le kell ölni és aztán azokat lehet majd fejleszteni). Szóval nyugi, idővel majd kitisztul :D De amúgy először én is néztem hogy ez mi a... :D

Blood rose-t lesz a legnehezebb megölni az összes közül mert az emberek nem ismerik a lifesteal mechanikáját és ha egy-két ember beleáll a szippantós támadásába akkor visszatölti a teljes HP-ját. Annyit kéne észben tartani, hogy piros kör = ne állj bele, nem tudom mi olyan nehéz rajta....

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#675) jonnyjoker01 válasza mefistofeles (#662) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ez csak egyre "rosszabb" lesz, egyre több dolog fog feloldódni ;]

Ajánlom ezt az oldalt, itt össze vannak szedve a lényeges dolgok.

Üdv. Johnny

(#676) Maxtreme


Maxtreme
addikt

Nem foglalkoztam még a world boss kérdéssel, itt hogy van? Heti/napi rendszerességgel adott helyen, vagy tök random az egész? :)

(#677) D1Rect


D1Rect
félisten

Ti is kaptatok elégedettségi kérdőívet?
Minden kifejtős lehetőségnél elmondtam, hogy undorító p2w.

(#678) Roland861010


Roland861010
addikt

Legalább már egy 2es set meg van.

(#679) jano1102 válasza D1Rect (#677) üzenetére


jano1102
csendes tag

"Szorgos népünk győzni fog!"

Láttam egy streamert, akit régebbről ismertem.
Olyan fejjel játszott, mint aki egy különösen szar ízű citrom közepén
ráharapott egy csótányra. A képernyő tetejére fel volt írva 32-es betűmérettel,
hogy ne költsetek el rá egy fiilért se erre. (ez utóbbi egyébként, még nagyjából oké is)

Élő kérdőjellé váltam pár másodpercre.

(#680) mephi666


mephi666
nagyúr

na, mivel nem aktív még a d4 topik: ismerős tegnap küldözgette az infót, hogy abban is kötelező multi lesz, world boss-okat nem is lehet egyedül ölni, stb... "mert ez a social experience kell a népnek" ...oké... akkor innentől kezdve a blizz bekaphatja, én meg megtartom a pénzem :DDD ...hacsak nem f2p lesz, mint az immortal, nem fogok rá beruházni... (f2p esetén pedig nem fogok költeni 1 fillért sem, de azért ránézek, mint erre... para17en még nem érzem, hogy meg lennék fogva és leköt a tartalom... 1-2 hétig kitart, aztán visszatérek d3ra :) )

ui: egyébként 25 éve oda-vissza vagyok a sorozatért... még középsulis voltam, amikor sógorom hozta hozzánk a gépét (ami már pentium volt) és bogarászhattam a pcworld-ös cd-ket... évente 3-4szer jöttek hozzánk és legalább 2-3-szor ráfutottam a diablo demo-ra, mert azt hittem lamborghini diablo-s játék lesz :) elindítottam, csilingel a zene, ott áll a warrior... "mi ez a sz*r? törlés" ...kb a 3. alkalomnál adtam neki egy esélyt: kóboroltam a faluban, nini ott le lehet menni a kriptába... na onnantól kezdve szippantott be fullra :DDD párszor levertek a zombik meg csontik, de gyorsan bele lehetett tanulni... első dolgom volt beszerezni utána a játékot... suliban infó órán a tanár azt mondta, hogy egy dos command-os feladatsort kell majd végigvinni év végén és arra ad jegyet, de ha valaki előbb megcsinálja, az a netes terembe átülhet a komolyabb gépekhez és annak "szabad elfoglaltság" (egyik teremben volt kb 20db 286-386-os kaliberű gép helyi hálón, mono monitorokkal... a külső teremben pedig szintén kb 20 sulinetes gép: fujitsu 166mmx-ek 32 mega rammal meg svga képernyővel, így osztoztak egy kemény isdn kapcsolaton) ...feladatot gyorsan letudtam, év elején megvolt az 5ösöm, majd onnantól fél évig infó órán mehetett a diablo1 :) (mentéseket mindig jól eldugtam a system mappába, hogy legközelebb is meglegyenek) ...azon dolgoztam, hogy mielőbb fel tudjam húzni az otthoni 486ost komolyabb szintre és már saját gépen nyomhassam (hellfire-t is beszereztem)

nem sokkal később jött a bejelentés, hogy készül a d2, ami sokkal komolyabb szintet fog képviselni: 2000/06-os pc guru-ra csorgattuk a nyálunkat osztálykiránduláson, amiben valami baromihosszú előzetest írtak róla :) az a nyár már a d2-ről szólt... meg utána a középsuli utolsó éve is: ki volt számolva, mikor kell elindulnom a buszhoz és ha volt még 2 percem, az pont jó volt egy hell mephi killre :D (innen a nick is... kedvenc bossom volt)

na szóval a d2 már teljesen más világ volt: míg d1ben 16 random szint lefelé (+8 a hellfire), 4 szintenként változó környezettel... a d2 már egy kiteljesedett világ, ahol elvétve vannak 4-5szintes dungeonök meg barominagy outlandek :K bejárható területre teljesen más dimenzió a 2 játék...

2000-es évek 2. felében jött a hír d3-ról... ennek követtem a fejlődését, tetszett, érdekelt... életem 2. játéka volt, amit előrendeltem (a másik a forza4 volt) ...kezdeti bakikat (szerverek terheltsége) leszámítva semmi problémám nem volt vele és az elmúlt 10 évben több ezer órát beleraktam :K közben a d1-2 is időszakosan előkerül újra és újra (d1 már hell mod-dal, ami érdekessé teszi)

lassan kanyarodnék akkor az immortal-hoz: ennek már nem követtem a fejlődését, mert "mobilos játék lesz... abból meg nekem elég a puzzle quest" ...csak mivel a pc-s verziót is bedobták, akkor "oké, megnézzük" ...kb az lehetett a célja, hogy szondázzák a felhasználókat, mit szólnának, ha a d4 single pc+konzol lehetőségét kivennék és egy mikrotranzakciós lootboxot csinálnának belőle? :U ...ha így lesz és f2p modellt követnek, akkor 1 körre megnézem, de érzésre 1 hónap alatt ki fog nálam fújni az immortal, valamint a leendő d4 is, ha ugyanerre a modellre építenek... miközben a d1-2-3 az elmúlt 25 évben több ezer óra szórakozást nyújtott nekem :K

...bocs a hosszúért, csak kijöttek a betűk :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#681) Puma K válasza jonnyjoker01 (#674) üzenetére


Puma K
veterán

"Blood rose-t lesz a legnehezebb megölni az összes közül mert az emberek nem ismerik a lifesteal mechanikáját és ha egy-két ember beleáll a szippantós támadásába akkor visszatölti a teljes HP-ját. Annyit kéne észben tartani, hogy piros kör = ne állj bele, nem tudom mi olyan nehéz rajta...."

Ez a baj, hogy az ilyen agyhalottak miatt egyszerűsítik a játékokat (bármelyik stílusút), hogy az ilyen ostobáknak is legyen valamiféle sikerélményük... persze lehet hogy egy 12 éves gyerek püfföli a képernyőt aki meg semmit nem ért teljesen az egészet ami a képernyőjén történik...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#682) mephi666 válasza Puma K (#681) üzenetére


mephi666
nagyúr

azzal tegnap mi is szívtunk és inkább otthagytam őket 10perc után... 20-22milláról indult, pörgött lefelé jól, 15-10-5-3 és akkor jöhetett néhány idióta... ugrált fel a hp-je: 7-10-15-17, majd le-fel folyamatosan... lekínlódtuk 5-ig, majd pár hülye miatt lett 10-15 újra :U ...közben ranged-del easy nagyon, mert be lehet állna olyan helyre, ahol a lézere nem ér el

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#683) Archttila válasza Sonja (#667) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Én is;) pedig tenyleg nagy rajongoja vagyok a frencsájznak, anno már az elso es masodik reszbe is tobb ezer orat toltam/toltunk a baratokkal... Egy mai fiatalnak (pl a gyermekemnek) mar el sem tudom magyarazni mit jelentett ez anno az akkori gamer tarsadalomnak. Sokat valtoztak az igenyek;]

Itt mar nagyon nem en vagyok a celkozonseg, de azert a story miatt megerte vegigvinni.:K

Oszinten mondom, hálás vagyok a sorsnnak, hogy a 80-90's evekben elhettem gyerekkent :D mert ugye regen minden jobb volt, kiveve a sorozatok;]:DDD

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#684) Puma K válasza Puma K (#681) üzenetére


Puma K
veterán

"... persze lehet hogy egy 12 éves gyerek püfföli a képernyőt aki meg semmit nem ért teljesen az egészet ami a képernyőjén történik..."

Na ezt jólmegaszondtam :B :D

Amire gondoltam:

... persze lehet hogy egy 12 éves gyerek püfföli a képernyőt aki meg nem teljesen érti, hogy mi történik a képernyőn csak nyomkodja...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#685) Puma K válasza mephi666 (#682) üzenetére


Puma K
veterán

Eddig nem akadtam meg egy insta-boss-nál sem. Azt hiszem tegnap elértem a 42-őt.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#686) Roland861010


Roland861010
addikt

(#687) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!
Unalmamban nyomtam kicsit, de valszeg jól el is csesztem. Szóval volt egy 5-ös charmom, amin volt 2 barbi skill (clave meg frenzy +2%) és dilettáns módon csináltam belőle egy skill stone-t. Vissza nem lehet csinálni? Az a bajom, hogy nincs másik charmom... most mit tudok csinálni? :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#688) savior válasza MikeWazowski (#687) üzenetére


savior
őstag

Esetleg marketról vegyél egyet petákért. Amúgy nem sokat számít a charm.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#689) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#687) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Add el marketen maximális áron és örülj a platinumnak :D

F2P/alacsony költőknél nincs értelme a skill stone-nak, csak whale-eknek a combat rating miatt. Ha nagy a combat rating különbség akkor százalékosan többet sebeznek (akár több 100 százalékkal) és olyankor ezek a kis 2%os bónuszok is jelentékesebbek lesznek számukra.

Nekünk halandónknak platinum farm a rendszer. :)

Üdv. Johnny

(#690) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#689) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Pillanatnyilag azt se tudom mire jó a platinum, de akk eladom, meg veszek valami charmot. Köszi Nektek!:R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#691) MikeWazowski válasza savior (#688) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Savior - én nem látok marketen charmot. Hol lehet venni? Csak skillstonet meg gemeket látok.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#692) savior válasza MikeWazowski (#691) üzenetére


savior
őstag

Lehet keverem? Ha nem találod akkor biztos kevertem valamivel.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#693) Deck válasza savior (#692) üzenetére


Deck
titán

Csak Skillstone-t tudsz venni. De nem érdemes foglalkozni vele.

PS5

(#694) axlfsi válasza jonnyjoker01 (#674) üzenetére


axlfsi
veterán

Igen, köszi, azóta rájöttem, illetve ki lettem okosítva :R

˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

(#695) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#691) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Hilt trader-nél lehet venni hetente hármat + a rotálós részén amikor megjelenik (16 óra reset), ezek mellett naponta kapsz egyet aktivitásért (második reward a 300 platinum előtt). De tényleg nem érdemes foglalkozni vele azon kívül, hogy jópénzért el lehet adni a belőlük gyártott skillstone-okat :)

Üdv. Johnny

(#696) S e t h


S e t h
nagyúr

Barbárnál mi az a skill, ha skill egyáltalán, amikor megidéz egy sárga, talán szintén barbárnak látszó entitást, aki mellette harcol?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#697) savior válasza S e t h (#696) üzenetére


savior
őstag

Hammer of Ancient. Csak kell hozzá egy leg cucc, amivel ilyet idéz le. Meg van egy másik leg, amivel 2 is lehet egyszerre. Meg van egy leg, amivel nem sárga lesz, hanem kék (elektromos).

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#698) MikeWazowski válasza jonnyjoker01 (#695) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Naponta kapok egyet aktivitásert a 300 platinum előtt? Miről van sz? Mit kell ehhez csinálni?:U

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#699) jonnyjoker01 válasza MikeWazowski (#698) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Codex bal oldalt -> Battlepass -> activities. Ahogy gyűjtöd a battlepass pontokat ott a ládáknál kapsz bónuszokat.

Üdv. Johnny

(#700) S e t h válasza savior (#697) üzenetére


S e t h
nagyúr

Random drop vagy küldetéshez kötött legendary?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo Immortal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.