Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo Immortal

Hozzászólások

(#451) Deck válasza BoneDragon (#450) üzenetére


Deck
titán

Újabb madár :DDD

PS5

(#452) mephi666 válasza BoneDragon (#450) üzenetére


mephi666
nagyúr

...ki ez a hiperaktív f*szpörgettyű? :DDD inkább adta volna az etióp éhezőknek azt a 10ezret...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#453) Reinhardt válasza Lajtorja (#433) üzenetére


Reinhardt
őstag

Szerda este en is elertem a HETI LIMITET, nagyon jol ki van ez talalva...

[ Szerkesztve ]

(#454) BoneDragon válasza Deck (#451) üzenetére


BoneDragon
veterán

Attol meg ha nem fizetsz magasabb szinten, nem jutsz elorebb. Ki lett szamolva, ha ki akarsz maxolni egy karaktert 300.000$ kell hozza kb, ha nem fizetsz akkor 10 ev. Hajra. :DDD

(#455) Deck válasza BoneDragon (#454) üzenetére


Deck
titán

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

PS5

(#456) savior válasza BoneDragon (#454) üzenetére


savior
őstag

Érdekes mert én egyre erősebb vagyok, pedig nem költök rá.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#457) BoneDragon válasza savior (#456) üzenetére


BoneDragon
veterán

Én is, meghozta gyümölcsét a heti 3 edzés. ;]

(#458) savior válasza BoneDragon (#457) üzenetére


savior
őstag

Az edzés pedig pay to winneb, mint a játék. Nem mindegy, hogy napi 2 szendvicsen vagy és úgy edzesz otthon, vagy százezreket költessz edzőre, terembérletre, kajára, tápkiegekre, a szteroidokat már meg sem említve.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#459) sith7 válasza BoneDragon (#454) üzenetére


sith7
nagyúr

No offense, én is látom, hogy igazi mobilos "free" game lett ez, de egy random loot generator alapján működő loot - tól függő rendszerben , hogyan számolták ki ezt a 10 évet ? :F

A játékosok hány százaléka lesz az, aki eléri a max karakter szintet, még ha fizetne is ?
Mint ahogy más játékokban is, ez egy nagyon kicsi szám ... :K

Más

Melyik az az oldal, ahol lehet/érdemes build - t követni, nézegetni ? :F

(#460) sto1911 válasza sith7 (#459) üzenetére


sto1911
veterán

"de egy random loot generator alapján működő loot - tól függő rendszerben , hogyan számolták ki ezt a 10 évet ?" nyilvan nem fix 10 ev lesz, mivel random, de pl. erdemes megnezni a D2 eseteben hogy mukodik a dolog: esik runa x esellyel egy bizonyos szint felett. De runa es runa drop rate kozott is van kulonbseg, igy ahhoz, hogy neked a megfelelo essen, eloszor is a jateknak ki kell sorsolnia, hogy runa fog esni, aztan pedig azt, hogy melyik runa. Ugyhogy a megfelelo vegeredmenyre eleg kicsi az esely.

Nem vagyok a tema szakertoje, de altalaban ez k. sok ido szokott lenni.

Sajat esetem, pl. esett mar 2 Ber tavaly rovid idon belul, azota meg semmi.

(#461) Deck válasza sith7 (#459) üzenetére


Deck
titán

Aztán a fifába mennyi lenne egy fullos csapatot összerakni egyből? Mekkora p2w... :DDD Sőt, az nem is ingyenes.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#462) savior


savior
őstag

Furcsa hogy a maxos karikról megy a téma, amikor a játék még csak 1 hete indult. Pont az a jó, hogy hosszú távú a fejlődés, és nem egyik napról a másikra megy, mert akkor otthagyná a keménymag.
Mivel folyamatosan fejlesztik így lehet 10 év múlva se lesznek maxosak a karik az új contentek miatt, de az is lehet hogy majd könnyítenek rajta és pár hét/hónap alatt végig lehet majd rongyolni rajta.

https://sites.google.com/view/saviorweboldala/home

(#463) BoneDragon válasza Deck (#461) üzenetére


BoneDragon
veterán

Az a baj nem latod a fatol az erdot, mert te epp nem koltottel ra semmit akkor azt jelenti, hogy nem is kell. Attol hogy valami neked tetszik nem jelenti azt, hogy igazad van azzal kapcsolatban. Az osszes letezo p2w szart beleraktak ebbe a jatekba es ez teny. El lehet bohockodni vele, de ha valaki komolyabban akar karaktert epiteni annak kemenyen perkalnia kell.

(#464) sto1911 válasza savior (#462) üzenetére


sto1911
veterán

Mert ha a vege fizetos, akkor valoszinuleg sokan bele se fognak kezdeni, mert kidobott ido, ha a vegen tejelni kell.
Lentebb lattam embert, aki 40x kornyeken mar elakadt, gondolom nehany dollarert hamar tovabb tudna menni. Es az meg boven nem a vege.

(#465) Archttila válasza sith7 (#459) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

[link]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#466) Deck válasza BoneDragon (#463) üzenetére


Deck
titán

Nagy a sötétség látom :K

PS5

(#467) BoneDragon válasza Deck (#466) üzenetére


BoneDragon
veterán

Személyeskedünk?
Igen az, nem látod mekkora szar lehúzás a játék. Mondjuk híres vagy arról, hogy ha neked tetszik valami foggal körömmel véded akármekkora fostalicska is. :U

(#468) Deck válasza BoneDragon (#467) üzenetére


Deck
titán

Neked is szép napot :C

PS5

(#469) l.skywalker válasza BoneDragon (#454) üzenetére


l.skywalker
félisten

De én ebből csak azt látom, hogy akkor sokáig lesz értelme játszani :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#470) sith7


sith7
nagyúr

Köszönöm a válaszokat, és a linket, este meg fogom nézni :K :R

Jajajjajajjjj
Össze ne vesszetek :R :R :R :R :R

Aki türelmetlen/nincs ideje/van egy kis pénze/sok pénze van/ez a hobbija/cigi helyett erre költ, az költeni fog, ki többet, ki kevesebbet, ez minden FREE játék esetén így van, ezt el kell fogadni , EZ TÉNY ! :R

DE nem muszáj :N

Mármint költeni nem muszáj, nem elfogadni :DDD
Igaz, akkor a haladás sem olyan, de valamit, valamiért :)

Nekem is tetszik a játék, én csak megmosolygom, amikor minden nap valami bundle - t tol az arcomba, nyomok egy X - t és játszom tovább
Illetve ezek az összegek, tőlünk nyugatra, nem összegek :N

(#471) l.skywalker válasza BoneDragon (#467) üzenetére


l.skywalker
félisten

Persze, hogy lehúzás a játék, de nézd meg miből tud egy cég sokat keresni. Fortnite, Warzone, COD Mobile, Clash of Clans stb. hogy ne soroljam. Aki nem áll be ebbe a sorba az üzletileg nem akar előrelépni. És igen, bármilyen rossz is, mert a gamerek azt szeretik, ha egy stúdiót a szeretet vezérli, nem így van. A profit. Ha nincs profit, akkor felvásárolnak és csinálhatják azt, amit nem akartak addig, csak másnak.

A Blizzard beállt a sorba. F2P mobilos játék.

Nézd meg, hogy mit kaszáltak a COD-al. Most jött ki pár napja a jelentés róla.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#472) jonnyjoker01 válasza mephi666 (#441) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ott az a lényeg hogy van 3 impostor és meg kell találni aki tényleg ő, de ezt azt hiszem ki is írja a játék. Én Monkkal csak végigugráltam közöttük és amikor megtaláltam az igazit akkor visszament a normális boss formájába. Meg mintha kicsit élénkebb piros aurában lenne az igazi, de ebben nem vagyok biztos.

Üdv. Johnny

(#473) mephi666 válasza jonnyjoker01 (#472) üzenetére


mephi666
nagyúr

na, akkor jobban megnézem: azt hittem, hogy random és csak szívat :DDD

...ja tényleg, random: ez a furcsa a játékban... a bejárható terület kb annyi lehet, mint d2 act1, dungeon-ökkel együtt és statikus mapok vannak mindenhol (kivéve rifteket) ...a sorozatot pedig d1 óta a változatosság és randomgenerált mapok jellemezték... d3nál mondjuk már nagy, komplex blokkokból építkeztek, de akkor is volt benne random... itt kb a cuccok esésében maradt egyedül ez :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#474) Lajtorja válasza Reinhardt (#453) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Jaja, és az az igazán bosszantó, hogy 100 pont hiányzik a "végéhez". Mindkét héten megvolt bőven a cap és PONT nem lett elég. Apróság, de bosszantó... és sok hasonló van.

--- ---

(#475) Lajtorja válasza BoneDragon (#463) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Ami kiveri a biztosítékot, hogy szinte minden panasz közvetlen a "maxos" karikról, illetve a 5star gemekről szól, úgy hogy sok a fentihez hasonló cap-ről senki nem beszél. Abba, most ne menjünk bele, hogy hány embernek volt már arpgben maxos karija. Tudom itt PoE-ban mindenki 40-50 mirroros karikkal tolja, meg valószínűleg D2-ben is fullon az inventory 3/20/20-akkal. Ja nem. Csak ezt halloták a streamertől és ezen megy a vergődés -amúgy jogosan és érhetően- de nem CSAK ezzel kéne foglalkozni.

Angolosoknak Echohack videó, problémák amiről nem gyakran van szó a hype-streamereknél, pedig kéne. Ez az igazi "fától az erdő".

--- ---

(#476) Roland861010 válasza BoneDragon (#467) üzenetére


Roland861010
addikt

Ezzel mi a baj?
Azért mert nekem csak Trabantra telik nem fogom anyázni azt aki egy Ferrarit vezet mert az is csak arra jó hogy elvigyen innen-oda.

Nekem is tetszik a játék. 20 éve játszom blizzard játékokat de van hogy én is lehúznám őket a picsaba.

Mégse rinyalok egész nap azon hogy ez nem egy full ingyenes játék.

(#477) Roland861010 válasza Lajtorja (#433) üzenetére


Roland861010
addikt

Ez milyen transmog és hol lehet ezt megnézni?

(#478) BoneDragon válasza Roland861010 (#476) üzenetére


BoneDragon
veterán

Itt arról van szó milyen mocsok módon próbál lehúzni. Ja megy itt a nem kötelező vásárolni duma (látom beragadt egyeseknél), de ha valaki komolyabban akar játszani ezzel, annak muszáj lesz... Persze most jön az, hogy nem kötelező játszani vele. XDD ikszdééé
Lényeg: Rohadtul nem kellene, hogy ilyen irányba menjenek el a játékok. Oké mobiljáték, azok általában lehúzós szarok, de azok közül is ez a legrosszabb.

[ Szerkesztve ]

(#479) Sonja


Sonja
veterán

Ha egy Legendary itemnek a különleges képessége nem tetszik, akkor azt le tudom cserélni rajta? :F Eléggé elcsesztem a választást egy Shoulder-rel. :( A Rain of Vengeance skillt rontotta nekem el. :U

Szerk.: Van pár régebbi Legendary cuccom. Mit kell vele pontosan csinálni (szájbarágósan, ha kérhetem :B)? :F A kovács ugye nem szedi szét. Level 50 vagyok.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#480) Deck válasza Sonja (#479) üzenetére


Deck
titán

[link] ;)

PS5

(#481) sto1911


sto1911
veterán

Akinek meg mindig kerdes mi a baj a jatekkal, az nezze mar vegig MrLlama videojat.
Akinek tetszik a jatekmenet, usse ko, mobilra tenyleg nem rossz. De amikor a skeleton king levagasa utan bedobja, hogy most mar vasarolhatsz egy ujabb dolgot, es abbol van vagy 10, akkor ne mondja senki, hogy ez rendben van.

(#482) Kasya válasza Deck (#480) üzenetére


Kasya
nagyúr

Szuper. Én meg simán szétszedtem őket, mert nem értettem a figyelmeztető üzenetet.


sto1911
Én értem, hogy p2w, ha fullos akarsz lenni...bár egyes videok alapján 10k dollár után sem lehet kimaxolni a karaktert, szóval felmerül bennem a kérdés, hogy kell-e ezen rugozni.
Ugyanakkor a szintlepesenkent felugro "one time purchase"-en kivul semmilyen felugro ablakkal nem találkoztam. Sehol se tolja a képembe, hogy vegyek bármit is, mint más játékokban.

Azon kivul, hogy a farmolás nulla xp-t ad, a rift és insta repetitiv, valamint a farmolás nehézkes a sok játékos miatt (monster core is lassan jön) és ösztönöz a mindennapi loginre, más gondom nincs vele.

[ Szerkesztve ]

(#483) Sonja válasza Deck (#480) üzenetére


Sonja
veterán

Köszi a videót, így már értem. :B :D :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#484) Deck válasza Sonja (#483) üzenetére


Deck
titán

Örülök, hogy végre volt normális kérdés is a topikba :DDD :R

PS5

(#485) sto1911 válasza Kasya (#482) üzenetére


sto1911
veterán

"a farmolás nulla xp-t ad" - pedig az egesz jatekstilus lenyege a farmolassal torteno xp szerzes + lootolas. Azzal, hogy farmolassal nem fejlodsz, csak a riftekkel, rakenyszerit a riftekre, ahol meg loot nem lesz, kiveve ha fizetsz.

[link] Goodbye Diablo Immortal - The Psychology of F2P - YouTube

Amugy szvsz nem a balnak tartjak el ezeket a jatekokat, hanem az 1-2-5 dolcsit, de azt sokszor kifizeto rengeteg ember. Ugye az azert keves embernek osszeg. Ha jol emlekszem, a fenti videoban mintha elhangzana, hogy egy x IAP eloszor csak 1 dodo, masodszor 2, aztan 5, stb.

Illetve az ilyenek [link] :D

[ Szerkesztve ]

(#486) sto1911 válasza sto1911 (#485) üzenetére


sto1911
veterán

"Ilyenek" alatt nem a userre gondoltam termeszetesen.

(#487) lafaty80


lafaty80
őstag

Hali, PC-n elindul mindenki másnak a játék? Nálam most "szürke" a Play gomb, de semmi infót nem látok .
gép restart megoldotta...

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#488) l.skywalker válasza lafaty80 (#487) üzenetére


l.skywalker
félisten

Amúgy néha el néha nem. Változóan.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#489) BoneDragon


BoneDragon
veterán

(#490) Roland861010


Roland861010
addikt

Nem tudom mi olyan rohadt nehéz ebben a bossban.
3.ik próbálkozás.

(#491) D1Rect válasza BoneDragon (#489) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, tudjuk.
Tele van lehúzással, de közel sem kell 100e dollár, hogy az ember ellegyen vele.

(#492) Roland861010 válasza BoneDragon (#489) üzenetére


Roland861010
addikt

Nem akarod innen már törölni magad.

(#493) Wikoo


Wikoo
aktív tag

Sziasztok!
Van egy kis problémám, belépek és nem a karakterválasztásra dob hanem rögtön a gémbe.
Hogy a tökömbe tudok karaktert váltani? Van egy 35 ös barbárom, gondoltam kipróbálok 1-2 klaszt, király.
Erre fojthatnám a barbárral és beszoptam... :D

Békesség, boldogság! x)

(#494) BoneDragon válasza Roland861010 (#492) üzenetére


BoneDragon
veterán

Amint megtanulod az írásjelek helyes használatát. Szóval soha. :(
Nagyon agresszív itt pár ember. Ez a p2w diablo mindenkiből kihozza az állatot.

(#495) l.skywalker válasza Roland861010 (#492) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem kell így! Hagyd majd idővel elengedi.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#496) BoneDragon válasza l.skywalker (#495) üzenetére


BoneDragon
veterán

Nehéz elengedni, hogy ez a rohadt activision/blizzard mint csinál a játékaival.

(#497) l.skywalker válasza BoneDragon (#494) üzenetére


l.skywalker
félisten

Az a baj csak, hogy ezt a keresztes hadjáratot egy 20 fős fórumtopikban csinálod, ahol ha még költött is rá valaki/bárki úgy sem fogja bevallani. Én megvettem a Season Pass-t és még két 400 forintos bundle-t is és jól érzem magam. Abban a világban ahol a p2w előtt kiskorúakat lehet pénzért szexuális szolgáltatásra megvenni vagy drogot szerezni három kattintással hidd el nem fog érdekelni az hogy a videók játék kiadók milyen új üzleti húzással élnek.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#498) Roland861010 válasza BoneDragon (#496) üzenetére


Roland861010
addikt

Már idegbe hozol ! Csodálkozol, hogy nem megy az írás rendesen.

Csinálj egy utáljuk a blizzardot topikot és menj át oda.

(#499) l.skywalker válasza BoneDragon (#496) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nem kell elengedni. Van hivatalos fórumja a cégnek vagy fel is hívhatod őket felőlem. De mi ezen itt neked nem fogtunk tudni segíteni mert mi nem osztjuk teljesen a véleményed

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#500) BoneDragon válasza Roland861010 (#498) üzenetére


BoneDragon
veterán

El ne durranj, mert más véleményem van. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo Immortal
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.